Rocznice śmierci



Powrót do strony głównej

Dziś, 25-06-2017, rocznicę śmierci obchodzą (59)

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
WOŹNICZKA JAN SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 272 P.P. 1918-06-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
WOJTASCHEK KONSTANTIN - - 1917-06-25 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
WIKONTY? KWISKO RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
WIDERA MAX LTN. D. RES. - 1915-06-25 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WIDERA MAX LTN. D. RES. - 1916-06-25 - Szczedrzyk II wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
WELL AUGUST WEHRMANN  L.J.R.47.11 K.  1915-06-25 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
VECCHIONI FALIERO UGO SOLD. 90.FANT. 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-05-12 - -
URBANSKY BERTHOLD - - 1915-06-25 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
TSCHIERSCHKE RICHARD - - 1918-06-25 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
TOPFER CYRIAKUS MUSK. IR 10 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
STRIEWSKI RUD. ERS.REK. - 1915-06-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
STENZEL JOSEF LDSTM. LANDSTRUM BATTALION NEISSE 1916-06-25 STERNALICE Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1886 GOLA, POW. KĘPIŃSKI -
STEINMETZ AUGUST MUSK. IR 6 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
SCHUSTER GUSTAV - - 1918-06-25 - Siekierczyn II wieś, gm. Siekierczyn, pow. lubański dolnośląskie - - -
SCHULZ KARL LDSTM 4 KOMP. LDST. INF. BATL. NEUFAHRWASSER 1916-06-25 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
SCHUBERT FRIEDRICH - - 1916-06-25 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SCHUBERT AUGUST - - 1916-06-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SCHNEIDER JOSEF VIZ. WACHM. - 1916-06-25 BAPAUME Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-02-13 - -
SCHINDLER ROBERT RES. - 1915-06-25 - Legnica I miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - VERM.
SCARLAT RACU RUMÄN JNF.REGT.75.15.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SASON GRIGORI GEM/ROSJA I.R.189 1919-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
RAUDMANN PAUL - LITOWSKI G.R.1.KP. 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRONOBIS KARL LANDSTURMMANN 1.KOMP.2.LDST.1.AUSE.BATL.18.A.K 1916-06-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-29 - -
NOWAK ROBERT GREN. - 1915-06-25 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
NEUMANN JOSEF - - 1915-06-25 - Małujowice wieś, gm. Skarbimierz, pow. brzeski opolskie - - -
NEMEJC JOSEF JNFANTERIST K.U.K.L.E.T.B.301/1 1916-06-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MUDDER ANDREAS MUSK. FR.12/83 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MOZEIKO IGNATI RUSS. DONSKOI 1 R.? 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
MIKA ANTON - - 1918-06-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHALLEK JOACHIM - - 1915-06-25 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MENZEL ERICH - - 1915-06-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
LODYGA FRANZ MUSK. I.R.6/167 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
KRUSMITZOW STEPHAN RUSS.SOLDAT - 1918-06-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KOPETSCH EMIL HORNIST - 1915-06-25 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
KAZIMIERCZAK J. SZEREG. - 1918-06-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KASAKOW TIMOFE RUSS. INF.REGT.108.3.KP. 1915-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KARKLIN INKUM SZRG. 7 / 443 P.P. 1916-06-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 644
KAPATAN JON RUMÄN JNF.REGT.2.1.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
HOLODNIK JOHANN INFANTERIST K.U.K. L.B. 103 1915-06-25 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
HEYDEBRECK von KONRAD-TESSEN - - 1918-06-25 - Bukówko wieś, gm. Tychowo, pow. białogardzki zachodniopomorskie - - -
HARTUNG THEODOR UNTOFFZ. FR.12/88 1915-06-25 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
HARNOS THEODOR - - 1916-06-25 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GLANIA EDMUND - - 1916-06-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GARRITANO CARMONE - - 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-18 - -
FRIEDRICH HERMAN RES. - 1915-06-25 Gahz?? Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
FARKAS GEORG INF. K.U.K. I.R. 63 1915-06-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
EWALD AUGUST UFFZ 4 KOMP. LDST. INF. BATL. NEUFAHRWASSER 1916-06-25 - Kuskowo-Glinki wieś, gm. Strzegowo, pow. mławski mazowieckie - - -
ENTRICH PAUL - - 1915-06-25 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
EMILIANOW MICHAEL ROSJA SIBIR. SCHÜTZ. R. 14. BTL. 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
ELSNER ERNST - - 1915-06-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
CHECCHI CLINIO CAP. 44.FANT. 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-07-28 - -
CAPITANI CLEMENTE SOLD. 10.ART.F. 1918-06-25 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1891-03-24 - -
BRIDICHIN FADDEJ GEM/ROSJA I. R. 69 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BONDARENKO ANDRE ROSJA I. R. 59 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BONDAR KORMIL GEFR./RUSS. I.R.302 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BAIKU GEORGE RUMÄN JNF.REGT.4.4.KP 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BACHMANN PAUL UNTOFFZ. - 1917-06-25 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
ARCHIPON FEDOLEI GEM./RUSS. I.R.152 1917-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
ALWICHIS JAKOB GEM/ROSJA I.R.220 1918-06-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -

Powrót do strony głównej