Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Garde Regiment zu Fuß Nr 3



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ADLER MAX UT.OFFZ. KPGRZF 3 - Bieździadka (nr 41) - -
BERTRAM WILHELM GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździadka (nr 41) - -
BEUSEL OTTO GFT. KPGRZF 3 - Bieździadka (nr 41) - -
KOSTER OTTO GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździadka (nr 41) - -
LUCK HERMANN GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździadka (nr 41) - -
PAATZ ARTHUR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździadka (nr 41) - -
KARL BERNHARD GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździedza (nr 40) - -
RAUSCH FRITZ WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździedza (nr 40) - -
SCHEFFEL WILLY RES.WEHRM. KPGRZF 3 1915-05-08 Bieździedza (nr 40) - -
SONNTAG SIEGFRIED GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździedza (nr 40) - -
WITZEL ERNST GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Bieździedza (nr 40) - -
BERGHELM ERNEST FUS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-05 Bogoniowice (nr 138) - -
HAMBERGER KARL GFTRT. K.P.G.R.z.F. 3 1915-05-03 Bogoniowice (nr 138) - -
HONER zu DREWER OSWALD FŰS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-04 Bogoniowice (nr 138) - -
KRAMER BERNHARD FUS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-05 Bogoniowice (nr 138) - -
SCHRÖDER HEINRICH FUS. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-06 Bogoniowice (nr 138) - -
WALTER ROBERT GREN. 3.GARDE.RGT. Z.F. 3 1915-05-04 Bogoniowice (nr 138) - -
WILMS WILHELM GREN. 3.GARDE.RGT. Z.F. 1915-05-06 Bogoniowice (nr 138) - -
KIEKBUSCH HERMANN GEFR. 3 GARDE. REG. ZU FUSS 1917-10-12 Brojce - Trąpadły
BRITZ MATHIAS GREN. KPGRZF 3 1915-05-06 Jabłonica (nr 28) - -
HERMES KURT KAN. KPGRZF 3 1915-05-06 Jabłonica (nr 28) - -
BEINEKE THEODOR GREN. KPGRZF 3 1915-05-07 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
OTTERSTEDT WILHELM UT.OFFZ. KPGRZF 3 1915-05-07 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
PIEPHO HEINRICH UT.OFFZ. KPGRZF 3 1915-05-07 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
WESTENBERGER JOSEF GREN. KPGRZF 3 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
KOLB WOLFGANG UT.OFFZ. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-27 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1896-07-08 -
KUSIAN ERNST ERS.RES. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-13 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
OLANSEN WILHELM GREN. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-12 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
WATENBERGER - UT.OFFZ. KPGRZF 3 - Kołaczyce I (nr 38) - -
LEIST MARTIN LTN.D.R. 3/3.G.R.Z.F. 1915-08-02 Siedliszcze - -
WENDT FRANZ-JOSEF LTN. 3/3.G.R.Z.F. 1915-08-02 Siedliszcze - -
HELD BRUNO INF. KPGRZF 3 1915-05-08 Sieklówka (nr 42) - -
POHL WILLIBALD GREN. KPGRZF 3 1915-05-08 Sieklówka (nr 42) - -
BECKMANN HEINRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.11K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
BEHNKE WALTER UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.6K. 1915-08-17 Siennica Nadolna - -
BENSCH KARL LDSTRM. 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
BERNS HEINRICH UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
DIECKAMP WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.11K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
EHLERS WILLY LDSTRM. 3.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
GIESELMANN WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
HAPKE HEINRICH UNTOFFZ. 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
HECKMANN - GRENADIER 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
KLEMM BRUNO FUSILIER 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
KRUSDICK GERHARD LDSTRM. 3.G.R.Z.F.3K. 1915-07-18 Siennica Nadolna - -
KUES WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
MOLTKE FRIEDRICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
MONNINCHO ADOLF ? 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
PERTOLL ALOIS FUSILIER 3.G.R.Z.F.12K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
SCHMOCK ERICH FUSILIER 3.G.R.Z.F.11K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
TOLZIN KARL GRENADIER 3.G.R.Z.F.8K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
UCKERMANN ALBERT GRENADIER 3.G.R.Z.F.5K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
WALTE AUGUST LDSTRM. 3.G.R.Z.F.10K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
WILCZEK TEODOR FUSILIER 3.G.R.Z.F.9K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
ZANDER ERNST LDSTRM. 3.G.R.Z.F.4K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
BIRNFELD CHRISTIAN FÜS. GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
BODE BERNHARD GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
BRCZESOWSKY FRANZ UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
CZABLICKI CASIMIR FÜS. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
DELVENTHAL WILHELM LDST. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HILDEN WILHELM WEHRM. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HORNICKEL WILLI UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
JAKOBS MAX GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
KAPELLUSCH GUSTAV FREIW. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
KOSFELDT FRIEDR. GEFR. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
LENZENBERG ALFRED - PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
LEONHARDT HANS WEHRM. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
LEWIN JULIUS KR. FR. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
LIPFERT OTTO GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
LOKIES FRIEDRICH VZFLDW. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MLODZANOWSKI FRANZ RES. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PICKERT ALBERT UTFF. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SCHAFFLAND KARL GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SCHIETKE MARTIN GREN. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SKIBBA ADOLF FÜS. PREUSS.3.GARDE RGT.Z.F. 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -