Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

2 Regiment der Tiroler Kaiserjäger



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KAUFMANN JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-28 Biadoliny (nr 271) - -
PILATI HANIBAL LST. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-03 Biadoliny (nr 271) - -
WEITLANER ANDRA JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-13 Biadoliny (nr 271) - -
WEIGEL THOMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-04-08 Bochnia II (nr 314) - -
ANDREOLLI ALBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-03-07 Brzesko II (nr 276) - -
ANGEL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-02-25 Brzesko II (nr 276) - -
BARTOL ANTON JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 Brzesko II (nr 276) - -
BROSH OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-26 Brzesko II (nr 276) - -
DESTEFANI GIROLAMO JG. T.K.J.R.. 2 1915-03-18 Brzesko II (nr 276) - -
FABER FRANZ JG. T.K.J.R. 2/4 1915-05-10 Brzesko II (nr 276) - -
HOFER JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1914-04-12 Brzesko II (nr 276) - -
KLEEFELD JOHANN JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-10 Brzesko II (nr 276) - -
KOPF JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-14 Brzesko II (nr 276) - -
KUBLAR JOSEF PTRF. T.K.J.R. 2 1915-03-15 Brzesko II (nr 276) - -
KURITYAK JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-04-14 Brzesko II (nr 276) - -
MORANDELL JULIUS GFT. (INF.) T.K.J.R. 2 1915-05-06 Brzesko II (nr 276) - -
MURR JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-02 Brzesko II (nr 276) - -
NANNLEITNER RUDOLF JG. T.K.J.R. 2 1915-08-19 Brzesko II (nr 276) - -
PITSCHIELER IGNATZ ALBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-02-12 Brzesko II (nr 276) - -
PLATTNER HEINRICH JG. T.K.J.R. 2 1915-05-08 Brzesko II (nr 276) - -
WIESNER FERDINAND LST. JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Brzesko II (nr 276) - -
MITTERHOFER JOHANN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-07 Błonie (nr 198) - -
AMADEI ANTONIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ANGELO GIRO LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ARNHOF KARL UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
AUER ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BASSIANI LUDWIG ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
BUGNA AMABILO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
CARLI ERMINIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DEFRANCESCHI A.[NGELO] JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
DRECHSLER LEOPOLD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FEDERSPIEL NIKOL. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FINK GOTTLIEB JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FISCHER RICHARD JG. K.U.K.T.TK.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FLAKSIG FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FLÖTZER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FRITZ HEINRICH PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
FRÖHLICH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GATSCHER HERMAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GELF KARL KDTT. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GELPI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
GRIESER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HASELRIEDER JOS. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HŰTTER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
JENEWEIN EMMAR PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KADLETZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KOMPIT JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KONAR FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MARTH EDMUND JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MESSNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
NIMETZ FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PETENEL ALOIS L.[UIGI] JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
PROCEK JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-(19-20) Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RAINER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RAPPOLD FRANZ UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
RAUTSCHER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
REKLA SILVIO ROM. JG. K.U.K.T.TK.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ROBEL ADUARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SANTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SCHRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.TK.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SECHAUSER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-20 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SENFTER STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
SNIGER FRANZ E. UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
STEFAN ANGELIO C. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
THALER IGNAZ UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TOLLOTTI FERDIN. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
TŰRK RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
UNGERICHT ADOLF ZGSF. K.U.K.T.TK.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WALDNER MATTIAS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WEISS I JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WINKLER JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WLASSAK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
WURZEMBERGER H. JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZADRA ERMENEGILDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-18 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
ZANOLLI LUIGI [VITTORIO] JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
HAMRAL JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-03 Grybów II (nr 130a) - -
SANDRI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 - Głów (nr 209) - -
ARMANINI GIOVANNI JG. TKJR 2 1914-10-19 Jasło (nr 23) - -
ALBERTINI FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
ANDORFER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
ASPER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
AUSWEGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
BATTISTINI SEVERINO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
BERTOLINI FELIX JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
BICHLER FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-01 Lichwin I (nr 185) - -
BIOTTI BENJAMIN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
CANARIN LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
CAZET GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
CHISTE GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
CONCI JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
DEGRASSI ALBINO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
DEMANEGA EDUARD E. JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
DEMUTH ALFRED PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
EBERHÖFER ROCHUS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
ECCEL ACHILLE JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
FRENER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
FULTERER URBAN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
FURLINI JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
GAFRILLER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
GANARIN LUIGI JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
GANTHALER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
GRIESSER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
GRUBER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
GRUBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
GUADAGNINI VALENTIN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
GURSCHLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
HEBERMAYER ALEXANDER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
HEINZ MAX JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
INFÜHR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
JUSAM ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
KATSCHER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
KERSCHBAUMER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
KIND MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
KLEIN LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
KLEINLECHNER LEOPOLD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
KLUG HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
KOBICEK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
KOHL OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
KÖLL RUDOLF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
KUTALEK ALOIS UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
KVAS FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
LINTER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
MAREK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
MENAPACE JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
MESSNER FRANZ PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
MITTERHOFER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
MITTERRUTZNER ANDRA JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
NIEDERMAYR JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
NOVAK ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
ODORIZZI ANIBAL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
PAMBERGER FRITZ ZGSF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
PANIZZA LUIGI JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
PAPP FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
PELOS ERMENOGILDO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
PERNFUSS MAX ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
PFATTNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
PICKL KARL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
PITSCHMANN GEBHARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
PORTH GEBHARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
POSAR RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
PRANDL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
PRUNSTER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
PURLINI JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
PÜTZER ANDRÁ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
RABAUSER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
RAINSTADLER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
RÖGGLA JOSEF V. JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
SCHALKL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
SCHEER JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
SCHELLERBÖCK FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
SCHIMAN KARL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
SCHMIDTHALLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
SCHÜBICH ENGLEBERT JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
SCHUCHTER RUPPERT PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
SCHWARZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
SENÝCH FRANZ PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
SMALZI JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
SPARER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
SPIESS PETER PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
STECHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
STECHER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
STEHRER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
STEINBACH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
STOFFELA ARKADIO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
TAUSCHEK JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
TERZA CELESTIN PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
TOMAZZOLI VIRGILIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
TRAVNIK JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
TSCHIRF ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
UNTERMARSONER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 Lichwin I (nr 185) - -
UNTERWEGER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
VANIČEK EDUARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02 Lichwin I (nr 185) - -
VISINTEINER VIGILIO JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
VOLTOLINI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
WALLNER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
WEBER JOSEF UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
WEBER EDUARD OB.JG.KDTT.ASP. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
WEGER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 Lichwin I (nr 185) - -
WEIS JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 Lichwin I (nr 185) - -
ADERLAN JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
ANDREATTA GIULIO JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
DEBIASI LUIGI JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
DINKHAUSER PETER JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
EDLINGER GEORG JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
EGGER JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
FAORI GIULIO UNT. JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
FATTARSI LEONARDO JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
FORSTNER FRANZ JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
FRIDRIZZI DAVIDO JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
FRÖSCHL JOSEF PTRF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
KERSCHBAUMER JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
KNOLL ANDREAS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
KÖLL ALOIS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
KRADER FRIEDRICH JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
LEZZNO JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
MARCHES KARL JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
MARKT ALOIS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
MARSONER JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
MARTH JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
MOSER JOSEF ANDRAS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
OBEREGGER JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
OBERMAIER JOSEF PTRF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
PALLHUBER EDUARD JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
PERTELLI JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
RUMETSHOFER JOHANN JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
SCHMID HERMANN UNT. JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
SCHMIDT JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
SCHÜTZENHOFER KARL ZGSF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
SEBELA EMANUEL JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
TAMMERLE MATTHIAS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
TAPPEINER GEBHAR JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
UNTERLECHNER - JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
VIDA ERNST E.F.ZGSF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lichwin III (nr 187) - -
WERNER JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
ZIEGLER JOHANN ZGSF. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-?? Lichwin III (nr 187) - -
BICHLER JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-05-04 Lubinka I (nr 189) - -
BRANDMÜLLER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-03-01 Lubinka I (nr 189) - -
FIGL ANTON JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 Lubinka I (nr 189) - -
FILIPPE RICCARDO JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Lubinka I (nr 189) - -
FRENER ALOIS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 Lubinka I (nr 189) - -
HOFER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Lubinka I (nr 189) - -
HORHAGER JOSEF E.F.ZGSF. T.K.J.R. 2 - Lubinka I (nr 189) - -
KOSTNER JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 Lubinka I (nr 189) - -
MANDL MAXIMILIAN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-01 Lubinka I (nr 189) - -
MATSCHER ALOIS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-03 Lubinka I (nr 189) - -
MAYRHOFER FRANZ PTRF. T.K.J.R. 2 1915-02-19 Lubinka I (nr 189) - -
PEYR GEORG JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Lubinka I (nr 189) - -
SCHMELZER KARL JG. T.K.J.R. 2 1915-03-01 Lubinka I (nr 189) - -
VERGUT JOSEF ALOIS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-04 Lubinka I (nr 189) - -
BACHER ENGELBERT ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
PILLER ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-26 Lubinka III (nr 192) - -
PREMM JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 Lubinka III (nr 192) - -
WECHSELBERGER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
WINKLER STEFAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 - Lubinka III (nr 192) - -
ALBRECHT ANTONI - K.U.K T.K.I.R.2 1914-12-06 Mszana Dolna (nr 363) - -
MARX JOSEF JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
RÖHRICHT KONRAD JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-06 Piotrkowice II (nr 176) - -
RUPPERT KARL JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Piotrkowice II (nr 176) - -
SPATH FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915 Poręba Radlna (nr 175) - -
BEREUTER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-03 Rychwałd (nr 188) - -
FRIEDRIESI PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-(02-03) Rychwałd (nr 188) - -
PIOK JOHANN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-02 Rychwałd (nr 188) - -
STEPANEK JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-(02-03) Rychwałd (nr 188) - -
TŰRTSCHER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-(02-03) Rychwałd (nr 188) - -
DÖBER JOHANN INF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
PREM VALENTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
MOSER ARMENIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-06 Tymowa (nr 298) - -
DELPERG TOBIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-01 Waryś (nr 267) - -
LEOHARD HARDENDSTRASSER JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1914-12-25 Waryś (nr 267) - -
PIRHOFER ENGELBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1914-12-26 Waryś (nr 267) - -
CASTELLAZ GIOVANNI-BATT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
PATTERER GUSTAV JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 Wałki (nr 205) - -
RICHTER RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-02 Wojnicz-Zakrzów (nr 284) - -
PUNTSCHER OSWALD JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-06 Wojnicz-Zamoście (nr 282) - -
BAUMGARTNER FLORIAN LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
HABER JOSEF - K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
KREPEL KARL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
LEONARDI DIONISIO LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
MAIER ALOIS LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PANTICELLI PAOLO LDST. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PARTAGNOLLI JOSEF LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PERNTER JOSEF LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PÖDER KONRAD LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
PODEREK - JG. K.U.K.T.K.J.R.2 gru-14 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
RIEF HERMANN LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
SCHWIENBACHER JOHANN UT.JG K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
SINNER ANTON - K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
STECHER LUDWIG PTRF. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
STOCKER JOSEF LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
SULZER JOHANN LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
WALDER PAUL LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
WOLFSEGGER JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) Wola Nieszkowska (nr 340) - -
ANDERGASSER ALOIS JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
BIRKL JOSEF JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
BLEGGI GIOVANNI JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
BÖSCH PAUL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
CZIKORA ALEXANDER JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
DAPRA CESARE JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
FIEG ALOIS JG. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
GAZZRIFFI ANGELO JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
GFERER URBAN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
GRABHERR JOHANN OB..JG. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
GRUBNER RUPERT JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
GSCHWARI ANDREAS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
GUNSCH ANTON JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
HERBST JOHANN UNT. JG. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
HÖRT JOHANN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
HORUNTER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
HUBNER MICHAEL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
JUEN HERMANN PTRF. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
KERN STEFAN JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
KLOTZ PETER JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
KRATZER JOSEF ZGSF. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
KRONBERGER FRANZ JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
LARCHER LEV JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
LECHNER LEOPOLD JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
MAFFEI RUDOLF JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
MALENCH GUIDO JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
MARKI KARL UNT. JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
MENGHELLI ALOIS UNT.JG T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
MIKSCH WILHELM JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 - Woźniczna I (nr 177) - -
PANZENBÖCK KARL JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
PARISI ERNESTO JG. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
PEER JULIUS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
PFEIFER FRANZ JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
RAICH JOHANN JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
RAMMELMAYER JOHANN JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
REITER HEINRICH JG. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
RIZZI CESARE JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
SAGMEISTER RUPERT JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
SCHIGOWITSCH JOHANN JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
SCHNEIDER AUGUST JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
SCHWABL FRANZ JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
SENZ KARL JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
SEPP ALOIS JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
SPERANDIO RUDOLF JG. T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
STEINHAUER KARL JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
UHLIŘ JOSEF SAN. ZGSF. ÖST. KR. T.K.J.R. 2 - Woźniczna I (nr 177) - -
VALENTIN LUIGI JG. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
VIGI JOSEF JG. T.K.I.R. 2 1915-05-06 Woźniczna I (nr 177) - -
WAGNER ENGELBERT JG. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
WEBER ROBERT JG. T.K.J.R. 2 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
WOLF RUDOLF PTRF. ÖST. KR. T.K.I.R. 2 maj-15 Woźniczna I (nr 177) - -
ZETTEL ANTON JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-05 Woźniczna I (nr 177) - -
HASSLINGER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
KARTUSCH RUDOLF JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
NEFISCHER FRANZ JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
PANIZZA KALISTO JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
SPITZKOPF ALOIS JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
STEINER KARL JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
WACHTER RUPERT JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
WOLFSEGGER JOSEF JAGER T.K.J.R. 2 1915-05-05 Woźniczna III (nr 178) - -
DITTRICH FRANZ - K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-??-?? Zakliczyn II (nr 294) - -
KRICKL JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-03-31 Zakliczyn II (nr 294) - -
STECHER JOHANN - K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-13 Zakliczyn II (nr 294) - -
ATZLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
BŰRGLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
DEIRANZESCI JOSEF JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
DONINI GIUSEPPE JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
ENDEMOSER KARL JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
ENDRIGHT DAN JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
FILIPPI GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
HÖRT FRANZ JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
KOPP JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
KOSAK ADOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
LADURNER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
MAYER RUDOLF JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
MITTERHOFER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
PLATTNER ALOIS JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
SCHARFETTER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
VODICKA ERNST JG T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -
WACHTER FRANZ JG. T.K.J.R. 2 maj-15 Łowczówek I (nr 171) - -