Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

1 Regiment der Tiroler Kaiserjäger



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
UNTERLADSTÄTTER PETER PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-18 Biadoliny (nr 271) - -
EICHMANN AUGUST JG. T.K.J.R. 1 1915-05-22 Brzesko II (nr 276) - -
LAMBER GIOVANNI-BATT. JG. T.K.J.R. 1 1915-03-13 Brzesko II (nr 276) - -
MAIR MATHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-01-31 Brzesko II (nr 276) - -
PRANTL ALOIS PTRF. T.K.J.R. 1 1914-12-21 Brzesko II (nr 276) - -
TESTI FAUSTINO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-07 Brzesko II (nr 276) - -
KÖPFLE ERHARD UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-04 Błonie (nr 198) - -
KOBALD ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
EIGENTLER LAMBERT JG. T.K.J.R. 1 1915-03-10 Grybów II (nr 130a) - -
FABBRO GIUSEPPE LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-04-20 Grybów II (nr 130a) - -
JUEN PETER ZGSF. T.K.J.R. 1 1915-03-11 Grybów II (nr 130a) - -
PICHLER JOSEF JÄGER T.K.J.R. 1 1914-10-17 Kalwaria Zabrzydowska I 1883-03-12 VAHRN IN TIROL
FUSORI PIETRO JG. T.K.J.R. 1 - Lubinka I (nr 189) - -
WANNER LUDWIG JG. T.K.J.R. 1 1915-02-24 Lubinka I (nr 189) - -
AIGNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
ANGERER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
ASCHENBERGER MICHAEL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
AUCHENTHALER BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
AUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
AUHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
BAUER JOSEF PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
BENEDETTI GIUSEPPE PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
CAROTTA PIETRO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
CUNER EUGENIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
DENGG LEONHARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
FEUCHTER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
FLAIM TOMASO GIUS. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
FONTONARI CARLO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
GÄL FLORIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
GRATL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-05 Lubinka II (nr 191) - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
GRUNDHAMER OTTO UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
HALLER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
HAUSER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
HOLZMAN MICHAEL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
HOSP ALOIS UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
HUMMEL FERDINAND JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
JIRANEK ALBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
KARALL KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
KREIL ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
KRUPPA IGNAZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
KUEN JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
LORENZI PRIMO HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
MOSER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-05 Lubinka II (nr 191) - -
ÖTTL ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
PANCHERI SERAFINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
PENDL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
PICHLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-04) Lubinka II (nr 191) - -
POCZIK JULIUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
PÖSCH RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
PRANTNER LAMBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
PURTSCHELLER WILHELM PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
RIZZOLI LUIGI CEL. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
RONZO JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
SAUSGRUBER CHRISTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
SCHIESTL JOSEF UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-04 Lubinka II (nr 191) - -
SCHOLL HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
SCHOSSLEITNER MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
STEINMAURER MORITZ JG. T.K.J.R. 1 maj-15 Lubinka II (nr 191) - -
STERNI GIOVANNI JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
STERZINGER JOSEF UNT.JG.ST. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-04 Lubinka II (nr 191) - -
STRAIF KASPAR JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka II (nr 191) - -
WIEDMOSER JOSEF OB.JG.KDTT.ASP. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka II (nr 191) - -
ZENCHER JOHAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-04 Lubinka II (nr 191) - -
ECCLI GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
FRAVEZZI SERAFIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
GIULIANI DAVID JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
JENNEWEIN FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
LINDEBNER FRANZ JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 - Lubinka III (nr 192) - -
MAZZURANA HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
NICOLETTI RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
PFNEISZL MATHIAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
PRANDTNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
PUSCH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
RIEDER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
RIENERTHALER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) Lubinka III (nr 192) - -
SCHINK FRIEDRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 maj-15 Lubinka III (nr 192) - -
SCHLÖGL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
SZALAY GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) Lubinka III (nr 192) - -
BOMBARDELLI GIACOMO SILVIO UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-08 Pogórska Wola (nr 206) - -
CIRESA JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
LOCHMANN KARL UNT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-07 Pogórska Wola (nr 206) - -
MAI PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-06 Pogórska Wola (nr 206) - -
PETALIK FERENC VORSP. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-11-05 Pogórska Wola (nr 206) - -
BISCHOF ALFRED PTRF. TKJR 1 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
BROSCH EDUARD LDST.JG. TKJR 1 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
DIECHTL THOMAS LDST.JG. TKJR 1 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
GRABHER GEBHART E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 - Rotunda (nr 51) - -
GROSSLERCHER PHILIPP E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 1915-03-28 Rotunda (nr 51) - -
KERSCHBAUM JOSEF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-19 Rotunda (nr 51) - -
KIRCHMAIER NORBERT LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 Rotunda (nr 51) - -
NEUGSCHWERTNER JOHANN LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 Rotunda (nr 51) - -
PIFFER MAXIMUS JG. TKJR 1 1915-03-27 Rotunda (nr 51) - -
EDER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
LOKATINI GUIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 gru-14 Rzuchowa (nr 196) - -
BERENTER HERMANN LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
ERHARDT JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
FEDERER JOSEF JG. T.K.J.R. 1 - Sękowa II (nr 80) - -
GATTI GIOVANNI JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
GIRARDINI EMIL E.R.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
KOLB MAXIMILIAN LTN.I.D.RES. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
KRUG PETER LDST.INF. T.K.J.R. 1 - Sękowa II (nr 80) - -
MENOTTI MARIO J.G. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
NICOLADI QUIDO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
PFANNER JOHANN JG. T.K.J.R. 1 - Sękowa II (nr 80) - -
PHILIPPIFS FRIEDRICH LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 Sękowa II (nr 80) - -
POLZ ERNST RES.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
REISCHEL JOHANN LDST.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-23 Sękowa II (nr 80) - -
RIGHI ENZO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
RUCHWARTER STEFAN JG. T.K.J.R. 1 1915-03-22 Sękowa II (nr 80) - -
SEGALLA ANGELO JG. T.K.J.R. 1 1915-03-21 Sękowa II (nr 80) - -
TUSCH JOSEF E.R.JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
VICENZI GIUSEPPE JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
ZACHELLI VIKTOR JG. T.K.J.R. 1 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
BAIS EMILIO JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
HEIDINGER ANTON JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
HIRSCHEL JOZEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
MIORELLI ERNESTO JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
RIEDL FRANZ JG. T.K.J.R. 1 - Szczepanowice II (nr 195) - -
RIGINEREK FRANZESCHINO JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
RITZER JOSEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-05 Szczepanowice II (nr 195) - -
PERGHER FRANZISKO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-07 Tarnowiec (nr 180) - -
CONCI FELIXE JG. TKJR 1 1915-04-01 Uście Gorlickie (nr 57) - -
EGGER JOSEF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 Uście Gorlickie (nr 57) - -
HOLZGRUBER JOHANN KDTT.I.D.RES. TKJR 1 1915-03-28 Uście Gorlickie (nr 57) - -
PAPP JOSEF JG. TKJR 1 - Uście Gorlickie (nr 57) - -
PFALTZ ADOLF LDST.JG. TKJR 1 1915-03-27 Uście Gorlickie (nr 57) - -
SANTONI PIETRO ERS.RES.JG. TKJR 1 1915-04-10 Uście Gorlickie (nr 57) - -
SCHŰLLER KARL ERS.RES.JG. TKJR 1 1915-03-28 Uście Gorlickie (nr 57) - -
SEGAT ROMAN ZGSF. TKJR 1 - Uście Gorlickie (nr 57) - -
WIZINGER KARL JG. TKJR 1 - Uście Gorlickie (nr 57) - -
KRÓHS JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-22 Waryś (nr 267) - -
REINER KOSMAS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-27 Waryś (nr 267) - -
SCHRANZ JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-23 Waryś (nr 267) - -
KOLLER ALOIS ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-14 Wojnicz I (nr 285) - -
PLATTER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-16 Wojnicz I (nr 285) - -
MOSNA GIUSEPPE INF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-09 Wojnicz-Zakrzów (nr 284) - -
ROSSARO BASILIO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-02-08 Wojnicz-Zakrzów (nr 284) - -
GABER BENEDIKT JG. TKJR 1 1914-12-13 Wola Cieklińska I (nr 10) - -
SOETHIN ANTON RES.GFT. TKJR 1 1914-12-13 Wola Cieklińska I (nr 10) - -
WEHSER FRANZ JG. TKJR 1 1914-12-13 Wola Cieklińska I (nr 10) - -
MAYER FRANZ E.R.JG K.U.K.T.K.J.R.1 1914-11-11 Wola Nieszkowska (nr 340) - -
BARANYAI STEFAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
BRÄNDLE JOSEF ZGSF. ÖST. KR. T.K.I.R. 1 - Woźniczna I (nr 177) - -
MANDI MAXIMILIAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
REITHMAIER PAUL JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
SCHWEITZER ALFRED E.F.UNT. JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 Woźniczna I (nr 177) - -
DELANGELO COLO - K.T.K.J.R. 1 - Zakliczyn II (nr 294) - -
AMPFERER ALBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-12 Zonia (nr 341) - -
FREIER GÄSARE JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
GASSER ALOIS KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 Zonia (nr 341) - -
GRITSCH PETER-PAUL JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
HAMMEL FRIEDRICH FÄHNR K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-10 Zonia (nr 341) - -
HUBER MATTHÄUS JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
KÖSSLER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
LAUER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
MADER EDO KPL. K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
POSCH JOHAN ZGSF K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-09 Zonia (nr 341) - -
POTZNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
WOLLMANN ADOLF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) Zonia (nr 341) - -
KÖLNDORFER JOHANN JG. TKJR 1 1915-03-29 Łosie (nr 71) - -
STRICKNER JOHANN JG. TKJR 1 1915-03-09 Łosie (nr 71) - -
VALLE FREDERIKO E.R.JG. TKJR 1 1915-03-10 Łosie (nr 71) - -
COSTAZZA RUDOLF LUIGI R.UT.JG.TIT.ZGSF. T.K.J.R. 1 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HARHAGER RUDOLF LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HOCHSTAFFEL JOHANN ERS. RES. T.K.J.R. 1 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JORDAN JOSEF PTRF. T.K.J.R. 1 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MADLE MATTHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PERGHER FRANCESCO LDST. INF. T.K.J.R. 1 1915-05-07 Łużna-Pustki (nr 123) - -
POTRICH EDUARD JG. T.K.J.R. 1 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZOTZ JOSEF JG. T.K.J.R. 1 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -