Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment von Steinsberg Nr 100



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ADELMAYER KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-02-13 Gorlice IV (nr 91) - -
ARNOST ANTON LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BARESCH LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BARTOSCH ADOLF LDST.INF. I.R. 100 1915-02-22 Gorlice IV (nr 91) - -
BOHUSCH ALOIS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BÖNISCH OSKAR LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BOTUR LUDWIG INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BREZEK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
BŘEZINA FRIEDRICH LDST.INF. I.R. 100 1915-02-17 Gorlice IV (nr 91) - -
BRÜCKNER RUDOLF INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BRUDNY JOHANN RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BRUNNER LEOPOLD LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BRUS JOSEF INF. I.R. 100 1915-02-22 Gorlice IV (nr 91) - -
BYSTROŃ JOHANN ZGSF. I.R. 100 1915-02-24 Gorlice IV (nr 91) - -
CAP HANS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-19 Gorlice IV (nr 91) - -
ČERNY JOHANN LDST.SCH. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
CHALUPA FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
DILLMAN JOHANN LDST. I.R. 100 1915-04-05 Gorlice IV (nr 91) - -
DROZD ANTON INF. I.R. 100 - Gorlice IV (nr 91) - -
EIBINGER KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
FAUDLER ANTON E.R.GFT.T.KPL. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
FRANTIK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
FUCHS SIGMUND INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
GĄSIOR FRANZ ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
GREMBLOWSKI JOSEF INF. I.R. 100 - Gorlice IV (nr 91) - -
GROMES ALOIS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
GRŰBLER FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HANZELKA ROBERT ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HEGR FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HIRSHMANN WILHELM LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HLOŽANKA LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HÜBNER G. GUSTAV LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HUDECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
JURCZYNSKI KARL INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KARAS GEORG RES.GFT. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KLIMOSZ GEORG INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KOCJAN JOSEF INF. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
KOCOUR HANS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KOLAŘIK FRANZ FÄHNR. I.R. 100 1915-02-24 Gorlice IV (nr 91) - -
KONVIČKA JOHANN INF. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
KRUPKA JOSEF RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KUČERA PAUL FÄHNR. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
MARCINEK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
MOHYLA GUSTAV RES.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
MOLIN ANDREAS INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
MROŻEK JOSEF RES.INF. I.R. 100 1915-02-15 Gorlice IV (nr 91) - -
OPLUSTIL ALFONS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PALLA RUDOLF LDST.GFT. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PASZ AUGUST ZGSF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PERIMEK HEINRICH INF. I.R. 100 1915-02-17 Gorlice IV (nr 91) - -
PUSTEJOWSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
RACZYK FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-28 Gorlice IV (nr 91) - -
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-17 Gorlice IV (nr 91) - -
SAMALA JOHANN INF. I.R. 100 - Gorlice IV (nr 91) - -
SCHWEDA JOSEF INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SIĄKALA ALOIS INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SIKORA FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-13 Gorlice IV (nr 91) - -
SIMECKA RICHARD LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SIWEK J. ANTON INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SLOWIK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
SNIEGON JOHANN LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SPALTER ISIDOR RES.INF. I.R. 100 1915-02-17 Gorlice IV (nr 91) - -
SWRCINA FERDINAND LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
SZKORA FELIX LDST.INF. I.R. 100 - Gorlice IV (nr 91) - -
SZKUTEK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SZPANDRZYK JOHANN LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
URBANIK FRANZ INF. I.R. 100 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
VANEK FRANZ KPL. I.R. 100 - Gorlice IV (nr 91) - -
VIKTORIN FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-01-28 Gorlice IV (nr 91) - -
ZATOPEK VALENTIN LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
ZEISBERGER ANTON GFT.TIT.KPL. I.R. 100 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BIERENT FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-04-26 Grybów II (nr 130a) - -
BOLEK GEORG INF. I.R. 100 1915-05-18 Grybów II (nr 130a) - -
FRANIOK KARL INF. I.R. 100 1915-05-02 Grybów II (nr 130a) - -
HAIDUCEK JAROSLAUS INF. I.R. 100 1915-01-23 Grybów II (nr 130a) - -
KUNZ REINHOLD INF. I.R. 100 1915-04-29 Grybów II (nr 130a) - -
PAPAUSZEK WENZEL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-27 Grybów II (nr 130a) - -
PĚKNIK FRANZ GFT. I.R. 100 1915-03-23 Grybów II (nr 130a) - -
SATINSKI VINZENZ ERS.RES. I.R. 100 1915-03-16 Grybów II (nr 130a) - -
STAINSKI VINZENZ RES.INF. I.R. 100 1915-03-16 Grybów II (nr 130a) - -
THIEM ARNOLD INF. I.R. 100 1915-01-22 Grybów II (nr 130a) - -
TWARDEK JOHANN INF. I.R. 100 1915-03-20 Grybów II (nr 130a) - -
ZEISBERGER HEINRICH RES.KPL. I.R. 100 1915-03-14 Grybów II (nr 130a) - -
KOPEC ERNST ZGSF. IR 100 1915-06-12 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1890-06-05 -
SZWAJNOCH VINZENZ GFT. IR 100 1915-05-03 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1889-09-24 -
SPOLEČNY KROPADL INF. IR 100 - Owczary (nr 70) - -
ROKYTA VIKTOR HAUPTMANN K.U.K. INFT. REGT. 100 1914-09-14 Ratoszyn Pierwszy 1871 -
FISHER FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-15 Ropica Dolna (nr 86) - -
GOSPODARCZYK JOSEF INF. I.R. 100 - Ropica Dolna (nr 86) - -
GREŠ BERNHARD INF. I.R. 100 1915-02-24 Ropica Dolna (nr 86) - -
JUHAS RUDOLF INF. I.R. 100 1915-02-24 Ropica Dolna (nr 86) - -
MIKESKA VALENTIN INF. I.R. 100 - Ropica Dolna (nr 86) - -
PLHAK IGNATZ RES.GFT. I.R. 100 - Ropica Dolna (nr 86) - -
RINDER HERMANN INF. I.R. 100 1915-02-26 Ropica Dolna (nr 86) - -
STANIECZEK GEORG RES.INF. I.R. 100 1915-02-16 Ropica Dolna (nr 86) - -
ULČAK VINZENZ LDST.INF. I.R. 100 1915-02-24 Ropica Dolna (nr 86) - -
ZACHWIEJA STANISLAUS LDST.INF. I.R. 100 - Ropica Dolna (nr 86) - -
BAIER EMIL LDST.INF. I.R. 100 1915-02-24 Sękowa II (nr 80) - -
KOWALA PAUL INF. I.R. 100 1915-02-16 Sękowa II (nr 80) - -
TOMEK JOSEF INF. IR 100 1915-05-04 Siepietnica-Bugaj (nr 29) - -
BRUNNER JOSEF INF. I.R. 100 1915-03-23 Stróżówka IV (nr 95) - -
EBNER MAX LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 Stróżówka IV (nr 95) - -
FREITAG LUDWIG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-23 Stróżówka IV (nr 95) - -
GANSEL ANDREAS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-23 Stróżówka IV (nr 95) - -
HORAK KARL LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 Stróżówka IV (nr 95) - -
JURAJČAK JOSEF RES.INF. I.R. 100 1915-03-18 Stróżówka IV (nr 95) - -
KÖLLNER FERDINAND INF. I.R. 100 1915-03-23 Stróżówka IV (nr 95) - -
MICHNA RUDOLF ERS. RES. I.R. 100 1915-03-23 Stróżówka IV (nr 95) - -
SIMA FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 Stróżówka IV (nr 95) - -
TIECHMANN WILHELM ZGSF. I.R. 100 1915-03-18 Stróżówka IV (nr 95) - -
PALOVSKI LEO INF. I.R. 100 1915-03-21 Stróżówka V (nr 96) - -
ANDRYCHOWSKI GUSTAV RES. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BIAŁEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BJALEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
CACH KARL LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
CICHLAR FRANZ LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
DUDA JOHANN LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GAWOR STANISLAUS INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GOTTLICHER ADOLF LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KOBIELA PAUL INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
NOWAK VINZENZ INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
POKŁUDA FRANZ RES.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
RUCKI PAUL LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
STRNISTE JOHANN LDST.INF. IR 100 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
VORLICKA ANTON LDST.INF. IR 10 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ENGEL RUDOLF LDST.GFT. IR 100 1915-03-10 Szymbark I (nr 74) - -
EREMIAS JOSEF LDST.GFT. IR 100 1915-03-16 Szymbark I (nr 74) - -
GERYK ADOLF INF. IR 100 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
HANEL FRANZ KPL. IR 100 1915-03-20 Szymbark I (nr 74) - -
KOPECKI WILHELM LTN.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-09 Szymbark I (nr 74) - -
KRÖPL AUGUST LDST.INF. IR 100 1915-03-09 Szymbark I (nr 74) - -
KŰHLMAYER KONRAD LDST.INF. IR 100 1915-03-20 Szymbark I (nr 74) - -
MANIASEK JOSEF LDST.INF. IR 100 1915-03-23 Szymbark I (nr 74) - -
RUTTIN SIEGFRIED INF. IR 100 1915-03-22 Szymbark I (nr 74) - -
SATTLER EMIL INF. IR 100 1915-04-21 Szymbark I (nr 74) - -
SCHUBERT ANDREAS STBS.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
SIKORA CAMILLO LTN.I.D.RES./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
ŰBERALL EMIL LDST.INF. IR 100 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
WESTEN HUGO LDST.INF. IR 100 1915-03-20 Szymbark I (nr 74) - -
ZAGL ROBERT FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 100 1915-03-07 Szymbark I (nr 74) - -
ZLAMAL JOHANN LDST.INF. IR 100 1915-03-24 Szymbark I (nr 74) - -
PIETRASZEK FRANZ INF. IR 100 1915-02-24 Szymbark II (nr 75) - -
RUSSEK JOSEF RES.KPL. IR 100 1915-03-13 Szymbark II (nr 75) - -
ADAMUS LUDWIG RES.KPL.TIT.ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ALTMANN JOSEF LDST.INF. I. R. 100 1915-04-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
APPEL FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BEIER WILHELM LDST. INF. I. R. 100 1915-04-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BLESL JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BOHLY FRANZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
CADA KARL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
CZADAN JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DROBIČKA JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DRÖSSLER ERNST RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DUŽIK ALFONS INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ECHTNER GEORG LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
EICHLER RUDOLF INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FRENZEL VINZENZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GANSELMAYER JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GAS RUDOLF INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GÖTZL EMIL INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GÜHNA JOSEF INF. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
HAHUL JOHANN ERS. RES. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HOLEIN FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KESWAN JOHANN INF. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
KIRSCHFELD SIMON GFT. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
KLEČKA GOTTLIEB ZGSF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KORNDÖRFER ADOLF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOTSCH WILLI LDST. INF. I. R. 100 1915-01-24 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOTULA KARL GFT. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KŘISTEK JOHANN INF. I. R. 100 1915-01-23 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KUNERT WILHELM RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KUNTSCHKE LEOPOLD INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LAPISCH KARL RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LENZ OTTO INF. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
LIPIŃSKI RICHARD INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LUKES FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MALISZ KARL ERS. RES. I. R. 100 1915-01-26 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MASŁOŃ JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MATEJKA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MATURA EDUARD E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MENDROCH ANDREAS INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MIČEK HEINRICH LDST. INF. I. R. 100 1915-05-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MURON JOHANN ERS. RES. I. R. 100 1915-05-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOWAK JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOWY WENZEL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
OSLAWSKY LEOPOLD ZGSF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PALOVSKY HEINRICH RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PASTOREK JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-01 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PERSKA - INF. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIETRASZ JOSEF KPL. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
PILS JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PITTER JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIWODA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PLUNDRICH MAX LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
POKLUDA AUGUST LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
POUK JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
RASKA JOHANN INF. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
RIEDEL JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SALETNIK MATTHIAS LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SCHEIBAL JOHANN INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SCHEINAR VIKTOR ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SCHWANTER RUDOLF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SCHWED ELIAS LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SKALICKY VINZENZ LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SMOLIK JOSEF RES. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STARKA RUDOLF ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STEŘBA ANTON GFT. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
STOKLASA HEINRICH INF. I. R. 100 1915-05-06 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STORZEC KARL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STRANDEL JOHANN RES. INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SUCHANEK GUSTAV LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SVEJDA JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SZIVED ELIAS INF. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
SZOPA JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ULBRICH MAX LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WEIMAR JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WITKE GABRIEL INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WOLLA ANTON GFT. I. R. 100 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
WYSOCKY WILHELM INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZLY JOSEF RES. KPL. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZNAMENACZEK WENZEL LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -