Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment von Rummer Nr 98



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BENDA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-03 Bogoniowice (nr 138) - -
KAPLER OSWALD LST. I.R. 98 1915-05-22 Brzostek I (nr 223) - -
ŠTEPANEK JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
BARTOSZ JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
BEDNAŘ JOHANN KPL. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
BENES JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
BERGMANN ALEXANDER RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
BINKO EMANUEL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
BUCHMÜLLER MELICHAR LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
CHARVÁT FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
DAVID JOSEF GFT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
DEMEL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
DITTRICH JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
DOSTÁLEK GOTTHARD LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FALTUS KARL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FALTYS JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FASIMLAK JOSEF DAVID LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FELKL HEINRICH RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FILIP STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FIŠER JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FIŠER JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
GLEICH JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HÁLA JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HANISCH KARL ZGSF.TIT.FLDW. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HANISCH JOHANN GFT. I.R. 98 1915-05-09 Bukowa (nr 218) - -
HANZLIČEK ADOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HARTMANN JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HARTMANN VINZENZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HAVELKA WILHELM LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HAVLA JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HEUER STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HÖHER IGNATZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HOLUBÁR EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
HROMÁDKA FRANZ GFT.TIT.KPL. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
JEDA FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
JELINEK FERDINAND GFT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KAPLAN JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KLASCHKA JOHANN RES.GFT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KLINKE ADOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KNITTIG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KOČAVA FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KOŘINEK WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KÜSSEL EDUARD GFT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
KVAPIL FERDINAND LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
LUDVIČEK JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
MACH JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
MACHAROW - LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
MELICHAR WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
MICHALEC FRIEDRICH LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
MÜLLER JOSEF GFT.TIT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
NETUSCHILL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
NEUGEBAUER ERNST RES.KDTT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
PAŘIZEK JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-09 Bukowa (nr 218) - -
PAUSEWANG JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
PAVEL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
PAVLIČEK JAROSLAW LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
PIŠA OTTOKAR LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
POKORNÝ FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
PRAUSE WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
PTÁČEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
RIGER WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
RIGO JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
RYŠAVÝ KARL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SATTLER ADALBERT LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SCHEJBAL FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SCHENK STEFAN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SCHLESINGER HUBERT RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SCHÖBEL ERNST LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SCHOLZ RUDOLF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SCHREINER OSKAR E.F.KPL.TIT.FLDW. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SEIDLITZ KARL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SKALA FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SPRINGER JOSEF RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
STRUNA ALOIS INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
SUCHOMEL JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-09 Bukowa (nr 218) - -
SÝKORA FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-09 Bukowa (nr 218) - -
SZVAGYAVIN MICHAEL INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
ULRICH EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
VAVRA JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
VIRT FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
VLACHÝ FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
VOŻENILEK EMIL LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
VRBEČKÝ JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
WASCHATKO JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
WEIHS VINZENZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
ZÖFL JOSEF LST.INF.TIT.GFT. I.R. 98 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FILIPI FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-11 Błażkowa (nr 219) - -
LORENZ EDUARD - I.R. 98 1915-05-08 Błażkowa (nr 219) - -
MALOCH FRANZ - I.R. 98 1915-05-09 Błażkowa (nr 219) - -
POPELKA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-08 Błażkowa (nr 219) - -
JEROUT FRANZ INF.TIT.GFT. I.R. 98 1914-12-23 Gorlice IV (nr 91) - -
OTRADOVSKY JOSEF INF.TIT.GFT. I.R. 98 1914-12-22 Gorlice IV (nr 91) - -
REJMAN ADOLF RES.INF. I.R. 98 1914-12-22 Gorlice IV (nr 91) - -
SAMAL LADISLAUS FÄHNR.I.D.RES. I.R. 98 1914-12-22 Gorlice IV (nr 91) - -
ŽÁČEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-05 Gromnik I (nr 145) - -
BLAŽEK JOSEF INF. I.R. 98 1915-03-19 Grybów II (nr 130a) - -
CHVOJKA FRANZ INF. I.R. 98 1915-02-26 Grybów II (nr 130a) - -
DOUBEK JOSEF ERS.RES. I.R. 98 1915-03-30 Grybów II (nr 130a) - -
DRAHOŠ JOSEF E.R.INF. I.R. 98 1915-03-29 Grybów II (nr 130a) - -
JIROUŠEK JOSEF E.R.INF. I.R. 98 1915-03-06 Grybów II (nr 130a) - -
KAREL JOSEF LDST.INF. I.R. 98 1915-02-15 Grybów II (nr 130a) - -
KAUPE JOSEF RES.ZGSF. I.R. 98 1915-05-02 Grybów II (nr 130a) - -
KUPIEC LEOPOLD INF. I.R. 98 1915-05-07 Grybów II (nr 130a) - -
NOWOHRADSKÝ WENZEL INF. I.R. 98 1915-03-16 Grybów II (nr 130a) - -
RALIŠ WENZEL LDST.INF. I.R. 98 1915-04-14 Grybów II (nr 130a) - -
ZUPAUM LASZLO INF. I.R. 98 1915-05-19 Grybów II (nr 130a) - -
BUDER KURT KDTT. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
BURES JOHANN GFT. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
ČERNY JOSEF INF. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
HINK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
HOJEK WENZEL KPL. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
KOZAK WENZEL INF. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
KRATSCHMER LEONHARD KPL.TIT.ZGSF. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
KUBELKA MAX LST. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
KÜSSEL EDUARD GFT. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
MACH ANTON LST. I.R.98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
MASCHEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
NOWAK JOSEF LST. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
PLOTZ FERDINAND INF. I.R.98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
SOLIN WENZEL GFT. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
STODOLA JOHANN LST. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
THOMA JOSEF KPL. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
TUSCHLA HEINRICH LST. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
VLASÁK FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
BRÜCKNER FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
FALTEJSEK VINZENZ RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
FAUSKA THADEUS ZGSF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
HROMÁDKA WENZEL TAMB. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
JANKU FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
KOSINA WENZEL INF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
LANGER HUBERT GFT. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
LENIČEK ALOIS LST. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
MÜLLER JOSEF INF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
PELICA FRANZ INF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
PETERA FRANZ INF.TIT.GFT. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
ŠILAR JOHANN INF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
STEPÁN FRANZ RES.INF. I.R. 98 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
CERNY WENZEL E.R. INF. K.U.K.I.R. 98 1914-11-27 Krempna (nr 6) - -
JANDL JOSEF E.R.INF. K.U.K.I.R. 98 1914-11-27 Krempna (nr 6) - -
KAFKA JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-11-27 Krempna (nr 6) - -
KUTSCHERA ALOIS E.R. KORPORAL K.U.K.I.R. 98 1914-12-27 Krempna (nr 6) - -
ZARECKY KARL INF. K.U.K.I.R. 98 1914-12-22 Krempna (nr 6) - -
DOSTAL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-05 Lubaszowa (nr 151) - -
RIND JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 98 1915-05-03 Lubaszowa (nr 151) - -
BRYCHTA JOHANN RES.GFT. IR 98 1915-01-04 Owczary (nr 70) - -
KUNDRAT THEODOR LDST.INF. IR 98 1915-03-20 Owczary (nr 70) - -
PICKO JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-04-06 Owczary (nr 70) - -
RISZAK PETER INF. IR 98 - Owczary (nr 70) - -
VESELÝ JOHANN INF. IR 98 1915-03-11 Owczary (nr 70) - -
KÖBERLE JOHANN ZGSF. IR 98 1915-05-02 Przysłup (nr 59) - -
PIRKL LUDWIG LDST.INF. IR 98 1915-02-23 Przysłup (nr 59) - -
BĚLKA RUDOLF TIT.KPL. IR 98 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
FINDEIS RUDOLF LDST.INF. IR 98 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
HRDINA JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
HRDINA LEOPOLD R.GFT.TIT.KPL. IR 98 1915-03-01 Ropica Górna III (nr 77) - -
JEKAL JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
KAPLAN FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-04-07 Ropica Górna III (nr 77) - -
KNÖTTIG WENZEL INF. IR 98 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
KOĚTENSKÝ WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-16 Ropica Górna III (nr 77) - -
KUČERA WENZEL E.R.INF. IR 98 1915-03-20 Ropica Górna III (nr 77) - -
KUMPOST JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-16 Ropica Górna III (nr 77) - -
MARESCH JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
MORAVEC ANTON LDST.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
MOTYČKA FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
MUDRUNKA WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
MŰLLER HEINRICH LDST.INF. IR 98 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
RALIŠ JOHANN INF. IR 98 1915-03-01 Ropica Górna III (nr 77) - -
SPONNER OTTO LDST.INF. IR 98 1915-03-16 Ropica Górna III (nr 77) - -
STRUAD JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
TATZEL JOHANN LDST.INF. IR 98 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
UHLIŘ JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
VIRT ALOIS LDST.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
VLASAK STANISLAUS LDST.INF. IR 98 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
VOBORNIK - LDST.INF. IR 98 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
VOMAČKA PAUL LDST.INF. IR 98 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
VOTREL JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
DUŠEK FRANZ KPL. K.U.K.I.R. 98 1914-12-19 Ryglice (nr 167) - -
RUTTER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 - Ryglice (nr 167) - -
VOLSKO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 98 - Ryglice (nr 167) - -
BUREŠ LUDWIG INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
CINK WILHELM INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
HOLEC ALOIS E.R.INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
HUSAR JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
LORENZ FRANZ E.R.INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
SCHWEDA FRANZ TIT.ZGSF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
SMOLIK WENZEL RES.INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
TEJMAR JOSEF E.R.INF. IR 98 1914-12-12 Sękowa I (nr 79) - -
TAJL ALOIS LDST.INF. I.R. 98 1915-02-22 Sękowa II (nr 80) - -
TOMAŠEK FRANZ LDST.INF. I.R. 98 1915-02-10 Sękowa II (nr 80) - -
NAVRATIL FRANZ INF. IR 98 1915-05-04 Swoszowa (nr 33) - -
PAIKERT ANTON LDST.INF. IR 98 1915-05-04 Swoszowa (nr 33) - -
HLÁVKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 Tuchów I (nr 160) - -
SVOBODA KARL INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 Tuchów I (nr 160) - -
HAJEK JOSEF ERS.RES.INF. IR 98 1915-02-18 Zdynia (nr 52) - -
DEJDAR JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-03-02 Łosie (nr 71) - -
KNEŽOUR JOSEF LDST.INF. IR 98 1915-04-22 Łosie (nr 71) - -
MAŠEK FRANZ LDST.INF. IR 98 1915-03-23 Łosie (nr 71) - -
PEDRAZZA ANDREAS JG. IR 98 1915-01-09 Łosie (nr 71) - -
RIEGER WENZEL LDST.INF. IR 98 1915-02-10 Łosie (nr 71) - -
ROLLER WILHELM LDST.INF. IR 98 1915-02-04 Łosie (nr 71) - -
VAŠAK JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-17 Łosie (nr 71) - -