Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Prinz zu Sachsen-Coburg-Saalfeld Nr 57



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KALITA JOSEF INF. IR 57 1915-07-28 Bieździedza (nr 40) - -
KACZOR JOHANN INF. K.U.K. I.R. 57 1915-04-03 Bochnia II (nr 314) - -
MISIACZEK STANISLAUS - I.R. 57 1918-07-20 Bolesław (nr 249) - -
ŁĄCZKA MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 57 1917-08-23 Bolesław (nr 249) - -
PLANETA WLADISLAUS GFT. K.U.K. I.R. 57 1916-04-02 Dębno (nr 281) - -
ROJEK JOSEF FLDW. I.R. 57 1915-03-18 Gorlice IV (nr 91) - -
SCHIMANDL FRANZ LDST.INF. I.R. 57 1915-04-11 Gorlice IV (nr 91) - -
SIKORA ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-02-12 Gorlice IV (nr 91) - -
TARGOSZ FRANZ LDST.INF. I.R. 57 1915-05-04 Gorlice IV (nr 91) - -
URBANEK JOSEF LDST.INF. I.R. 57 1915-04-11 Gorlice IV (nr 91) - -
ADLER HERMANN RES.INF. I.R. 57 1915-02-03 Grybów II (nr 130a) - -
BARNAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 Grybów II (nr 130a) - -
CHOŁOWIECKI FRANZ LDST.INF. I.R. 57 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
DOROSZ LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
DYBAŠ JOSEF KPL.TIT.ZGSF. I.R. 57 1915-03-19 Grybów II (nr 130a) - -
JANUSZ JOHANN INF. I.R. 57 1915-03-20 Grybów II (nr 130a) - -
KADLEC KARL - I.R. 57 1915-05-17 Grybów II (nr 130a) - -
KOWAL JOHANN INF. I.R. 57 1915-02-14 Grybów II (nr 130a) - -
KRÓL JOSEF E.R.INF. I.R. 57 1915-02-14 Grybów II (nr 130a) - -
KUBALA FRANZ ZGSF. I.R. 57 1915-05-02 Grybów II (nr 130a) - -
KUPIEC JOHANN LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 Grybów II (nr 130a) - -
MAŠ ADALBERT LDST.INF. I.R. 57 1915-03-10 Grybów II (nr 130a) - -
NOWAK ADALBERT LST.INF. I.R. 57 1915-04-23 Grybów II (nr 130a) - -
PAWLIK ANDREAS E.R.INF. I.R. 57 1915-03-16 Grybów II (nr 130a) - -
PIEKNIK KARL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 Grybów II (nr 130a) - -
PIOTROWSKI ANDREAS ZGSF. I.R. 57 1915-03-06 Grybów II (nr 130a) - -
PLUTA ANTON INF. I.R. 57 1915-02-21 Grybów II (nr 130a) - -
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 Grybów II (nr 130a) - -
PTAČNIK WENZEL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-29 Grybów II (nr 130a) - -
REPINICZ LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-05-10 Grybów II (nr 130a) - -
SACHAJ LEOPOLD LDST.INF. I.R. 57 1915-03-24 Grybów II (nr 130a) - -
SIEDLIK JOHANN E.R.INF. I.R. 57 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
ŚWIATŁOWSKI LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 Grybów II (nr 130a) - -
WÓJCIK JOSEF INF. I.R. 57 1915-02-22 Grybów II (nr 130a) - -
ZAGÓRSKI FRANZ INF. I.R. 57 1915-05-13 Grybów II (nr 130a) - -
ZIELONKA JOHANN INF. I.R. 57 1915-01-22 Grybów II (nr 130a) - -
ŽUREK PAUL INF. I.R. 57 1915-03-14 Grybów II (nr 130a) - -
ANTAS MICHAEL - IR 57 1916-12-09 Jasło (nr 23) - -
KOWALSKI JOHANN ZGSF. IR 57 1918-08-12 Kołaczyce II (nr 39) - -
BARAN STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 Nowa Słupia - -
BRATKO LUDWIG OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-18 Nowa Słupia - -
EILWEIS JOSEF OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 Nowa Słupia - -
GABIGA MIECZYST. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 Nowa Słupia - -
KAWA JOHANN OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 Nowa Słupia - -
KOSTOWSKI LUDWIG OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-18 Nowa Słupia - -
SMAGOWICZ KONST. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 Nowa Słupia - -
SZLOSEK STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 Nowa Słupia - -
TULEJA LADISLAUS OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-17 Nowa Słupia - -
BACA JOSEF INF. I.R. 57 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
JAPA MICHAEL E.R.INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka V (nr 96) - -
KOPEC ROMAN LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka V (nr 96) - -
MACIASZEK ANDREAS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka V (nr 96) - -
MORAWIEC STANISLAUS INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka V (nr 96) - -
BIERNACKI JOSEF INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 Stróżówka VI (nr 97) - -
BULSA LADISLAUS LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
BUS STANISLAUS RES.K.TAMB. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
CWIOK NIKOLAUS LDST. INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka VI (nr 97) - -
CZUBA ADALBERT INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
GRZABEL ADALBERT LDST. INF. I.R. 57 1915-04-08 Stróżówka VI (nr 97) - -
GRZESIK PETER KPL. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka VI (nr 97) - -
GRZESIK JOHANN INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka VI (nr 97) - -
HASSER ISIDOR INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
JERIE FRANZ LDST. INF. I.R. 57 1915-04-22 Stróżówka VI (nr 97) - -
JUSZCZYK JOHANN INF. I.R. 57 1915-04-22 Stróżówka VI (nr 97) - -
KIELBASA MARTIN MICHAEL INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
KRAS ADALBERT INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 Stróżówka VI (nr 97) - -
MĘDRALA MARTIN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-11 Stróżówka VI (nr 97) - -
MIKA JOSEF INF. K.U.K.IR.57 1915-03-14 Stróżówka VI (nr 97) - -
MITERA FRANZ KPL. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
MROCZEK JAKOB LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
MRZYGLOD SEVERIN INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka VI (nr 97) - -
OBARTUCH JOHANN KPL. K.U.K.IR.57 1915-03-13 Stróżówka VI (nr 97) - -
PAGACZ ADAM INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
PAPCIAK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 Stróżówka VI (nr 97) - -
PĘCAK ANDREAS INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
RADZIEDA ADALBERT INF. I.R. 57 1915-03-25 Stróżówka VI (nr 97) - -
SARNECKI IGNATZ LDST. INF. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka VI (nr 97) - -
SIWY JAKOB RES. INF. I.R. 57 1915-03-21 Stróżówka VI (nr 97) - -
SOCHACKI ELIAS INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
STOJAK MICHAEL INF. I.R. 57 1915-03-29 Stróżówka VI (nr 97) - -
SWIERCZEK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 Stróżówka VI (nr 97) - -
SZALASNY IGNATZ KPL. I.R. 57 1915-03-09 Stróżówka VI (nr 97) - -
SZATANIK MARTIN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
TOPOLSKI JOHANN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
TRACZEK FRANZ RES. INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
URBANEK JOSEF LDST. INF. I.R. 57 1915-03-08 Stróżówka VI (nr 97) - -
WEBER FRANZ LDST. INF. I.R. 57 1915-05-02 Stróżówka VI (nr 97) - -
WĘGRZYN JOHANN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 Stróżówka VI (nr 97) - -
WIERZBICKI JOHANN GFT. I.R. 57 1915-03-13 Stróżówka VI (nr 97) - -
SANOCKI JOHANN INF. IR 57 1915-08-26 Szerzyny II (nr 32) - -
CZOP JOSEF INF. IR 57 1915-03-14 Szymbark I (nr 74) - -
POLASEK GEORG E.R.INF. IR 57 1915-03-22 Szymbark I (nr 74) - -
FLOREK VALENTIN INF. IR 57 1915-03-14 Szymbark II (nr 75) - -
BANAŚ JÓZEF - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1888 LUSZOWICE
BERKOWICZ EDMUND - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1891 TARNÓW
BRAGIEL FELIKS - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1891 ŁAZY
BURRAWA JAN - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1886 JADOWNIKI
CHAJEC STANISŁAW - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1881 KAMIENNA GÓRA
CHROBAK FRANCISZEK - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1889 GR WISTERNIC
DZIERWA ALOJZY - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1880 CHYSZÓW
GOŁYSA FRANCISZEK - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1888 BOBROWNIKI MŁ.
KRAFFENDORFEN FRANZ - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1877 WELS
KUZIEL JÓZEF - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1889 JURKÓW
LABA JÓZEF - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1888 WOLA LEMBOWICE
NIEDZIELSKI STANISŁAW - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1893 JADOWNIKI
PODWORSKI ANTONI - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1886 BIAŁA
POLAK KAROL - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1891 PODBORZE
SADY MATEUSZ - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1888 GWOŹDZIEC
SCHNEIDER WOJCIECH - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1883 LUBASZ
STRYCHACZ IGNACY - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1884 LIPINY
STRYCHAŁA JAN - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1887 SZCZEPANOWICE
THOMAS PAWEŁ - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1886 EBERSDORF
WÓJCIK IGNACY - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1888 BRZOZOWA
ŁUCARRAK JAN - I.R. 57 - Zbydniów VIII 1888 ZABORÓW
AUGUSTYN ADALBERT INF. I. R. 57 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
BABYCZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BIELSKI JOHANN FAHNR K.U.K.J.R. 57 1915-02-21 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BLUM MISES E.R.INF. I. R. 57 1915-02-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BORCZYK ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BUDZIK JOSEF KPL.TIT.ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BUREK MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BURZAWA JOSEF INF. I. R. 57 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
CHOROBIK MELCHIOR INF. I. R. 57 1915-02-13 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ĆWIKŁA ADALBERT INF. TIT. KPL. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DĄBROWSKI KASIMIR INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DOROSZ GABRIEL ERS. RES. I. R. 57 1915-03-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DRWAL JOHANN ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
EINSPRUCH MENDEL INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FIALA WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FRANCZYK THEODOR LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FRÜHMANN SCHABSE GFT. TIT. KPL. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GAWRON LADISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GAZDA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GRZESIAK JAKOB - I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HANIKA JOSEF INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HIDES DAVID INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HLAD WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JAJEK JOSEF INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JAKUBOWSKI LADISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JAROSZ JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JĘDRZEJCZAK JOHANN E.R.INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JUSZCZYK FLORIAN INF. I. R. 57 maj-15 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KALINA ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-05-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KARDAS JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KETTNER WENZEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KILIAN MARTIN INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KLĘK JOSEF GFT. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KLIMEK BLASIUS ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KNAPIK JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOŚMIDEK JOHANN INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOTAPKA STANISLAUS KPL. TIT. ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOWALSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KRAJ LAURENT ERS. RES. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KRZYŻAK PETER LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KUREK ANDREAS ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KURNECKI JOHANN LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LEGUDKA THOMAS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LIBERA MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MACIASZEK THOMAS INF. I. R. 57 1915-01-19 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MASTEJ ALEXANDER LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MENDLER ISAAK INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MIĘKINA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MIOTŁA JAKOB E.R.INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MUSIAŁ JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MŁYNARSKI ADAM INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NAGORZAŃSKI ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOSEK MICHAEL INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOVAK FRANZ INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
OKAZ JOHANN LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
OSZAŃCA MARTIN LDST. INF. I. R. 57 1915-03-27 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PAPIERZ STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PARA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIETRUSZA LADISLAUS INF. I. R. 57 1915-02-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
POZDAŁ PAUL INF. I. R. 57 1915-03-24 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PRUCHNIK ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-02-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PUKAL JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PYPEĆ JOHANN KPL. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
RAJSKI FRANZ E.R.INF. I. R. 57 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
RAUCHWERKER SALO KPL. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
REPA JOHANN KPL.TIT.ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROGÓŻ JOSEF INF. I. R. 57 1915-03-19 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROJEK ADALBERT ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROMPAŁA VALENTIN INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROTTENBERG JAKOB KDTT. ASP. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SAUERSTEIN EDUARD LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SCHNEIDER FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SIEMIENIEC ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SOBOTA JOHANN KPL. TIT. ZGSF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SOKÓŁ LEON LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SUCHAN ALEXANDER LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SUŁEK LUDWIG LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SYCHTA TOMAS INF. I. R. 57 1915-02-17 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SZARA ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SZATKO LADISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
VESTIČKA RUDOLF INF. I. R. 57 maj-15 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WEBER MARTIN LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WIELGOSZ ADALBERT INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WIŚNIOWSKI JOHANN INF. I. R. 57 1915-02-28 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WITEK JAKOB INF. I. R. 57 1915-01-14 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WÓJCIK FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-02-15 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WRÓBEL STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WRONA JOHANN ZGSF. I. R. 57 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WRONA JOHANN GFT. I. R. 57 1915-02-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŻOŁTY JOHANN LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŻUCHOWSKI ANDREAS INF. I. R. 57 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZWIĘK ANDREAS INF. I. R. 57 1915-02-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZYGUŁA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -