Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Graf Daun Nr 56



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
LITWINIUK WASYL KPL. K.U.K. I.R. 56 1914-12-26 Bochnia II (nr 314) - -
WINDHAGER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 56 1914-12-25 Bochnia II (nr 314) - -
BĄK KARL INF. I.R. 56 - Gorlice IV (nr 91) - -
BALA STEFAN INF. I.R. 56 1915-03-21 Gorlice IV (nr 91) - -
BARANIEC JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BIEL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 Gorlice IV (nr 91) - -
BIZON ADALBERT LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BRANIEC JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BRANKA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BRYZEK JOHANN LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BUREK MICHAEL KDTT.I.D.RES. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BŁACHA MICHAEL INF. I.R. 56 1915-02-19 Gorlice IV (nr 91) - -
CINKA JOSEF ERS.RES. I.R. 56 1915-03-19 Gorlice IV (nr 91) - -
DANIEK JOHAN LTN. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
DOMORECKI JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
ENGELBERT VINZENZ INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
FRITSCH RUDOLF ZGSF. I.R. 56 - Gorlice IV (nr 91) - -
GACEK BENEDIKT LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
GLOWKA ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
GÓRALCZYK PETER GFT. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HAVORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 Gorlice IV (nr 91) - -
HOSZEK JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
HOWORKA ANTON LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-02-24 Gorlice IV (nr 91) - -
ICIEK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-02-02 Gorlice IV (nr 91) - -
KADELA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KASPERCZYK FRANZ ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KASTELNIK JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 Gorlice IV (nr 91) - -
KIEMANN HEINRICH INF. I.R. 56 1914-12-31 Gorlice IV (nr 91) - -
KIWALSKI THEODOR ZGSF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KLĘCZAR LADISLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KOCOŃ TOMAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KOPER MICHAEL INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
KRUCZALA PETER LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 Gorlice IV (nr 91) - -
KUCKA ROMAN INF. I.R. 56 1915-03-05 Gorlice IV (nr 91) - -
KWARTNIK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
LEMERZ FRIEDRICH LTN. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
MARTOŚ FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
MARYNIAK LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-11 Gorlice IV (nr 91) - -
MAZUR ALBERT INF. I.R. 56 - Gorlice IV (nr 91) - -
MIŚKOWIEC LEON LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
MUDRY MIECISLAUS KDTT. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
NIEDZIELA JOSEF LDTS.INF. I.R. 56 1915-03-10 Gorlice IV (nr 91) - -
NOGA MARTIN ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
NOWAK ALBERT LTN. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
NOWAK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-01-31 Gorlice IV (nr 91) - -
NYCZ JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
OSOG JOHANN LDST.NF. I.R. 56 1915-05-03 Gorlice IV (nr 91) - -
PAJAK ADALBERT INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PALICHLEB MICHAEL ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PIJAK M. LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PILARSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PLONKA IGNATZ GFT. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PRACIOCH ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
PTAS ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
RUDOWSKI ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SERAFIN JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
STEC VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SUDER CESLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-19 Gorlice IV (nr 91) - -
SWIATLON ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
SZATAN STANISLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
TARGOSZ LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
TATAR PETER ERS.RES. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
WĄTOREK ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
WEINERT CESLAUS FÄHNR. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
WICHER LADISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
WILCZAK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
WODNIAK STANISLAUS VINZ. INF.TIT.GFT. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
WOJTOWICZ ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-05-03 Gorlice IV (nr 91) - -
WOLFSEGEN R. OBLTN. I.R. 56 - Gorlice IV (nr 91) - -
WOLFSEGER R. OBLTN. I.R. 56 - Gorlice IV (nr 91) - -
ZAJĄCZEK STANISLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BABIARCZYK MICHAEL LDST.INF. I.R. 56 1915-03-10 Grybów II (nr 130a) - -
BAKLASZ FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-16 Grybów II (nr 130a) - -
BANIA MARKUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
BÄUMEL RUDOLF LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 Grybów II (nr 130a) - -
BERNACKI ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-23 Grybów II (nr 130a) - -
BLŰMEL RUDOLF LDST. I.R. 56 1915-05-10 Grybów II (nr 130a) - -
BORANCZUK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-21 Grybów II (nr 130a) - -
BUKOWSKI FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-19 Grybów II (nr 130a) - -
DZIEDZIC MARTIN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-16 Grybów II (nr 130a) - -
FIJAK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
GRABSKI JOSEF INF. I.R. 56 - Grybów II (nr 130a) - -
GRIMM VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 Grybów II (nr 130a) - -
JAKUBIEC RUDOLF LDST.INF. I.R. 56 1915-04-20 Grybów II (nr 130a) - -
JAMRASZ KARL E.R.INF. I.R. 56 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
KRUCZEK MARTIN ERS.RES. I.R. 56 1915-03-13 Grybów II (nr 130a) - -
KWADRAN EMANUEL - I.R. 56 1915-05-08 Grybów II (nr 130a) - -
LOPYCKI THOMAS - I.R. 56 1915-03-20 Grybów II (nr 130a) - -
MADEJ JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-02-26 Grybów II (nr 130a) - -
MAJ PETER INF. I.R. 56 1915-05-14 Grybów II (nr 130a) - -
MARTIN JOSEF INF. L.I.R. 56 1915-03-09 Grybów II (nr 130a) - -
MŁOST ANTON INF. I.R. 56 1915-04-19 Grybów II (nr 130a) - -
ORDISZ THOMAS INF. I.R. 56 1915-04-19 Grybów II (nr 130a) - -
PASICKA JOSEF - I.R. 56 1915-05-15 Grybów II (nr 130a) - -
PIEGOWSKI NIKOLAUS KPL. I.R. 56 1915-05-08 Grybów II (nr 130a) - -
PIETRAS LADISLAUS LDST. I.R. 56 1915-03-26 Grybów II (nr 130a) - -
STEC JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-21 Grybów II (nr 130a) - -
STOPKA ANDREAS E.R.INF. I.R. 56 1915-03-12 Grybów II (nr 130a) - -
TALAREK ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-05-06 Grybów II (nr 130a) - -
WALUS FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-03-03 Grybów II (nr 130a) - -
WITEK FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 Grybów II (nr 130a) - -
WYDRA LUDWIG LDST.INF. I.R. 56 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
CERNOHORSKY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-01 Harklowa (nr 15) - -
SCHINAGEL RACHMIEL KDTT.ASP. IR 56 1915-05-05 Jasło III (nr 24) - -
MIETKA MICHAEL - IR 56 1914-11-21 Jasło-Krajowice (nr 37) - -
BRUZEK KARL INF. IR 56 1915-06-04 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1881-01-23 -
MICHALSKI STEFAN INF. IR 56 1914-11-21 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
SZCZOTKA JOSEF INF. IR 56 1915-05-30 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
KAUFMANN WENZEL INF. IR 56 - Przegonina (nr 69) - -
ANTON STEFAN INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
BATKO ADALBERT LDST.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
BISKUP JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
DURAJCZYK AUGUST E.F. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
HUDZIK RUDOLF ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
KAWALER JOSEF INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
KRECICHWOST MICHAEL INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
MAMICA JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
MASNY ANTON LDST.INF. IR 56 - Przysłup (nr 59) - -
MICHALSKI VON THADDAUS FAHNR.I.D.RES. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
PIECUCH ANTON INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
RAPACZ SIMON ERS.RES.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
RZEPKO LUDWIG KPL. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
SCHENK MAX LTN. IR 56 - Przysłup (nr 59) - -
SIKORA PETER INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) - -
WOLNY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) 1889 -
WOLNY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-01-03 Przysłup (nr 59) 1894 -
TYBULA LADISLAUS INF. IR 56 1915-01-04 Ropa (nr 72) - -
HALAT EDUARD INF. I.R. 56 1915-02-17 Ropica Dolna (nr 86) - -
KOBLER HERSCHEL INF. I.R. 56 1915-03-11 Ropica Dolna (nr 86) - -
KOPYTO BLASIUS INF. I.R. 56 1915-04-13 Ropica Dolna (nr 86) - -
KREN JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-04-20 Ropica Dolna (nr 86) - -
KULINSKI ALFRED ADALBERT LDST.SCH. I.R. 56 1915-03-09 Ropica Dolna (nr 86) - -
PLONKA JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 Ropica Dolna (nr 86) - -
RAJDA LADISLAUS INF. I.R. 56 - Ropica Dolna (nr 86) - -
RANKE JOHANN INF. I.R. 56 - Ropica Dolna (nr 86) - -
SKONSKI VINZENZ INF. I.R. 56 1914-11-23 Ropica Dolna (nr 86) - -
SPIEWAK ANTON INF. I.R. 56 1915-07.23 Ropica Dolna (nr 86) - -
BARTONIČEK ANTON LDST.INF. I.R. 56 1915-04-20 Sękowa II (nr 80) - -
BIERONSKI FRANZ INF. I.R. 56 1915-02-26 Sękowa II (nr 80) - -
BOBULA FRANZ GFT. I.R. 56 1915-03-27 Sękowa II (nr 80) - -
DURAJ JOSEF INF. I.R. 56 - Sękowa II (nr 80) - -
KLUSKA JOSEF LDST.INF. I.R. 56 1915-02-26 Sękowa II (nr 80) - -
MADEJA PETER RES.KPL. I.R. 56 1915-03-27 Sękowa II (nr 80) - -
SEDLAČEK ALBERT INF. I.R. 56 - Sękowa II (nr 80) - -
SMICHOWIEC JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-03-05 Sękowa II (nr 80) - -
SUWAJ JOHANN E.R.KPL. I.R. 56 - Sękowa II (nr 80) - -
WLOCH JOSEF RES.INF. I.R. 56 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
PAUKLER VAL - IR 56 - Skołyszyn (nr 27) - -
DZIUBA STANISLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 Stróżówka II (nr 93) - -
KODAL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 Stróżówka II (nr 93) - -
PAL JOHANN LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 Stróżówka II (nr 93) - -
JANIK JOHANN LDST.GFT. I.R. 56 1915-03-18 Stróżówka III (nr 94) - -
KALINA ANTON LDST.INF. I.R. 56 1915-04-04 Stróżówka III (nr 94) - -
ZADORA STANISLAUS INF. I.R. 56 1915-03-18 Stróżówka III (nr 94) - -
BARAN STEFAN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BELICA JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BERNAS JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BOCZON LUDWIG LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BROŻEK JOSEF INF. IR 56 - Święcany (nr 30) - -
BUDEK IGNATZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BYNDA ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BŁAŻEK VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
FEIX JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
FILEK ANTON INF.TIT.GFT. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
FRISCH JAKOB LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GAZDZIK STANISLAUS INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GOLDBLUM SIMON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GOLONKA STEFAN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GRACJAS ANTON GFT.TIT.KPL. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
HAJEK KARL RES.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ICH JOSEF INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ISTRA ANTON INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
JANTOS FRANZ RES.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
JEZEK ADALBERT LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KALETA JOSEF INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KOLETA JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KOPEJSKA WENZEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KOREJS WENZEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KOS JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KUBICZEK KARL RES.ZGSF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KUROWSKY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MACAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MAIER HEINRICH LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MARSIK JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MAŚLONKA JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MIŚKOWICZ PETER LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MOJŻESZEK ROBERT LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
NOWAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
OCESZEK GUSTAV INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
OIEKSIAK JOHANN GFT. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
PAJĄK MICHAEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
PONIKWA SIMON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
PORĘBSKI LORENZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ROMBALSKI JOHANN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SADLIK JOSEF ZGSF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SADUS WLADISLAUS INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SEKURA JOSEF FAHNR. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SIWEK FRANZ INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ŚLUSARCZYK FRANZ INF.TIT.GFT. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ŚMIECH JOHANN - IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SOKOŁOWSKI VALENTIN LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SROKA FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
STAWOWCZYK ADALBERT LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
STEPINA JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
STERCZAŁA FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SUŁEK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ŚWIERKOCZ FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SWOLEK JAKOB LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SZCZERBAK PETER LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
SZYMUS ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
TUMEJ WENZEL LDST.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
WĄTOR JOSEF INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
ZABŁOCKI FRANZ RES.INF. IR 56 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KRAUS JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-06 Swoszowa (nr 33) - -
BARBORKA JOSEF INF. IR 56 1915-04-09 Szymbark I (nr 74) - -
BOGDAL IGNATZ INF. IR 56 1915-02-26 Szymbark I (nr 74) - -
DANDYS PETER INF. IR 56 1915-02-26 Szymbark I (nr 74) - -
DZIADKOWICZ JAKOB LDST.INF. IR 56 1915-03-22 Szymbark I (nr 74) - -
HEROD VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-04-09 Szymbark I (nr 74) - -
KIMLA MATHIAS INF. IR 56 1915-03-18 Szymbark I (nr 74) - -
KUTEK LADISLAUS LDST.INF. IR 56 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
KWAŠNY JOSEF INF. IR 56 1915-03-22 Szymbark I (nr 74) - -
OLEKSY JULIAN LDST.INF. IR 56 1915-04-21 Szymbark I (nr 74) - -
SZYMANSKI THOMAS LDST.INF. IR 56 1915-03-16 Szymbark I (nr 74) - -
JARDINEK JOSEF RES.INF. IR 56 1915-05-08 Sławęcin (nr 26) - -
MOTZ JOSEF - IR 56 1915-05-08 Sławęcin (nr 26) - -
KASINSKI LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 56 1915-05-03 Zaborów (nr 263) - -
KAPELA JOHANN INF. IR 56 1915-01-13 Łosie (nr 71) - -
SWIERKOSZ JAKOB ZGSF. IR 56 1915-01-12 Łosie (nr 71) - -
ADAMUS VINZENZ INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BAČKORA JOHANN ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BIERNAT ADALBERT INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BOGUNIA SYLWESTER INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BURIAN JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
CHYBA ANTON LDST. INF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
CIUĆKA JOSEF INF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
CZERWENKA JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DANHELKA FRANZ ZGSF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
DOUBRAVA FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DROBNY KARL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
EBEL ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ELSTNER RUDOLF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FANTA WENZEL INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FEINER MARKUS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FEIX EMIL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FIAŁEK PETER GFT. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
FOLK RUDOLF ZGSF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
FRIEDRICH JULIUS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FUSS ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GNIŁKA TEOFIL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GOLEMOWSKI FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-06 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GÓRKA JOHANN KPL. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GŁUCA JAKOB KPL. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
HERMANN WILHELM LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HRUBY GOTTLIEB LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915.05.03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JABUREK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JANUTA JAKOB LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JARNOT LADISLAUS INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JOSEFZIK MICHAEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JUROWSKI ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KALIŃSKI PETER LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KLEINERT ADOLF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOBIAŁKA JOHANN FAHNR. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
KONIALA MICHAEL INF. I. R. 56 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOSTUCHA JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOZIOŁ JOHANN RES. INF. I. R. 56 1915-05-01 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KRÓLICZEK FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KUKULA ANDREAS INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KUNERTH ALOIS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KYBAL JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LACH FRANZ ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LHOTAK ALOIS LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LIPOŃSKI LEOPOLD LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LOJACZ LUDWIG LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MACHACEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MACIARZ JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-07 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MALINA JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-06 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MICHL JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MIKOŁAJCZYK THOMAS INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MISTRZOWSKI PETER INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MOSKAŁA STANISLAUS INF. I. R. 56 1915-05-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MOSTOVIK JOHANN INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NIEMCZYK VALENTIN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NIGRIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOWAK JOSEF FLDW. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
ORAWIN ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PĘDRYS MICHAEL INF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIASKIEWICZ FRANZ RES. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIASZCZAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIECHA STANISLAUS ERS. RES. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PINC WENZEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIOTROWSKI FRANZ INF. I. R. 56 1915-05-07 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PYZAK FRANZ ZGSF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROSENBAUM SALOMON ZGSF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROTTER ROBERT E.R.INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SADILEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SALA FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SALA JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SATACH ADAM INF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
SATEK ROMAN OFFZ. D. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SEITZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SEMIK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SEVCIK RAIMUND LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŚLEDZIAK ADALBERT ERS. RES. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SMYRAK JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SOCHAN JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STAND HEINRICH INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STASZKIEWICZ ZYGMUNT LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STEC JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STERECKI FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STORZEK STANISLAUS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SUCHONEK JOHANN KPL. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SYSAK FRANZ INF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
SZCZOTKA JOHANN INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SŁOPOK WACŁAW LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
TALAGA FAUSTUS INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
TOMCZYK JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
TYRAN LADISLAUS INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ULBRICH I KARL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
UNGER FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
VATER EMIL LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
VOT GUSTAV LDST. INF. I. R. 56 1915-05-07 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WALENTA FRANZ LDST. INF. I. R. 56 1915-05-06 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WCIELAK JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WISIOR LEOPOLD INF. I. R. 56 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
WÓJCIK JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WRUBEL ALBIN INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WYKRĘT JOHANN ZGSF. I. R. 56 1915-05-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WYRWA JOHANN RES. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZACNY JOHANN LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZAJĄC MICHAEL INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZWOLEŃSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŻYWIOŁ JOHANN INF. I. R. 56 1915-05-01 Łużna-Pustki (nr 123) - -