Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Freiherr von Hess Nr 49



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BÖCK WALTER INF. K.U.K. I.R. 49 1915-05-?? Bochnia II (nr 314) - -
WEISENBÖCK KONRAD E.F. K.U.K. I.R. 49 1914-11-16 Bochnia II (nr 314) - -
KROPSHOFER FRANZ INF. IR 49 1918-02-09 Jasło (nr 23) - -
WEBER JOHANN ERS.RES.   K.U.K.J.R.49,1 K   1915-01-26 Jędrzejów - -
WINGELBAUER STEFAN LDST.JNFT.  K.U.K.J.R.49,8K 1915-02-14 Jędrzejów-Podklasztorze - -
BRÜCKNER FRANZ LST.INF. I.R. 49 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
ETZMANNSDORFER LEOPOLD LST.INF. I.R. 49 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KREIBERT IGNATZ LST.INF. I.R. 49 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
LEITGEB FRANZ RES.GFT. I.R. 49 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
SITTE WILHELM INF. I.R. 49 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
STÖGER FRANZ ERS.RES. I.R. 49 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
ASCHAUER JOHANN LDST ARB KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
AUER LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
BAUER JOHANN KPL KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
EDER EMERICH KDTT ASP KUK IR 49 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
FRAISL JOSEF KOMP HORN KUK IR 49 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
GLASER LUDWIG EF KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
HAJEK KARL EF KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
HARTINGER JOHANN GFT. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
HINTENBERGER JOHANN INF. KUK IR 49 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
INGERLE HANS LTN D RES KUK IR 49 1915-05-10 Otfinów I (nr 252) - -
KNITTL ROBERT EF KPL KUK IR 49 1915-05-09 Otfinów I (nr 252) - -
LASKA ALFRED RUO II KL. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
LAUNI EMIL EF KUK IR 49 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
LURGER ALOIS INF. KUK IR 49 1915-05-2/7 Otfinów I (nr 252) - -
MARTINZ BARTHOLOMÄUS KPL KUK IR 49 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
NOWOTNY LEOPOLD INF. KUK IR 49 1915-05-16 Otfinów I (nr 252) - -
ÖHLZAND LUDWIG INF. KUK IR 49 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
PÖLZL IGNATZ INF. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
STEINKELLNER LEOPOLD GFT. KUK IR 49 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
STUMER JOSEF INF. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
STUMER JOSEF INF. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
TELL JOSEF INF. KUK IR 49 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
WITZLINGER MICHAEL INF. KUK IR 49 1915-05-07 Otfinów I (nr 252) - -
HOFLER FERDINAND - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 Prawno - -
KUBESCH ? - K.U.K. I.R. 49 ? Prawno - -
LICHTENSCHOPF KARL - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 Prawno - -
MAYER JOHANN - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 Prawno - -
MAYER ? - K.U.K. I.R. 49 ? Prawno - -
MEYERHOFER JOHANN - K.U.K. I.R. 49 1917-07-08 Prawno - -
STREIN JOSEF - K.U.K. I.R. 49 1915-07-05 Prawno - -
PALTUS LEOPOLD INF. K.U.K. J.R. 49 1915-07-06 Rybitwy (lubelskie) - -
GRINSTEINDEL ANTON GERFR K.U.K. IR 49 - Stalowa Wola - -
GRÜMBÖCK GREGOR INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
KORNTHEIL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-18 Zaborów (nr 263) - -
LEHNER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-08 Zaborów (nr 263) - -
LINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
REINSBERGER LEOPOLD INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-18 Zaborów (nr 263) - -
RINGLER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-17 Zaborów (nr 263) - -
BACHTROG JOSEF JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-??-?? Zawiercie II - -
EBNER JOHANN JNFRANTERIST K.U.K. J.R. 49 1914-11-23 Zawiercie II - -
GRUBAUER JGNAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-11-21 Zawiercie II - -