Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Reichsgraf Browne Nr 36



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
ALTMANN FRANZ KPL.TIT.ZGSF. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
KNIŽEK JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
KORBELKA OTTO LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
NEUWIRTH FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-15 Brzostek I (nr 223) - -
SCHARM HEINRICH INF. I.R. 36 1915-05-24 Brzostek I (nr 223) - -
SCHOSSIG JOSEF KDTT.ASP. I.R. 36 1915-05-08 Brzostek I (nr 223) - -
SINGER FRIEDRICH KDTT.ASP. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek I (nr 223) - -
COUBAL FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
DOBRICHOVSKY WENZEL INF. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
HAUKA FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-10 Brzostek II (nr 224) - -
HOLEC FRANZ LST.GFT. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
KOLAŘ FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
KOŠTÁL KARL LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
MÁDLO WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
PACOWSKÝ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
SLIVÁNSKY JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek II (nr 224) - -
BRANIBORA JOSEF OFFZ.DIEN./AUSTRO-W I.R. 36 1915-05-08 Brzostek III (nr 225) - -
CHOLT FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-08 Brzostek III (nr 225) - -
JECH WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-14 Brzostek III (nr 225) - -
NÓWÁK ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-11 Brzostek III (nr 225) - -
TEŠINSKY FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek III (nr 225) - -
BENES FRANZ LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
DLABAČ ANTON INF. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
KOŚCIS MICHAEL RES.INF. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
SUELZEN PETER LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
SWOBODA ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-07 Brzostek IV (nr 222) - -
HLAVAČEK ADOLF INF. I.R. 36 1915-05-09 Błażkowa (nr 219) - -
HRDLIČKA JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-24 Gorlice IV (nr 91) - -
KÖCHER WENZEL INF. I.R. 36 1914-12-25 Gorlice IV (nr 91) - -
RIPA K. JOSEF ERS.RES. I.R. 36 1914-12-21 Gorlice IV (nr 91) - -
RÖSSLER FRANZ INF. I.R. 36 1914-12-21 Gorlice IV (nr 91) - -
NIECHEMSKY JOHANN INF. I.R. 36 1914-11-27 Grab I (nr 4) - -
BĚLOHLOWEK JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-14 Grybów II (nr 130a) - -
HEJDRYCH WENZEL INF. I.R. 36 1915-02-05 Grybów II (nr 130a) - -
KUDRNA KARL INF. I.R. 36 1915-01-17 Grybów II (nr 130a) - -
LAZAR GOTTFRIED INF. I.R. 36 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
NĚMEC JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-04-11 Grybów II (nr 130a) - -
ŠAFAŘIK JOSEF - I.R. 36 1915-01-30 Grybów II (nr 130a) - -
ŠEBER EDWARD E.F. I.R. 36 1915-03-13 Grybów II (nr 130a) - -
SOUČEK WILHELM INF. I.R. 36 1915-04-05 Grybów II (nr 130a) - -
VOKOUN JOSEF INF. I.R. 36 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
BUTTINGER ALOIS LST. I.R. 36 (I.R.59) 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
HONC WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-09 Klecie I (nr 220) - -
KOLOMAŻNIK FRANZ INF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
KOVAŘIK JOSEF INF. I.R. 36 1915-05-08 Klecie I (nr 220) - -
LIPOVICS ANDREAS LST. I.R. 36 (I.R.59) 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
LOUDA WENZEL LST. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
MICHOŃ WENZEL RES.INF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
MORAWETZ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
NEŠPOR JAROSLAUS LST. I.R. 36 1915-05-08 Klecie I (nr 220) - -
OLEXA JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
PALUSKA JOSEF INF. I.R. 36 1915-05-12 Klecie I (nr 220) - -
POSTOLKA JOHANN INF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SEEWALD ANTON ZGSF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SOJKA ANTON INF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
STĚRBA VINZENZ INF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
SYROVÝ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
VLASÁK ALOIS HORN. I.R. 36 1915-05-07 (16) Klecie I (nr 220) - -
VLČEK ALOIS INF. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
VOLEJNIK WENZEL INF.TIT.GFT. I.R. 36 1915-05-07 Klecie I (nr 220) - -
ČERNOHLÁVEK ANTON INF. I.R. 36 1915-05-16 Klecie II (nr 221) - -
ELIAŠ OTTO LST. I.R. 36 1915-05-07 Klecie II (nr 221) - -
VERIŠ JOSEF INF. I.R. 36 1915-05-10 Klecie II (nr 221) - -
KOLNBERGER FERDYNAND KPT 36P.P.ARM.AUSTIA 1914-10-29 Kraków-Rakowice I (nr 388) - -
ČERNY JAROSLAUS INF. K.U.K.I.R.36 1915 Lichwin I (nr 185) - -
KREHNÁĆ VACLAV INF. K.U.K.I.R.36 1915 Lichwin I (nr 185) - -
NEŠPAR JOSEF INF. K.U.K.I.R.36 1915-05-03 Lichwin I (nr 185) - -
VANÉK STANISLAUS INF. K.U.K.I.R.36 1915 Lichwin I (nr 185) - -
ZEDNIK PAUL INF. K.U.K.I.R.36 1915 Lichwin I (nr 185) - -
AFFAGARY FURGHI INF. IR 36 1915-05-04 Magura Małastowska (nr 58) - -
BRUSCH KARL OBLT. IR 36 1915-01-01 Magura Małastowska (nr 58) - -
CERNÝ JOSEF GFT. IR 36 1915-01-03 Magura Małastowska (nr 58) - -
HOLANEK WENZEL INF. IR 36 1915-03-11 Owczary (nr 70) - -
SAMEK - INF. IR 36 1915-04-06 Owczary (nr 70) - -
BLATTMANN - INF. IR 36 - Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
NETIK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-27 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
VRABEC FRANZ INF. IR 36 1915-04-24 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
ZVEŘINA FRANZ INF. IR 36 1915-04-24 Przełęcz Małastowska (nr 60) - -
OBEREIGNER VON EMIL LTN.I.D.RES. IR 36 1915-01-01 Przysłup (nr 59) - -
CHMELIK JOSEF INF. IR 36 - Ropica Górna III (nr 77) - -
DYMEŠ ALOIS LDST.INF. IR 36 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
HEJDUK JOSEF INF. IR 36 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
OLEXA FRANZ GFT. IR 36 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
SOBOTA FRANZ INF. IR 36 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
DUDEK HEINRICH INF. IR 36 1915-01-02 Ropica Górna IV (nr 78) - -
KOTEK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-20 Ropica Górna IV (nr 78) - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-01-02 Ropica Górna IV (nr 78) - -
HYKL WENZEL LDST.INF. IR 36 1915-03-31 Rotunda (nr 51) - -
KOŠIK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-16 Rotunda (nr 51) - -
KRUPKA ANTON INF.TIT.GFT. IR 36 1915-03-30 Rotunda (nr 51) - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 Rotunda (nr 51) - -
RAMBOUŠEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-30 Rotunda (nr 51) - -
ŠEDINA JAROSLAUS INF. IR 36 - Rotunda (nr 51) - -
SRBEK FRANZ LDST.INF. IR 36 1915-03-16 Rotunda (nr 51) - -
ZERHOFER ANTON INF. IR 36 - Rotunda (nr 51) - -
ANTOŠ RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-06 Ryglice (nr 167) - -
BENEŠ FRANZ INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-04 Ryglice (nr 167) - -
BINA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-04 Ryglice (nr 167) - -
BULDA JOSEF INF. K.U.K.I. R. 36 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
CZEPA LADISLAUS INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-06 Ryglice (nr 167) - -
JÁNSKÝ FRANZ INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
JEWALD ANTON ZGSF. K.U.K.I.R. 36 - Ryglice (nr 167) - -
JINDZA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 36 - Ryglice (nr 167) - -
LECHNER ANTON INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
MOHR JOHANN KPL. K.U.K.I.R. 36 1915-05-06 Ryglice (nr 167) - -
STANDL LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
ŠTUMPA WENZEL INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
BURIAN FRANZ INF. IR 36 1915-03-08 Sękowa I (nr 79) - -
BUŠEK ALOIS ERS.RES. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
HAMPL ANTON INF. IR 36 1915-03-08 Sękowa I (nr 79) - -
KOŘINEK JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
KŘEPELA JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
KUBAT ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
MLUVKA ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
SPIČAK WENZEL INF. IR 36 1915-03-08 Sękowa I (nr 79) - -
TICHY JOSEF GFT.TIT.KPL. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
TOMASI AGIDIUS LTN. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
ZEGEL JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-03-08 Sękowa I (nr 79) - -
ZELINKA KARL LDST.INF. IR 36 1915-03-09 Sękowa I (nr 79) - -
ZLAMANY EMIL INF. IR 36 1915-03-18 Sękowa I (nr 79) - -
ANDRELLA JOHANN INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
BACILEK WENZEL E.R.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
BELEJA JOSEF INF. I.R. 36 - Sękowa II (nr 80) - -
BENEŠ I FRANZ LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
BŘINČIL JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
CENGR LEOPOLD GFT. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
CHAROUZ FRANZ LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
DOUDERA KARL INF. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
EHINGER ADOLF FÄHNR. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
GEBORT AUGUST E.R.INF. I.R. 36 1915-04-09 Sękowa II (nr 80) - -
HAMMERER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
HANUŠ FRIEDRICH INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
JEŽEK ANTON LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
JUSTIN ANTON LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
KAMPA JANOS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
KAUKA ANTON LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
KOŘINEK JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
KOŘINEK JOSEF E.R.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
KOSIK JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
KUBEŠ JOSEF LDST. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
KUČERA WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
MIČKA GOTTLIEB LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
MUCZKO LADISLAUS LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
NEUMÜLLER JOSEF INF. I.R. 36 - Sękowa II (nr 80) - -
PETROVICKY JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PILARZ JOHANN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
PIVONKA FRANZ E.R.INF. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
PLEŠINGER JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
POKORNY KARL INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PROCHAZKA FRANZ E.F.FLDW. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
PSOFTA KARL GFT. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
SKORBEL JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
SMALIK JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
SRAJER WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 Sękowa II (nr 80) - -
STEHLIK JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-25 Sękowa II (nr 80) - -
STEHLIK JOSEF INF.TIT.GFT. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
ŠVAB FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
SYNAČEK FRANZ INF. I.R. 36 1915-04-01 Sękowa II (nr 80) - -
SZABO STEFAN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
TRATTNER MARTIN INF. I.R. 36 1915-03-27 Sękowa II (nr 80) - -
TUMA FRANZ OFFZ.D. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
VANC WENZEL GFT. I.R. 36 1915-03-11 Sękowa II (nr 80) - -
VAUA JOSEF INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
VERKBAUER FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
VESELY OTTOKAR LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
VOJTĚCHOVSKY WILHELM LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
VOSATKO KARL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
ZAJIČ WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
ZARUBA JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
ZILA JOSEF LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 Sękowa II (nr 80) - -
SOCHA VIKTOR FAHNR. K.U.K.I.R. 36 1915-02-18 Smerekowiec (nr 56) - -
PAULIN STEFAN INF. K.U.K.I.R. 36 1914-11-02 Szczucin (nr 247) - -
RYTIR JOHANN FAHNR. IR 36 1914-12-24 Szerzyny I (nr 31) - -
REITER MARTIN INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-12 Tuchów I (nr 160) - -
VOLEJNIK WENZEL INF. K.U.K.I.R. 36 1915-05-12 Tuchów I (nr 160) - -
KODERA KARL INF. IR 36 1915-01-23 Łosie (nr 71) - -
MAUERMANN JOSEF E.R.INF. IR 36 1915-03-11 Łosie (nr 71) - -
PECK GOTTLIEB FAHNR.I.D.RES. IR 36 1915-03-27 Łosie (nr 71) - -
VOKAL JOSEF LDST.INF. IR 36 1915-04-13 Łosie (nr 71) - -