Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Viktor Emanuel III König von Italien Nr 28



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BARTAK ANTON INF. K.U.K.I.R.28 1915-01-06 Biadoliny (nr 271) - -
MACEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-02-14 Biadoliny (nr 271) - -
WAGNER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 28 1915-01-01 Biadoliny (nr 271) - -
HOLEČEK ANTON KPL. K.U.K. I.R. 28 1914-11-20 Bochnia II (nr 314) - -
TICHY JOSEF INF. K.U.K. I.R. 28 1914-12-28 Bochnia II (nr 314) - -
WARZNY THOMAS INF K.U.K. I.R. 28 1914-12-19 Bochnia II (nr 314) - -
ZELENKA FRANZ E.R.INF. I.R. 28 1915-02-19 Brzesko II (nr 276) - -
MECER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
NOVÁK WLADIMIR INF. K.U.K.I.R 28 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
PATRICEK ANTON INF. K.U.K.I.R.28 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
PTAČEK WENZEL INF. K.U.K.I.R. 28 ZUGT. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 Błonie (nr 198) - -
HŰBSCHER OTTO KPL. K.U.K.I.R. 28 1915-02-06 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KOHAK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
KULHANEK KARL INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
MUSIL JOSEF ZGSF. K.U.K.I.R. 28 1915-02-19 Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) - -
CERWINKA FRANZ INF. I.R. 28 1915-03-24 Grybów II (nr 130a) - -
KALFAŘ THOMAS E.R.INF. I.R. 28 1915-03-20 Grybów II (nr 130a) - -
KONYSI FRANZ - I.R. 28 1915-03-17 Grybów II (nr 130a) - -
KRANZEK FRANZ INF. I.R. 28 1915-05-09 Grybów II (nr 130a) - -
REZÁČ VIKTOR GFT. I.R. 28 1915-04-06 Grybów II (nr 130a) - -
RUBEŠ WRATISLAUS GFT.TIT.KPL. I.R. 28 1915-03-17 Grybów II (nr 130a) - -
RYCHNOWSKI JOHANN INF. I.R. 28 1915-03-23 Grybów II (nr 130a) - -
VAŃA JOSEF E.R.INF. I.R. 28 1915-04-08 Grybów II (nr 130a) - -
VISTEJN ANTON E.R.INF. I.R. 28 1915-03-24 Grybów II (nr 130a) - -
ZANGER FRANZ INF. I.R. 28 1915-03-20 Grybów II (nr 130a) - -
HAVLIČEK WENZEL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
KADEŘÁBEK JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KAIN KARL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KAŠPAR FRANZ JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
KINSKY JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KLOCKNER KARL INF. K.U.K.I.R. 28 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
KOCOUREK EMILIO. JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
KUBEŠ JOSEF JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 Lubinka III (nr 192) - -
MRÁZEK KARL JG. K.U. K.I.R 28 ZUGET K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 Lubinka III (nr 192) - -
HRDLIČKA ADALBERT INF. IR 28 1915-03-12 Owczary (nr 70) - -
VESELY WENZEL INF. IR 28 1915-05-02 Owczary (nr 70) - -
ČERVENKA WENZEL INF.TIT.GFT. IR 28 1915-03-19 Ropa (nr 72) - -
NOWOTNY KARL LDST.INF. IR 28 1915-03-19 Ropa (nr 72) - -
POŠ FRANZ LDST.INF. IR 28 1915-03-19 Ropa (nr 72) - -
RICHTER ANTON LDST.INF. IR 28 1915-03-16 Ropa (nr 72) - -
SOBOTKA JOSEF INF. IR 28 1915-03-16 Ropa (nr 72) - -
SVESTKA VINZENZ LDST.INF. IR 28 1915-03-21 Ropa (nr 72) - -
ADAMEC LADISLAUS E.R.INF. I.R. 28 1915-03-20 Sękowa II (nr 80) - -
DWOŘAK FRANZ E.R.INF. I.R. 28 1915-03-21 Sękowa II (nr 80) - -
JIRAT WENZEL ZGSF.TIT.FLDW. I.R. 28 1915-03-18 Sękowa II (nr 80) - -
PITERKA JAKOB MAJOR I.R. 28 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RAJNZAN JOHANN INF. I.R. 28 - Sękowa II (nr 80) - -
TRPÁLEK WENZEL INF. I.R. 28 1915-02-18 Sękowa II (nr 80) - -
PROHASKA FRANZ ZGSF K.U.K. IR 28 - Stalowa Wola - -
SLASK JAROSLAW INF. K.U.K.I.R. 28 1915-05-06 Tymowa (nr 298) - -
DISERTARI FRANZ INF. K.U.K.I.R.28 1914-12-22 Waryś (nr 267) - -
MARTINEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-01-06 Wojnicz-Zakrzów (nr 284) - -
KÄSTNER JOSEF LDST.INF. IR 28 1915-03-17 Łosie (nr 71) - -
PODZEMSKY ANTON INF. IR 28 1915-03-13 Łosie (nr 71) - -