Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Heinrich Prinz von Preußen Nr 20



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 Gorlice IV (nr 91) - -
BUGAJSKI JOHANN LDST.INF. I.R. 20 1915-03-18 Grybów II (nr 130a) - -
DZINDRA VINZENZ RES.INF. I.R. 20 1915-03-14 Grybów II (nr 130a) - -
DZIURA VINZENZ ERS.RES. I.R. 20 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 Grybów II (nr 130a) - -
STASZEL ANDREAS RES.INF. I.R. 20 1915-05-07 Grybów II (nr 130a) - -
TRZOP ANTON LDST.INF. I.R. 20 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
MIKOSCH JOSEF INF. IR 20 1915-05-28 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1895-03-18 -
BASTL PETER JNFANT K.U.K. J.R. 20 1914-11-17 Kotowice (śląskie) - -
WALCZAK JOSEF INF K.U.K.I.R.20 1914-12-10 Limanowa (nr 366) - -
TOKARZ JOHANN LDST.INF. I.R. 20 1914-12-16 Sękowa II (nr 80) - -
MALARZ JOSEF INF. I.R. 20 1915-02-21 Stróżówka IV (nr 95) - -
FECKO JOHANN LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
GNAT ADALBERT LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
JOCHER FRANZ INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KARWALA ANDREAS LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
KUZAK WLADISLAUS INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MAZUREK STANISLAUS LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MIREK FRANZ LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
MULICA JOSEF INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
NOWACKI PAUL INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
POMIETŁO FRANZ LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
PŁYWACZ LUDWIG RES.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
WIĘCEK JOHANN LDST.INF. IR 20 1915-05-05 Święcany (nr 30) - -
BEDNARZ JOSEF LDST.INF. IR 20 1915-03-09 Szymbark I (nr 74) - -
JARCZYK VINZENZ INF. IR 20 1915-03-05 Szymbark I (nr 74) - -
ODZIOMEK NIKOLAUS LDST.INF. IR 20 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
OLCHAWSKI MICHAEL INF. IR 20 1915-03-22 Szymbark I (nr 74) - -
PLATA JOSEF INF. IR 20 1915-03-14 Szymbark II (nr 75) - -
SINDELAR FRANZ RES.INF. IR 20 - Sławęcin (nr 26) - -
KOWACS JSVAN JNFANT. K.U.K. J.R. 20 lis-14 Zawiercie II - -
CHWAŁA WŁADYSŁAW - I.R.20 - Zbydniów VIII 1883 PELCZA
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - Zbydniów VIII 1883 MOSZCZENICA
WILCZKOWICZ ANTONI - I.R. 20 - Zbydniów VIII 1886 KWIATKOWICE
ZAJĄC JAN - I.R. 20 - Zbydniów VIII 1889 SIENNA
ZIELIŃSKI MIECZYSŁAW - I.R. 20 - Zbydniów VIII 1889 WIELOGŁOWY
ADAMCZYK PETER INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BABIARZ MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BABUŚKA JOACHIM LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BĄK LADISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-13 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BARK LADISLAUS INF. I. R. 20 1915-03-12 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BEDNAŘIK ANTON LDST. INF. I. R. 20 1915-04-20 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BIEGELMEYER ADAM ROMUALD E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BIRKE ANTON INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
BOMBA LEON LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BUDZYN JOSEF INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
BUGAJSKI JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
CEBULA JOSEF GFT. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
CYMBAŁA PAUL GFT. I. R. 20 1915-03-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
CZACHURSKI VALENTIN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DRÁPAL ALOIS RES. GFT. I. R. 20 1915-02-19 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DRYJA NIKOLAUS RES. INF. I. R. 20 1915-02-19 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ENDLER ANTON INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
FELLNAR LEOPOLD LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
FURGAŁ JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GEMINDER F. BRAND JOSEF INF. I. R. 20 1915-02-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GLÜCK ISIDOR INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GOGOŁA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GÓRKA JOHANN INF. I. R. 20 1915-02-19 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GÓRSKI JOSEF INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
GOŁĄB JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GRABSKI JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GRESL FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
GUSTAV ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-04 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HNATYSZAK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
HOLDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JAGLARZ STANISLAUS INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JAMRYCH JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JANAUCH ANTON LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
JURKOWSKI BOLESLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KĄDZIOŁKA JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KALAS FRANZ LDST. INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
KIDOŃ JOSEF INF. I. R. 20 1915-01-24 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KIDOŃ PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOCAŃDA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOSECKI JOHANN INF. I. R. 20 1915-03-30 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOWALCZYK JOSEF INF. I. R. 20 1915-02-14 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KRUPA ADALBERT LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KUNA ANTON RES. FAHNR. I. R. 20 1915-03-23 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MACIEJOWSKI JOHANN INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
MAJERSKI JOSEF RES. INF. I. R. 20 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MANIALA ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MESSLIN KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-27 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MICHNIAK PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MIOTŁA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-09 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MRÓZ MARTIN INF. I. R. 20 1915-04-17 Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOGA MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
OCZKOWSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ORZECHOWSKI JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PARZYMIĘSO JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PASINT JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-02-14 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PAŁKA STANISLAUS RES. INF. I. R. 20 1915-02-22 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PERDOL MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PERLEBERGER WOLF E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PETERKA WENZEL INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
PIETRUCHA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
POLAK ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PROSZEK FILIP ERS. RES. I. R. 20 1915-02-23 Łużna-Pustki (nr 123) - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
REPLEWICZ JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SABATHIL KARL LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SÄBEL ABRAHAM LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SASAK FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SAWCZAK PETER ERS. RES. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SKRDLETA ANTON LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŚLIWA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-04-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STEINBRUCH JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-29 Łużna-Pustki (nr 123) - -
STEMPIEŃ MICHAEL LDST. INF. I. R. 20 1915-03-28 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŚWINIONOGA FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SZTEKLA JOHANN INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SŁOWIK STANISLAUS ANDREAS RES. INF. TIT. GFT. I. R. 20 1915-02-01 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SŁOWIK ANDREAS INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
TOKARCZYK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
TYLEK ADALBERT ERS. RES. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
URYGA LUDWIG INF. I. R. 20 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
WIĄCKA JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WNĘK JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WRONKA EMIL INF. I. R. 20 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
WSÓŁ JOSEF LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ZIABKOWSKI JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-05-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŁAPKA ALOIS LDST. INF. I. R. 20 1915-04-22 Łużna-Pustki (nr 123) - -