Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Erzherzog Leopold Salvator Nr 18



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
TENBER FRANZ INF. K.U.K. I.R. 18 1915-05-17 Bochnia II (nr 314) - -
HAJEK JOSEF INF. I.R. 21 1915-05-02 Bogoniowice (nr 138) - -
KONEČNY JOSEF INF. I.R. 18 1915-05-10 Bogoniowice (nr 138) - -
MEIER AUGUST GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 Bogoniowice (nr 138) - -
PATZELT HUGO INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-02 Bogoniowice (nr 138) - -
SMOLA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-08 Bogoniowice (nr 138) - -
LUŠTINEC THEODOR STAB.FLDW. I.R.18 1915-05-23 Brzostek I (nr 223) - -
OLBRICH OSKAR KONRAD HPTM. I.R. 18 1915-05-12 Brzostek I (nr 223) - -
STREDA ADOLF INF. I.R. 18 1915-05-14 Brzostek I (nr 223) - -
FRÝDA EDUARD ZGSF. I.R. 18 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
VÁLEK JOSEF GFT. I.R. 18 1915-05-07 Bukowa (nr 218) - -
FECIAK FILIP INF. K.U.K.I.R. 18 1915-01-04 Czchów (nr 297) - -
FIDRMUC JOHANN HPTM. I.R. 18 1914-12-21 Gorlice IV (nr 91) - -
ZINKE ADALBERT RES.KPL. I.R. 18 1914-12-22 Gorlice IV (nr 91) - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 18 1915-04-30 Grybów II (nr 130a) - -
FILIP FRANZ INF. I.R. 18 1915-03-22 Grybów II (nr 130a) - -
KŰSS KARL INF. I.R.18 1915-04-26 Grybów II (nr 130a) - -
MĚSTECKÝ JOSEF LDST.INF. I.R. 18 1915-04-16 Grybów II (nr 130a) - -
SIEŠE KARL INF. I.R. 18 1915-02-03 Grybów II (nr 130a) - -
ŠIMA WENZEL LDST.INF. I.R. 18 1915-03-24 Grybów II (nr 130a) - -
ŠPRENAŘ JAROSLAUS KDTT.I.D.R. I.R. 18 1915-03-13 Grybów II (nr 130a) - -
SYKORA RUDOLF INF. I.R. 18 1915-04-06 Grybów II (nr 130a) - -
VITINA FRANZ E.R.GFT. I.R. 18 1915-01-23 Grybów II (nr 130a) - -
VOLFIK WENZEL INF. I.R. 18 1915-03-22 Grybów II (nr 130a) - -
ŽIŽKA JOSEF LDST.INF. I.R. 18 1915-04-01 Grybów II (nr 130a) - -
ANDERS RUDOLF LST. I.R. 18 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
DYMEŠ FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
KWAPIL FRANZ INF. I.R. 18 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
PROCHAZKA FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
SITINA VIKTOR LST. I.R. 18 1915-05-07 Januszkowice (nr 217) - -
SCHAFER RICHARD PAUL LANDWEHRMANN CK.U.CK. 18 REGIMENT PIECHOTY (Kraków?) 1915-12-25 Jasna Góra 1885-08-09 -
KRATOCHWIL JOSEF FAHNR. IR 18 1915-01-01 Magura Małastowska (nr 58) - -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 Małastów I (nr 65) - -
ALT HEINRICH LDST.INF. IR 18 1915-01-03 Owczary (nr 70) - -
ANDREJS EMIL LDST.INF. IR 18 1915-01-21 Owczary (nr 70) - -
BÖHM WILHELM LDST.INF. IR 18 1915-04-02 Owczary (nr 70) - -
BROSNYAK MICHAEL RES.INF. IR 18 1915-03-15 Owczary (nr 70) - -
ČERNY FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-23 Owczary (nr 70) - -
CHYLIK ANTON LDST.INF. IR 18 1915-03-31 Owczary (nr 70) - -
DITĚ ANTON LDST.INF. IR 18 1915-01-03 Owczary (nr 70) - -
DVOŘAČEK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-04-14 Owczary (nr 70) - -
FALLUCZ VACLAW INF. IR 18 1915-03-03 Owczary (nr 70) - -
FISCHER VIKTOR INF. IR 18 1915-02-07 Owczary (nr 70) - -
FOLK JOSEF INF. IR 18 1915-03-14 Owczary (nr 70) - -
FRANKOLA JAROSLAUS LDST.INF. IR 18 1915-01-21 Owczary (nr 70) - -
GRUHLICH JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-25 Owczary (nr 70) - -
HEINE JOHANN ANTON LDST.INF. IR 18 1915-03-12 Owczary (nr 70) - -
HOLIK FRANZ INF. IR 18 1915-04-05 Owczary (nr 70) - -
KALIČ JOHANN INF. IR 18 1915-03-21 Owczary (nr 70) - -
KOTTWALD GOTTLIEB LDST.INF. IR 18 1915-03-12 Owczary (nr 70) - -
MARKS JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-02-07 Owczary (nr 70) - -
NECHANICKY JOSEF E.R.INF. IR 18 1915-03-12 Owczary (nr 70) - -
ONTL WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Owczary (nr 70) - -
PITAŠ NORBERT LDST.INF. IR 18 1915-04-22 Owczary (nr 70) - -
REIMANN BRUNO INF. IR 18 1915-04-13 Owczary (nr 70) - -
RÖSEL KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-19 Owczary (nr 70) - -
SCHWABL LEOPOLD INF. IR 18 1915-04-05 Owczary (nr 70) - -
STOLLE JOHANN INF. IR 18 - Owczary (nr 70) - -
VESELY JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-19 Owczary (nr 70) - -
ZARUBA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-04-14 Owczary (nr 70) - -
ZIMMER WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-04-16 Owczary (nr 70) - -
ŽOČEK JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-27 Owczary (nr 70) - -
BLAHNIK GOTTLIEB INF. IR 18 1915-03-26 Ropa (nr 72) - -
ANTOŠ JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
BAŻANT KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
BLEYER MICHAEL TIT.KPL. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
BROŽ JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
BUREŠ+A8074 FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
CABICAR ALOIS GFT. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
ČEPELKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
CVEJN JOSEF EDUARD LDST.INF. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
CZIHI MICHAEL LDST.INF. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
DOLEŽAL FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
DVOŘAK JOHANN INF. IR 18 1915-03-20 Ropica Górna III (nr 77) - -
FÄUBER KLEMENT RES.GFT. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
FLEGEL WILHELM INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
FRIED JOSEF INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
FYDRYCH IGNATZ LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
GEISLER JOSEF INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
HAJNY WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
HENDRYCH JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
HEPNAR JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
HERZIG FRANZ INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
HOFMANN WENZEL INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
HOLEČEK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-05-07 Ropica Górna III (nr 77) - -
HUSAK WENZEL E.R.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
IMMERGUT KARL LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
JEŽEK JOSEF FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
KOREJČEK JOHANN E.R.INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
KOZĚENY LADISLAUS LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
KUČARA JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
KUPKA FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
LANGER EDUARD INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
LANGER FRANZ E.R.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
MARTINEK BENEDIKT E.R.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
MATUŠKA STANISLAUS TIT.GFT. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
MATUŠKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
MERVART JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
MOTZ GOTTFRIED LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
NEJEDLY WENZEL LTN./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
NEUMANN JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
NEUMANN RUDOLF ZGSF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
NOWAK WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
NOWAK III JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
OLASZIN DEMETER LDST.INF. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
PACALT FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
PATZAK RUDOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-12 Ropica Górna III (nr 77) - -
PETR I JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
PIRKO JOHANN RES.KPL. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
PLASCHKE PETER FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
POKORNY ALOIS E.R.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
RÖSEL FRIDOLIN RES.FLDW./AUSTR.-WĘG. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
SCHMORANZ SEBASTIAN LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
SMRČEK FERDINAND INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
SOBOTKA JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
SVEC JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
TĚŠITEL WENZEL LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
TOMAŠ JOSEF INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
TRAJ JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
TROJOVSKY JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-18 Ropica Górna III (nr 77) - -
TSCHÖPPE ANTON LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
ULLRICH KONRAD LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
ULRICH JOSEF RES.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
VANĚK EMIL LDST.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
VLČEK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
WINTER FRANZ E.R.INF. IR 18 1915-03-09 Ropica Górna III (nr 77) - -
WOEF ADOLF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
ZAMEČNIK JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Ropica Górna III (nr 77) - -
ZEMAN JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
ZEMAN II JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-08 Ropica Górna III (nr 77) - -
ZLATNIK JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 Ropica Górna III (nr 77) - -
ZUB WILEM INF. IR 18 - Ropica Górna IV (nr 78) - -
KNITTEL RICHARD INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-05 Ryglice (nr 167) - -
WOLÁNEK KARL INF. K.U.K.I.R. 18 1914-12-09 Ryglice (nr 167) - -
VELEHRATYCKY JOSEF INF. IR 18 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BEIGL RAIMUND HPTM. I.R. 18 1915-03-08 Sękowa II (nr 80) - -
FIKIERA JOSEF INF. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
HANUS MARTIN INF. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
HUK JOSEF INF. I.R. 18 - Sękowa II (nr 80) - -
NOŽKA PEREGRIN KDTT.I.D.RES. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
PALME EDUARD R.KPL. I.R. 18 1914-12-(02-25) Sękowa II (nr 80) - -
PLACHTA AUGUSTIN E.R.INF. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
POHL FERDINAND INF. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
RODEK JOSEF INF. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
RUS HEINRICH RES.FLDW. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
VONDŘEJE FERDINAND INF. I.R. 18 1914-12-11 Sękowa II (nr 80) - -
BARTOŠ JAROSLAUS INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
BAŠEK JOSEF GFT.TIT.KPL. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
ČAP JOHANN INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
HAMPL JOSEF R.KPL.TIT.ZGSF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
JIRSCHIM ADOLF RES.KPL. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
KOCIAN WENZEL INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
PADR JAROSLAUS FLDW. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
PRECLIK JOSEF INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
PROVAZNIK FRANZ RES.INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
SATRANSKY JOSEF ERS.RES.INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
TOMEŠ FRANZ INF. IR 18 1914-12-11 Siary (nr 76) - -
FRANZ ANTON INF. K.U.K.I.R. 18 1915-05-08 Tuchów I (nr 160) - -
CHARVAT JOSEF INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 Tursko I (nr 139) - -
STOREK MATTHIAS INF. K.U.K.I.R.18 1915 Tursko I (nr 139) - -
SWOBODA KARL LTN. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko I (nr 139) - -
BANDIS AUGUST LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
BILEK HEINRICH LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
BURWAL RUDOLF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
ČEFELIN FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
DANDAS JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
GOLICZ MICHAEL ZGSF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
GRAMER JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HAJZLER FRANZ SOLD. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HALLER JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HANUS I JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
HLAVA RUDOLF GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
KOHUT JÁNOS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
KONSSKY JOSEF DOB. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
LOKVENZ FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MACHÁNE JAROSLAUS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MAREČEK WENZEL LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
METELK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
MÜNZAR ADOLF KPL. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
OSENIČNY HEINRICH INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PITAŠ JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PLESSEL FRIEDRICH LTN. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
POCZĄTEK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PRECLIK JOSEF INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PŘIBYL III JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PROCHÁSKA JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
PUCHWEIN FERDINAND LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
RÉHAK JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
REYMANN RICHARD LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
ROSTARI GEORG LDST. K.U.K.I.R.18 1915-04-14 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
ŠAFAŘ JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SAIDL JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SCHNEIDER FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SEIDEL KARL INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SELICHAR ALOIS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SEVERIN FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SMIŠEK FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SOLC KARL LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SOUCEK ULRICH LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SOUMAR WENZEL INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
SPUR JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
STAFFA FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
STURM FLORIAN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
TICHY WANZEL GFT. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
VACHEK RUDOLF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
VESELÝ ALOIS LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
VONDRA JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
WEINAR JOSEF DOB. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
WINTER FRANZ LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
WONDRAUSCH JOHANN LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 Tursko-Zapotocze (nr 140) - -
NEKOVAŘIK FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-11 Łosie (nr 71) - -
NOWAK LADISLAUS INF. IR 18 1915-03-09 Łosie (nr 71) - -
TICHAČEK JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-17 Łosie (nr 71) - -
BŁAŻEK FRANZ LDST. INF. I. R. 18 1915-05-02 Łużna-Pustki (nr 123) - -
LEŚNIAK JANOS LDST. INF. I. R. 18 1915-05-06 Łużna-Pustki (nr 123) - -