Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Erzherzog Carl Stephan Nr 8



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KONEČNY GOTTLIEB INF. K.U.K..R. 8 1915-05-16 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
KWITTA JULUS KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-20 Dąbrowa Tarnowska (nr 248) - -
GENZA EDUARD JNFANT.  K.U.K.J.R.8, 7 K. 1915-03-02 Jędrzejów-Podklasztorze - -
KOSEL JOSEF ERS.RES.  K.U.KJ.R.8. 2K 1915-04-13 Jędrzejów-Podklasztorze - -
SOCHOR EIL - K.U.K.J.R.8, 9 K - Jędrzejów-Podklasztorze - -
BERNHARD OTTMAR LT. K.U.K. I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
BUŠ JOSEF E.F. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
CHLÁDEK FRIEDR. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-11 Narożniki (nr 244) - -
CZURDA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
DANIEL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
EORY RUDOLF GFT. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
FI???? LEOPOLD OFFZD. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
HASSENBERGER - INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
HEGER RUDOLF ZGSF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
HRUBÝ JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
JELINEK LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KALOUŠEK JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KLICHA WILHELM INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KOCAB WENZEL INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-(09-11) Narożniki (nr 244) - -
KOTAS RUDOLF ZGSF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KRAL JAROMIR INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KYCHLER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
LAZAR FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
LUDVIK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
MAREK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
MATOŠEK FRANZ E.F. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
NAVRÁTIL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
NOVÁK JOHANN INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
OBOŘIL FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
PETLACH JULIUS INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
PETŘIK JOHANN E.F. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-(09-11) Narożniki (nr 244) - -
PROCHÁZKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
RITTNAUER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-11 Narożniki (nr 244) - -
RYCHNOVSKY JAROSL. KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
SEDLAK RUDOLF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
SENDERA JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
ULEHLA HANS INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
VANĚK KARL INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
VOLÁK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
WELLF FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
ZABRANSKY FERDINAND INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
ZAHRADNIČEK JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 Narożniki (nr 244) - -
KODAR OTTO KPL. KUK IR 8 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
KRIŽ MARTIN INF. KUK IR 8 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
LUJKA ANTON INF. KUK IR 8 1915-05-02 Otfinów I (nr 252) - -
NOVAK JOSEF INF. KUK IR 8 1915-05-03 Otfinów I (nr 252) - -
NOVOTNY GOTTLIEB INF. KUK IR 8 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
UTESZNY JOSEF INF. KUK IR 8 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
WYZINA THOMAS INF. KUK IR 8 1915-05-06 Otfinów I (nr 252) - -
SPINKA JOHANN - K.U.K. I.R. 8 ? Prawno - -
KLINGENBRAUER FRANZ FAHRN K.K. IR 8 - Stalowa Wola - -
NEJEZCHLEB VINZENZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-07 Wietrzychowice (nr 255) - -
BEDRICH ANTON INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-02 Zaborów (nr 263) - -
JEDON JOSEF INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-03 Zaborów (nr 263) - -
KULKA JOHANN KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-06 Zaborów (nr 263) - -
NEČESÁNEK FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-04 Zaborów (nr 263) - -
FRISHONZ JOSEF JNFANTERIST K.U.K. J.R. 8 1914-11-22 Zawiercie II - -
KUBES ANTON JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-12-09 Zawiercie II - -
MELUSIN FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-25 Zawiercie II - -
ROSSNER JOHANN JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-11-20 Zawiercie II - -
STEINBIEGEL JGN. FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 8 1914-12-?? Zawiercie II - -