Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterieregiment Erzherzog Carl Nr 3



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
DIVILEK FRANCZ KORPORAL - 1915-05-03 Biecz V (nr 109) - -
LEOVAC JOSO INFANT. KUK JR 3 1914-12-30 Borowa (Góra) - -
PIPIC ORDO INFANT. KUK JR 3 1914-12-28 Borowa (Góra) - -
RAMHARTER FERDINAND KAN. F.H.R. 3 1915-01-01 Brzesko II (nr 276) - -
ADLER BRUNO FÄHNR.I.D.R. I.R. 3 1915-03-19 Gorlice IV (nr 91) - -
CHMELA JOSEF E.R.INF. I.R. 3 1915-05-07 Gorlice IV (nr 91) - -
PAVLIČEK FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-04 Gorlice IV (nr 91) - -
TORAL JOHANN LDST.INF. I.R. 3 1915-03-09 Gorlice IV (nr 91) - -
BOBEŠ MATHE LDST.INF. I.R. 3 1915-02-28 Grybów II (nr 130a) - -
BRANDSTETTER ALOIS KAN. F.H.R. 3 1915-02-23 Grybów II (nr 130a) - -
KRUTAK MARTIN LDST.INF. I.R. 3 1915-02-11 Grybów II (nr 130a) - -
MAŃÁSEK RUDOLF LDST.INF. I.R. 3 1915-03-10 Grybów II (nr 130a) - -
PINFERA (PINTERA) BERNHARD INF. I.R. 3 1915-04-01 Grybów II (nr 130a) - -
RIEDTMAIER JOSEF INF. I.R. 3 1915-03-22 Grybów II (nr 130a) - -
SEDLÁČEK ALOIS KPL. I.R. 3 1915-05-22 Grybów II (nr 130a) - -
SIMIČEK BLASIUS INF. I.R. 3 1915-03-14 Grybów II (nr 130a) - -
SMAŽINKA THEODOR KPL. I.R. 3 1915-03-18 Grybów II (nr 130a) - -
SMEJKAL FRANZ LDST.INF. I.R. 3 1915-03-17 Grybów II (nr 130a) - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 Grybów II (nr 130a) - -
TICHANEK JOHANN LDST.INF. I.R. 3 1915-03-15 Grybów II (nr 130a) - -
TOMAN WENZEL LDST.INF. I.R. 3 1915-04-20 Grybów II (nr 130a) - -
VOJAČEK FRANZ INF. I.R. 3 1915-02-06 Grybów II (nr 130a) - -
ZAPLETAL JOHANN INF. I.R. 3 1915-03-21 Grybów II (nr 130a) - -
DIRNECKER JOHANN JAGER K.U.K. J.R. 3 1914-11-20 Kotowice (śląskie) - -
RODON JOHANN - K.U.K I.R. 3/5. 1916-09-10 Lublin I - -
TRILICA JOHANN INFT K.U.K. IR 3 - Stalowa Wola - -
KADLEC LADISLAV INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka 1894 Czechy, Uhorský Brod
LAPČIK LEOPOLD INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka 1894 Czechy, Huštenovice
NELEŠOVSKÝ HEINRICH INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka 1888 Czechy, Prusinovice
OBRATIL JOSEF INFANTERIST I.R. 3 1915-07-19 Stanisławka - Czechy, Hrotovice
PERČIC PETER INFANTERIST I.R. 3 1915-05-10 Stanisławka - -
TVARUSEK EDUARD INFANTERIST I.R. 3 1915-07-17 Stanisławka 1893 Czechy, Drevohostice
ZDRAHAL FRANCZ INFANTERIST I.R. 3 1915-07-20 Stanisławka - -
WRBA WLADISLAUS INF. I.R. 3 1915-04-04 Stróżówka III (nr 94) - -
BOBAL FRANTIŠEK - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów 1893 Klečuvka
BOBEK MATTIAS - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów 1892 Hluk
DANEK ANTON - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów 1891 Velehrad
POLIŠENSKÝ JOZEF - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów - -
RYŠAVÝ RUDOLF - K.U.K. INF.REG. 3 MGA 1915-05-19 Surochów 1887 Kostelec
KALČAK JOSEF INF. IR 3 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
REGENT ALOIS INF. IR 3 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
SCHUBERT JOHANN INF. IR 3 1915-03-19 Szymbark I (nr 74) - -
ZALEŠAK WENZELIN INF. IR 3 1915-02-09 Szymbark I (nr 74) - -
NEJMAYER JONAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-18 Włodowice - -
ZALESIAK ANTON GEFREITER K.U.K J.R. 3 1914-11-16 Włodowice - -
HOSLER GUSTAV ? K.U.K. J.R. 3 1914-12-06 Zawiercie II - -
TESAR HEINRICH JNFANT. K.U.K. J.R. 3 1914-11-25 Zawiercie II - -
URBANEK JOHANN JNFANTERIST K.U.K. J.R. 3 1914-11-23 Zawiercie II - -
CHOVANIEC FRANZ INF. I. R. 3 1915-05-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
DOŘNÁK FRANZ LDST. INF. I. R. 3 1915-02-09 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KOČUREK GEORG INF. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
KRAJCAR ANTON INF. I. R. 3 1915-02-03 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KROUPA FRANZ INF. I. R. 3 1915-05-05 Łużna-Pustki (nr 123) - -
KROUPA FABIAN INF. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
LAPČIK JOSEF INF. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
MALOVANY CYRIL INF. I. R. 3 1915-02-12 Łużna-Pustki (nr 123) - -
MIKULIK ANTON INF. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
NOSÁL RUDOLF INF. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
RFANCISZEK GEORG KPL. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
ROMÁNEK JOSEF INF. I. R. 3 1915-02-01 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SCHULZ GOTTLIEB INF. I. R. 3 - Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŠKRLA FRANZ INF. I. R. 3 1914-09-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SLAVIK FRANZ GFT. I. R. 3 1915-01-10 Łużna-Pustki (nr 123) - -
SMETANA OTTOKAR E.F.GFT.TIT.KPL. I. R. 3 1915-03-09 Łużna-Pustki (nr 123) - -
ŠURY JOHANN INF. I. R. 3 1914-10-09 Łużna-Pustki (nr 123) - -
TOMANEC JOSEF INF. I. R. 3 1914-09-08 Łużna-Pustki (nr 123) - -
VACULIK FRANZ INF. I. R. 3 1914-10-07 Łużna-Pustki (nr 123) - -
VLK ADALBERT INF. I. R. 3 1915-01-31 Łużna-Pustki (nr 123) - -