Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterie-Regiment Fürst Wilhelm von Hohenzollern (Kgl. Bayerisches) Nr 22



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KROPF ANDREAS JOHANN WEHRM. BIR 22 1915-05-05 Bednarka (nr 84) - -
BAUMGÄRTNER OTTO MUSK. B.I.R. 22 1915-05-(02-08) Gorlice IV (nr 91) - -
BIEHL LUDWIG INF. B.I.R. 22 1915-05-08 Gorlice IV (nr 91) - -
BARTELMESS FRIEDR. - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 Grybów II (nr 130a) - -
BETZ ADOLF - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 Grybów II (nr 130a) - -
HERMANN ANDREAS - B.I.R. 22 1915 Grybów II (nr 130a) - -
PETER KARL WILH. INF. BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915-05-02 Grybów II (nr 130a) - -
SCHEFER FRANZ - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 Grybów II (nr 130a) - -
WOHNSIEDLER LUDWIG - BAYERISCHES INF.RGT. 22 1915 Grybów II (nr 130a) - -
PÖHLMANN JOHANN LDSTM. BA.YR. J.R. 22/6K. 1915-08-03 Kamień-Kolonia - -
DIETENHÖFER LUDWIG RES. BIR 22 1915-05-02 Męcina Wielka (nr 81) - -
BIEBER FRIEDRICH ERS.RES. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
FELDEN OTTO INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
FISCHER KARL INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
FÖRSTER KARL INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
GEORG JOSEF INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
HIRTH ROBERT INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
KLEHR JOHANN INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
LEIBFRIED EUGEN FRANZ INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
MAYER GEORG INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
OSSWALD LEONHARD UT.OFFZ. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
PAUL JAKOB INF. BIR 22 - Ropica Górna III (nr 77) - -
SCHMITT JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
SCHNEIDER FRANZ MICHAEL INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
SCHNEIDER OTTO INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
SCHULTHEISS ERNST ERS.RES. BIR 22 1915-05-03 Ropica Górna III (nr 77) - -
SEEBALD JAKOB INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
SEMMET JOHANN INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
URSCHSL PETER INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
VEITEL THEODOR INF. BIR 22 1915-05-02 Ropica Górna III (nr 77) - -
BENNER CHRISTIAN UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
BISSOIR LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
HUNSICKER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
KEIPER AUGUST INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
KLEIN JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
KOHL LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
KREMP ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
NÄGELE JOSEF UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
NEBEL JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
SCHENKELBERGER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
STRIEBER BRUNO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
WADLE ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
WOLF GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-04 Rozdziele (nr 85) - -
ZIMMER GUSTAV INF. BIR 22 - Rozdziele (nr 85) - -
ALBIG GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BASTIAN KARL GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BAUER FRIEDRICH INF. BIR 22 1915-05-03 Sękowa I (nr 79) - -
BAYER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
BIEBER FRIEDRICH ERS.RES. BIR 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BISCHOF HERMANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-03 Sękowa I (nr 79) - -
BLANG ADAM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BLAUFUSS CHRISTIAN RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BREIDENSTEIN GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BUBEL ALFONS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BURKHARDT FRIEDRICH [WILH.] INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
BUSCH HEINRICH RES.INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
CHRISTENN FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
CONRAD HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
CORCILIUS JOSEF [LUDWIG] INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DIELINGER KARL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DIETENHÖFER BERNAHARD RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DÖRFLER ALOIS VZFLDW. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DRAHT GUSTAV MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ENDRES HERMANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
ESSLINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 Sękowa I (nr 79) - -
FISCHER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
FIX MAX UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
FREITAG AUGUST INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
FRIES JOSEF UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
GAUSLOSER KARL MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
GRIELMEIER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
GRÜNZINGER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-29 Sękowa I (nr 79) - -
HEIZMANN ANTON GFT. BIR 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HELFRICH JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HENGEN JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HINDEL JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HÖFER JAKOB INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HOUSSONG JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HÜTHNER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
JACOB FRANZ [JOSEF] INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
JACOBS JULIUS LTN.I.D.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KALTNER JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 Sękowa I (nr 79) - -
KIRSCH FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KLEIN FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KLUDING MARKUS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KÖHLER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KÖLSCH MICHAEL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KONRAD HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KRAUS JOHANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
LANG FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
LETSCH THOMAS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
LILL AUGUST GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MAAG GEORG JOSEF MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-01 Sękowa I (nr 79) - -
MARK EUGEN UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MAYER LUDWIG UTFF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MERKEL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
METZGER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MOHR TEODOR INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
MOSES JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MUNZINGER RUDOLF OFFZ. STELLV. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
NEHMANN WILHELM INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
NOLL WILLY INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
PFISTER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
PÖLLATH MAX INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
POLOMSKI JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
PRUY LORENZ INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-29 Sękowa I (nr 79) - -
RAMPMEIER GUSTAV INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RHEIN HEINER GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RHEINHARDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ROTTMANN [HEINRICH] ALFRED INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RUFFING EUGEN V.FLDW. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
SAHM JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SAUER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
SCHAAL LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHÄDLER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHIFFER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHMERBER MARTIN MUSK. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHMIDT JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHMIDT PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHWAB EMIL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHWIND JAK. VZFLDW. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SINGER JOHANN INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
SINN KARL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
SPEISER EDUARD INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
STANDL GEORG INF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-04-29 Sękowa I (nr 79) - -
STEINER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
STOFFEL LUDWIG UTFF. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
STUCKY ADOLF VZFLDW. BAYERISCHES RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
THOMASER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
TSCHOPPE KURT INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
UNNOLD OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
VOLLMAR BRANST INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WEBER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WEBER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WEIMANN [HEINRICH] GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WICHTER WILLIB[ALD] GEFR. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WIEHN JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-03 Sękowa I (nr 79) - -
WOLLNER MICHAEL INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WOLTER PETER INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SIEG GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHUSTER MICHAEL GFT. BIR 22 1915-04-30 Szymbark I (nr 74) - -
KELLER JOHANN INF. BIR 22 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
SCHWAB FRIEDRICH INF. BIR 22 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
WEIHMANN HERMANN INF. BIR 22 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -