Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterie-Regiment Prinz Karl von Bayern (Kgl. Bayerisches) Nr 3



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BAUMEISTER GEORG INF. BIR 3 1915-05-04 Bednarka (nr 84) - -
KLING JOSEF UT.OFFZ. BIR 3 1915-05-04 Bednarka (nr 84) - -
PÖLLNER JOSEF INF. BIR 3 1915-05-04 Bednarka (nr 84) - -
SIPP PETER INF. BIR 3 1915-05-04 Bednarka (nr 84) - -
WENIG JOHANN MUSKETIER BAYR.R.J.R.3/9K 1915-09-26 Chełm (lubel.) - -
PIXNER JOSEF LTN.I.D.R. B.I.R. 3 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
STRASSER MICHAEL OBLTN. B.I.R. 3 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
WEGSCHEIDER MICHAEL LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
WEISS MAX LTN. B.I.R. 3 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
BECKER JOHANN - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 Grybów II (nr 130a) - -
BISSINGER GEORG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 Grybów II (nr 130a) - -
HUBER WOLFGANG - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 Grybów II (nr 130a) - -
OSTLER JOHANN INF. B.I.R. 3 1915-05-04 Grybów II (nr 130a) - -
SCHAUER HEINRICH - BAYERISCHES INF.RGT. 3 1915 Grybów II (nr 130a) - -
BARCKHOLTZ ALFRED RES. BIR 3 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
BRENNER KARL LDW. BIR 3 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
HÄRING THOMAS RES. BIR 3 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
LOHNER JOHANN INF. BIR 3 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
PÖRTNER WILHELM OFFZ. BIR 3 1915-05-02 Męcina Wielka (nr 81) - -
RUPP EMIL RES. BIR 3 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
OBERMAIER ALBERT GFT. BRIR 3 1915-06-18 Nowe Brusno - -
LINDNER RICHARD - BAYER. INF. REG. 3 1915-05-07 Nowy Żmigród (nr 8) - -
APPEL JOSEF RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BAUR NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BAUR WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BOMMLER JAKOB UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DEININGER JOSEF INF. BIR 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DEISENRIEDER JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
DŰRR XAVER RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
EBERLE I FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
EIERSCHMALZ ANTON GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
FISCHER III JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
GÖTZ ADALBERT ERS.RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HÄBOLD WILLI UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HACKER GREGOR INF. BIR 3 1915-04-30 Sękowa I (nr 79) - -
HARTMANN JOSEF UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HASLAUER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HEICHELE FRANZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HEIDER ALBERT INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HERDEGEN LEONARD GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HUBER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
KETTERLE ANTON KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
LIEPERT PANKRATZ RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MATHIS JOHANN GTT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MAUS HEINR. V.ZFLDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MAYER ANTON UTFF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 Sękowa I (nr 79) - -
NEŰMULLER MARTIN JG. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
OSTERMAIER SEBASTIAN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
PLANKL LUDWIG INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 Sękowa I (nr 79) - -
PRÖBSTL ROCHUS TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RAIHING OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 Sękowa I (nr 79) - -
RENK LUDWIG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RÖSSNER JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHALL FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHELKLE FLORIAN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHMID FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHMIDBERGER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHNEID JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHÖN LUDWIG RES. BIR 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHWAB MATHIAS INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 Sękowa I (nr 79) - -
SCHWALLER KASPER WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SEITZ ALOIS RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SOLLINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SOMNER JOHANN RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
STUHLER VITUS UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
TEUFEL GUSTAV WEHRM. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WALDMANN JOSEF RES. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WALTER XAVER INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WINHARDT MATHIAS GEFR. BAYERISCHES RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ZACH JOSEF INF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 Sękowa I (nr 79) - -
ZETTLER FRIEDRICH RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ALLMEIR KONRAD LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
AUBELE MAX RES.GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
AUGARTH ANDREAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
AUGUSTIN GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAADER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 Sękowa II (nr 80) - -
BACHSCHNEIDER LUDWIG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BADER FRANZ GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BARBERICH OTTO INF. B.I.R. 3 1915-05-05 Sękowa II (nr 80) - -
BARTL NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAUER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAUMANN FRAZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAUMGARTNER ROCHUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BEER WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BEGGEL FRIEDRICH UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BENDER WILHELM ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BICHNER BRUNO INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BIEGELMAIER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BLENDER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BOBINGER XAVER GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BÖCK WILHELM GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRANDNER JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRANDNER NIKOLAUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRAUR II JOSEF RES BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRECHEISEN FRANZ INF. B.I.R. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRIECHLE JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRUGGNER JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
CHRISTA LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
CHRISTL JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DIEBOLD JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DILGER ALBERT INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DÖHLER MARTIN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
EGGERT WILHELM KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
EHINGER KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
EICHNER GEORG ERS.RES. B.I.R. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
EIDELSBERGER MICHAEL UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ERHARD XAVER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FALTER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FISCHER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FISCHER OTTO ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FISCHER MARTIN UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FRITSCH JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GABRIEL ANDREAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GÄRTNER KASPAR INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GEIGER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GERSTMAYER FRANZ RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GIERSTORFER HEINRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GÖTZ JAKOB ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GREISSL WILHELM RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GRUBER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GRYSKA KASIMIR WEHRM. B.I.R. 3 1915-05-(01-02) Sękowa II (nr 80) - -
GUGGER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HABERL WENDELIN KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HACKL JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HASELBECK JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HAUNSTETTER JOSEF RES. B.I.R. 3 1915-02-05 Sękowa II (nr 80) - -
HEFF ALFRED INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
HEIDER KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HENGEL PAUL LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HENLE MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 Sękowa II (nr 80) - -
HERRLE JOHANN GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HERZ KONRAD INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HERZIG PAUL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HESSENBERGER GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HEUBECK GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HITZLER LORENZ WEHRM. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HOFNER JAKOB RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HOHENNER HEINR. LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HOLZER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(01-02) Sękowa II (nr 80) - -
HÖRMANN JOSEF LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HORN FERDINAND LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HUBER I ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HURTNER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HUTSTEINER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
IGLER HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
INGERL KONRAD RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
JÄCKLE KARL VIZEFELDWEBEL BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KALTENEGGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KÄSMEYER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-07 Sękowa II (nr 80) - -
KAST JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KERPF GEORG UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KETZER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KLAFFENBACHER GEORG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KLEIN JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KLINGL JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KNOPF PAUL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KORKHAMMER AUGUST GFT. B.I.R. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KÖSTNER MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KRAMMER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KRATZER ANTON TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 Sękowa II (nr 80) - -
KRON HEINRICH LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KUHN AUGUST RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KUNSTMANN JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KUTHE WILLI KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LACHNER GEORG INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LEIBRECHT MICHAEL LDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LEIPOLD EUGEN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LEITNER WOLFGANG RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MACK JOSEF UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAHLE FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAIER MODESTUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(02-03) Sękowa II (nr 80) - -
MATERNE FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MATTHEIS JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAYER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAYR JULIUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAYR JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MILLER RUDOLF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MÖST MAGNUS [ANTON] RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NAGL JOSEF GFT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NEBANER MICHAEL INF. B.I.R. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OSTERHAMMER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PFÄFFLINGER KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PFEFFINGER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 - Sękowa II (nr 80) - -
PÖLLINGER MICHAEL ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PÖSCHL HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RADLBECK OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RANKER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RÄTTICH FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RAUCH MATHIAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
REFLE JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
REINHARDT RICHARD GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
REISSER MAX ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
REITER BALTHASAR ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RUILE ANDREAS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RUPPRECHT JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SACHLER OTTO GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
SAUR JOHANN UT.OFFZ. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHALK GEORG OFFZ.STELLV. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHARL SEBASTIAN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHIELINGER THOMAS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHILLER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMAUS JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMID II OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMIDLEITNER GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 Sękowa II (nr 80) - -
SCHNEIDER WILHELM INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHNEIDER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHNEIDER II JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHOMBACHER ANDREAS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHOTT MAX [FRANZ] ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHULZ JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHUMANN FRANZ UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHUSTER MATHÄUS ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHUSTER PETER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
SCHWAB MARTIN FLDW. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHWARZ KARL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SEITZ BERNH. GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(03-04) Sękowa II (nr 80) - -
SIFFLER FRANZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STADLER KARL INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STAUFER KASPAR GFT. B.I.R. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STEFFEL MARTIN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STEGER ALBERT ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STEINER OTTO RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-01 Sękowa II (nr 80) - -
STOLZ XAVER RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STÖTTER MATHIAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STRASSER JOSEF GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STRAUBINGER FRANZ INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STREHLE JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
THOMA ANTON INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
THURN IRENÄUS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
TRIEB ALOIS KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
TRINKEL JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 Sękowa II (nr 80) - -
UHRLE JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-05 Sękowa II (nr 80) - -
VOGEL ERNEST LTN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
VOGEL JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
VOGL GEORG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
VOLLMANN JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WACHLER MICHAEL RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WAGNER JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WAGNER JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WAIBL JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WANNER ADOLF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WEBER JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WEISS KARL RES. B.I.R. 3 1915-05-05 Sękowa II (nr 80) - -
WESTERHOLZ WILHELM UTFF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WIEDEMANN THEODOR RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WIEDEMAYER LUDWIG ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WILDEGGER LORENZ ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WURMER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZEILINGER HEINRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZIERER JOHANN HORN. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZILLOBER ALOIS INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZIMMERMANN JOSEF KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZIMMERMANN ALBERT ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHRALL XAVER INF. BIR 3 1915-05-01 Szymbark I (nr 74) - -
LINDNER XAVER RES. BIR 3 1915-05-11 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
ERNST MATTHÄUS RES.INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
KASBERGER JOHANN INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
ORTNER WOLFGANG INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
SCHALK XAVER RES.INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
SCHRATZLSCER JOHANN INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
SPIELBERGER JOSEF RES.INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
WAGNER BENNO RES.INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
WAGNER OTTO UT.OFFZ. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
WINTER CLEMENS RES.INF. BIR 3 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
CORRADI JOHANN INF. BIR 3 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
EGGERT SIMPERT INF. BIR 3 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
ERNST CHRISTIAN INF. BIR 3 1915-05-07 Łysa Góra (nr 9) - -
FELDMEIER JOHANN UT.OFZZ. BIR 3 MGA 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
GALSTER OTTO KAPITAN/NIEM. BIR 3 1915-05-07 Łysa Góra (nr 9) - -
GSCHWENDER XAVER GFT. BIR 3 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
KUHN FRIEDRICH INF. BIR 3 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
REINDL NIKOLAUS RES.INF. BIR 3 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
SCHAFER JOSEF GFT. BIR 3 1915-05-05 Łysa Góra (nr 9) - -
WIMMREUTER LORENZ RES.INF. BIR 3 1915-05-06 Łysa Góra (nr 9) - -