Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Infanterie-Regiment Graf Kirchbach (1 Niederschlesisches) Nr 46



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
KAIN OTTO ERS.RES. PRIR 46 1915-05-07 Bednarka (nr 84) - -
NAHR OTTO LUDWIG KR.FR. PRIR 46 1915-05-04 Bednarka (nr 84) - -
PRETKI VALENTIN RES.MUSK. PRIR 46 1915-05-04 Bednarka (nr 84) - -
WAGNER I AUGUST EUGEN INF. PRIR 46 1915-05-06 Bednarka (nr 84) - -
MOLNAR MICHAEL WEHRM. PIR 46 1914-12-17 Bierówka (nr 20) - -
ALTWASSER PAUL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
AMANDUS OTTO - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
AMENDA GOTTLIEB - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
ANGERHAUSEN - UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BALCEROWIAK - GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BAUCH GEORG - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BERNZEN JOHANN - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BIELUSZEWSKI LEO - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BROSS GEORG - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BRUNTZEL WALDEMAR UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
BRZEKALA JOSEF ZGSF. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
CHWIROT XAVER - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
CUNIBERT RANSONE LTN. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
DIETZEL OTTO UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
EHRCHEN MAX UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
FENCHEL HEINRICH - PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
FISCHER GEORG - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
FRANKE ALFRED - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
FRANKE KARL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
FRANKE ARTUR - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
GREL ERNST UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
GRŰTZBACH WILHELM - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
HAUPT FRIEDRICH - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
HAUSCHKE FRANZ - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
HOFFMANN KASIMIR - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
HORN PAUL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
INTROUP WILHELM - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
JANKOWIAK VALENTIN - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
JASKOWIAK LORENZ - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KACZMAREK ANTON - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KESSLER HEINRICH - PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KNEIP ADOLF - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KÖNIG KARL - PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KOWALSKI FRANZ - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KRANZ ADOLF GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KRETSCHMER KARL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
KRŰGER WILHELM - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
LUMMA OTTO - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
MALECKI LADISLAUS RES.INF. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
MATHES FLORIAN GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
MINTEN JAKOB - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
NEHRING WILLY UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
OWZASZAK ANTON GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
POESCH PAUL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
PRZEROZNIAK STANISLAUS - PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
PRZYBYLLA FRANZ - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
RITTMANN JOHANN UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
ROSELT OTTO - PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
RUDOWITZ PETER GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
RŰTHERS HEINRICH - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHACHT PAUL GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHLABS MAX LTN. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHNEIDER KARL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHNEIDER EMIL UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHRÖDER KARL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHUFEN KONRAD UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHULTZ EMIL - PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHULTZ ALFRED - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHULZ OTTO - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHURGACZ EMIL LTN. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SCHWARZ SEBASTIAN - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SEIFERT OTTO - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
STÄCKERT BERNHARDT - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
STAPEL THEODOR GFT. PRIR 46 1915-05-05 Cieklin III (nr 14) - -
STOLZ MATHIAS - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
SŁOWAK II STANISLAUS - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
TESCHNER PAUL UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WEBER II HIERONIM - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WECHER RICHARD - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WEISS OSWALD GFT. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WENDLAND BRUNO TIT.FELDW. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WERNER HEINRICH - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WERNER RICHARD LTN. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WESTPHAL OTTO - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WINKELHAKE ERNST UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WOLF II MICHAEL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
WORTMANN KARL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
ZENDER PAUL - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
ZIMMER PETER - PIR 46 1915-05-04 Cieklin III (nr 14) - -
FUSSEL PAUL ERS RES IR 46, 3K 1915-05-26 Drohojów - -
HILBIG BRUNO MUSKETIER IR 46, 8K 1915-05-26 Drohojów - -
MAY CZESLAUS KRG. FRW. IR 45, 3K 1915-05-26 Drohojów - -
POLANOWSKI FRANZ RESERVIST IR 46, 3K 1915-05-26 Drohojów - -
PRZYBYLSKI ANTON ERS RES IR 46, 1K 1915-05-25 Drohojów - -
DWORCZAK MELCHIOR MUSK. P.R.I.R. 46 1915-05-14 Gorlice IV (nr 91) - -
FUHRMANN PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
KRAJEWSKI FRANZ MUSK. P.R.I.R. 46 1915-05-12 Gorlice IV (nr 91) - -
MORGENROTH RICHARD MJR. P.I.R. 46 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
THIELE RICHARD OBLTN. P.R.I.R. 46 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
WEISE PAUL LTN. P.I.R. 46 1915-05-02 Gorlice IV (nr 91) - -
BERGER GUSTAW - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
BUKIEWICZ STANISLAUS - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
GODEK STEPHAN - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
HEROLD GUSTAW - PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
KAMM PAUL ERS.RES. PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915-05-24 Grybów II (nr 130a) - -
KONIECZNY AUGUST WACHTM. PREUSS.RES.IHF. RGT.46 1915-05-09 Grybów II (nr 130a) - -
KOZLOWSKI JOHANN RES. PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915-05-06 Grybów II (nr 130a) - -
KRAKOWIAK THOMAS MUSK. PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915-05-08 Grybów II (nr 130a) - -
SCHULZ LEO GEFR. PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
SEEGER JAKOB - PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
VOGT PHILIPP VZ.FLDW. PREUSS.RES.IHF. RGT. 46 1915 Grybów II (nr 130a) - -
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 Harklowa (nr 15) - -
HÖFNER ALWIN MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-03 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1893-12-28 -
RÖHR ARTUR MUSK. P.R.I.R. 46 1915-06-13 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1894-08-21 -
SIEGERT HANS INF. P.R.I.R. 46 1915-06-07 Jasło-Ulaszowice (nr 22) 1896-07-29 -
JANZTEN FRIEDRICH RES. INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
KOLASZYNSKI JOSEF WEHRM. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
KRZYKOWSKI THEOPHIL ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
PERLIK FRANZ RES. INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
PILZ MAX MUSK. INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
STŰRZEBECHER OTTO E.R.INF. INF.RTG.46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
WEDDING JOSEF WEHRM. INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
WERCHAN FRITZ ERS.RES. RES.INF.RGT. 46 1915-05-03 Kobylanka I (nr 99) - -
HOBORN GUSTAV UNTEROFFIZIER 1 KOMP. INF. REG. 46 1918-05-06 Leśniów Wielki - -
LAUTERBACH GUSTAV LANDSTURMMANN 9 KOMP. INF. REG. 46 1918-09-22 Leśniów Wielki - -
BRINKMANN WILHELM UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
GEPPERT FRIEDRICH MUSK. PRIR 46 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
RICHTER JULIUS MUSK. PRIR 46 1915-05-03 Męcina Wielka (nr 81) - -
ADAM EMIL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ALSCHER PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BARTNIK JOHANN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
BEDNAREK MICHAEL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
COCHIUS FRANZ UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
EDIGER WILLY KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
FLOHR KARL KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
GORGA ADALBERT RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HAETSCHER [ADOLF] OTTO GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HAHN KARL MUSK. PRIR 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HÄNSEL MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HEIDRICH PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HELLMANN - INF. PRIR 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
HOFFMANN ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
LINDKE WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MANIA JOSEF INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
MAYER MORITZ VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
NAGEL ROBERT TAMB.GFT. PRIR 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
OLEJNICZAK ANDREAS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
PASCHKE PAUL GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
PAWLAK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RENNECKER AUGUST OFFZ. STELLV. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ROHR HUBERT KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
RUMPEL FERDINAND ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SCHÄFER HEINR. GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SERIWANE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
STEINERT WILHELM GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
SZUKALA ANDREAS ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
TIETZ ALFONS ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
VITALIS ERNST MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WERNER OTTO INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WESELOWSKI ANDREAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WIATR STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WISNIEWSKI FRANZ GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
WOJTOSZAK MARZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ZIETKIEWICZ CESLAUS RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ZLOTOWSKI STANISLAUS RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa I (nr 79) - -
ADERHOLD PAUL OFIZ. STELLV PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ALBRECHT WALTER OFFZ.STELLV. I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ALTRATH WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ARLT RICHARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAIER WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BANDUR REINHOLD UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BARSCHEWITZ EBERHARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAUER MATHIAS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BAUMGART ERNEST UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BESEL RUDOLF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BLŰMEL PAUL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BOBKE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BOROWICZ VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 191505-08 Sękowa II (nr 80) - -
BRUCH FRIEDRICH VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BRÜNGER KARL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BUDNIK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
BURDACH KARL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
CZAJKA STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DORN FERDINAND RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DREWS ERICH KR.FR. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DÜNNBIER HEINRICH OFFZ.STELLV. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
DUSZYNSKI BRONISLAUS RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ECKARDT ALFRED ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FEISTL THOMAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FISCHER JOSEF RES. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FISCHER WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-03 Sękowa II (nr 80) - -
FLESCH FRANZ ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
FÖRSTER RICHARD WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
FRANZ ERNST REINHARD ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GARBE REINHOLD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GATNER FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GIEZT ALOIS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GOSCHENHOFER LUDWIG INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GRATSCHINSKI LEO ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GROSSE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
GRUSZCZYNSKI ANATOL INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HARTMANN HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HEBLER PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HEIMANN FRIEDRICH KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HEIN BRUNO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HENKEL EDUARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HINZ ERICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HIRSCHMANN BERNNARD MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HOFFMANN GEORG GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
HÖRENTRUP WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HUF ALBERT UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HUNDT PAUL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
HUTSCHENREITER WILHELM RES. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
JACKOWSKI ANTON WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
JEDRZYCZAK PETER RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
JELITTE JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) Sękowa II (nr 80) - -
JENDRACZYK JOHANNES RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KAISER JOHANN GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KARGER GEORG INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KAZIMIERCZAK ANTON RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) Sękowa II (nr 80) - -
KELLER FRIEDRICH ERS.RES. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KICKI VALENTIN WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KMIECZ ANDREAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KÖNIG ADOLF VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
KOSLOWSKI WENZEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KOSS FRIEDRICH TAMB. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KOZBANEK STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KRAUSE III FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KROSTA GUSTAV UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KRÜGER [PAUL] HEINRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KRÜGER KARL WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KRUMMBEIN ALBERT ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KUHN AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
KULISCH WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LANGER ADOLF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LAZEWSKI MARTIN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LEMBICZ STANISLAUS RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LENARTOWSKI JOSEF UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LOEWENBERG [EDUARD] EDMUND ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LOGAR MARTIN UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LÜBKE FRIEDRICH UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LUCZAK STANISLAUS - PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
LUDWIG HEINRICH ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MACHRCZAK STANISLAUS GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MANCZAK THOMAS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) Sękowa II (nr 80) - -
MATIGLOWSKI KASIMIR VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MAYER II KURT KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MERTENS GUSTAV MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MICHALSKI WAZLAW GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MIERZEJEWSKI STANISLAUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MITAN ULLRICH LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MÖDL JOHANN INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MÜLLER THEODOR ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MŰNCHSMEIER MATHIAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
MUTH OTTO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-03 Sękowa II (nr 80) - -
NEITZEL MAX KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NIKOLAICZAK IGNATZ WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NISCHAN PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NITSCHKE GUSTAV ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NOLTE JOHANNES UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NOWAK I JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NOWAK II JOSEF RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
NOWAK IV MICHAEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OBERBECKMANN RUDOLF MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OBST WILHELM RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OESING HERMANN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OLENDROWICZ MICHAEL RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OLSZEWSKI STANISLAUS UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
OPITZ FERDINAND RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PAPPROTH MAX ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PLUSKOTA LEO MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
POLSKI MARIAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PRIMUS FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
PYTEL JOSEF GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RADOMSKI ROMAN RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RATAJCZIK PETER RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
REH OTTO ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
REIFFEBERG ARNOLD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ROSE BERNH. VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ROSENBERGER FRITZ VIZEFELDWEBEL PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RUDOLF ERNEST ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
RUSCHIN WILHELM ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMAUS MATHIAS INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHMIDT JOH. UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHNIER KARL KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHOLZ EDUARD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHROER HEINR. UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHULZ GOTTHOLF MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(01-02) Sękowa II (nr 80) - -
SCHULZ PAUL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHULZ II ANTON WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SCHULZE FRANZ ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SEHLHORST WILHELM UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SEIBT ROBERT INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SEIDE MAX MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SPITZER JOSEF INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
SPORTARZ FRANZ LDST.GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
STEFAN FRANZ UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-04 Sękowa II (nr 80) - -
TAUTZ PAUL SCH. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(02-04) Sękowa II (nr 80) - -
THALMEIER MICHAEL GEFR. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
TIEMANN FRIEDRICH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
TÖPFER FRITZ ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
TREN FRIEDRICH RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
TUMM RUDOLF MUSK. P.R.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
UNGER ARTHUR ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
VIETH FRANZ UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
VOGT GREGOR LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WAITLINGER FRANZ LDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WEBER HELLMUTH MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WEIGEL AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WEISS OSWALD GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-(02-04) Sękowa II (nr 80) - -
WESTPSAL JOSEF WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WIERACHOWSKI THEODOR RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WIETRZYNSKI BARTH. WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WILLMATH JULIUS INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WINICZKI FRANZ RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WOLF OSWALD RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
WÖRPEL JULIUS WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915 Sękowa II (nr 80) - -
ZAJAC MICHAEL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZÄNKER GUSTAV MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZAPF HUGO WEHRM. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZASTROW EMIL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915 Sękowa II (nr 80) - -
ZBIERANEK JOHANN GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZINGEL OTTO KR.FR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZITT HEINRICH INF. P.I.R. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
ZÜHLKE OSKAR MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 Sękowa II (nr 80) - -
POHNKE FRANZ - PREUSS.INF.RGT. 46 - Stróżówka II (nr 93) - -
BEISSE WILHELM UT.OFFZ. PRIR 46 1915-05-05(-08) Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
GROCHOLSKI THOMAS GFT. PIR 46 1915-05-15 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
GULKE HERMANN MUSK. PIR 46 1915-05-19 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
KNOBLICH WILHELM MUSK. PIR 46 1915-05-13 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
KONIECZNY ISIDOR RES. IR 46 1915-05-04 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
KRETSCHMER OSKAR KR.FR. PRIR 46 1915-05-03 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
KUNZ FRITZ FAH.JUNKER PIR 46 1915-05-11 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
POHNKE FRANZ RES. PRIR 46 1915-05-08 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
RADECKI ALBERT WEHRM. PRIR 46 1915-05-04 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
SIEDLER OTTO MUSK. IR 46 1915-05-05 Szymbark-Łęgi (nr 73) - -
ALTHHOFF JOSEF LDSTM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
ALTHOFF JOSEF LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
BERNER KARL MUSKETIER J . R . 46 / 9 K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
BERNER KARL MUSKETIER I.R. 46 / 9K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
BINDER PAUL RESERVIST J . R . 46 / 2 K 1915-07-29 Tarzymiechy - -
BINDER PAUL RESERVIST I.R. 46 / 2K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
BINDER VINZENZ LDSTRM. J . R . 46 / 6 K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
BINDER VINZENS LDSTRM. R.I.R. 46 / 6K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
BONKAT KARL LDSTRM. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
BONKAT KARL LDSTRM. J . R . 46 / 10 K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
FRANKE RUDOLF LDSTRM. J . R . 46 / 5 K 1915-07-24 Tarzymiechy - -
FRANKE RUDOLF LDSTRM. I.R. 46 / 5K 1915-07-24 Tarzymiechy - -
HENKE REINHOLD LDSTRM. I.R. 46 / 6K 1915-06-12 Tarzymiechy - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. J . R . 46 / 7 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
KINDERMANN EMIL LDSTRM. I.R. 46 / 7K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
LOHR HEINRICH MUSKETIER I.R. 46 / 12K 1915-07-17 Tarzymiechy - -
LOHR HEINRICH MUSKETIER J . R . 46 / 2 K 1915-07-27 Tarzymiechy - -
LUBBERING WILHELM LDSTRM. J . R . 46 / 10 K 1915-07-15 Tarzymiechy - -
LÜBBERING WILHELM LDSTRM. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
MICHALSKI FRANZ LDSTRM. I.R. 46 / 2K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
NOWAK JOHANN LDSTM. J . R . 46 / 12 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
NOWAK JOHANN LDSTRM. I.R. 46 / 12K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
PATZOLD KARL GEFREITER J . R . 46 / 11 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
PÄTZOLD KARL GEFREITER I.R. 46 / 11K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
PIETRACK FRANZ - R.I.R. 46 / 3K - Tarzymiechy - -
RADOJEWSKI IGNATZ RESERVIST J . R . 46 / 8 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
REICHERT OSWALD VIZEFELDW. J . R . 46 / 2 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
REICHERT OSWALD VIZZ. FELDW. I.R. 46 / 2K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
RETSCHELA NICOLAUS LDSTRM. REKR. R.I.R. 46 / 1K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
SCHENCK RUDOLF KRIEGSFRW. J . R . 46 / 11 K 1915-10-31 Tarzymiechy - -
SCHENK RUDOLF KRIEGSFRW. I.R. 46 / 11K 1915-10-31 Tarzymiechy - -
SCHMIDT HERMANN MUSKETIER R.I.R. 46 / 9K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
SCHROTER HEINRICH MUSKETIER J . R . 46 / 1 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
SCHRÖTER HEINRICH MUSKETIER I.R. 46 / 1K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
SCHULZ EDUARD UNTOFFZ . J . R . 46 / 10 K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
SCHULZ EDUARD UNTOFFZ. I.R. 46 / 10K 1915-07-20 Tarzymiechy - -
SCHULZE EMIL ERS. RES. R.I.R. 46 / 4K 1915-06-18 Tarzymiechy - -
TILLAK MAY GEFREITER J . R . 46 / 11 K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
TILLAK MAX GEFREITER I.R. 46 / 11K 1915-07-21 Tarzymiechy - -
POOCH AUGUST MUSK. PREUSS.INF.RGT.46 1915-05-07 Tuchów I (nr 160) - -
BORKE AUGUST GEFR. INF. REGT. 46 6 KP. 1918-08-09 Tułowice II 1885-02-14 -
BENDACH OTTO FLDW. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
EFFENBERGER WILLY RES.INF. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
JUHL ERNST MUSK. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
KAMIŃSKI LORENZ MUSK. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
KUSTON II JOSEF MUSK. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
LOEFKE WALTER LTN. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
PHILIPPSOHN RUDOLF UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
RÖDENBECK WILHELM UT.OFFZ. FAR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
STAHR I GUSTAV RES.INF. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
WRZESIŃSKI ANDREAS MUSK. PIR 46 1915-05-04 Wola Cieklińska II (nr 11) - -
BERG KARL REKRUT R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
BISON JOHANN WEHRMANN R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
BRAUNEP PAUL MUSKETIER J.R. 46/2K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
BRÜLL EMIL ERS.RES. R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
BUSTDORF EMIL ERS.RES. J.R.M. 46/6K. 1915-07-26 Łopiennik Górny - -
DAHLE HANS GEFREITER R.J.R. 46/1K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
HALTE WILLI LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
HASSELBECK HERMANN LDSTRM. J.R. 46/7K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
HECKERT ERNST MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
HOFMANN OTTO LDSTM. R.J.R. 46/3K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
HOHENSEIL GEORG LDSTM. R.J.R. 46/2K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
KLOSC ROBERT WEHRM. J.R. 46/1K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
MENZEL HERMANN MUSKETIER J.R. 46/3K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
MINGE ANTON GEFREITER J.R. 46/4K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
MODER JOSEF LDSTRM. J.R. 46/6K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
NEUTERT EMIL LDSTM. R.J.R. 46/6K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
PLEWA JOSEF RESERVIST J.R. 46/4K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
RITTER RICHARD MUSKETIER J.R. 46/6K. 1915-07-21 Łopiennik Górny - -
RUPPIN KARL LDSTRM. R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
SCHOFFEINA JOHANN WEHRMANN R.J.R. 46/8K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
WEISE PAUL LDSTRM. R.J.R. 46/7K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -
WOSSILAT PAUL LDSTRM. R.J.R. 46/7K. 1915-07-20 Łopiennik Górny - -