Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Grenadier-Regiment König Friedrich der Große (3 Ostpreußisches) Nr 4



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
AXENIX - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
BLANK - GEFREJTER G. R. 4 - Domajewo - -
BÖHM - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
BORDIHN - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
BRAUN - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
BRESCH - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
CZUYA - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo lat 18 -
DOMARUS VON - LEUTENANT G. R. 4 - Domajewo lat 22 -
ERIT - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo lat 21 -
GRAJEWSKI - TAMBOUR G. R. 4 - Domajewo lat 23 -
GRUBERT - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
KAPER - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo 1895-09-30 -
KOSCHORREK - VIZEFELDFEBEL G. R. 4 - Domajewo lat 21 -
MEYER - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo lat 42 -
NEUMANN PAUL GRENADIER G. R. 4 - Domajewo lat 19 -
NEUMANN EUGEN GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
NORGEL - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - Domajewo lat 20 -
PATSCHKOWSKI - HAUPTMANN G. R. 4 - Domajewo lat 27 -
PIECHOTKA - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo lat 21 -
REICHMANN - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
SCHWETLICH - GEFREITER G. R. 4 - Domajewo lat 20 -
SEMMLER - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo lat 24 -
STEIGER - GEFREITER G. R. 4 - Domajewo 1888-05-30 -
TUTTAS - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo 1895-04-05 -
WEIDE - GRENADIER G. R. 4 - Domajewo - -
ZILINSKI - UNTEROFFIZIER G. R. 4 - Domajewo lat 24 -
HITZWITZ HERMANN GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
KAFFKA KURT UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
LANGE PAUL GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
NEUMANN OTTO UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
POKLEKOWSKI WLADISLAUS GREND. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
RUDDIGKEIT EDUARD RES. 8 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-09 Drygały I - -
SPEER JOHANN UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
TIEDTKE FRIEDRICH UNTFFZ. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Drygały I - -
GONSCHORRERK F GREND GREN. REGT. 4 1914-09-16 Giżycko I - -
KNOTH ERICH GREN. KPGGR 4 1915-05-07 Jasło-Krajowice (nr 37) - -
AXT KONRAD GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
BECKER EUGEN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
DUPKE WILHELM KR.FR. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
FLEISCHER ROBERT GREN. KPGGR 4 1915-05-08 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
GRAUE FRIEDRICH RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
GRIES JOHANN UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
HAUPT DIETRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
HEINRICH KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
HIMPEL MAX RES.GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
JACOBI KARL GFT. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
KRAUTHAMMER MAX GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
LIEBE WILHELM GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
MULLER HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-08 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
NEUMANN HERMANN GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
OBERŰBER FRIEDRICH GFT. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
PHILIPPS ERNST UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
SCHÄFER KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
SCHIRRMACHER KARL GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
WUNDER ERNST GREN. KPGGR 4 1915-05-06 Jasło-Podzamcze (nr 36) - -
SKOPPEK KARL GREN. K.P.G.G.R. 4 1915-05-13 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
BONK GUSTAV KRGSFRW. 10 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
BORKENHAGEN ROBERT FÜS. 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
GRAEDTKE WALTER GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 Karbowskie - -
KNOOP FRITZ GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
KRÜGER HANS GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
MISTAT - GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 Karbowskie - -
MÜLLER HEINRICH OFFZ. STELLV. GREN. REGT. 4 1915-02-10 Karbowskie - -
PENSCHUCK HEINRICH - 12 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
ROHDE FRIEDRICH WEHRM. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 Karbowskie - -
SCHMIDT MAX RES. 10 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 Karbowskie - -
SCHNULTZ ERICH GEFR. D. RES. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
SEYFFAHRT ERNST LEUTN. GREN. REGT. 4 1915-02-11 Karbowskie - -
SPEER MAX RES. 10 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-11 Karbowskie - -
STÖRMER FRANZ GREN. 4 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 Karbowskie - -
WELLNITZ KARL RES. 5 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
WOELK MAX KRGSFRW. 11 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-12 Karbowskie - -
GESTERWIND GUSTAV MUSKETIER 4 KOMP. INF. RGT 4 1914-11-?? Konin - -
HIEPLER - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
KEßNER - GEFR. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
LACZUS - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
LANGECKER - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
MORKS - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
NEUMANN - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
STERN - FÄHNRICH GREN. REGT. 4 - Koty II - -
STREHL - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
STUBBE - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
TAUER - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
WALTER - GEFR. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
ZACHOW - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
ZERNIKAR - GREN. GREN. REGT. 4 - Koty II - -
POLLACK  WILHELM  GREN. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-30 Kowale Oleckie - -
WILLMANN EDMUND RES. 11.KOMP. GREN. REGT. 4 1914-10-27 Kowale Oleckie - -
DIEBOLT EUGEN UTFF. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.3 1915-05-03 Olszyny I (nr 113) - -
GREUSEL EMIL FŰSIL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-05 Olszyny I (nr 113) - -
BERGER FRANZ OFFZ.STELLV. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
BÖCKLER WILLIBALD UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
DIEBEL HEINRICH GREN. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
FALCHNER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
FISCHER HERMANN UT.OFFZ. KPGGR 4 1915-05-08 Ołpiny I (nr 34) - -
FRIEDRICH ADOLF FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
HEIMANN OTTO RES. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
HENNIG PAUL FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
HEUER FRITZ FUSL. KPGGR 4 1915-05-07 Ołpiny I (nr 34) - -
KNAPPIK BRUNO GREN. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
KONRADI FRANZ GREN. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
KOSMEHL MAX FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
KÖTKE WALTER FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
KULŰKE HERMANN WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 Ołpiny I (nr 34) - -
LEHR WALTER GREN. KPGGR 4 1915-05-07 Ołpiny I (nr 34) - -
LÖSER PAUL - KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
LUBCZYK ALOIS ERS.RES. KPGGR 4 1915-05-05 Ołpiny I (nr 34) - -
LUDWIG OSKAR GREN. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
LUKOSCHEK VIKTOR GREN. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
NEUGEBAUER PAUL GREN. KPGGR 4 1915-05-07 Ołpiny I (nr 34) - -
SCHEUERMANN AUGUST WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 Ołpiny I (nr 34) - -
SCHMIDT BERNAHARDT FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
SEYFARTH OTTO ERS.RES. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
STREICH FRIEDRICH RES. KPGGR 4 1915-05-09 Ołpiny I (nr 34) - -
SZYDLEWSKY ERNST GREN. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
THIELE KURT KR.FR. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
WENZEL ALFRED FUSL. KPGGR 4 1915-05-04 Ołpiny I (nr 34) - -
BEITZ SERAFIN GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
BRZEZINSKI PAUL PORUCZNIK 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
CROHN WILLIBALD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
DANKWART ANTON GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
DAUGALLIES JOHANN GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
DREWS WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
FISCHER AUGUST GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
JAKAIT MICHEL GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
KLEIST AUGUST GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
KUKUK HANS GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
LITTGAU GUSTAV GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
LOEWENTAHAL - PODOFICER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
MASUCH GUSTAV ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
OESTERLE GERHARD PODOFICER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
PARTIE WILHELM GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
PETEAUX ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
PETKE RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
POHL FRITZ PODOFICER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
RAUDONAT RICHARD GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
RIEDERSTAEDT ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
ROHLAND FRANZ ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
ROSMANEK GUSTAV SIERŻANT 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
SCHULZ HEINRICH GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
TODTENHOEFER ARTUR GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
UKROW OTTO GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
WICHMANN FRITZ GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
WIESENBERG PAUL GRENADIER 4 PG 1915-02-08 Pisz I - -
LAUSMANN - - 2/GRN R.4 1915-03-27 Ramiona - -
TROCER PAUL RES. 1/GRN R.4 1915-03-20 Ramiona - -
BENDLER KARL FÜS. 9 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Ruciane-Nida I - -
EICKMEYER KARL GREN. 4 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Ruciane-Nida I - -
FELDHAUS HEIRICH GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 Ruciane-Nida I - -
HOMANN HERMANN GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 Ruciane-Nida I - -
LEFEBRE MARTIN GREN. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Ruciane-Nida I - -
LESSING ARTHUR KRGSFRW. 9 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-10 Ruciane-Nida I - -
LIPONSKY ARNOLD UTFFZ. 6 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Ruciane-Nida I - -
SCHMIDTKE GOTTFR. GREN. 4 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Ruciane-Nida I - -
SIEBERT JULIUS GREN. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-08 Ruciane-Nida I - -
ACHENBACH MATHES LEUTN. D. RES. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 Snopki I - -
HENKMANN ALFRED WEHRM. 7 KOMP. GREN. REGT. 4 1915-02-07 Snopki I - -
LÖPER PAUL WEHRM. GREN. REGT. 4 1915-02-09 Snopki I - -
BISCHOFF FRANZ ERS.RES. 2.KOMP.GREN.REGT.4. 1915-02-12 Talusy - -
FOLGMANN FRANZ ERS.RES. GREN.REG.4 - Talusy - -
JAHNKE OTTO RES. 9.KOMP.GREN.REGT.4 1915-02-12 Talusy - -
JAHNKE ALBERT GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - Talusy - -
KLIEN WALTER LEUTNANT 2.KOMP. GREN. REGT.4 1915-02-12 Talusy - -
LANGE RUDOLF LEUTNANT D.RES. 3.KOMP. GREN. REGT.4 1915-02-12 Talusy - -
LOJEWSKI FRIEDRICH GREN. GREN.REG.4.4.KOMP. 1915-02-12 Talusy 1895 -
MEIERI WILHELM GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - Talusy 1886 -
RAUTENBERG PAUL GEFR. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 Talusy 1889 -
SCHLICHT ALBERT GREN. GREN.REGT.4 - Talusy 1890 -
SCHMIDT OTTO GREN. 2.KOMP.GREN.RGT.4. 1915-02-12 Talusy 1897 -
SCHMIDT FRITZ RES. GREN.REGT.4 - Talusy 1885 -
SCHWARZE EMIL UFFZ. D.R. 9.KOMP. GREN. RGT.4 1915-02-12 Talusy 1871 -
WIESBAUM - GREN. 3.KOMP.GREN.REGT.4 - Talusy 1879 -
ZALLIEN WILHELM GREN. GREN.REG.4.10.KOMP. 1915-02-12 Talusy 1894 -
BURMEISTER HERMANN RESERVIST 8 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-09 Żywki - -
LOHEGDE FRIEDRICH SIERŻANT SZTABOWY 10 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-21 Żywki - -
PÜNK AUGUST RESERVIST 1 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-16 Żywki - -