Rozmieszczenie cmentarzy i miejsc pamięci
z okresu I Wojny Światowej



Powrót do strony głównej

Garde Grenadier Regiment Konigin Elisabeth Nr 3



Nazwisko Imię Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd) Miejsce pochówku Data urodzenia Miejsce urodzenia
BAERBAUM OTTO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
BENKE HERMANN WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
BITTMANN KARL UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
BLAVID JAKOB GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
BORCHARDT PAUL UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
BURMEISTER JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
DEGENER WALTER GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
DIECK ADOLF WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
FABIAN OTTO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
FISCHER KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
GERMAN HERMANN WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
GOETZKE PAUL - KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
HAGEMANN WILHELM GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
HASENKAMP KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
HITSCH ERICH WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
HUXOLL JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
JENDRZEJAK STANISLAUS WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KALDEMEYER EMIL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KIESSLER ALFRED WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KLOSE FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KNOPP ALBERT WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KNOSEL AUGUST GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KOPISCH FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KRAMER GERHARD GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KUBENZ WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KUBERA PAUL GFT. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
KUSSE WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
LENZ KARL WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
MEINEK BERNHARD GFT. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
MIELKE MAX WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
MULLER PAUL WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
NAMROWSKY OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
NAWROTH VALENTIN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
NEUMANN JULIUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
OHL OTTO GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
OPALKA KARL WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
RADESDORF KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
RENZLER PETER WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
RIEMANN HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
RIESE ERNST GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
RITTGARN KARL RES.GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SCHEU WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SCHEUER HERMANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SCHILD BERTOLD WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SCHREINER LUDWIG GFT. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SCHRODER WILHELM RES.UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SCHU JOSEF GFT. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SIEPMANN HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
SLANIA FRANZ WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
STODIECK OTTO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
WALTHER JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
WEISS GUSTAV WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
WESTEMEYER WILHELM UT.OFFZ. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
ZIEMER JOHANN WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
ZIMERMANN HUGO WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
ZUPKE MAX GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Bierówka (nr 20) - -
ARNDT RUDOLF FUS. ELISABETH GARDE. GREN. RGT. 3 1915-05-05 Bogoniowice (nr 138) - -
BŰTTNER ARTUR FUS. K.P.G.R.R. 3 1915-05-12 Bogoniowice (nr 138) - -
WEGENER PAUL GREN. ELISABETH GARDE. GREN. RGT. 3 1915-05-12 Bogoniowice (nr 138) - -
HEISLER JAKOB - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 Grybów II (nr 130a) - -
JANNSEN KARL GREN. PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915-05-03 Grybów II (nr 130a) - -
MEINDE RICHARD GREN. PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915-05-06 Grybów II (nr 130a) - -
SCHAUWECKER ROBERT - PREUSS.GARDE.GREN RTG. 3 1915 Grybów II (nr 130a) - -
WEGEN HARALD GREN. K.P.G.G.R. 3 1915-05-07 Jasło-Ulaszowice (nr 22) - -
DŁUGOSZ VINCENTY PODOFICER 3 PUŁK GWARDYI KRÓLOWEJ ELŻBIETY 1915-12-09 Kotórz Wielki 1885-05-22 -
KAMMANN WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.3 1915-05-03 Olszyny I (nr 113) - -
WELDER WILLI GEFR. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 3 1914-??-?? Rajbrot (nr 303) - -
ARETZ JOSEF GRENADIER 3,G.GR.R.5K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
BENSING JOSEF GRENADIER 3.G.GR.R.1K. 1915-07-24 Siennica Nadolna - -
BLOCK KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
FALKE JOHANN FUSILIER 3.G.GR.R.11K. 1915-07-24 Siennica Nadolna - -
GOTTSCHALK HEINRICH GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-23 Siennica Nadolna - -
HERKER AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.11K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
HEUER GEORG GRENADIER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
JANOSCHKA FRANZ GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-23 Siennica Nadolna - -
JANSSEN WILHELM GRENADIER 3.G.GR.R.5K. 1915-07-22 Siennica Nadolna - -
KRUGER KARL GRENADIER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
KUHSNER KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.6K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
LIESKE ARTHUR GRENADIER 3G.GR.R.4K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
MALOK AUGUST GEFREITER 3.G.GR.R.7K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
MORITZ ALBERT GRENADIER 3.G.GR.R.2K. 1915-07-22 Siennica Nadolna - -
REMER WALTER FUSILIER 3.G.GR.R.10K. 1915-07-19 Siennica Nadolna - -
SACHS ARTHUR GRENADIER 3G.GR.R.8K. 1915-07-21 Siennica Nadolna - -
VOGEL PAUL GEFREITER 3.G.GR.R.4K. 1915-07-22 Siennica Nadolna - -
WACHE RICHARD GRENADIER 3.G.GR.R.5K. 1915-07-20 Siennica Nadolna - -
BENECKE HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
BERGK VON KURT GREN. KPGGR 3 1915-05-09 Warzyce (nr 21) - -
BIELKE ERICH GREN. KPGGR 3 1915-05-08 Warzyce (nr 21) - -
FISCHER HEINRICH GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
GAPINSKI EUGEN KR.FR. KPGGR 3 1915-05-09 Warzyce (nr 21) - -
GOTZE OTTO GFT. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
HULSEN KLAUS GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
JASCH FRITZ GREN. KPGGR 3 1915-05-08 Warzyce (nr 21) - -
KRISCH JOSEF GREN. KPGGR 3 1915-05-08 Warzyce (nr 21) - -
LUKAS KARL GREN. KPGGR 3 1915-05-11 Warzyce (nr 21) - -
MORISER WILHELM GFT. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
PAUL WILLY GREN. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
RADON FRITZ GREN. KPGGR 3 1915-05-09 Warzyce (nr 21) - -
RECKLING RUDOLF GREN. KPGGR 3 1915-05-09 Warzyce (nr 21) - -
SEIDEL HERMANN GREN. KPGGR 3 1915-05-08 Warzyce (nr 21) - -
WASSERMANN ERICH OBLTN. KPGGR 3 1915-05-07 Warzyce (nr 21) - -
BERG ANTON GEFR. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
BINSINGER ALBERT FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
BOLZMANN PAUL GEFR. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
BRÄUER MAX GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
ESSER KARL GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
GUSINDE PAUL KPL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
HELLMICH PAUL FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
HEMPEL FRITZ GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
HESS EDGAR GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
HÜTTE HEINRICH GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
KALWEIT ARNOLD KPL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
KRAUSE WILHELM GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
KREBS OTTO GEFR. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
MÄHLMANN GUSTAV FÜS. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -
SPIELBERG KURT GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 Zborowice I (nr 135) - -