Nazwisk w bazie na literę S: 8692

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
SŁUSZKIEWICZ WITOLD - - 1914-08-31 KRASNE Sanok miasto, gm. Sanok, pow. sanocki podkarpackie - - -
SŁUPIK WINCENT - - 1918-03-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-02-13 Ornontowice -
SŁUPIK FRANC. - - 1915-05-18 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1889-04-02 Ornontowice -
SŁUPECKI M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SŁOWUSZCZUK I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SŁOWIOK PAWEŁ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SŁOWIK FRANCISZEK - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SŁOWIK STANISLAUS ANDREAS RES. INF. TIT. GFT. I. R. 20 1915-02-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŁOWIK JAN SZER. 1.P.P. POL.LEG 1916-02-02 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SŁOWIK STANISŁAW - - 1918-05-05 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SŁOWIK ANDREAS INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŁOWIK JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SŁOWIAK FRANCISZEK - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SŁOWAK II STANISLAUS - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SŁOPOK WACŁAW LDST. INF. K.U.K. I.R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SŁONINA JOHANN INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SŁOMIANA JÓZEF - - - - Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SŁAWIŃSKI JERZY - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SŁAWIŃSKI JÓZEF - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SŁAWIK L. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SŁAWICZEK ANTONI - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SŁADCZYK LUDWIK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SŁABY J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Ziempniów -
SŁABY I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SŁABY JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SŁABY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZYTEK ?ENTY RUSS.SOLDAT - 1917-08-20 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZYSZŁOWSKI MIKOŁAJ - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SZYSZKIN STEFAN ROS. - - - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZYSZKA WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZYSOW ANDRZEJ - 304 P.P. 9 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPIŁOW PAWEŁ - 9 / 95 P.P. 1916-06-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 633
SZYPICIN MAKSYM - 7 P.P. 10 K. 1917-08-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYPELUKA PHILIPP INF. - 1915-01-06 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYPARŁO MICHAEL INF. ÖST.UNG. 1914-10-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZYOHINA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYNKARCZUK STANISLAUS LTN. I.R. 56 - - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
SZYNKA FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYNDLER F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYNAKFEJEWICZ G. RUSS. I.R.241 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZYMYSLIK JOSEF GREN. KPGGR 1 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZYMUS ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZYMURA II PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SZYMURA I PAWEŁ - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SZYMONOW GRZEGORZ - - 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZYMONEK JAKUB - - 1917-04-27 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZYMON FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYMKOWIAK MICHAEL - - 1917 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
SZYMKOWIAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
SZYMKOWIAK ST. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYMKOWIAK LUDWIK - - 1914-11-10 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMKO JEFIM PODOFC. 6 / 7 P.P. 1916-07-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 681
SZYMIK JÓZEF - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SZYMIK ROBERT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SZYMICZEK PAWEŁ - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SZYMENDERA STANISL. WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SZYMCZUCH J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
SZYMCZAK M - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SZYMCZAK WŁADYSŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
SZYMCZAK JA. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
SZYMAŃSKI ANTONI - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
SZYMAŃSKI MARCIN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZYMANSKI ST. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SZYMAŃSKI FR. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
SZYMAŃSKI BERNARD - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI KASIMIR MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SZYMANSKI THOMAS LDST.INF. IR 56 1915-03-16 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMAŃSKI J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD-NIDEK -
SZYMAŃSKI FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZYMAŃSKI ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SZYMAŃSKI STANISŁAW - - 1916-03-24 pod Postawami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI LUDWIK - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
SZYMAŃSKI WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMANSKI IGN. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SZYMAŃSKI M. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYMAŃSKI WŁAD. SZER. - 1914 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SZYMANSKI KASIMIR RES. PIR 58 1915-05-04 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYMANOWSKI ANTONI - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI WŁADYSŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI F - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI M. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI STANISŁAW - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANOWSKI MARCIN - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZYMANKIEWICZ W. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
SZYMANIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZYMANEK JOSEF DOM. ARBEITER - 1916-09-06 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1880-12-26 - obelisk
SZYMANEK WALENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SZYMANEK WALENTY - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
SZYLLER FELIKS - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SZYJA MICHAŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZYDŁOWSKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
SZYDŁOWSKI PETER GFT. K.K.LIR.16 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZYDLO-ZAWIESKI JOHANN FAHNR./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 33 1915-05-07 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZYDLEWSKY ERNST GREN. KPGGR 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZYCHOWIAK WAWRZYNIEC - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - za ojczyznę życie oddał
SZYCHOWIAK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYCHOWIAK WŁADYSŁAW - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZYBERNA J. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZWON JAN - - 1917-06-11 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZWIETA WASIL ULANE K.U.K. UL.R. 1 1914-11-25 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
SZWICHTENBERG AUGUSTYN - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
SZWEDA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZWEDA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWEDA FRANCISZE3K - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWEDA PAWEŁ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZWED LUDWIG WEHRM. P.R.I.R. 218 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZWEC MICHAEL KAN K.U.K.REIT.ART.DIV.6 1914-12-07 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SZWEC H. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZWARGOT MART. PREUSS. INF.RGT.58 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZWARC JAN - II BRYG. 2 KOMP. 1916-06-27 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZWARC WIKTOR - - 1918-01-05 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZWANKA NIKOLAUS JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SZWALA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SZWAJNOCH WINCENTY - - 1915 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZWAJNOCH VINZENZ GFT. IR 100 1915-05-03 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1889-09-24 - -
SZWAJCA ANDREAS INF. LIR 16 1915-07-06 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - Obelisk
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZWACKI A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZVITEK JOSEF - HIR 15 1914-11-25 - Jangrot wieś, gm. Trzyciąż, pow. olkuski małopolskie - - -
SZVIRÁK GÉZA HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZVAGYAVIN MICHAEL INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZUTOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 103 P.P. 1917-03-29 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZUSZAROW AKSEMI RUSS.SOLDAT - 1917-09-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZUSZAN JAMOS - K.UNG.L.I.R.16 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZUSTER KAROL - - 1916 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZUSTER EDWARD - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZUSTER MATEUSZ - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
SZUŚCIK ALOJZY - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZURSKOW WASILI GEM/ROSJA I.R.3 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SZUROWICH VENDELIN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SZUROWECZ MÁRTON HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZUREK JAN PORUCZNIK REZ. - 1915-06-26 KRÓLESTWO POLSKIE Kraków-Rakowice II część miasta Kraków małopolskie - - -
SZURC PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SZURAKOW ANDREJ RUSS.INF. - 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZURA ANTONI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 15 P.P. 1917-09-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZUPER JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SZUPER JOHANN - - 1915-07-09 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZUPER ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SZUMSKI - ERS.RES. P.R.I..R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZUMILAS JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZUMIEJEW - INF. 8 KOS. REG. 1914 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZUMAŃSKI LADISLAUS SCH. SCH.R. 18 1915-05-16 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZULTE DITRICH ? ? 1914-12-12 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZULIŃSKI ANTONI LEGIONISTA - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
SZULESZOW LEONTYN RUSS. - 1914-11-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZULCZEWSKI MARCIN - - 1917-08-07 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1897-11-11 - -
SZULCZEWSKI ALEXANDER MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SZULC KAROL - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZULC FRANCISZEK - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZUL WŁADYSŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SZUKOW KONSTANTY - 113 P. 1915-12-19 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZUKOCZ AUREL ÖST. INF. J.R. 80 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SZUKAY FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZUKÁN JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZUKALA ANDREAS ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZUHIK FRITZ - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SZUFLA MIECZYSŁAW JEDNOROCZNY OCHOTNIK 16 P.P. 1918-10-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1870-02-28 - -
SZUDUSIENKO ALEX. RUSS. I.R.21 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZUDRA JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZUDOR GYULA KORP HONV. IR 9 1915-01-12 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZÜCZ JOHANN ÖST. KUTSCHER - 1915-01-15 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
SZUCSEK ISTVAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-09 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÜCS JOHANN ZGSF. K.U.K.I.R. 60 1914-12-19 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÜCS GÁBOR HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÜCS MIHÁLY INF. ÖST.UNG.INF. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZUBIN MICHAŁ OFICER 89 P.H. 1917-08-29 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZUBIN JOHANN INFANT. - 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZUBERT ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZUBERT BRUNO SIERŻ ? 1914-12-14 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZUBERT MAX - - 1917-01-28 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-10-01 POSSN -
SZUBANOW WASILI ŻOŁNIERZ FORT.ARMII ROSYJSKIEJ 3 P.A 1917-08-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZTWIERTNIA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZTWIERTNIA JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZTUKA TH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZTUCHLYAK JOHANN RES. ZGSF. F.K.R. 12 1914-12-29 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZTOJKA KONSTANTIN RES.INF. I.R. 62 1915-05-24 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZTOJAN - - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZTEKLA JOHANN INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZTEKLA GRZEGORZ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SZTEJIN BASAR ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 6 1914-12-16 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - KATY 27 JAHRE
SZTEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZTEFKO JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZTARINYECZ MÁTYÁS HONV. H.I.R. 11 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZTAKOV ALEXANDER ÖSTERR. INF. IV MARSCHBATL. I.R. 44 1914-11-28 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - 22 JAHRE
SZTAFIŃSKI JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZTAFIŃSKI JAN I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZTAFA WOJCIECH ? 56P.PIECH.Z. 1916-08-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SZRYNSZWYTYI ALEXANOW - IR 109 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SZROM J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
SZROM FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZROM ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
SZREDER WOJCIECH - - 1918-07-10 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SZREDER JAN - - 1914-11-21 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Kosowo mogiła
SZRAMOWSKI B. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZRAMOWSKI S. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZRAMOWSKI P. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZPYRKA SAWKA INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZPUNAR LADISLAUS LDST.KPL. SCH.R. 17 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZPODNYÁK JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZPOCZEK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZPANDRZYK JOHANN LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZPALERSKI JGNATZ GEM./RUSS. I.R.32? 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SZPAK LUDWIK - - - - Żerków wieś, gm. Gnojnik, pow. brzeski małopolskie - - -
SZOŁTYSIK FRANCISZEK - - 1917-08-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZOŁTYSIK WINCENTY - - 1916-08-16 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZOŁTYR JOSEF INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZOZDA JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SZOTKOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZOSTIK LUKÁCS HONVÉD 34.GY.E. 1914-12-30 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZÓSTAK SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - JUNIKOWO -
SZORS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZORCZ ANTONI - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY JÓZEF - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZOPNY STANISŁAW - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
SZOPIERAY JOSEF WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZOPA CZESŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
SZOPA JOSEF INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZONYI JANOS INF HONV. IR 10 1915-03-29 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZONDI JÁNOS HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZOMBARA STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZOLOWICZ FRANZ - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SZOLNOK ABRAHAM HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÖLLÖSI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-05 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÓLLŐS JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZOLDIAKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-09-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZOLC KAROL - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
SZOLA WIKTOR - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-04-05 Ornontowice -
SZOKIN TOMA INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Insarski Reg. [J. Drogomir]
SZÖKE JOHANN INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SZOGS FRITZ KRIEGSFREIM 2 KOMP 45 IR 1915-02-09 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1894-05-25 - krzyż betonowy
SZŐDL TAMÁS HONVÉD 56.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZOCZÁK PETER HONV. H.I.R. 20 1915-01-10 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÖCZ GEORG ÖST. ERS. RES. K.K. I. R. 82 ERS. KOMP. 1914-12-05 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1886 GYÖS -
SZÖCS GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÓCS BARABAS INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZOBLY WASYLI INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZOBASZLAI EMMERICH PTRF. KUK HR 6 1915-05-25 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZNEPKA JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZNEPKA FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZNEIDER LUDWIK - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
SZNEIDER LUD. - - 1915 poległ na froncie ros. Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SZNAPKA STEFAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZMYT FRANCISZEK - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZMYD JAN - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZMORIK ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZMORÁK ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZMIT TOMASZ - - - - Dąbrowa Górnicza III miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SZMIDTKE MICHAŁ - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
SZMIDT ANDREAS SZER 7.83 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT OTTO SZER 3.61 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT JOHAN SZER 8.47F.A.R. 1914-11-19 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZMIDT WALTER SZER 3.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
SZMAŃTA F. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
SZMAJDUCH KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZMAJDUCH KRYST. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZMAJDRENKO - - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SZMAGUN SYLWESTER ART. RUSS.ART.BRIG. 32 1915-01-30 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZLOSEK STANISL. OSTERR.  K.U.K.J.R.57  1914-11-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SZLOPAK NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-22 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZLIPIKOW - - - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZLIASZKY JOHANN INF. LDST.I.R. 10 1914-11-14 - Grab I (nr 4) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZLETYŃSKI JERZY ST.SIERŻ. I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SZLAGOR M. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SZLAGIN GIUSEPPE RES.INF. IR 27 1915-01-28 - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZLACHCIC JAKUB - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SZLACHCIC JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SZLABS ANTONI - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SZLABS MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
SZLABS FELIX - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
SZKUTEK GEORG LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZKUTA FRANZ INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZKUCIK FRANZ LDW.INF K.K.L.I.R. 31 1915-05-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZKRÓBKA LEON - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
SZKORUBA JAKOB - IR 176 - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZKORA FELIX LDST.INF. I.R. 100 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZKODA WŁADYSŁW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SZKLARSKI WALENTY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZKAŁUBA STANISŁAW - - 1915-11-12 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZKARATA AFANASI GFT. I.R. 45 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZIVO KÁLMÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIVED ELIAS INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZIURSORZSAN JOHANN RES.INF. I.R. 62 1915-05-08 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZISMÁR JOSEF INF. K.K.L.I.R. 1 1914-10-10 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIRB JOSEF INF. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZIPOLA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIPLA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIPIŁOW GIORGI KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZINCSAK ANDREÁS HONV. K.UNG. L. I. R. 9 (M. KIR. 9. HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-18 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIMON JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIMECSKAS TÓDOR HONV. K.UNG.L.I.R. 12 M.KIR.12 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-20 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SZILWACJER IWAN RUS. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
SZILING JOSEF SZER 1.5.G.G.R 1914-11-22 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZILEWITZ JWAN RUSS. ART..BRIG.271.KP. 1915-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SZILAJEW TIMOFIEJ RUSSE JNF.RGT.207 , 3.R.  1915-02-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZILAGYI BÉLA E.F.TIT.GFT. I.R. 59 1915-05-09 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZILÁGYI JOSEF GFT. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZILAGYI JOHANN - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SZILÁGYI SÁNDOR HONVÉD 9.HU.E. 1915-05-05 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZILAGYI RUDOLF FÄHNR. K.U.K.I.R. 60 - - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIKORA JOHANN RES.JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZIKORA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZIKI JOZSEF HONV. HIR 3 1915-06-03 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZIGEGSAN BENO INFANT. K.U.K. I.R. 44 1915-02-09 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZIELASKO AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SZIDISURAN ULIN SZER. FELD. R. 19.? 1915-02-23 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZHRÖDER OTTO L.INF.R.22.10K - 1915-08-04 - Trzebień wieś, gm. Magnuszew, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SZEWILCOW ROMAN INFANT. I.R. 72 1915-04-05 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZEWDJENKO MOJSSE ŻOŁNIERZ P.A.FORT.ARMII ROSYJSKIEJ - 1918-09-06 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZEWCZYK PIOTR RUSSE JNF.FLDPST.107  1915-01-22 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZEWCZYK JOSEF WEHRMANN LDW.INF.RGT 46, 12KP 1915-03-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
SZEWCZYK NICOLAUS INF LDST.BK.32 1914-12-09 - Barcice (nr 347) wieś, gm. Stary Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZEWCZYK PETER SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZEWCZENKO LAWRENTI GEM/ROSJA I.R.123 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SZEWCZENKO ROMAN ZGSF. RUSS.I.R. 199 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEWCZENKO IWAN INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-13 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZEWCZENKO FIEODOSIJ AKIMOWICZ STARSZYJ UNTEROFICER 3 PUŁK STRZELCÓW LEJBGWARDII 1915-01-08 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SZEWCOW EMIL PODOF. 14 p.p. 1917-11-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SZEWASZCZENKO - - RUSS. I.R 128 1915-04-18 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZETKOW NIKITA INF. - - - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZESZYCKI KORNELIUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SZESTAK JANOS - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1887 - J. Drogomir go nie wymienia
SZESNY GUSTAV - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZESNY LEOPOLD - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SZERZUM CHRISTIAN FLDW. - - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZERNOW TRYFON SZRG. 9 / 9 P.P. 1916-09-12 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 772
SZERMEK ELEK HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) 1915-01-31 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SZERMATEJ FEDOR - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SZERMAŃSKI RYSZARD - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZERIMET NIKITA INF. RUSS.I.R. 19 1914-12-25 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZEREMETA P. LEG. 1 PUŁK U. LEGION. 1917-07-01 - Modlin wieś, gm. Pomiechówek, pow. nowodworski mazowieckie - - KLEINSEE/JEZIORA MAŁE
SZEREDI ANDRÁS HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZEREDAI ALBERT LST. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZERCHI FRANZ INF. K.U.K.I.R. 65 1915-04-07 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZERAUC ADAM - - 1914 - Krynica-Zdrój (nr 346) miasto, gm. Krynica-Zdrój, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZEPUNOW PETER RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-03-08 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZEPULIN JAKOB ÖST. INFANT. - 1915-08-17 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZEPULAK JAKOB JNF. K.U.K.ETAPP.B.300 1914-11-21 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
SZEPON O KRIEGSFRW. 5 K. INF. REG. 150 1915-01-11 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
SZEPESSY KAROLY GFT./ORV K.U.L.JR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SZEPANSKI BRONISLAW KUR. 4. ESK. KUR. REGT. 5 1914-11-09 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
SZEPANOW WLADIMIR INF. RUSS. I.R. 7 1914-11-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZENDZIELORZ MAX - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SZENDERA WILHELM - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZENDER KAROL - - - - Dębowiec II wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
SZEMIAGNI IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-24 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZEMANCZO ANDREAS GFT. I.R. 66 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZEMAITYÁN JOHANN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZELYES MOSES JNFANT. K.U.K.J.R. 82 1914-12-2? - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZELIGOWSKI WŁADYSŁAW - - 1915-06-01 - Pułtusk miasto, gm. Pułtusk, pow. pułtuski mazowieckie - - Betonowy postument z krzyżem
SZELIGA FRANCISZEK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SZELIGA KASIMIR JAN INF. I.R. 30 1915-04-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZELEZSÁN JÁNOS FÄHNR.KAN. H.R.A.D. 1 1915-02-13 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZELEST J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZELC STANISŁAW - - 1920 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
SZELAKI JOHANN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-02-15 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SZELĄG JÓZEF - - 1915-05-02 pod Gorlicami Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SZELĄG JAN - - 1917-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZELĄG JOSEF - ÖST. UNG. INF. 1917-10-26 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZEL JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-22 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKIERKY ISIDOR UNG. INF. K.K. I.R. 6 1915-01-07 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - NOSZENTNAU 26 JAHRE
SZEKIERKA JANOS - - 1914-12-01 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.4
SZEKEZKA FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKERKA FERENC HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKERES JOHANN GFT. K.U.K. I. R. 82 1915-05-06 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKELYJ IMRE INF HONV. IR 11 1915-01-08 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZÉKELY TAKÁCS MARTON HONV. K.UNG.L.I.R. 21 (M. KIR. 21 HONV. GYAL.EZR.) 1914-12-20 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEKELY KAROL - - 1914-12-03 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - -
SZEKEL L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZEJA MIKOŁAJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZEIOKUN DAVID GEM./RUSS. I.R.24 1916-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SZEGEDI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEGEDI JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEFLER - - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZEDLIAK GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZEDLAK ISTWAN HONV. L.I.R. 12 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZEDLACSEK JOHANN JG. F.J.B. 24 1915-03-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZECSI ANTAL HONVED K.U.H.J.R.19/2 1917-05-19 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SZEBROWSKI AUG. VZFW. - 1915-09-05 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
SZEBROWSKI GUST. MSK. - 1914-11-24 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
SZEBESTA RUDOLF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZEBESTA B - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZDZUJ FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
SZDANOWROCZ NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 83 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZDAGYI SANDOR TAMB. - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SZCZYREK ANTONI SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZYRBA WALENTY - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
SZCZYPKA FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYPKA JÓZEF - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYPKA JAN - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYPKA PIOTR - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYNIEWSKI - LTN./ROS. IR 192 - - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZYGLIŃSKI ANDRZEJ - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYGIEŁ WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SZCZYGIEŁ JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZYGIEŁ STANISŁAW - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZCZYGIEŁ JAN - - - - Hażlach IV wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZYGIEŁ STANISŁAW - - 1915-05-09 - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZCZYGIELSKI ADAM - żandarmeria polowa 1917-04-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SZCZYGIEL JULIUS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SZCZYBROCHA KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZUREK FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
SZCZUREK KARL - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SZCZUREK JOHANN - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SZCZUR WŁ. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Trzciana -
SZCZUR JÓZEF SZER. 2.P.P.POL.LEG. 1916-10-12 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SZCZUR JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - BERDECHÓW -
SZCZUR JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SZCZUKA PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCZUKA ANDRZEJ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZOTKA JOZEF - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
SZCZOTKA JOSEF INF. IR 56 1915-05-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZCZOTKA L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZOTKA KAROL - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZOTKA JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZOTKA JOHANN INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZOTKA JOHANN INF K.K.LDST J.R.32 1915-03-05 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZOTKA JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZCZOGIEL TEODOR - - 1914-08-29 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SZCZETKOWSKI MICHAEL INF. - 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZESNY FRANZ - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY VALENTIN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY JOHANN - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZESNY JOSEF - - 1914-10-02 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SZCZĘŚNIAK JAN - - 1917-07-12 - Niepołomice II (nr 327) miasto, gm. Niepołomice, pow. wielicki małopolskie - - -
SZCZERBUNIAJEW GAWRIL KOSSAK - - - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZERBOWSKI F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZERBIŃSKI PROKOPIN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 328 P.P. 1917-07-31 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZCZERBATY J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZCZERBANIUK DEMETER INF. K.U.K. I.R. 41 1914-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCZERBANIK NIKOLAUS E.R.SCH. SCH. R. 18 1914-12-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZERBAKOW SZCZEPAN RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZERBAKIN DAVID INF. RUSS. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - Oczakowskij Reg. [J. Drogomir]
SZCZERBAK PETER LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZCZERBA GRIGORIJ INF. - - - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPON ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SZCZEPOCZNIK MATFIEJ - 7 STR.R. 3 ROTTE 1914-12-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZCZEPCZUK ONUFRIJ INF. RUSS.I.R. 11 1915-02-21 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZCZEPANSKI ? UNTEROFFIZIER 8 KP. I. R. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
SZCZEPANSKI TH. - - 1917-11-02 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - LOWY -
SZCZEPAŃSKI MICHAŁ LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-22 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZEPANIK THADEUSZ SAPP. K.U.K.S.B. 13 1915-01-08 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SZCZEPANIK JÓZEF - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
SZCZEPANIK JOHANN MUSK. PIR 58 1915-05-14 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZEPANIK STANISŁAW - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
SZCZEPANIK JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZCZEPANIK JOSEF INF. K.U.K.LDST.J.R. 32 1914-11-14 - Szczepanów (nr 273) wieś, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZCZEPANIAK ANTONI - - 1919-07-12 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZCZEPANIAK JAKOB - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCZEPANIAK STEPHAN - - 1916-09-26 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Kleinkrebbel/ Krobielewko -
SZCZEPANIAK JAN - - 1915-08-15 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
SZCZEPANIAK - MUSKIETER INF.RGT.39 19??-11-29 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 18??-06-17 - -
SZCZEPANEK PAUL - - 1918-12-15 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SZCZELINA WINC. CHOR. - 1915 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SZCZEJANOWICZ POLENCIN - 246 P.P. 2 K. 1917-08-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZCZEGULA FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZCZECINA JOHANN - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SZCZECHURA PAWEŁ - - - - Żelichów wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SZCZĘCH JAN SZER. 5 PP L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
SZCZĘCH JOSEF SCH. K.K. SCH.R. 17 1918-05-30 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SZCROKIN NIKITA RUSS.SOLDAT - 1917-07-17 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZCEPAN ANTON E.R.INF. I.R. 3 1915-03-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SZAŁEK FRANC. SZEREG. - 1921-03-23 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
SZAŁAJEW GRZEGORZ - - 1916-02-25 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAWŁOWSKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAVU JANOS HONV. H.I.R. 24 1915-01-12 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAVERIN FRANZ LDST.JG. F.J.B. 12 1915-03-11 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZAVA GEORG INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZATYŃSKI JÓZEF - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZATYŃSKI FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZATYŃSKI MACIEJ - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZATOWSKI GREGOR - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
SZATOW DIMITRI GEM/ROSJA I.R.474 1918-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SZATNER ANDREAS INF. - - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZATKO LADISLAUS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZATANIK MARTIN LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZATAN JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZATAN STANISLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZATAN IGNACY - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SZASZAROWSKI MIKOLAUS INF J.R. 15 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZASZ STEFAN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-04 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÀSZ DIONISIUS INFANT. K.U.K. I.R. 82 / 12K 1915-05-13 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZASZ SANDOR HUS K.UNG.LDW.HUS.RGT. 3 1915-01-20 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZARZEC PAUL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZARZEC PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZARZAŁA S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZARYN - KOSSAK RUSS 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZARY JĘDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SZARY - - - 1918-04-03 - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
SZARVAS ANDRÁS HONVÉD 16/3.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZÁRPÁTKI MICHAEL INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZAROUT MICHAEL - F.K.R.28  1915-03-02 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SZARGIN MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 267 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
SZARDENINGS MARTIN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-(02-03) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SZARATA JOHANN - PIR 58 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
SZARANSZOW ILIA SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 6 243 P.P. 1918-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZARANIUK LUC INF. L.J.R. 33 1914-12-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZARA ANDREAS LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZAPOWALLOFF IWAN SZER. - 1918-02-20 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SZAPOSZNIKOW MIKOŁAJ SZRG. JBN. ROB. BTL. 60 1916-10-20 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 803
SZAPININ NIKOLAI INF. RUSS.I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAP PAWEŁ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 57 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SZANTULA JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SZANTAY von EUGEN RITTM. KUK H.R.13 1914-12-11 - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
SZANTAI JOSEF LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZANDER JAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-25 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SZANDER JAN ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1914-11-19 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
SZAN FRANZ SZER. J. R. 67 1915-04-04 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZALUWIN FIEDOR RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-03-08 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZALISZ ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZALCZYNSKI MICHAEL OBLT./ROS. - - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - SZALCZYNSKI Michael W. [J. Drogomir]
SZALBOT P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZALAY GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-(02-03) - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZALASNY IGNATZ KPL. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZALAI ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. 1915-01-20 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SZALADI ANDRE SZER. J. R. 51 1915-04-30 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SZAKOŠ JOSEF - H.I.R. 20 1915-02-03 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAKOWSKI STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - GŁUCHÓW -
SZAKINIS KONST. RUSS.SOLDAT - 1917-07-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZAKIEROW MIRDOHLT - - 1916-01-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1879 - -
SZAKACZ G - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAKACS ALEX JNFANT. K.U.K.J.R. 2 1914-12-22 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZAJTER KAROL - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
SZAJTER KAROL - - 1916 umarł w szpitalu Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAJTER JÓZEF - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
SZAJTER JÓZEF - - 1916 poległ na froncie ros. Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SZAJ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
SZAISKO PAWEŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SZAGOWELTINOW BAGALTIN RUSS.SOLDAT - 1918-02-28 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZAGIN MICHAŁ - ? 1916-05-31 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SZAFRAŃSKI JÓZEF - - 1916 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
SZAFRAŃSKI MICHAEL INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAFRAŃSKI STEFAN - 1 BRYGADA J. PIŁSUDSKIEGO 1914 - Julianów wieś, gm. Nieborów, pow. łowicki łódzkie 1886-09-17 Żywiec pomnik
SZAFRANSKI - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SZAFRAŃSKI STEFAN PLUT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
SZAFRANIEC IGNACY - - 1917-05-25 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-02-02 Ornontowice -
SZAFRAN ROBERT - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SZAFRAN WOJCIECH - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SZÁFLA ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAFER TAD. - - 1915 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1894 - B. ucz. kl. VIII
SZAFARCZYK ALOJZY - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zaginął na froncie rosyjskim
SZAFARCZYK ALOJZY - - 1915 zaginął na fr. ros. Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SZADRIN DIMITRIN RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZADNIKOW IWAN IWANOWICZ RUSS. - 1915-05-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SZADE MIKOLAUS SZER 11.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SZÁCZ JOSEF INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZACSKÓ ISTVÁN HONVÉD 10.HONV.GY.E. 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZACHWOROSTO IWAN GEM/ROSJA I. R. 18 1917-12-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SZACHIN PAWEŁ KAN. 4 / N. GEORG. FORT. ARTL. 1916-12-18 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 843
SZABUN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-12-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SZABOL ANDREAS INF HONV. IR 9/III 1914-12-19 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SZABO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-07 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABÓ LÁJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO ANDRAS HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SZABO GYÖRGY HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABÓ OMESCHALT LÁSZLÓ - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JOHANN INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZÁBÓ LUDWIG KPL.TIT.ZGSF. I.R. 62 1915-05-08 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZABO STEVAN ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SZABÓ PETER INF. K.UNG.L.I.R.11 (M.KIR.11.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-12 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JOSEF ZUGSFÜHRER K.U.K.J.R. 2/1K 1915-01-03 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SZÁBÓ PETER HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO SAMSZON INF. I.R. 62 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZABO JOSEF HONV. H.I.R. 20 1915-02-05 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JÁNOS FLDW. (ŐRM.) K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JOSEF KPL. K.U.K. HUS. RGT. 10 1914-11-24 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
SZABO STEFAN INF. I.R. 60 1914-12-19 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZÁBÓ FRANZ INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SZABO STEFAN LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZABÓ MENYHÉRT TÜZÉR 3.HONV.TÁB.TÜ.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SZÁBÓ JANOS HONV. - gru-14 - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JANOS ZGF./SZRV M.KIR.10.HONV.GYAL.ED. 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SZABO JOHANN JG. F.J.B. 24 1915-04-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SZABÓ FERENC HONV. H.I.R. 20 - - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZABO JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-01-05 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SZABINSKI K. JNFANT.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SZABI MICHAEL HUSAR K.U.K. H.R. 10 1914-11-24 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
SZABADOS ANDREAS LDST. INFT. K.U.K. I.R. 2 1914-12-27 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SZABADI RAUL INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-05 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SZAAK JOSEF - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 19.09.1914
SZ?? KAROL - - - - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
SYWAK W. SCH. SCH.R 12 1915-03-16 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYTSCHOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.311 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SYTES JOHANNES GEFR. LJR.10/9K 1915-08-03 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYSPO JOHANN - - 1915-01-12 - Chocianowice wies, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SYSKA MICHAEL GRENADIER RES.J.R.93/4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SYSAK FRANZ INF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYRZISKO PAUL - - 1918-04-23 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SYRZISKO ADOLF MUSKET. - 1915-08-27 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
SYROWSKI ADAM LEGIONISTA 5 PP 2 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SYROVÝ JOSEF LST. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SYROTZKA JOHANN UT.OFFZ. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SYRKOTSCHAROW MICHAŁ SZER. 1 p.p. 1917-05-30 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1894 - -
SYRJANOW DYMITR - 67 P.P. 14 K. 1917-09-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
SYRING FRIEDBERT GEFR. - 1915 - Nieżyn wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Nessin) zachodniopomorskie - - tablica
SYRING JULIUS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYRING ADOLF SCHÜTZE - 1918-05-09 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
SYREK JÓZEF - - 1914 - Łęki Strzyżowskie wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
SYRANIENKO WASILI KPL. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYPNIEWSKI WŁAD. SZEREG. - 1921-03-16 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
SYPNIEWSKI JOS. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
SYPALO IWAN GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SYNOWSKI SILWESTER - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SYNOWIEC JOHANN JG K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SYNOFZICK WILHELM Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SYNOFZICK MARTIN Cywil zabity przez Rosjan - 1914 - Karwik wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SYNIERD (?) KARL - - 1914 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - obelisk
SYNECKI STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SYNECKI KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
SYNDARZ PETRO - RUSS. I.R. 126.128.131.198 1914-12-(05-13) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
SYNAČEK FRANZ INF. I.R. 36 1915-04-01 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYMOWERSK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SYMIK KARL - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
SYMANZIK KARL GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMANZIK AUG. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYMANZIK LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYMANZIK JOHANN MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
SYMALLA ANTON - - 1918-07-24 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-05 - -
SYMALLA ANTON - - 1916-06-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SYMALLA PETER - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
SYMALLA PETER - - 1917-07-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1896-04-28 - -
SYMA PAUL - - 1918-10-26 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SYLVESTER OTTO GEFREITER - 1916-11-24 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SYLVESTER FRIEDRICH - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
SYLLA OTTO - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SYLLA WILHELM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - STOOSNEN -
SYLLA JOSEF - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
SYLLA GEORG - - 1919 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SYKUT MOISEJ RUSS.SOLDAT - 1918-02-04 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SYKORO FRANZ INF. - 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYKORA RUDOLF INF. I.R. 18 1915-04-06 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SÝKORA JOSEF INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-16 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1890 TĚŠNOVICE -
SÝKORA FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-09 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SYKOR ? ? ? 1914-??-?? - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SYKES G. 39696 PRIVATE KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-06-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
SYGUSCH WILH. - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SYGUSCH WILHELM UNTEROFFZ. LANDST. BATL. KREUZBURG 1915-03-23 - Byczyna II miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie 1870-01-20 - -
SYGRYC ALEKSANDER KPL. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SYGA JOHANN - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SYFUSS AUGUST - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SYDOW VON EBERHARD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SYDOW VON ALBRECHT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
SYDOW KURT JOACHIM FÄHNRICH 4 NIDESCHL. INFANT. REGT. 51 1915-07-12 SOUCHEZ Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1893-11-24 - -
SYDOW - PION. ? BATL. 28 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie 1915-02-23 - tablica betonowa nr 2
SYDOW GEORG FRIEDRICH LEUTNANT U. REGIMENTSADJUTANT ? SCHLES. FELD. ART. REGT. 6 1918-07-21 HATTONCHÂTEL Stary Wołów wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie 1892-06-02 - -
SYDOROW SEMEN - IR 17 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SYDORENKO TIOFYM - IR 124 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
SYDLA ISIDOR - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
SYCHTA TOMAS INF. I. R. 57 1915-02-17 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SYCHROWSKI JOSEF INF. KK LIR 16 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYCHROVSKY FRANZ KPL. K.K.L.I.R.31 1915-05-08 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SYCHA ADOLF - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
SYBURA ANDREAS - DIV.BAGK.14  1915-02-13 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
SWYEK KONSTANTY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
SWYDEL MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SWRCINA FERDINAND LDST.INF. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SWÓŁ KL. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Kawenczyn -
SWÓŁ J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Breń Osuchowski -
SWORZEŃ KAZIMIERZ SZER. 6.P.P.POL.LEG. 1918-02-27 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SWORA JOHANN - - 1914 BORREK Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
SWOLEK JAKOB LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SWOJAK STANISŁAW - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
SWOBODA IV FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA KARL LTN. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko I (nr 139) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWOBODA KARL - - 1915-09-11 - Tarnowiec (opol.) wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski (niem. nazwa Tarnowitz) opolskie 1886-08-28 - obelisk
SWOBODA FRANZ KPL. KUK IR 99 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWOBODA KARL - - 1919-04-23 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SWOBODA JOSEF - K.U.K. I.R. 99 1915-07-05 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SWOBODA FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA KARL GEFREITER K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SWOBODA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWOBODA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SWOBODA FRITZ - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SWOBODA JOSEF PION. P.B. 9 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SWOBODA JOH. - - 1918-05-08 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
SWOBODA ALOIS LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SWOBODA PETER GEM/ROSJA I. R. 7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SWOBODA STANISLAW - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
SWOBODA JOSEF LDST.JG. FJB 2 1915-05-04 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWOBODA FRANZ INF. I.R. 24 1915-01-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SWOBODA GEORG - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
SWOBODA HEINRICH - LDST.I.R. 25 1915-03-27 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SWOBODA EDUARD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWJALOW JEGER GEM/ROSJA I.R.45 1917-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SWITALSKI JOHANN JÄGER 4 KOMP.21 R.J.B. 1915-04-01 Mogiły Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie 1893-10-23 SZURKOWO -
ŚWITALSKI STANISŁAW - - 1914-09-24 Francja Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
ŚWITALSKI WA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1881 - -
SWITALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA PHILIP - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA SYLWESTER - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA WICTOR - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA KOND. - - 1915-12-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Boguschütz / Boguszyce -
SWITALLA PAUL - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA SERAFIN - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
SWITALLA MICHAEL MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
SWITALIN SMAT - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SWITALA FRANZ LDSTM. - 1917-11-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1872-09-17 - -
SWISZCZEK JÓZEF - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SWISTAK JOSEF PION. K.U.K.P.B. 10 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SWIRTZINSKI JOSEF KR. FR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SWIRIDOW AKIM ROSJA Z.GF. 1918-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SWIRIDOW TEODOR INF.RUSS. I.R.195 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SWIRIDOW KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.7 1917-10-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SWINZITZKY LONGIN GEM/ROSJA I.R.237 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
ŚWINIONOGA FRANZ LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SWININISZ MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 169 P.P. 1918-02-05 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SWINIAREK WŁADYSŁAW SZER. 160 p.p. - - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
SWINCZAK ILKO LST. INF. LDST.ET.B. 214 1914-12-03 - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
SWINAR PROKOPIE GEM/ROSJA I.R.193 1918-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
SWIKE MARTIN GREND. / ROSJANIN 9.FINNL.LEIB-GARDE.REGT 1915-03-12 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
SWIGI ANDREJ - K.U.K. F.J.B. 16 1914-12-(05-11) - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
ŚWIĘTKOWIAK L. - - 1914-09-03 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1888-06-07 Wijewo -
ŚWIĘTKOWIAK A. - - 1917-12-02 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-03-02 Wijewo -
ŚWIETEK JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SWIETEK PAUL MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SWIERZZY WINZ. - - 1918-08-06 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
SWIERZY THEODOR - - 1917 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
SWIERTZEK FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
SWIERSZER MICHAEL ZIVIL RUSSE 1915-02-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ŚWIERSZCZ JAN - 4 P.P. 1 BAT. 1916-06-13 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
ŚWIERSZCZ WINCENTY - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
SWIERKUN IWAN INF. IR 190 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SWIERKOT JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
ŚWIERKOT FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
ŚWIERKOSZ STANISŁAW - 2 P.UŁ. 1916-08-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
SWIERKOSZ JAKOB ZGSF. IR 56 1915-01-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŚWIERKOCZ FRANZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SWIERK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.5 1918-11-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SWIERDOW GEORGIJ NIEM. - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
SWIERCZEK STANISLAW INF. K.U.K.IR.57 1915-03-13 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŚWIERCZEK PIOTR SZER. LEGIONY POLSKIE 1917 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1878-07-13 - -
ŚWIERCZEK FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
SWIERCZEK - - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
ŚWIERCZ STANISŁAW SZEREG. - 1918-03-?? - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
SWIERCZ ANDREAS INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-11 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWIENTKOWIAK P. KRIEGSFRW. 1 K. INF. REG. 140 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
SWIENTEK EMIL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
SWIENTEK ALOIS - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SWIENTEK STEFAN - - 1918 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1893-06-03 - -
SWIENTEK FRANZ - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - CHRÓSTY -
SWIENTEK THEO. - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SWIENTEK ADAM - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SWIENTEK LUDWIG - - 1916 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
SWIENTEK AUGUST GEFR. - 1915-04-17 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
SWIENTEK ANTON - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
SWIENTEK FRANZ - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
SWIEGOWIEW JUL. - RUSS. I.R. 132 1915-02-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
ŚWIĘCIOCHOWSKI LEON - - 1915-08-12 - Szepietowo wieś, gm. Szepietowo, pow. wysokomazowiecki podlaskie 1889-05-04 - -
ŚWIDNIK - LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
SWIDNICKI PAUL INF. KUK IR 99 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWIDLINSKI FRANZ - - 1914 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
ŚWIDERSKI PIOTR - - 1916-08-18 pod Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
SWIDEREK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
ŚWIDER RAFAŁ - - - - Hażlach III wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
SWIDARSKI MATTWEIN SOLDAT 13.KOMP.250.RUSS.JNF.RGI. 1917-07-13 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie - - -
SWIDA OLGERT GEM./RUSS. I.R. 1918-06-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
ŚWIATŁOWSKI LADISLAUS LDST.INF. I.R. 57 1915-03-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŚWIATŁOWSKI WOJCIECH - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ŚWIATŁOWSKI JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ŚWIATŁOCH JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
SWIATYNYA JOSEF - - 1918-09-20 - Proślice wieś, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - Kriegsgefangene / jeniec
SWIATWENKO SYLWESTER - IR 5 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
ŚWIATOWSKI FRANCISZEK - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
ŚWIATOWIEC WOJCIECH - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
SWIATNOJ JAKOB RUSS.INF RUSS.I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SWIATLON ANDREAS INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
ŚWIĄTEK LEON (JAN) KPR. VI BAON L.P. 1915-07-17 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
ŚWIĄDER JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
ŚWIĄDER JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
ŚWIĄDER WALENTY - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SWETNIK FRANZ INF. IR 27 - - Sieklówka (nr 42) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
SWETLITSCHNY KANDROT GEM/ROSJA I. R. 33 1918-02-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SWERIT IWAN GEM/ROSJA I.R.222 1918-12-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SWERIDOW KIRILL GEM/ROSJA I.R.152 1917-09-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
SWEREN ZAHARI GEM/ROSJA I.R.17 1918-05-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
SWENARJOW PAWEL GEM./RUSS. I.R.5 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
SWEIDA KARL INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SWEERING HEINZ MUSKETIER RJR 219/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
SWEDLYZNI IWAN GEM/ROSJA I.R.225 1918-11-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SWATSCHENKO GRIGORI GEM/ROSJA I.R.290 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SWATOCHENKO JAKUB - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SWANTUSCH FRANZ WEHRMANN - 1915-08-25 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
SWANHOLM HERMANN UNTFFZ 4 KOMP.GREND.RGT.3 1914-09-07 - Kocioł Duży wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SWALOW ANDREI GEM/ROSJA I.R.204 1918-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SWAKOŃ JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWAKOŃ J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SWADZBA FRANZ WEHRMANN  L.J.R.23.5. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
SWACZYNA ANTON - - 1915-07-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SWACZINNA EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SWABISCH JULIUS - - 1916-04-07 - Pakosławice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
SVOJDA ISTWAN HONV. L.I.R. 31 1915-01-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
SVOIGER JOSEF INF. K.K.LDST.E.B.81 1915-04-15 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SVOBODA VINZENZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SVOBODA KARL INF. K.U.K.I.R. 98 1915-05-15 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SVOBODA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SVOBODA JOSEF KPL. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SVOBODA KARL WENZEL LTN. SCH.R. 3 1914-12-21 - Błażkowa (nr 219) wieś, gm. Brzyska, pow. jasielski podkarpackie - - -
SVOBODA JAROSLAV LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SVOBODA JOSEF RES.KDTT. K.K.SCH.R.12 1914-12-15 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SVOBODA ANTON LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVIHOVSKY JOHANN R.KAN. FHR 10 1915-03-09 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVETINOVIC PAVAS INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
SVETAC STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SVESTKA VINZENZ LDST.INF. IR 28 1915-03-21 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEJDA JOSEF LDST. INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEJDA PROKOP SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEHLA LUDWIG INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
ŠVEHLA DANIEL LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠVEC JOSEF SCH. SCH.R. 30 1915-02-17 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEC JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVEC ADOLF SZER. PROW. POL. LEG. 1915-07-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
SVDOW P. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
ŠVARZJIRG JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SVAJAN FILOMON - ÖST.UNG.SOLD. - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SVAGR JOSEF KPL. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVAČINA KARL ERS.RES.KPL. SCH.R. 25 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
ŠVAB FRANZ INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SVÁB ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SVAB J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SUŁOT LUDW. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
SUŁKOWSKI LEON KPT., D-CA 3 KOMPANII I LEGION POLSKI PUŁAWSKI 1915-09-08 Zelwa Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SUŁEK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
SUŁEK LUDWIG LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUZMIN SUNIAN SZER. J. R. 50 1915-03-24 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUZIN KAZIMIERZ ST. SZEREG. P.P. POL. LEG. 1915-08-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
SUZ ADOLF MUSK. - 1914-11-11 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
SUWOROW ILICI GEM./RUSS. I.R.163 1917-09-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SÜWOLTE KASPAR GFT. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SUWAROW WASILIJ - ros. p.p. 1917-08-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
SUWALD AUGUST SATTLER - 1917-09-30 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1880-08-28 - obelisk
SUWALD MICHAEL JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUWAJ JOHANN E.R.KPL. I.R. 56 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SÜVEG FRANZ HONV. K.UNG.L.I.R. 12 M.KIR.12 .HONV.GYAL.EZR. 1914-12-24 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
SUTSCHIK FEODOR GEM/ROSJA I.R.310 1917-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
SUTJOK JOSEF - - 1914-10-06 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUTJOK ISTVÁN INF. K.U.K.I.R. 15 1915-01-02 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
SUTIJ JOSEF GFT. K.U.K.I.R. 66 1914-12-24 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
SÜTA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 62 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUSZYŁO MARCIN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
SUSZLIK THOMAS - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
SUSZKA JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
SUSZIŁOW MICHAIŁ - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
SUSZ NIKOLAUS KAN./AUSTR.-WĘG. SHD 9 1915-02-27 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSTOW IWAN GEM/ROSJA I.R.1 1919-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SUSTER WILHELM SZER 1.82 1914-12-03 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
SUSSENBACH PAUL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SÜSS FRANZ INF. K.K.L.I.R. 1 1914-12-10 - Kamionka Mała (nr 357) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
SUSS GEORG - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
SÜSS EMIL RESERVIST R.J.R.232/5K 1915-10-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUSONOW GRIGORI GEM/ROSJA I. R. 265 1917-09-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUSNIN DIMITRI UTFFZ./RUSS. I.R.92 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
SUSNESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.11 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
SUSNA JOSEF INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SUSLYN FLORA PAWŁOWICZ - IR 244 1915-01-21 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUSLIKOW FEODOR GEM/ROSJA I. R. 235 1918-06-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SUSLIKOW SIMJAN GEM/ROSJA I.R.39 1919-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
SUSKI JAN I - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SUSKI JAN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
SUSENITIN SIMION GEM./RUSS. I.R.39 1917-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SUSCYLO MARTIN - - 1914-11-30 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SUSAN JLIA GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
SUSA PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
SUS (?) MAX JNFANT. K.U.K. J.R 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SÜß AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SÜß KARL - - 1915-02-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
SUS BASIL INF. K.K. L.I.R. 18 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
SURZYN MICHAŁ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SURYNEK FRANZ INF. I.R. 30 1915-04-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
ŠURY JOHANN INF. I. R. 3 1914-10-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SURUPOW ANDREJ INF. RUSS.I.R. 33 1915-03-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SURUGIN JON RUMÄN JNF.REGT. 45 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUROWZEW PAWEL GEM/ROSJA I.R.283 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
SUROWSKI DAMIAN - - 1919 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1895 - -
SUROWKA J - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SUROWIEC FRANCISZEK - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
SUROWIEC JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW nagrobek
SUROWIEC JOHANN INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-22 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SUROWIEC JAKÓB - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
SUROW ANDREJ GEM/ROSJA I.R.6 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SURNAJEW STEPAN GEM/ROSJA I.R.96 1918-09-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SURMACZ FRANZ SCH. SCH. R. 34 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
SURMA WINCENT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SURMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
SURMA WILHELM - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SURMA JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
SURMA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SURLANDT M. RESERVIST 11 K. INF. REG. 150 1914-12-04 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
SURKIASOW STEFAN - 6 / 12 P.P. 1916-09-03 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 756
SURKAN DAVID RUSS. PION.BATL.1.4.KP. 1915-08-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SURKA FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SURIL KARL JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SŰRGE FRANZ R.G.VORM. FKR 28 1914-12-12 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SURGALA JOHANN INFANT. K.U.K. I.R. 67 / 8K 1914-12-19 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
SURDYKA VINZENZ INFT. I.R. 40 1914-12-04 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.31
SURDOLOWIC MIJAILO SERB.GEF. - 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1859 - -
SURDO MICHAEL RUSS. INF.REGT.188.2.KP. 1915-06-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SURDEL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SURCEL LAZAR RUMUNIA INF. REGT. 45. 6. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SURCEK ALOIS - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
SURCEA GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.68 1917-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
SURAUF PAUL MUSK. - 1916-10-01 - Powidzko wieś, gm. Żmigród, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
SURASCHINSKI JOSEF GEM/ROSJA I.R.5 1918-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
ŠURÁN THOMAS INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
SURAJKIN ORŁOWCZEW DR. RUSS J. KOMP. 1915-02-15 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SURA PETER SCH. SCH.R. 18 - - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SURA VALENTIN - - 1918-03-21 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie 1890-08-24 - -
SUPRINIK LITAN ANDRIEJEWICZ RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
SUPPLI MAX MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
SUPPLI FRITZ MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SUPPER FRANZ ERS.RES. KUK. PION..BAT. 5/5.K. 1915-07-29 - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
SUPPER PAUL INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUPPAU STEFAN INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SUPP JOHANN SCH. SCH.R. 14 1915-02-20 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUPERCHI ITALO SOLD. 206.FANT. 1918-04-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896- - -
SUPEL JÓZEF - - 1914-12-04 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
SUNTA WACŁAW SZER. WP ZBORNY PKT W-WA. 1918-11-09 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SUNKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
SUNJKO MITAR LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUNER JOSEF ÖSTERR. INF. K.U.K. I. R. 70 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - LOVAS -
SUNDRMANN EMIL - - - 1914-08-20 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
SUNDERMANN HEINR. WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SUNAKOW ? RUSS. 66. JNF. REG. 1914-12-30 - Łódź-Doły część miasta Łódź, ul. Telefoniczna łódzkie - - -
SUMUS - GREN. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
SUMOWSKI JOHANN RES. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
SUMMEL JOSEF JNFANT. ? 1914-11-21 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
SUMMA KONR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SUMIN FEODOR GEM/ROSJA I.R.82 1917-08-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUMEKIN PAWEL GEM./RUSS. I.R.180 1916-07-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
SUMEC AUGUST - K.U.K.SCH.R.25 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
SUMBERER JOSEF INF. K.U.K. I.R.47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
SUMA CALIN GEM/RUMUNIA I.R.46 1918-12-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUMA JON GEM/RUMUNIA I.R.10 1918-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SULZER JOHANN LDSCH. K.U.K.T.K.J.R.2 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
SULTANA JON GEM./RUM. JAG.R.3 1917-03-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SULTANA STERE GEF./RUM. I.R.3 1917-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
SŰLT MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-13 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
SULOPARON HRYHORY - IR 22 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
SÜLLSCHWAGER MAX UNT[ERO]FF[I]Z[IER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
SULLER WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
SULKOWSKI JULIUS - - 1916-04-09 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1885-10-26 LOSCHIN -
SULKIEWICZ HOZMAN MIRZA ALEKSANDER SIERŻ. 5 P.P.L.P. 1916-09-18 Sitowicze Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SULIMENKO WASILI ST.SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 5 12 P.P. 1919-01-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
SULIMA JAN SZEREGOWY / POLAK 27 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
SULIK JOSEF ANDREAS ? FLDW 1914-12-06 - Szczyrzyc (nr 362) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
SULICENKO MAKAR GFT. RUSS. I.R. 168 - - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SULEWSKI JOH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
SULEMAN ABDUL SERBIA GEF. 1918-11-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1858 - -
SULEK JAN - - 1915-05-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1884-06-24 - -
SULEK JÓZEF - - 1918-10-24 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1896-11-21 - -
SULEK WINCENTY - - 1918-05-31 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1890-07-17 - -
SÜLC JAROSLAUS OBJG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
SULC ADOLF SCH. SCH.R. 10 1914-11-21 - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
SULATYCKI IWAN INF. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SULAKOW GRIGORY RUSSE GRENAD.DIV.  - - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
SULAJEW SERGEI RUSS.SOLDAT - 1917-05-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
SULA WOJCIECH - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
SUKIENNIK STEFAN KAN. 3 P.ART. 1917-10-19 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
SUKIČ ARIF INF. K.U.K.B.-H.I.R.1 1914-12-(17-31) - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUKER WILH. - - 1917-??-04 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUK TEODOR SZER. - 1915-03-26 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUK ANTON LDST.JNF.  L.E.B.495.4K.  1917-09-05 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
SUJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.79 1916-12-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
SUJEW FEODOR GEM./RUSS. I.R.222 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
SUJENKO PROKOFI RUSS. INF.REGT.280.5.KP. 1917-04-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUHSMUTH ALFRED - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie 1892 Falkenberg -
SUHSMUTH HEINR. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
SÜHS FRANZ FERDINAND JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SUHR ADOLF FRANZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUHLE ALBERT WI SZER. 2.83 1914-11-22 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
SUGUTSKI PAWEL GEM/ROSJA I.R.2 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
SUGLUKOW GRIGORIJ RUSS, DUBNINSKI I.R.299.16.KP. 1917-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUFLETZEL STAN GEM./RUM. I.R.43 1917-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
SUFFNER PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
SUFFNER JACOB - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUFEIDA HERM. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
SUESSBACH SIGMUNT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
SUELZER PETER INF. K.U.K.I. R. 59 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUELZEN PETER LST. I.R. 36 1915-05-07 - Brzostek IV (nr 222) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
SUEL WILLY GERFEITER 1 K. GARD. REG. ? 1915-02-08 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
SUE AUG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUDUŁ FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
SUDITU GHEORGHE GEM/RUMUNIA I.R.15 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
SUDITU CRACIUM RUMÄN JNF.REGT.49. 1917-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUDHOLZ AUGUST ERS. RES. J.R. 78/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
SÜDHOLT HEINRICH RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 6 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
SUDHANS FRIEDRICH - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
SUDERGATH - MUSKETIER 7 K R INF R 227 1914-11-26 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
SUDER CESLAUS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
SUDER JOHANN INFT. L.I.R. 16 1915-02-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.24
SUDENN FRITZ FAHRER FSPR.A.32.B.K. 1915-08-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUDENIS ALEXANDER GEM/ROSJA I. R. 1 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
SUDAU EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
SUDARIKOW GREGORI RUSS. INF.REGT.53.2.KP. 1915-06-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
SUDA JULIUS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
SUCZINSKI WINZET - - - - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
SUCZAVAN JVAN JNFANTERIST K.K.SCH.R.22 1916-04-23 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
SUCKERT MAX LDFTM. - 1915-01-01 - Bogumiłów wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
SUCKER NÁNDOR HONV. H.I.R. 20 1914-12-20 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
SUCHY PAUL - - 1917-07-09 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
SUCHY JOSEF - - 1916-??-20 - Racławiczki wieś, gm. Strzelczyki, pow. krapkowicki opolskie - - -
SUCHY ISTVAN INF. IR 89 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
SUCHY EMANUEL - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
SUCHY C. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
SUCHTA JÓZEF - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie 1894-04-19 JĘDRZEJÓW -
SUCHOWIAK STEPHAN MUSKETIER R . J . R . 46 / 4 K 1915-07-21 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
SUCHOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.27 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
SUCHOSTINSKI - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
SUCHONKOLOW MALIK