Nazwisk w bazie na literę P: 4289

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
PŁYWACZYK ROMAN - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK JÓZEF - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PŁYWACZYK WŁADYSŁAW - - - - Jedlec wieś, gm. Gołuchów, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PŁYWACZ LUDWIG RES.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PŁOTNIKOW ŁARJON SZRG. 11 / 65 P.P. 1916-11-27 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 826
PŁOTNIKOW IWAN SZER. 7 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1889 - -
PŁOTKOWIAK MARYAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
PŁOSZAJ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
PŁOSZAJ ANDRZEJ - - 1915 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PŁONKA W. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
PŁONKA BUD. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
PŁONKA IGNACY - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
PŁONKA SERAFIN - - 1917-08-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
PŁÓCIENNIK J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNIK FR. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PŁÓCIENNICZAK DANIEL - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PŁESZCZYŃSKI FRANCISZEK SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI BOLESŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁESZCZYŃSKI MIECZYSŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁATYOW PETER - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŁATEK ST. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysakówek -
PŁATEK FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PŁATEK W. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Czermin -
PŁAKÓW MICHAEL - RUSS.I.R. 128 1915-05-04 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PŁACZEK W. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PŁACHICH NIKIFOR - 40 P.P. 4 K. 1917-09-15 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PYŽA JOHANN PTRF. K.U.K.D.R. 11 1914-12-12 - Laskowa (nr 358) wieś, gm. Laskowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PYZAK FRANZ ZGSF. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYTYPICE WASYL INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.62
PYTYP JOHANN INFT. I.R. 89 1914-11-20 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.3
PYTTLIK NIKOLAUS - - 1917-06-20 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PYTTLIK THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PYTTLIK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PYTTLIK STANISLAUS - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PYTTEL THEODOR - - - - Biestrzynnik wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - BIESTRZYNNIK -
PYTTEL JOSEF - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
PYTTEL VINZENT KANONIER FELD - ARTL. REG. 39 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PYTLIK MARYAN SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PYTLIK WYZISK - - - - Miejsce Odrzańskie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
PYTLARZ JÓZEF - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTLARZ PIOTR - - 1916 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYTLAR P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PYTEL JOSEF GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYSALL RICHARD - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
PYRZYK JULIAN - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - rzemieślnik
PYRTEK JAN - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PYRTEK SZCZEPAN - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PYRTEK STANISŁAW - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
PYRTEK ANTONI - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PYRTEK MAREK - - 1919 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
PYRONTEK KARL KPL. K.K.L.I.R.11 1915-06-21 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PYRITZ PAUL - - 1918-08-08 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Barzwitz obelisk
PYREK JAN - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYRDA KAROL - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PYRDA FRANCISZEK - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
PYPEĆ JOHANN KPL. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PYNCZUK JOHANN JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PYLEW GRZEGORZ - 66 P.P. 8 K. 1917-09-05 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
PYLECKI OLEXA INF. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PYKA STEPHAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
PYKA KARL - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
PYKA PAUL - - 1917 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PYKA FRANZ - - 1918-11-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PYKA MARZIAN - - 1918-03-30 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PYAS? GEORG - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PY... - - - 1914-09-09 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PUŁANIK STANISŁAW PODOFICER - 1915-08-01 MOTYCZ Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1896-??-?? - -
PUVKA KARL LST. INF. I.R. 88 1915-01-12 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PÜTZLER FRIEDR. ERS. RESERVIST ERS. B. LW. J. R. 25 1915-03-08 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PÜTZER ANDRÁ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUTZE JOSEF - - 1914-12-21 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PUTZE - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PUTZE AUGUST - - 1914-09-02 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
PUTZ JOSEF INFT. UNG. LIT. BAON. 18/1 1915-02-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.20
PUTZ JOSEF INF. I.R. 14 1915-03-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PUTZ OTTO LANDSLM. - 1918-03-26 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
PÜTZ MAX KRAFTFAHRER - 1914 - Strońsko wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie 1891 - -
PUTULA STANISLAUS JNFANT. ? ????-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PUTTLITZ KURT - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PUTTKAMMER - VIZEF. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PUTTKAMER FRANZ - - 1914-08-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Moddrow-Modrzejewo obelisk
PUTTI FRANCESCO SOLD. 127.FANT. 1918-10-26 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-19 - -
PUTTFARKEN E. WEHRM. 2 KOMP. LANDW. INF. REGT. 76 1914-12-25 - Marcinowa Wola I wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1879-11-30 - -
PUTSCHKOW WASSILI GEM./RUSS. I.R.327 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PUTIK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUTIGNA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUTGER HEINRICH - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PUTELLI ANTONIO SOLD. 76.FANT. 1918-09-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-09-14 - -
PUSZYŃSKI KAZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PUSZYŃSKI WŁODZIMIERZ - - 1914 PRZEMYŚL Przemyśl III miasto, gm. Przemyśl, pow. przemyski podkarpackie - - Cywilna ofiara wojny
PUSZEK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PUSZCZ THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
PUSTOVGAR WASILI RUSS. - 1914-10-29 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PUSTEJOWSKI JOSEF LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUST PETER PTRF.TIT.UT.JG. FKR 5 1915-04-03 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÜSPÖKI STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. 24 1915-01-30 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PUSOWSKI ANDREAS LDSTRM. 1 / I. R. 380 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PUSMASZISKIN - RUSS . INF. - - - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUSKÁS LAZAR INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PUSITZKI EMIL - - 1916-03-01 - Barzowice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Vette obelisk
PUSCZ JOH. - - 1914-09-21 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
PUSCHNIK FRANZ SCH. SCH.R. 26 1915-03-01 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PUSCHMANN WLADISLAUS WERHM. PREUSS.R.J.R. 5/200 1915-03-29 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PUSCHLBERGER HEINRICH GFT. K.U.K.I.R.69 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - brak u Drogomira
PUSCHKOW AFANASI RUSS.SOLDAT - 1917-12-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PUSCHKAREW ILIA GEM/ROSJA I.R.205 1918-01-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PUSCHEL PAUL FUSILIER 1.G.GR.R.10K. 1915-07-25 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PUSCHEL KARL OFFIZIER-STELLVERTRETER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PUSCH PAUL - - 1915-04-05 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
PUSCH PAUL RESERVIST 8 K. GARD. FÜS. R. 1914-12-01 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
PUSCH KARL MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUSCH JOHANN - - 1918-06-09 - Opawa wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
PUSCH RICHARD OBERJÄGER - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PUSCH PAUL MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
PÜSCH ERICH - - 1918-06-03 - Zdroisko wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - Zantzthal /Zdroisko -
PUSCH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUSCH CHRISTIAN GRENADIER R.J.R.93/3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PUSCH ROBERT - - 1915-08-05 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
PUSANOW TIMOFEJ GEM/ROSJA I.R.29 1918-01-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PUSANOW MICHAEL GEM/ROSJA I. R. 242 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PUSA FRANZ INF. - - - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURWIEN KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PURVER A. 6363 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-28 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PURTSCHELLER WILHELM PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PURTOW PIOTR - I.R. 132 - - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PURTAUF ANTON TIT.KPL. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURSYLADREY WLAD. - I.R.81 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PŰRSTINGER LEOPOLD SCH. SCH.R. 3 1915-01-25 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PURSKIN JWAN RUSS. INF.REGT. 6.15.KP. 1915-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PURSEH WENGEL PODPORUCZNIK 18P.P.B.ARM.AUSTY 1914-09-25 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PURSCHKE FRANZ - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PURSCHKE JOS. - - 1915-07-28 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PURSCHKE JOSEF - - 1915 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PUROW ANTON INF. - - - Ropica Górna II (nr 68) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PURMANN JOSEF INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PURLINI JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - brak u Drogomira
PURKOTT FRANZ - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PURINGER JOZEF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PURIN JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PURICIE JON GEM/RUMUNIA I.R.74 1918-08-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PURGSTALLER FRANZ RES.KPL. I.R. 14 1915-03(02)-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PURGO A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PURESOW IWAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12 P.P. 1917-09-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
PŰRERFELDNER JOSEF INF. ÖST. KR. I.R. 14 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PURENIHA ? JOSEF - - 1914-09-12 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PURBS - GEFR 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie - - -
PUPPO SILVIO SOLD. 90.FANT. 1918-04-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-21 - -
PUPPICH ADOLF MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUPPEK RUDOLF - - 1914 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PUPPE ROBERT - - 1915-03-09 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski opolskie - - -
PUPOWA MÁTYÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR mar-15 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÜPLICHHUISEN WILHELM RES. PREUSS.R.J.R. 3/220 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUPKE BRUNO - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
PUPKA V. LIPIŃSKI ROBERT - - 1915-11-09 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1892-02-06 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
PUPAZA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PUNZEL RICHARD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUNTSCHER OSWALD JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-01-06 - Wojnicz-Zamoście (nr 282) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUNSCHKE KARL - - 1918-10-24 - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
PÜNK AUGUST RESERVIST 1 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-16 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PUMMER JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-02-06 - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PULWER MICHAEL VORM. - 1914-12-10 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PULVERMACHER ADOLF - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PULTORAK JOHANN MUSK. - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PULTAR TRAUGOTT FŰS. - 1916-11-13 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
PULST MAX - - 1917-07-24 - Jelcz Laskowice I miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
PULST MIKOLAJ JNFANT.  J.R.90.13K  1914-12-14 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PULSKER AUG. LANDSTURM 7 KMP 1915-08-15 - Stara Ruś wieś, gm. Wysokie Mazowieckie, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PÜLSCH J. GR? 7 K. 5 GARDE. R.Z.F. 1914-12-06 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
PULS - MUSK. 7.I.R.148 1914 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PULOTZEK ANTON MUSKETIER - 1916-09-26 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
PULLA FRANZ - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PULKU MARCELI LEGIONISTA 1 PP 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
PULKOWSKI JAN SZEREG. - 1920-11-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1901 - -
PULINI JOHANN LST.INF. I.R.82 1915-05-09 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
PULERI GIULIO - - 1918-07-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897- - -
PULCE ENRICO - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
PUKUL IGNAZ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKŠIČ FELIX INF. K.U.K. I.R. 47 1914-12-13 - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUKSCHITSCH MATHIAS LDST.INF. IR 47 1915-03-23 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKOW SAWWA - I.R. 69 14 ROTTE 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
PUKL MICHAEL INF. IR 47 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PUKALLA AUG. RES. - 1915-02-20 FRANKREICH Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PUKAL JOSEF LDST. INF. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUKACKI L. - - 1919-02-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1898-04-11 Wijewo powstaniec
PUKACKI WŁADYSŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PUKACKI J. - - 1915-01-07 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1884-11-26 Wijewo -
PUKACKI JAN - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PUJU THEODOR RES.JG. F.J.B. 30 1915-05-06 - Dęborzyn (nr 230) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PUJLIĆ MIRKO ZGSF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUJA ELIASZ RES.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PUIN JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PUHRINGER II JOHANN INF. I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÜHRINGER MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŰHRINGER MICHAEL INF. I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1880 - -
PŰHRINGER ALOIS INFANTERIST I.R.59 1915-05-05 - Łowczów II (nr 170) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÜHRINGER IGNATZ INF. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUHRINGER MICHAEL INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŰHRINGER ALOIS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PŰHRINGER MICHAEL - I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie 1884 - -
PUHLMANN A. GEFREITER 9. K. INF. REG. 14 1914-12-02 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PUHLE P - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PUHLE KARL GEFR. - 1915-08-11 LOMSHA Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PUHL OTTO GEFR. - 1915-02-19 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - FROHENAU / WRONOWY
PUHALO GJURO PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PUGER FERDINAND INF. - 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PUGATSCHENKO PHILIPP GEM./RUSS. I.R.9 1918-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUFKA ALOIS - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PUFFKE WILHELM MUSKETIER ERS.GRENAD.RTG.7 1917-08-18 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1887-07-02 - -
PUFF AUGUST MUSK. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PUFE HERMAN LDSTM. 4 KOMP.LDSTM.JNF.BATL.POSEN III 1914-11-21 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica prawa
PUESCHEL ERNST LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-16 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUDOWKIN STEFAN RUSS. INF.REGT.305.6.KP. 1915-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PUDOR WOLFGANG UNTOFFZ. F.A.R.213/6BATT 1915-08-11 - Łowcza wieś, gm. Sawin, pow. chełmski lubelskie - - -
PUDLO ALFONS - - - - Dziećmorowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
PUDLO PAUL MUSK. 3 KOMP. RES. INF. REGT. 266 1915-02-21 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PUDLO PAUL - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PUDLO KURT - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PUDIL JOHANN INF. L.E.B. (LDST.I.R.) 81 1915-04-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PUDIČ OSME INF. B-H.I.R. 2 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PUDEŁKO - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PUDEŁEK IGN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
PUDER OSWALD - - 1918-07-18 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PUDER PLASTER ABRAHAM PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Rohatyń -
PUDER PAUL - - 1917-06-05 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
PUDENKOW EUGENIJ RUSSE KIEV.GREN. R.5 1915-01-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PUDELKO KARL - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PUDELKO NIKOLAUS - - 1918-07-23 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
PUDDU AMATO SOLD. 274.FANT. 1918-05-22 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-12 - -
PUDA DUMITRU GEM/RUMUNIA I.R.50 1917-10-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUCZKA ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCZICA MILOS INF. K.UNG.LDW.I.R. 301 - - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCZEK JAN - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK JÓZEF - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK JERZY - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZEK PAWEŁ - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
PUCZAN NIKOLAUS UNG. INF. K.U.K. I. R. 64 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BUZA 28 JAHRE
PUČNIK ANTON LDST.INF. IR 87 1915-01-28 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCKMANN WILHELM WEHRM. LJR.2 - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
PUCK STANISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PUCHYR JOHANN INF. K.U.K.I.R. 21 1915-05-08 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCHWEIN FERDINAND LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCHT WENZEL JG. K.U.K.F.J.B.12 1915-04-26 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCHNER KARL KPL. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCHLINSKI ALEXANDER GEM/ROSJA A. R. 3 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PUCHER ALFONSO LDST.JG. TKJR 3 1915-03-27 - Blechnarka (nr 49) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PUCHAŁKA FRANCISZEK SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PUCHAŁA FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PUCH ALBERT - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
PUČEK WENZEL LDST. I.R. 20 1915-03-03 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PUCEK ANDRZEJ - - 1915 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
PUCCICA VINCENZO - - 1918-04-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1899-09-27 - -
PUCCI NELLO SOLD. I.ART. 1918-08-04 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-08-06 - -
PTSCHELNKOW WIKTOR INF. - - - Zbylitowska Góra (nr 199) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PTOTNIK JERNDSIJ RUSSE JNF.RES.BAON 47  1915-02-09 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PTOSCHEK LUDWIG MUSKETIER I. R. 22 1919-05-15 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
PTOK HUGO MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTOK SYLVESTR MUSK. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
PTEJSKAL JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - J.Drogomir go nie wymienia
PTASZYŃSKI ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1895 - -
PTASZYŃSKI JA. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PTAS ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PTAK FRANZ INF. I.R. 13 1918-03-20 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
PTAK A. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
PTAČNIK WENZEL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PTAČEK WENZEL INF. K.U.K.I.R. 28 ZUGT. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PTÁČEK FRANZ LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PTAČEK KARL LDST.INF. LDST.B. 20 1915-03-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PSZYKLENK EMIL - - 1915-09-25 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
PSZOLLA JOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PSZENICZNY FELIKS - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
PSZENESKO IGNAC SAP.SAR.ARMII ROSYJSKIEJ 2 P. 1918-07-17 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PSZCZÓLKA PAUL INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PSUJ JOACHIM ERS. RES. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PSONKA WLADISLAW ROSJA ZIV.GEF. 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PSOLKA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PSOL TIMOFIEJ - 306 p.p. 1917-08-27 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1878 - -
PSOFTA KARL GFT. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PSKIT ANTONI - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
PSIORZ PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIORZ ROCHUS - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIORZ ANTON - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PSIK JOSEF - - 1915-02-2? - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PŠENIČKA ANTON SCH. SCH.R. 10 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PSCHOLKIN MICHAEL UTFFZ/ROSJA I.R.45 1918-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PRZYWARRA GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRZYWARA JAN - - - - Hażlach I wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZYWARA ANTON - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYSZLAK JOSEF FLDW. K.U.K.F.J.B. 18 1914-12-(1-10) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZYSZLAK MICHAEL ZGSF. K.U.K.I.R. 55 1914-12-18 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYSTAW JOHANN MSKT KGL.PREUS. IR 218 1915-01-13 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
PRZYSIAZNIUK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZYSAMBOR ANTON - - 1914-08-26 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PRZYREMBEL R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZYLAS ROMUWALD - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
PRZYKLENK THEODOR - - 1915-09-13 - Smolarnia wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
PRZYKLENK PAUL - - - - Krobusz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYKLENK LUDWIG - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYGODA WILHELM WEHRMANN L.J.R. 19/9K 1915-03-16 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
PRZYDRÓŻNY I. - - - - Sączkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PRZYCHOPKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYCHAŁKO ILARION INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBYŁOWICZ WŁADYSŁAW ? 20 P.PIECH 1916-07-29 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
PRZYBYŁA JÓZEF - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZYBYŁ FR. - - 1918 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 Hersztupowo -
PRZYBYTNY PAUL - - 1915-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PRZYBYTNY ANTON - - 1918-03-05 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Pissarzowitz / Pisarzowice -
PRZYBYSZ STANISLAUS MUSK. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYSZ MICHAEL LDW. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZYBYLSKI ANTON ERS RES IR 46, 1K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
PRZYBYLSKI EDWARD SZER. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1889-02-24 - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - 1917-05-06 lasy Argońskie Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
PRZYBYLSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
PRZYBYLSKI MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
PRZYBYLSKI J. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
PRZYBYLSKI EDWARD LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-05-28 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
PRZYBYLSKI PAUL - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-17 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZYBYLLA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYLLA FRANZ - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
PRZYBYLLA WILHELM - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PRZYBYLAK LU. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1890 - -
PRZYBOCKI JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - RUDNICZ -
PRZYBILSKI FRANZ RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 8 1915-05-03 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PRZYBILSKI ALFONS - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PRZYBILSKI MATHIAS - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PRZYBILSKI ANNA - - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRZYBILLOK JOHANN GEFREITER  L.J.R.23.6K.  1915-03-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PRZYBILLA II JOHANN ÖKONOMIEHANDWERKER 9.KOMP.KRIEGSBEKLAMTVI.A.K. 1915-11-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-06-12 - -
PRZYBILLA AUGUST - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZYBILLA IGNATZ - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
PRZYBILLA FELIX INFANT. - 1916-04-27 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
PRZYBILLA IGNATZ FELDWEBEL - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1853-04-26 - -
PRZYBILLA HERMANN - - 1915-09-15 - Trestno wieś, gm. Siechnica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PRZYBILLA IGNATZ - - 1916 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PRZYBILLA ROBERT - - 1915-02-13 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
PRZYBILLA P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
PRZYBILL MATHIAS - - 1917-06-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRZYBELLA JOHANN - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
PRZYBELLA AUGUST - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
PRZYBAŁA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZIU GEORGE RUMÄN INF.REGT.36.16.KP. 1916-11-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRZISTOLIK ROBERT - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZIBYLLA FRANZ - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRZIBYLLA JOHANN - - 1916-10-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRZIBILSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
PRZEZNICKI ANDREAS INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEWOSNIK PAUL - - 1916-07-07 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZEWOSNIK JOHANN - - 1915-03-15 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRZEWOSNIAK - RES. 5. KOMP. INF. RGT. 14 1914-12-01 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
PRZEWOLCZYKOW FIODOR INF. I.R.N. 18 1914-12-14 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRZEWODZKI ADALBERT CIV. ARB. K.K. SCHIFF. ST. IN BRZESKO 1916-02-10 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
PRZEWALLA FRANZ - - - - Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - STERNALICE -
PRZETUCKY HRYTNERYJ - - - - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRZESŁOWSKI TOMASZ SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PRZESZLAKOWSKI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEROZNIAK STANISLAUS - PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PRZEPIÓRKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEMYK JAN - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
PRZEMYK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEMYK - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZEMUS H. - 2 R.J. 19 1914-12-09 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRZELICKI PETER MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRZEKLASA PETER INF. K.K. K.SCH.R. III 1917-11-12 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
PRZECZEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRZ?REMBEL - FÜSSELIER - 1915-03-01 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PRZ?BILLA GEORG - - 1917-11-06 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
PRYMAK ARTIOM RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-10-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRYJMAK ANDREAS KPL. K.U.K.I.R.80 1915-04-13 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRYBIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRUY LORENZ INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUTSCH GEORG - - - - Kryniczno wieś, gm. Środa Śląska, pow. średzki (niem. Krintsch) dolnośląskie - - tablica
PRUSZINKI FRANZ KAPRAL 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PRÜSTINGER LORENZ UT.JG. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRUST PAUL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PRUST EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PRÜSSEL ERICH LUFTSCHIFFER F.LFTSCH.ABT. 15 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRUSS FRIEDRICH WEHRMANN  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PRUSL L. MUSK. F.L. KOLBERG 1916-12-18 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
PRUSKIL RUDOLF ERS. RES. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSIAK JOHANN INF. IR 87 - - Regietów Wyżni (nr 48) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRÜSENER WILHELM MUSKETIER RJR 220/1K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PRUSCHINSKI KAITAN GEM./RUSS. I.R.243 1918-09-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
PRUSAKIEWICZ J. MUSKETIER 2 K. ERS. B. LW. J. R. 19 1915-03-09 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRUŠA WLADIMIR LDST.SCH. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUSA JULIAN SCH. SCH.R. 12 - - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUS PETER LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUS J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
PRUS MICHAŁ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT FRANCISZKA
PRUS MIKOŁAJ - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
PRUS FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT MICHAŁA
PRUS KAŹ - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
PRUNSTER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRUNS PAUL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRUNA ENAKE GEM./RUE.(RUM) I.R.47 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
PRUMS LEO GFT. PRIR 46 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRUMMER JOSEF LST. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRÜMM JOHANN MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRUKOC JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
PRUGG ALOIS RES.PTRF. T.K.J.R. 1 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRÜFER W. LEUTNANT 12 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRÜFER SCHWESTER E. - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
PRÜFER AUGUST RES. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUDNIKOW PAUL UNTFFZ./RUSS. INF.REGT.3 1914-09-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRUDNIKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.292 1918-05-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRUDLIK MAX - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRUDLIK MICHAEL - - 1915-07-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
PRUDLIK FRANZ - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRUCHNIK ROMAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRUCHNIK ADALBERT LDST. INF. I. R. 57 1915-02-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRUCHA FRANZ INF. K.K.L.I.R. - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROXC ADAM - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PROVEDI UGO GEM/WŁOCHY I.R.265 1919-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
PROVAZNIK FRANZ RES.INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROVAMIK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROUSIL JULIUS LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROTZEK AUGUST - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROTIW DIR L.INF. - - - Biała Podlaska miasto, gm. Biała Podlaska, pow. m. Biała Podlaska lubelskie - - -
PROTIVA FRANZ ZGSF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROTHMANN ANTON RES. - 1914-12-04 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
PROTHMANN J - - 1914-11-20 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PALTEN - POSADY -
PROTASOW IWAN GEM/ROSJA I.R.318 1918-04-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROSZEK FILIP ERS. RES. I. R. 20 1915-02-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROSZEK JAN SIERŻANT - - - Olkusz miasto, gm. Olkusz, pow. olkuski małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSZCZENKO ODMIEN RUSSE I.R. 183 / 9K - - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
PROSZAK PHILIPP ERS.RES. I.R. 20 1915-02-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PROSWERIN MATWEIN GEM./RUSS. I.R.9 1918-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PROSWERIM EFIM SZER. 151 p.p. 1917-05-25 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
PROSTSCHENKO HARION GEM/ROSJA I.R.155 1918-09-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROSTKA JOHANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
PROSSWITZ REINH. - - - - Kamieńczyk wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PROSOROW JEGOR GEFR/ROSJA SCH. R. 28 1918-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PROSKE ALOIS - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
PROSKAUER HANS KONRAD LEUTNAND D.L. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 198? - Rotunda i nagrobek
PROSEK JOSEF - - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.08.1914
PROSCU JOSEF INF I.R.17 1914-12-20 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PROSCHNIN WASILI RUSS. INF.REGT.115.2.KP. 1917-14-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSCHKIN NIKOLAUS RUSS. INF.REGT.7. 1914-09-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROSCH FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRONZENSING JOSEF MUSK. PREUSS.R.J.R. 220 1915-03-23 - Bielcza (nr 270) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PRONYCZ DANYLO JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PRONOBIS KARL LANDSTURMMANN 1.KOMP.2.LDST.1.AUSE.BATL.18.A.K 1916-06-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-10-29 - -
PRONJAKOW STEFAN SERGT./RUSS. I.R.14 1916-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PRONIKOWO ANDREI GEM/ROSJA I.R.37 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PRONICZEW AKIM GEM/ROSJA I.R.8 1917-12-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PRONAJEW GRIGORI GEM/ROSJA I.R.493 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRONAI LASLO INF. K.UNG.LDW.I.R. 5 1915-03-18 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROMOK RUPERT INF. K.U.K.I.R.59 - - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
PROMNY JAN - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PROMNY JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PROMNY LUDWIK - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
PROMMER GOTTFRIED INF. K.K.L.I.R. 59 1915-05-06 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROMJN GRIGORI GEM/ROSJA I.R.49 1917-04-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PROMA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROKUDIN - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROKSCHA JOHANN - - 1915-10-09 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PROKSCHA STANISLAUS - - 1917-08-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PROKSCHA JULIUS - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PROKSCHA ROBERT - - - - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
PROKŠ ANTON E.R.SCH. SCH.R 12 1915-03-19 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROKOTIN IWAN GEM./RUSS. I.R.1 1918-07-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PROKOPOW I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROKOPIW DEMETER GFT. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROKOPIUK NIKITA LDSTRM K.U.K.LST.E.B.215 1917-03-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PROKOPIN JOHANN KAN. F.K.R. 30 1914-12-11 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.26
PROKOPIE FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PROKOPEC LUDWIK HUSAR K.U.K. HUS. RGT 5/3 1916-09-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - VELKY MEDER -
PROKOP JOSEF - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PROKOP GEORG - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
PROKOP JOSEF - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
PROKOP IWANOV INF. IR 192 1915-03-29 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOFIJ - - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROKOFI SAMUEL - I.R. 49 - - Tymbark (nr 365) wieś, gm. Tymbark, pow. limanowski małopolskie - - -
PROKOFI KAROL UTFFZ/ROSJA I.R.94 1919-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
PROKITSCH ILIA GEM./SERB. I.R.8 1917-11-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
PROKESCH PAUL LDST.INF. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROKAZIN TEODOR RUSS. - 1914-10-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
PROIZANO MICHAI RUMÄN JNF.REGT.75.7.KP. 1917-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROHOFSKY JOSEF - - - - Włodary wieś, gm. Korfantów, pow. nyski opolskie - - -
PROHL FRIEDRICH MUSK. 12. KOMP. INF. REGT. 54 1914-08-20 - Dubeninki I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
PROHASKA FRANZ OSTER.  K.U.K.J..84  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
PROHASKA FRANZ ZGSF K.U.K. IR 28 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - -
PROGSCHA LUDWIG - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
PROFUS JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
PROFIMOW KORNIL GEM./RUSS. I.R.212 1915-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
PROEGER WERNER - L.I.R. 2/46 1914-10-25 - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - -
PRODON WASSILI GEM/ROSJA I. R. 133 1917-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODLO PETER - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLO MICHAEL - - 1918 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLIK MICHAEL - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLIK THEODOR - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
PRODLIK IGNATZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODLIK PETER - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
PRODAU JOAN GEM./RUMÄN I.R.44 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRODANZUK IWAN GEM/ROSJA I.R.51 1918-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRODAN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.44 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PROCTER E. 29631 PRIVATE SOUTH LANCASHIRE REGT. 1918-07-02 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PROCSÓW JOSEF INF. K.U.K. I.R. 80 1914-12-20 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PROCKO GRIGORIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROCHOWNIK JOHANN INF. LDW.I.R. 16 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PROCHOWICZ WOJCIECH LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
PROCHOWIC STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PROCHOROW GRIGORI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 12? P.P. 1916-05-25 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PROCHOROW MATWE GEM/ROSJA I.R.53 1918-07-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PROCHOROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 82 1918-02-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
PROCHOROW MAXIM GEM./RUSS. I.R.273 1917-06-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
PROCHORENKO FIODOR INF. INSARSKI REG. - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
PROCHNOW HERM[ANN] - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
PROCHNOW KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PROCHNOW FRITZ MUSKETIER J.R.149/1K 1915-08-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PROCHNOW LUDWIG UT. OFFZ. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ E.F.FLDW. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHÁZKA JOSEF ZGSF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PROCHAZKA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHAZKA ADOLF INF. IR 18 1915-02-18 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHÁZKA FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PROCHAZKA FRANZ LST. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PROCHÁZKA WENZEL E.F.ZGSF. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PROCHAZKA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 7 1915-05-07 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROCHATZKI GEORG FUSSILIER 12 KOMP. GREN, RGT 5 1914-12-21 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
PROCHASKA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCHASKA MARTIN ZUGSFÜHRER - 1914-09-18 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
PROCHASKA E. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCHÁSKA JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROCEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PROCEK JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-(19-20) - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PROCEJEANU GHEORGHE GEM./RUM. I.R.57 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 18?8 - -
PROCAK DYMITR INFT. I.R. 89 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.63
PROCA TOADER RUMÄN JNF.REGT.5 1917-02-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRÖBSTL ROCHUS TAMB. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PROBST FRANZ LDST. JAG. J.R. 49 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
PROBANOWSKI KONRAD - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PROBANDT PAUL LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. SCHLAWE I 1914-11-18 - Cierzpięty I wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRLIS HEINRICH JNFANTERIST ? 1914-??-?? - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
PRIVOZNIK JOSEF JG. TKJR 3 1914-09-25 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRITZKOLEIT F. GEFREITER 4.ARTL.MUN.K.1 1915-08-14 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRITZEL ERNST MUSKET. - 1918-03-11 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
PRITULA DIMITRI GEM./RUSS. I.R.135 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von LEONHARD - - 1917-03-31 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEST.[ROBEN]
PRITTWITZ UND GAFFRON von WOLF- WENZEL - - 1915-10-03 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRITTWITZ UND GAFFRON von JOACHIM BERNH. - - 1914-09-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - GEF.[ALLEN]
PRITTWITZ U. GAFFRON JUNK. W. v. FAHNEN 5 ESK. KÜR. R. 1 1914-12-26 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRITTIN WASSILY GEM./RUSS. I.R.35 1916-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRITSCHOW GEORG MUSKETIER R.J.R. 205/2K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRITHARD D.C. LC/ CPL WELCH. REGIMENT 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PRITHARD L.M. 167801 PRIVATE EAST YORKSHIRE REGIMENT 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PRISTRONKA KONRAD GEM/ROSJA I.R.244 1918-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
PRISTOLNIC WLADISLAW RUMÄN I.R.54 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISOP JON GEM./RUM. I.R.54 1917-11-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRISCHNIA FRITZ KR. FR PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRISCHING RUDOLF SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRISACARU WASILE RUMUNIA JNF.REGT.54.8.KP 1917-08-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRISACARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.12 1918-01-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PRIPAS MANOLACHE RUMÄN JNF.REGT.76.8.KP. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PRIORE ANTONIO SOLD. 67.FANT 19??-12-07 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-11-? - -
PRIOR PAUL GEFR. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINZ VON PREUSSEN FRIEDRICH KARL ROTMEISTER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-04-06 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PRINZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ LUDWIG MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS. RES. R.I.R. 208 / 10K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ EMMERICH SCH. SCH.R. 33 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRINZ JOHANNES ERS.RES . R . J . R . 208 /10 K 1915-07-04 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PRINZ ALFONS - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ EDUARD - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
PRINZ FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRINTZ - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PRINACK HERMANN ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
PRIMUS FRANZ MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMORANO MARKO LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRIMM WALTER - - 1918-10-?? - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
PRIMISINKIN WASILI - - 1916-10-24 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1876-04-12 - -
PRIMA? IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-07-22 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRIMA ALOGNUNZIO SOLD. 940.MITR. 1918-06-30 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898-03-25 - -
PRILLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRILL HERMANN - - 1915-03-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRILL HERMANN ERS. RES PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PRILL  WILLY UNTFFZ. - 1915-11-04 - Lanngut Rosja Pogranicze 1893-10-27 Podleiken -
PRILL AUGUST - - 1915-02-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRIKRYL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRIKOPAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRIGYE JÓZEF HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIESNITZ PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRIESKE GEORG - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
PRIESENECKER JOHANN INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - brak u Drogomira
PRIESEMAN HERMANN OFICER 76 PP Landw. 1914-11-18 - Drozdowo wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRIES ADOLF RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
PRIES ERNST - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PRIEN LEO MATROSE. - - Gneisenau Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PRIEN HERMANN MUSKETIER - - Russland Witkowo wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski pomorskie - - obelisk
PRIEN WILHELM OBERMATR. - 1918-06-27 BELGIEN Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1887-06-30 Wendischbuckow obelisk
PRIELL AUGUST WEHRM. 4 K. LANDW. INF. REGT. 5 1914-12-29 - Kożuchy Wielkie I wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
PRIELIPP REINHOLD - - 1918-10-23 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PRIEBER IGNATZ HUS. K.u.K.HUSAREN REG.NR 9 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
PRIEBE HERM[ANN] M[U]SK[ETIER] - 1918-10-04 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
PRIEBE HELENE schwester KR.LT.A. 122 sie-15 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
PRIDDAT FRITZ LEUTNANT D. RES. I. R. 44 1915-09-15 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PRIDDAT GOTTFRIED FÄHNRICH PION. BTL. 18 ????-??-04 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
PRICK HEINRICH MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PRICHOTKO THEODOR - IR 242 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRICHOTKO ALF - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRICHODJKIN TICHON GEM./RUSS. I.R.244 1917-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
PRICHEL LODEK INF. F.J.B. 24 - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRICHAL FRANZ LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PŘIBYL III JOSEF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIBYL JOHANN - K.K.L.I.R. 29 1914-12-27 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIBILINA JOHANN INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIBBERNOV FRITZ - - 1916-06-18 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
PRIBALOW MAJSEJ - IR 243 - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRIATKO BÁLINT HONV. H.I.R. 16 1915 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRIAL FRANZ JG. F.J.B. 24 1915-03-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PREYER - KAN - - - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
PREYER WALTER - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREY ? - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PREY ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PREWUCHIN ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-02-06 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PREUSSNER FRZ - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PREUSSE JOHANN WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSS II OSKAR - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
PREUSS I TH. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
PREUSS EMIL - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
PREUSS KARL - - 1918-03-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PREUSS KARL SANITATSSOLDAT LEICHT.KRANKENZUG 137 1916-08-24 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-03-03 - -
PREUSS JULIUS PREUSS. INF.RGT.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PREUSS ROBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PREUSS MARTIN ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSS OTTO LDST - 1915-07-23 ?OBY?? Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL -
PREUSS OTTO WEHRM. 14/L.J.R. 4 1915-08-09 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - NDR. FINOW, ANGERMÜNDE -
PREUSS GUSTAV GEFREITER D.I. R.J.R. 205/3K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUSS GUIDO GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREUSS ERICH - - 1917-08-15 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PREUSS WILHELM - - - - Kwitajny wieś, gm. Pasłęk, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - obelisk
PREUSS FR. RES. 10 K. INF. R. 162 1914-11-12 - Swędów wieś, gm. Stryków, pow. zgierski łódzkie - - -
PREUSLER - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
PREÜSE LUDWIG MUSK. 9. KOMP. IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
PREUß BERTHOLD LANDST. - 1918-04-12 PLONGSTREET Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
PREUß HERMANN - - 1914-08-17 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß KARL - - 1916-07-02 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß FRIEDRICH - - 1917-06-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUß HERMANN - - 1915-08-24 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PREUHSLER GUSTAV LDSTPFL. R.J.R. 207/3K. 1915-07-29 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
PREUGSCHAT FRIEDRICH MUSK. 7 KOMP. ERS. REGT. KÖNIGSBERG II 1915-02-21 - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PREUFS EMIL - - 1918-10-20 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PREUFS OTTO - - 1914-09-30 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PREUFS OSKAR - - 1915-05-17 - Wiejce wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - Schneidemühl Hauland / Piłka -
PRETOR ANDREAS - - 1915-03-13 - Kierpień wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
PRĘTNIK JÓZEF - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
PRETKI VALENTIN RES.MUSK. PRIR 46 1915-05-04 - Bednarka (nr 84) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRETH - GREN. RES. INF. RGT. 93 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PRESTIN WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
PRESTEL OTTO - - 1914-10-21 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PRESTEL RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRESTEL HERMANN - - 1917-02-?? - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
PRESTAC J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PRESSLING FRANZ GEFR. 5/J.R.19 1914-12-13 - Wieluń II miasto, gm. Wieluń, pow. wieluński łódzkie - - -
PRESSLABER IGNATZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
PRESSER?? KARL ?ES. - 1914-09-09 - Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PRESSCHER - GEFR.PREUSS. R..I.R.267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRESS THEODOR - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PRESKEWITZ - UNTEROFFIZER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1914-12-08 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
PRESCU JON GEM/RUMUNIA I.R.19 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRESCHER - GEFR.PREUSS.RES. 267 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRESCHER - - - - - Przełęk wieś, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
PRESCHDEZKI IWAN GEM/ROSJA I. R. 75 1918-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1875 - -
PRENSKY ADOLF JG. FJB 12 1915-03-10 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRENGEL WALTER - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
PRENGEL L. WEHRM. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
PREMUŽIĆ JOSEF RES.HORN. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
PREMM JOSEF ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREMIER VIKTORI GEM/WŁOCHY I.R.89 1918-11-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREM VALENTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-05-07 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRELOSZMYAK STEFAN I.R. 48 I.R. 48 1914-12-07 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 2.19
PRELLWITZ WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRELL OTTO KAN. J. B. FELD A. R. 55 1914-12-03 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
PRELL WILLY GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRELEC FRANZ LDST.INF. IR 87 1915-04-03 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PREJDOVIČ VASO INF B.-H.I.R.2 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
PREISSNER F. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
PREISSLER EDUARD - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
PREISS EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
PREISS JOSEF - - 1916-12-16 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PREISS PAUL SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
PREISS EDUARD - - 1915-06-18 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
PREISLER ALFONS - - 1917-04-20 FRANKREICH Bystrzyca Kłodzka miasto, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie 1897-11-04 - -
PREISLER JOSEF GEFREITER K.K.LST.BEZ.KDO1 1917-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PREIS ERNST WEHRM.  L.J.R.133.1 K.  1915-05-17 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
PREIS JOSEF - - 1915-09-25 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PREIS ANTON ZGSF K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PREININGER AUGUST INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREINERSDOFER LEOPOLD INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREINER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREINDL PETER ZGSF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREIN KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
PREILOWSKI FRANZ WEHRM. PREUSS R. J. R. 220 1914-12-22 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PREIKSCHA AUGUST MUSKETIER 11.KOMP.INF.REGT.KRONPRINZ 1915-02-21 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-06-19 - nagrobek betonowy
PREIBISH ALFRED - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
PREIBIS OSSIP GEM/ROSJA FEST. B. 1917-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
PREHN KARL HPTM. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PREGEL FRIEDRICH MUSKETIER - 1914-11-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
PREDO MARIAN RUM. - 1918-12-12 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
PŘEDINSKÝ JAN INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 5 1915-07-17 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1896 BIRNBAUM OKR. HODONIN -
PREDICA STANCU GEM./RUM. I.R.43 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PREDICA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.59.1.KP 1917-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDEL KARL - - 1915-05-28 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Krogullno -
PREDEL RICHARD - - 1918-04-14 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Gründorf -
PRĘDECKI J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PREDANIK IWAN RUSS. SOLD. - 1914-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PREDAMUK IWAN ÖST. KUTSCH. I.R. 12 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
PREDA VASILE GEM./RUM. I.R.76 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PREDA CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.72 1917-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PREDA GRIGORE GEM./RUM. I.R.75 1917-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.43 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
PREDA JON RUMUNIA INF. REGT. 26 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA STAN ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-03-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
PREDA NICOLAE GEM./RUM. I.R.70. 1917-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
PREDA GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.75.14.KP 1917-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PREDA JLIE GEM./RUM. I.R.59 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
PREDA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
PRECLIK ALOIS - - 1915-05-15 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PRECLIK JOSEF INF. IR 18 1914-12-11 - Siary (nr 76) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRECLIK JOSEF INF. K.U.K.I.R.18 1915-05-03 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRECHTEL - VIZEF. I.R. 43 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRECHT JAKOB INF. BAYR.R.I.R. 6/18 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
PREAC ALOIS INF. IR 87 1915-01-21 - Czarne (nr 53) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRDKOP FRANZ ZUGSFÜHRER K.U.K. J.R. 1914-11-26 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
PRCHAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-01-06 - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRCAN MARTIN INF. IR 87 1915-02-20 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
PRAŁAT ST. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1892 - -
PRAŁAT FR. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1896 - -
PRAŁAT JÓ. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1893 - -
PRAŁAT JAN - - 1918-07-25 - Kąkolewo wieś, gm. Osiecznica, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
PRAX FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-20 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAWOJUDKO ANTON GEM./RUSS. I.R.21 1917-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
PRAWITZ ALFRED PION. SAML.P.R. 18 1915-05-02 - Stróżówka II (nr 93) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAWIKOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.8 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1899 - -
PRAVNIK SEMEN INF. RUSS.I.R. 150 1915-05-12 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRAUSER JOSEF MUSK. - 1917-05-07 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUSE ANTON - - 1916-04-24 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRAUSE WENZEL LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PRAUSE WILHELM - - 1916-02-19 - Różanka wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRAUSE PAUL - - 1915-07-29 - Długopole Górne wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
PRAUSE HEINRICH - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
PRAUSE FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
PRAUß OTTO - - 1917 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRAUß LEO - - 1914 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
PRÄTZ KARL MUSK. - 1918-05-31 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
PRÄTZ FRITZ MUSK. - 1918-11-05 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - VERM. SEIT
PRATT F.H. 241955 LANCE SER. LANCASHIRE FUSILIERS 1918-06-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
PRATSCH KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
PRATSCH PAUL UNTEROFFIZIER INF. REG. 37 1918-07-15 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1894-10-16 - -
PRÄTORIUS WALTER - - 1915-08-30 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRATNEKER MARTIN DRAGONER D.R. 5 1914-11-03 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
PRASWIEROW IWAN GEM/ROSJA I.R.311 1917-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
PRAST JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
PRASSE HERMANN - - 1918 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
PRASS JOS. RES. 4 K. INF. REG. 141 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 4
PRAŠIL KARL SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRANTNER LAMBERT JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANTL ALOIS PTRF. T.K.J.R. 1 1914-12-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRANTER ALOIS PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-01-08 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANTER ALOIS ZGSF K.SCH.R.II 1915-01-08 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANJIĆ MARYAN INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRANGE WILHELM GRENADIER - 1918-05-27 - Zimowiska wieś, pow. słupski pomorskie - Wintershagen-Zimowiska - tablica pamiątkowa
PRANG FRIEDRICH - - 1914-12-04 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRANG GUSTAV - - 1917-06-05 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
PRANDTNER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANDL JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRANDI ALFONS - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
PRANCL JOSEF INF. I.R. 14 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
PRAMSTALLER VINZENZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAMSCHÜFER PAUL - - 1917-06-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
PRAMIES ABRAHAM INF. I.R. 59 1914-12-08 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
PRAMERSDORFER J. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-02 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRAMBERGER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
PRAKUDIN FIODOR ROS. - - - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRAKLIN PIOTR GEM/ROSJA I. R. 95 1917-09-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
PRAIZEL JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-27 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.68
PRAISCH OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
PRAIS STANISŁAW - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
PRAHS FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo obelisk
PRÄHLER ARNOLD LDSTRM. 4 KOMP. LDSTRM. INF. BATL. DARMSTADT XVIII 1914-11-22 - Dąbrówka II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRAHL - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
PRAHL OTTO - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
PRAH GEORG E.R.SCH. SCH.R. 26 1915-04-09 - Ropica Górna IV (nr 78) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRÄGER FRITZ - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
PRAG JÓZEF SZEREGOWY / POLAK II P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
PRAFFL PETER LDST.INF. IR 47 1915-02-18 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1918-04-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI JÓZ[EF] - - 1915-01-21 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI AUG[UST] - - 1916-08-26 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRĄDZYŃSKI JAN - - 1914-12-04 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
PRADIC SAWA GEM./SERB. I.R.8 1917-03-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
PRADELLA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
PRADEL PAUL KRIEGSFRW.  L.J.R.19,1K.  1915-05-24 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
PRADEL PAUL - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
PRADALN GEORG SZER. J. R. 83. 2 1915-03-22 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
PRADAIAS JON GEM./RUMÄN I.R.64 1917-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
PRACIOCH ANDREAS LDST.INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
PRACHTER REINHOLD JG. PRIR 268 MGK 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
PRACHT JOHANNES - - 1918-11-09 IN LONDON Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
PRAC FEDOR LDSTRM K.K.U.F.JÄG.B.4 1917-10-12 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
PRABUDAVICS FERENC UTÁSZ 5.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POŁUDNIEWSKI ALEKSANDER LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
PÓŁTORAK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
POŁOTNICKI TADEUSZ PODPORUCZNIK ART. W.P. 1919-10-12 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POŁOMKA WIKTOR - - 1915-09-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-02-20 - -
POŁOJAN WINCENTY CYW. ROBT. 14 / 513 BTL. CYWL. ROB. 1917-01-23 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 878
POŁEDNIOK FELIKS - - 1917-11-21 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POŁEDNIOK ROMAN - - 1917-07-26 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
POŁEDNIK ROBERT - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
POŁAP PAWEŁ - - 1916-08-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1886-03-04 Ornontowice -
PO[LKE] ALFRED GEFREITER EISENB. BAU. KOMP. 1917-03-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1890-04-26 - lapidarium
POZZOBON EMILIO SOLD. 11.FANT. 1918-09-20 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883-05-15 - -
POZZINI JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZZI ENRICO SOLD. 261.FANT. 1918-06-23 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-02-17 - -
POZZI PIETRO SOLD. 42.FANT. 1918-02-27 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-01-26 - -
POZZI GIUSEPPE - - 1918-03-16 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892- - -
POZZANI CLEMENTE - - 1918-03-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-10-24 - -
POŻYCKI ANTON INF. K.K. L.I.R. 32 1916-02-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
POZSGAI GYÖZÖ KPL. (KÁPLÁZ) K.UNG.L.I.R.31 (M.KIR.31.HONV. GYAL.EZR.) 1914-10-02 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZNIREW SERGJUSZ - 39 P.P. 6 K. 191?-05-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
POZNAŃSKI JOHANN INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POZNANSKI - OFFZ.D K.K. LDST.I.R. 16 1915-05-01 - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POZMAŃSKI STANISŁAW ROB.MAG. ? 1916-06-15 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POZKOROWENY M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POZIOMSKI E - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
POŽEŽANEC PETER JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POŻESZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
POŻEGA W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POZDNIAKOW FIODOR INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDEJEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.284 1916-12-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POZDAŁ PAUL INF. I. R. 57 1915-03-24 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POWŁOKA WŁADYSŁAW LEGIONISTA W.P. 1918-12-04 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
POWROSLO JULIUS - - 1915 - Dziewkowice wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki dolnośląskie - - -
POWOLNY JOSEF INF. K.K.L.I.R. 29 - - Wietrzychowice (nr 255) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POWLAK ANUTRI RUSS. INF.REGT.35.11.KP. 1916-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POWELL J.F. 371054 RIFLEMAN POST OFFICE RIFLES 1918-07-23 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
POWARNIKIN GRIGORI GEM./RUSS. I.R.475 1918-05-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POWALLA PAUL - - 1915-05-25 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POWALLA KARL - - 1917-04-20 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
POWALLA AUGUST - - 1915-02-10 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1895-05-28 - -
POWADA LUDWIK - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
POVOLNY JOSEF GFT. SCH.R. 1 1915-02-19 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POVAŽNY WASIL INF. K.U.K.I.R. 95 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POURRIER HEINRICH UNTOFFZ. J.R.21/7K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie 1889-09-23 - Postassistent (Asystent Pocztowy)
POUPA PAUL LDST.INF. I.R. 57 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
POUNA FERRE RUMÄN INF.REGT.41 1916-12-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POUK JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTZNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POTZKAJ FRITZ - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
POTZKAI GUSTAV - - 1914-08-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POTZKAI PAUL - - 1915-06-05 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
POTZINGER FRANZ LDST.INF. IR 47 1915-02-29 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖTZCH RUDOLF MUSK - 1918-09-23 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1900-06-21 - -
POTZ FRANZ - - 1915-05-14 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
POTYKA WILHELM - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTYKA CARL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTYKA FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTYKA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTYKA FRANZ - - 1915-09-25 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
POTYKA RICHARD - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTYKA EMANUEL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTYKA FRANZ - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
POTUCZEK ANTON RIADOWOJ 8 BRYG OPOŁCZENIA - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 11.07.1915
POTUČEK FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTTMANN LUDGAR ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
PÖTTLER JOHANN INF. IR 27 1915-01-03(-10) - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
POTTINGER B. PRIVATE / WLK.BRYTANIA East Yorkshire Regiment 1918-10-10 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
POTTIN AUGUST GEFREITER 6 K. INF. REG. 49 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
POTTHAF GUSTAV - 11 KP. GREN. RGT. 5 1914-09-19 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1890-05-24 - -
PÖTTER L. MUSKETIER 5 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
POTT - WEHRM. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
PÖTSCHER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTRYKUS FRANCISZEK - - - front zachodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - -
POTRU GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 44 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
POTRICH RICCARDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTRICH EDUARD JG. T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTRAWIAK JAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRAWIAK MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRAWIAK IGNACY - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRAWIAK KAZIMIERZ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRAWIAK WŁADYSŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
POTRATZ HERMANN - - 1918-08-19 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Slupp obelisk
POTONIEWICZ ANTONI RUSS.SOLDAT - 1917-11-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
POTONES LEONHARD GFT I.R.7 1914-12-20 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
POTOFEIU DUMITRU RUMÄN INF.REGT.59 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTOCZNY AUGUST LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTOCZNY KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
POTOCZNY JOHAN ? ? ? - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
POTOCKI EMILIO SCH. K.K.SCH.R. 36 gru-14 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTOCKI J - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
POTIOMKIJ WASILI INF. IR 36 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTIER AUG. LDSTM. 3 KOMP. LDST. INF. BATL. KONIGSBERG 1914-11-18 - Szymonka III wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
POTGAR? ?AN - - - - Przyborów II (nr 274) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
POTESIL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POTĘPA IDZI INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-30 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
POTEMPA JOCHANN - - 1914 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
POTAPOW NIKOLAJ INFANT. I.R. 177 1914-04-07 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POTAPOW ANDRIAN GEM/ROSJA A.R. 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POTAPOFF WASILI INF. RUSS. I.R. 168 1915-04-28 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POTAPKIN THEODOR ARTILERIST - 1918-11-24 - Starościn wieś, gm. Świerczów, pow. namysłowski opolskie 1894-05-06 - Russ. Kriegsgefangene / jeniec rosyjski
POTAPEW PETR GEM./RUSS. I.R.453 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
POTAPENKO SERGEI GEM./RUSS. I.R.274 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POTANOW BARION SZER. - 1917-06-22 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1882 - -
POTAN LUDWIG SCH. SCH.R. 14 - - Lipna (nr 45) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POTAB - - IR 193 - - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSUJAKOW FROL GEM/ROSJA I.R.38 1919-02-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
POSTUBJUK TARAS GEM./RUSS. I.R.11 1918-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
POSTRACH ROBERT - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
POSTRACH PETER - - 1917-09-27 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
POSTRACH PAUL - - - - Sternalice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - - -
POSTOWIT ONUFER INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSTOW NIKIFOR FÄHNRICH 39 R. TOMSK. 1915 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
POSTOLL JOHANN - - 1918-09-29 AUBEUCHEUL AU BAR Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
POSTOLKA JOHANN INF. I.R. 36 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POSTLETWHITE M.E. PRIVATE / WLK.BRYTANIA Wiltshire Regiment 1918-10-19 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski warmińsko-mazurskie - - -
POSTLER ALFRED MUSK. PRIR 271 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
POSTLER JOSEF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Hurte -
POSTLER - GEFR. P.R.I.R. 217 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POSTLER FRZ. - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Herrngnund -
POSTLER KARL - - 1915-05-06 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
POSTELNION DUMITRU GEM./RUM. I.R.22 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
POSTELNICU NICULAE GEM/RUMUNIA I.R.41 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
POSTDAJEW WASSILI GEM/ROSJA I.R.26 1918-11-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSTANIUK OGOLSJ RUSSE KIEV.GREN. R.5 1915-01-17 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
POSTAL SEVERINO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSTAECHINI ANTONIO GEM/WŁOCHY ARTL.R.3 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
POST CURT - - 1918-07-21 - Szklarska Poręba II misato, gm. Szklarska Poręba, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
POST PETER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
POST KARL - - - - Pisarzowice (opolskie) wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
POST ERICH - - 1915-09-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POST ERICH RES. 7.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
POST ALBERT - - 1918-02-26 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POST WERNER - - 1920-09-29 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
POST HERMANN MUSK INF. REGT. 176 1914-09-17 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
POSSOCH FRITZ GEFREITER 6 K INF REG 150 1914-12-14 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
POSSIN EMIL MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSSENIG FRANZ JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSSELT JOSEF SCH. K.K.SCH.R.10 1914-12-14 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSSELT HERMANN - - 1916-07-28 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
POSSELT PAUL - - 1915 - Stary Zawidów wieś, gm. Sulików, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
POSSELT RICHARD SOLDAT - 1918-04-08 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-06-19 - -
POSSEGA GOTTLIEB MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-12-22 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSROSIL WŁADYMR JNFANT. K.U.K. J.R. 31 1914-11-18 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POSPISZIL WILHELM ARMIA NIEMIECKA 5 KOMP. 57 PUŁKU OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-14 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
POSPIŠIL JAKOB INF. LDST.B. 38 - - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPIŠIL JOHANN LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
POSPISIL KARL ? K.U.K. INF. REGT. 81 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
POSPISIL FRANZ LDST. KORPORAL L.J.R. 13 1915-07-13 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
POSPISEL S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSPISCHIL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
POSPISCHIEL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-05 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPIESZYŃSKI - SIERŻ. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
POSPIECH JOSEF LST. INF. K.K.L.I.R. 31 1915-05-10 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
POSPIECH ANTON RESERV. - 1915-07-14 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
POSPIECH JOSEF - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
POSPIECH FLORIAN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
POSPIECH HEINRICH - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POSPIECH AUG.[UST] - - - - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
POSPIECH ANTON MUSKET. - 1918-02-10 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
POSPIECH FRANZ MUSKET. - 1915-06-17 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - BYCZYNICA -
POSPIECH KARL - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POSPICK URBAN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POSPICHAL ANTON SCH. SCH.R. 25 1915-02-21 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPICH JOHANN - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPICH JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
POSPELOW MICHAIL GEM./RUSS. I.R.106 1917-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
POSOR PAUL - - 1918 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
POSNIOKOW SERGEI GEM/ROSJA I.R.16 1918-03-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
POSNIAK ISSAK GEM/ROSJA I.R.221 1919-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
POSNER FRITZ ASSISTENZARZT DR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSNACHOW ZACHAR GFT. RUSS.I.R.35 1915-02-23 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSMYK JOSEF - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK P. - - - - Kołaczkowice wieś, gm. Miejska Górka, pow. rawicki wielkopolskie - - -
POŚLEDNIK T. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
POSLA GYÖRGI HONVÉD 11/2.HONV.GY.E. - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖSKEN DIETRICH UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
POŚKA JOHANN INF. - 1915-05-05 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSIUNITA PETER SZER. J. R. 80. 3 1915-03-23 - Tomaszów Maz. III miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
POSER EDMUND SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
POSER LEO - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
POSENER EUGEN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
POSCIŁO ALEKSEJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSCHMANN - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN JULIUS WEHRM. P.R.I.R.217 1915-05-09 - Róża (nr 241) wieś, gm. Czarna, pow. dębicki podkarpackie - - -
POSCHMANN KARL - - 1918-05-24 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
POSCHMANN BERNH. - - 1918-06-05 - Grzęda wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - - -
PÖSCHL HERMANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PÖSCHKE KARL MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
POSCHEL MAKS UTFFZ 1R. F.A.R.49 1915-07-09 - Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
POSCH JOHAN ZGSF K.U.K.T.K.J.R. 1 1914-12-09 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
POSCH KARL OBERGEFR. - 1917-01-24 SOMME Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - obelisk
PÖSCH RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POSAR RUDOLF JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
POS?ER ADOLF - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Weitengraund -
POS???? - - - - - Dzierżów wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - - -
POŠ FRANZ LDST.INF. IR 28 1915-03-19 - Ropa (nr 72) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORWOLL M. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
PORWOLIK JÓZEF - - 1917-08-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-02-28 Ornontowice -
PORVER A. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
PORUMB KIRITA RUMÄN INF.REGT.47.5.KP 1917-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
PORUBA MICHAL INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 9 1915-07-19 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1880 ZUBŘI -
PORTYS LADISLAUS JNFANT.  K.U.K.J.R.93 - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
PORTYKUS WALTER - - 1917-06-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PORTYKUS JAN - - 1915-01-17 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Hopy pomnik
PORTNOW JLIA GEM./RUSS. I.R.69 1917-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
PORTNIK STEFAN - INF.K.U.K.J.R.82 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
PÖRTNER WILHELM OFFZ. BIR 3 1915-05-02 - Męcina Wielka (nr 81) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
PORTNER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
PORTIK ANDREAS GFT.TIT.KPL. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
PORTH GEBHARD JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie -