Nazwisk w bazie na literę M: 5071

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
MANTHEI W. - - 1917-08-19 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MASUCH GUSTAV ST. SZEREGOWY 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MURLOWSKI FRANZ - - 1915-03-05 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MAHLKNECHT LEOPOLD LDSCH. L.D.SCH.R. II 1915-02-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MLYNEK MICHAEL - - 1915-01-24 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MAHARANKO IWAN - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASSNY LUDWIG - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MOSKAŁA FRANCISZEK - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MARKS - MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANKE RICHARD LANDSTURMANN - 1917-11-09 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MOSER JOZEF SZEREGOWY - 1914-11-21 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MARTYNIAK PIOTR - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MANDI MAXIMILIAN JG. T.K.I.R. 1 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEK MARTIN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MELNICZ ANTON - - 1915-03-03 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAY PAUL - - 1914-09-09 - Miłoszyce wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
MÜLLER E. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ASCHBUDEN -
MYRCIK VICTOR JAGER RJR 227/1K 1914-12-20 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MARSOLLEK JOHANN I - - 1915-05-03 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MELLAR JOHANN - - 1916-02-09 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MIODUSZEWSKI EDWARD - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MEYER RUDOLF - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARSCHNER G. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MILZ HERMANN - - 1915-05-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
MORTEK PIOTR - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MÜLLER JOSEF MARTIN JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
MICHALOVITS JOZEF KOTASR R CES.STRZ.TYROL B.ARM.AUSTRIA 1914-11-24 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MALARZ JOSEF LST. LDST.B. 31 1917-05-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
METZE HERMANN HAUPTMANN K.U.K. I.R. 32 1914-12-28 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MENAPACE JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAASS KARL - - 1917-01-16 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
MUCHA AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MENZEL ? MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MAZAN ANDREAS AUSTR.-WĘG. ARB.ABT. 6/10 - - Szymbark II (nr 75) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKAREWICZ WINCENTY - - 1918-01-14 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MASKA ANDRZEJ - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MILLER ERNEST SZER 3.83 1914-11-29 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MORAWIEC JÓZEF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MITROVIĆ DZORZIG JG. K.U.K.F.J.B. 1 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MAGA F. - - 1918 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
MATTKE P. - - 1915-10-30 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAKIOLKA HANS - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MIKUS FRANZ - - ????-11-15 - Ściborowice-Jarszowice wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAJDANSKI GREGOR INF. I.R. 58 1914-11-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MYSLIWCZYK A. ERS.RES.  LDW.JNFT.RGT.23.7.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
MLYNEK PETER - - 1916-10-14 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MARNESTEK FRANZ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATYSSEK FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALARZ FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MASCHLINSKI PETER MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANZKE GUSTAV RESERVIST - 1917-11-24 - Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
MACH THOMAS SZEREGOWY LIR 34/5 ER. KOMP. 1917-02-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1872-03-21 Biedaczów-Łańcut Pochowany pas 35, rząd 2, grób 73
MATUSZCZAK JAN - - 191? - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MAYER JOHANN ZGSF. ÖST. KR. I.R. 14 1915-05-05 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALEK WILHELM - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MYŁOKOW ANDREJ - RUSS.I.R. 155 - - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAI EDUARD RES. 3. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MULLER ? - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MÜLLER G. UFFZ. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
MATHYSIK E. JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-11-27 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MARSOLLEK LUDWIG - - 1915-03-18 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MIERSWA JULIUS - - 1916-09-19 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MOLENDA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MOSKALEWSKI MICH. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MARTIKLOHS R. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIELKE FRANZ RES. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARTEN HERMANN - - 1914-11-23 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
MEYER FRIEDRICH - PREUSS.RES.I.R. 219 1915-03-24 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MINUTA FRANCISZEK KAPRAL ? 1916-09-06 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MAXHEIM PETER GREN. K.P.G.R.Z.F. 4 1915-06-07 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1888-02-05 - -
MOTYSEK WILHELM - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
MEYER EUGEN INF. K.K. LDST.I.R.15 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAASS WILLI - - 1916-07-29 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
MAKIOLA JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MICHNA ALFONS ARM. SOLD. ARM.BTL. 4 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MICEK JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-01-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALEC JÓZEF - - 1918-11-05 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
MUSIOŁ FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MALINOWSKI ADALBERT LEUTANT D.L.1. R.J.R. 64 12. KOMP. 1914-11-17 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MOLNAR LUDWIG KPL. K.UNG.L.I.R. 3 M.KIR.3 HONV. GYAL.EZR. 1915-05-09 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MACH VENCESLAUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MEIßNER EMIL - - 1916-07-16 - Glinik (lubusk.) wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie 1894-05-12 - -
MAKOWSKI PIOTR - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MATYSCHOK PET. VERMISSTE - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
MAGOSCH ALBERT - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MALY MARTIN GFT. I.R. 8 1915-05-08 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MASLOWSKI LUDWIG - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
MENDE FRANZ - - 1916 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MOSCHEK PETER - - 1915-07-21 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MEDWIDEW ALEXANOW - IR 3 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MICHALSKI ALOIS - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALARZ JOZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MEIZGER - VIZEFELDW. 5. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MANTE OTTO - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MAJEREK KAZIMIERZ ŻOŁNIERZ LEGINY POLSKIE 1918-11-18 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MATUSZCZAK JÓZEF - - 1917 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MIKSCH WILHELM JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHLICH FRANZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MERTSCHNG H. REITER RES. KAVV. AT. 50 1914-10-23 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MEYER RUD. (RUDOLF?) GEFREITER M. G. K. GREN. REGIMENT 9 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
MULLER GUSTAV - - - - Środa Śląska miasto, gm. Środa Śląska, pow. średzki dolnośląskie - - -
MAZUR JÓZEF - - 1918-1920 - Janowiec wieś, gm. Janowiec, pow. puławski lubelskie - - -
MIELCAREK A. RESERVIST 1 K R INF R 227 1914-12-04 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MARTROSS FRANZ - - 1914-10-29 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MUZYKA STANISŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MOZARSKI JOHANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MASEL ERNST - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MANSKE HUGO - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MARCINEK A. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MISIACZEK STANISLAUS - I.R. 57 1918-07-20 - Bolesław (nr 249) wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MITOŃ JAN STRZEL. 13 BAT. 1916-08-14 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MICHALSKI STEFAN INF. IR 56 1914-11-21 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACHURA STEPHAN - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITTERHOFER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAASE REINHOLD - - 1914-11-08 - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MICHALLIK JOHANN - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
MUNKELL JANKOWSKI RES FAR36 1914-08-08 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
MŰLLER FRITZ PION. RPK 85 1915-05-04 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOKIEDOW - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
MATUSZYŃSKI LUDWIK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MATTAUSCH HEPIBERT JNFANT. K.U.K. J.R. 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MORAWIEC PAUL PTRF. K.U.K.F.J.B. 16 1915-02-26 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MARTINUCZIK ADAM - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MECHELKE FRIEDRICH GEF. - 1915-10-03 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MAŁECKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MAINKA SIMON - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MENZLER GEORG - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MANDICZ JOHANN INF. I.R. 80 1915-01-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MACZEYZIK HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MRACHACZ JOACHIM UNTEROFFIZIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1873-03-21 - -
MUROSCH TEKLA - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MILCZAREK VINZENT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MANDA IGNACY - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MEYKE - MUSK. 2. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MARTEN HERMANN - - 1915-01-31 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
MANDEL RUDOLF ROTMISTRZ 4 P.B.W.AUSTRY. 1917-05-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MRYNCA FRANCISZEK - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MISIČ RAFAEL E.R. L.I.R. 15 1916-03-03 - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MERKEL AUGUST - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MIERS JOHANN FAHRER - 1915-03-07 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MALARZ JOSEF INF. I.R. 20 1915-02-21 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MA?Y A - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MÜHLHAUSEN AUG. KARL RESERVIST 2 K. INF. REG. 83 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MARDEK PAUL - - 1917-02-22 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Liebenau -
MARKGRAF FERDINAND JNFANT. K.U.K. TR. DIV. 2 1915-01-11 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MULLER ALBERT WEHRMANN  L.J.R.47.12 K. 1915-05-16 - Pawłów (świętokrz.) - świętokrzyskie - - -
MAY ALBERT - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIELKE PAUL - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MOTZEK AUGUST - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MILOTTA PH. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MARKUSI SIGMUND HONV. K.UNG.L.I.R. 32 M.KIR. 32. HONV.GYAL.EZR. 1915-02-06 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER WILHELM SIERŻ. ? 1916-08-13 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MOLLER RUDOLF - - - - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - J. Drogomir go nie wymienia
MACZIOSCHEK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MÜLLEGGER ALOIS INF. K.U.K.I.R.59 1915-05-02-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASS GUSTAV - - - - Kowalewice wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Alt Kugelwitz-Kowalewice obelisk
MA???OW WILHELM GEF. - 1915-02-15 - Wielowieś (lubuskie) wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - WIELOWIEŚ/ LANGENPFUHL VERMISST
MAUERMANN JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 12 1914-12-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZUR JAN SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MROHS FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MESTAL JULIUS JAGER ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
MUISS LASZLÓ INF. K.U.K.I.R. 65 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MULER MICHAEL - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MAASS J. GEFR. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
MOWES RICH. GEF. - 1915-05-21 - Borek wieś, gm. Deszczno, pow. gorzowski lubuskie - Borkow/ Borek -
MARTIN ALEX ZUGSFÜHRER KUK JR 6 1914-12-24 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MARGOS LUDWIG - - - - Luboszyce wieś, gm. Łubniany, pow. opolski opolskie - - -
MILDE JOSEF - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MARKART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARCZINOWSKI GOTTLIEB - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MACH JOHANN - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MYNAJEW ANTON S. FLDW. - 1915-03-30 - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASTELA STAN. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MÜLLER BRUNO III MUSK. 7. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MARQUARDT GUSTAV - - 1914-11-10 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MOINKA SIMON - - 1917-11-10 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARCENIUK MICHAŁ SZER. 7. P.P. POL. LEG. 1916-12-07 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
MIZGAJSKI M - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
MYSLAJEK KAROL - - 1916 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MADEJ JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-02 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MERKEL RICHARD - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MUELLER HEINRICH WEHRMANN L.J.R. 76 1915-06-22 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
MITTAG WILHELM ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARCINEK A - - 1914 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MAJER FRIDRYCH SZER 3.2 1914-12-13 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MÜCKE KARL - - 1917-11-09 - Pokój III wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - Blumenthal -
MOTICUKO EUGEN JNFANTERIST R.J.P. 81 1914-??-23 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
MATUSZ JOHANN OSTERR.  - - - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
MUSIOL JOHANN - - 1915-07-17 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MÜNCHOW AUG[UST] - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MUSCHIOL STEFAN - - - - Raszowa (pow. strzelecki) wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MATUSCHKA ALOIS - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MIKLOSIM GERGELY HONV. K.UNG.L.I.R. 20 M.KIR.20 .HONV.GYAL.EZR. lut-15 - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MALEIKA ANTON - - 1914-10-21 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACIEJ SEBASTIAN - - 1914-09-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MYSLBECK KAROL POR. BADN.MARSZ 5/3 1914-09-03 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MŰLLER ROBERT FEUERW. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1880 - -
MAICHERCZYK JOHANN - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARKT ALOIS JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIELKE FRANZ - - 1918-03-23 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Bussin-Buszyno -
MALKOWSKI JOHANN RMS. 1. KOMP. IR 146 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MISERIN FRANZ SCH. SCH.R. 1 1915-01-31 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJDAK GRZEGORZ - - 1918 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MROSS FRANZ - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MEISSNER LUDWIG FAHNR. K.U.K.T.K.J.R.? 1915-??-03 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAGEHRKE JOH. LDST. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
MEINKE REINHOLD UTFFZ. - 1915-03-?? - Giżyno wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MULLER MAX JÄGER RES.JAG.BTL.22 1914-11-21 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
MACZIOSSEK JOHANN - - 1917-11-01 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MASUR JOHANN - - 1916-10-14 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MAHANDER ANTONI - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MARUSEK JOHANN CIV.KUTSCH. 3 STAFFEL 1915-03-12 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MARZINSK WALDEMAR - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MALLY KARL - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOTZ JOSEF - IR 56 1915-05-08 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MATUSZCZAK A. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MARQUARDT WILHELM - - 1914-11-06 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MICHALSKI PAUL - - 1917-11-04 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATHEIS MARTIN PODPORUCZNIK 26P.P.P.B.ARM.AUSTY 1916-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie 1888-??-?? - tablica
MATZKE ROBERT - - - - Niemojów wieś, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MANDERLA JOHANN INF. K.K. LDST.I.R. 32 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIENSOK JOSEF - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
M? ? RES. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
MENGE ARNO GEFREITER R. I. R. 251 1915-02-24-28 - Jaminy wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie - - -
MÜLLER MAX UTFF. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIZERA ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MANGA HERMAN PODOF 21. J.R. 2 MGK 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MANN EMIL ERS.RES. RJR 219/8K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MACHEJ FRANCISZEK - - 1916 - Kończyce Małe wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MICHALEK RUDOLF JNFANT.  K.U.K.JR.4.12  1915-02-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
MUSIOL MATHEUS - - 1916-07-13 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
MALTKE W. - - 1915-07-16 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MIKLITZ ADOLF - - 191?-08-29 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
MUTI VAZYL HONV. K.UNG.L.I.R. 13 M.KIR.13 .HONV.GYAL.EZR. - - Borzęcin (nr 266) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
MODLICH EMIL - - 1916-12-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARYNIK FRANZ - - 1917-10-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
MUSSMANN MARTIN KR.FR. P.I.R. 74 1915-05-24 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALEK IGNATZ - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MENDEREK ANTONI - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
MARTH JOSEF JG. K.U.K. T.K.J.R. 2 1915-05-02 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIX OTTO - - 1916-07-02 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
MANNCEWITZ - OBERTS ROSJANIN 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
MARKSTEIN MAKS SZEREGOWY - 1915-01-14 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
MARZEC FRIEDRICH LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAJDAK LEON - - 1915 - Czernichów wieś, gm. Czernichów, pow. żywiecki śląskie - - -
MROSS STEFAN - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
MONDL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-05 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MECHLER H. ERS. RES. - 1918-04-27 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
MEEDEN G. JÄGER. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - GR. WICKERAU -
MARPUARD J. ERS. RES. RJR 221/6K 1914-12-16 - Baby/Kiełczówka wieś, gm. Moszczenica, pow. piotrkowski łódzkie - - -
MACZIOSSEK PAUL - - 1916-03-12 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
MASUR PAUL - - 1918-04-30 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
MLECZKO JAN - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
MASLOWSKI AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
MAREK EMIL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MILERANOWICZ PONVETE SERB. KRIEGSGEF. 1918-10-19 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
MATHO PAUL GREN. KPGGR 1 1915-06-06 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MLECZKO KAROL - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
MERLER FRANGINLLO HORN. JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - tablica zbiorowa
MARQUARDT WILHELM - - 1916-06-19 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
MILUTZKI PAUL - - 1917-11-04 - Brzeźce wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATUSIAK PIOTR SZER. ? 1916-08-09 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
MARTINEK JOSEF PIONIER K.U.K. P.B. 2 / 2K 1915-04-15 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
MASIER VINZENZ INF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MIKOSCH JOHANN - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
MARX WILLY KAN. * RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - * MUSK. (DEHNEN)
MORAWIEC STANISLAUS INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka V (nr 96) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORAWIETZ STEPHAN - - 1915-06-24 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
MOŚ JAN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
MELZ WILLY MUSKETIER M.G. KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-21 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MACURA RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
MIKULENKA EDUARD INF. K.U.K.I.R. 66 1914-12-23 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
MORAWETZ ANDREAS OSTERR.  - 1914-10-27 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS FATERLAND 
MARTINS ALBERT JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MIENTUS FRANZ - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MRNA LEOPOLD INF. I.R. 81 1915-02-03 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MIEDZWINSKI A. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MOLNAR JANOS PISTA HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MASŁOWSKI FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAGIERA THEOPHIL - - 1918-03-28 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MILCHEWSKI EDUARD WEHRM. 16 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MEIER FRITZ - - 1914-10-05 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
MILICS STEFAN INF. AUTO-KOLONNE 164 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
MESTERKNECHT RICHARD WEHRMANN LDW.INF.RGT 2, 5KP 1915-02-22 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOSER JOHANN INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÓJ KONSTANTIN - - 1914-08-26 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MITESSER JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHL JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER GUSTAV PION. - 1915-05-20 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MATOSCHEWSKI STANISLAUS - - 1919-09-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1894-04-20 LASCHIN -
MÜLLER HANS GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
METZNER OSWALD - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MÜLLER FRIDRICH GEFREITER J.R. 78/7K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
MATERNA AUG. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
MORAWIETZ ALEXANDER - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MENTE OTTO - - 1918-10-01 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MAJER JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MELECKY THEODOR JG. F.J.B. 16 5 M.K. 1915-01-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
ME? ? - - 1916-??-?? - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MIGAŁA STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MULLER WILHELM RES. KPGGR 1 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MOSER OTTO JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-05 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHKUHN WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MARK KARL OBERMATR. SMS BLÜCHER 1915-01-24 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1890-03-17 - obelisk
MRÓZEK ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MORAVEC ANTON LDST.INF. IR 98 1915-03-11 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MURCHE RICHARD - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MENGES GEORG FAHRER GD.FELDART.RGT 5, 3 BATT. 1915-07-25 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MILINSKI LEO FŰS. FR.2/35 cze-15 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MAGNITZ - UNTEROFFIZIER INF.RGT 93, 9K. 1915-08-05 - Ponikiew Duża wieś, gm. Goworowo, pow. ostrołęcki mazowieckie - - -
MAGIERA JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MÖLLER AUGUST JAGER RJB 19/4K 1915-07-03 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MIKA JOHANN - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MULLER KARL WEHRM. P.R.I.R. 220 1915-05-06 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MOROZOW PETER GREND. TAWRYCZER GR. GR 6  1914-04-05 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
MISCHLIWIETZ R. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MUSZKA GREGOR HONV. HIR 11 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIGDAŁEK IGNACY - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MARONDEL JULIUS - - 1914-09-03 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MLYNERCZYK ANDREAS ERS. RES. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Wielin wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński (niem. nazwa Vallint) zachodniopomorskie - Vallint obelisk
MARTINEC VILÉM - - 1916-06-21 - Mala Cermna Czechy Pogranicze - - -
MICHALAK TEODOR SZEREGOWY / POLAK 23 B.WART. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
MÖRTENHUBER KARL INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-04 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHON CONSTANTIN - - 1915-08-12 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MAGNEY JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAKSYMOMOWICZ JOHANN SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER GUSTAV - - 1915-08-29 - Strzeszowice wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MEGGER ALOIS - - 1918-07-15 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-11-11 OCKONIN -
MACHACEK ANTON LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MULLER ERNST - - 1918 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MALOLEPOZY (MAŁOLEPSZY?) - FUS./NIEM. FR ? 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MATHEBEL AMIL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MARSOLLEK PAUL - - 1917 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAJDA BOLESŁAW SZEREG. - 1920-11-26 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1898 - -
MANOWSKI FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
METYK STEFAN CIV. KUTSCH. ET.STAFF. 5/106 1915-04-21 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANZO? ? - - 1918-08-08 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MARKLAND A.E. 6008 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-02-08 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEYER WILHELM RES.INF. KPGRZF 2 1915-05-05 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MUCHA KARL WEHRMANN L.J.R.23/1K 5723 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MANN KARL PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEISTER - MUSK. INF.R. 148 1914-09-10 - Radzieje wieś, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MUSIAŁA ROCH - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
MOTZ GOTTFRIED LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACZEK JOHANN GEFR. - 1915-02-20 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARWEDE WILLY LANDSTURMMANN L.BTL. COLMAR XV/4, 3KP 1915-08-21 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOLLERFELD LUTG. B. PION./NIEM. P. KOMP. 112 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MILER FRANZ - RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
MAREK JAN - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
MÖLLMANN BERNHARD FELDWEB. RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MIJACZ KONSTANTIN - - 1916-08-30 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MURR JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-03-02 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MISCHEWSKI FRA - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Heinrichsdorf tablica pamiątkowa
MISKA FRIEDR. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MALECKI LADISLAUS RES.INF. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
MIKOŁAJCZAK MICHAŁ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MICHNA FRANZ - - 1917-01-05 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLER H. LDSTRM. 4 / LD. BTL. LEIPZIG 1915-04-08 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MYSZKA JÓZ[EF] - - 1918-04-10 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
MACHAŁKIEWICZ KAROL - 4 PP 4 KOMP. 1915-08-02 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAKOSCH WILHELM INFANT. - 1916-03-23 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MAKARUK DEMETER INF. K.U.K.I.R. 58 1915-01-(01-02) - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAICHER THEODOR - - 1915-05-15 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANGOLD OTTO GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MARTINEK BENEDIKT E.R.INF. IR 18 1915-03-08 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOOCK P. - - 1915-05-06 - Trzebiel II wieś, gm. Trzebiel, pow. żarski lubuskie - - -
MEWS WILHELM - - 1916-11-17 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1892-12-04 SY?OW -
MACIASZEK THOMAS INF. I. R. 57 1915-01-19 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIOL FRANZ - - 1916 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MARCUS RICHARD UT.OFFZ. - 1915-06-?? - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MORITZ FR. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MICHALSKI FRANZ - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
MAZUREK JÓZEF SZEREG. - 1919-07-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1888 - -
MATEJA TOMASZ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MITTERHUBER JOSEF INF. I.R. 14 1915-06-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MAUREDER FRANZ - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1875 ROHRBACH -
MAWHOOD - 13994 PRIVATE YORKSHIRE REGIMENT 1918-09-14 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MACAK JOHANN INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MULLER PAUL WEHRMANN L.J.R.6/12K 5681 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
MARINI MATTEO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAASBÖL ANTON MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MARTEN PAUL GEFR. - 1914-11-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MICHALAK R. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
MŰLLER HEINRICH LDST.INF. IR 98 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATULLA FRANZ MUSK. - 1917-11-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MALECKI ANTON LANDSTURMMANN STR.-BAU-BATL, 2KP 1915-05-27 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MOLLERS August PION. P.KOMP.113 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MAZUREK BŁAŻEJ GFT. ST. ŻOŁN. POL.LEG.R.4 4.P.LEG.POL. 1917-04-20 - Rabka-Zdrój (nr 233) miasto, gm. Rabka-Zdrój, pow. nowotarski małopolskie - - -
MAR? OSKAR - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MAZUREK P. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
MÜLLER KARL MUSKETIER RJR 220/5K 1915-07-02 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MASIS JOHANN - - 1918-05-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MUSZYŃSKI JOSEF KAN. FEST.ART.B. 5 1915-02-07 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MANN ARTHUR - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MISKA KARL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MINTEN JAKOB - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
MIŚ MARCELI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MALELKA VICTOR - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MIELKE FRIEDRICH KAN[ONIER] - 1915-02-13 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MAY? WALTER - - - - Siemianice wieś, gm. Słupsk, pow. słupski (niem. nazwa Schmaatz) pomorskie - - zaginęła
MUTKE JOSEF - - 1914 - Grobniki wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MAI(S)(Z)EL RYSZARD KAZIM LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MARKIEFKA HERM. INFANT. - 1916-02-12 - Gliwice II miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - sarkofag
MAREK FRANZ INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUCHA VIKTOR - - 1916-07-21 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARCNIAK JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MASOPUST FRANZ RES.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOHAUPT EMIL - - 1915-09-29 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1890-03-28 GROSS-EULAU -
MADLE MATTHIAS JG. T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATHES RICHARD FŰS. FR.3/35 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MATHISCIK - - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
MENZEL R. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
MARTINS GEORG GEFREITER - 1917-05-04 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MICHALAK IGNACY SZEREG. - 1919-03-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1895 - -
MIŚKA FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MOLNAR KAROLYI INF. - 1914-12-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MIZGA FLORIAN - I.R. 20 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1883 MOSZCZENICA -
MC DONALD J.C. S/31096 PRIVATE CAMERON HIGHLANDERS 1918-08-24 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MARSIK JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIKOŁAJEWICZ WOJCIECH - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAURER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MACHMÜLLER K. MUSK. 6 / REKH. W. I. R. 86 1919-12-03 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MEWS WILH. ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
MARKOWSKI JOSEF PION. PB 10 1914-10-08 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATUSEK FRANZ LANDSTURMMANN FELDART.M.KOL. 2 DIV BREDOW 1915-04-13 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MACH JOSEF - - 1915-06-28 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MULLER HENRICH ERS.RES. I.R.74/88 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MALENA FRANZ INF. K.U.K.I.R.24 1914-12-15 - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MRUGALLA JOHANN - - 1915 - Zawidów II miasto, gm. Zawidów, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
MALLWITZ KARL - I.R. 49 1916-05-08 - Zwierzynek wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MRZYGŁOD J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
MEYER RICHARD GREN. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT.4 1915-05-02 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.G.R. 4
MICHALIK WLADISLAUS - - 1918-10-07 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARJANOWIC IVO INF. K.U.K. BOS.-HERZ.I.R. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
MEIER RICHARD - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOSCHEK JOH. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAHLKOW RICHARD MUSK. PRIR 269 1915-05-04 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MIKA JOHANN - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MISCHNICK KARL GREN[ADIER] - 1918-02-18 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MÖCKEL JOSEF HORNIST STAB DES HERZ. I.R. 3 1914-12-22 - Gorzów Śląski miasto, gm. Gorzów Śląski, pow. oleski opolskie 1895 - -
MAKSYMOWICZ ROMAN PODPORUCZNIK DOWÓDCA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - „NAWROT”, ZGINĄŁ W CZASIE ATAKU POŚCIGOWEGO ZA MOSKALAMI W MAJDANIE KRAISENIŃSKIM, POŚMIERTNIE ODZN. VM V KL
MROCHEN JACOB - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIENNA PAUL - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MAYRHOFER FRANZ PTRF. T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MUREK PAUL - - 1916-07-11 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MEIHSNER KARL - RGT-217 1914-12-07 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MATUŠKA STANISLAUS TIT.GFT. IR 18 1915-03-18 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖNIG HERMANN - - 1918-07-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1870-04-11 SAGAN -
MAILLEFERT MARTIN MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAZURKIEWICZ PETER ERS.RES. FR 11 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MACIOLEK OTTO FAHRER - 1914-10-03 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MEHLAN HEINR. - - 1918-03-08 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MIKUPPA - SZEREG. - - - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MORKIS JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MORLAK ROMAN INF. TELE. R. 1915-05-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MUHLLEDER JOHANN - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1878 URFAHR -
MAY ERICH - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MC L.MORRSON D. 305032 PRIVATE HIGHLAND LIGHT INFANTRY 1918-11-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAZUREK STANISLAUS LDST.INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAĆKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MAZZURANA HERMANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MALKOWSKI - RES. I. R. 141 - - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MANIA JOSEF INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÖBUS ADOLF WEHRMANN LDW.INF.RGT 6, 8KP 1914-11-21 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MALISSEK KONST.(ANTIN) - - 1916-07-21 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MATHEINSCZIK MICHAEL - PREUSS.RES.FELDART.RGT.47 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MÄRZ PAUL - - 1915 - Jabłonów wieś, gm. Brzeźnica, pow. żagański lubuskie - - -
MADAY GEORG - - 1919-04-14 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-05-14 BRESLAU -
MAURER LAYOS GEFR HONV. IR 23 1915-02-21 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
MATE - OBERLEUTNANT - 1914-12-16 - Rzepiennik Strzyżewski (nr 114) wieś, gm. Rzepiennik Strzyżewski, pow. tarnowski małopolskie - - Od szrapnela na polu waliki zabity
MUSIOL JOHANN - - 1914-12-26 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MEYER HERMANN LEUTNT. D.R. GERDE RES. SCHÜTZEN BATL. 4 KOMP. 1915-11-17 - Żarki miasto, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - -
MARTINOVIC PETAR INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1892 - -
MIHATSCH ALOIS - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
MOZIGEMBA K. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MISSLER GUSTAV MUSK. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MITRENGA PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
MULITZE GOTTLIEB GEFR. - 1916-04-22 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
MROHS FRANZ - - 1914-09-04 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
MAROSTEK MIKOŁAJ LEGIONISTA 4 PP - - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MAIWALD KURT - - - - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MITARAJ MICHAEL HURN. I.R. 58 1914-12-25 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MASCHKUHN EMIL - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MATUSZCZAK EDM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - TRZEBIEŃ -
MEYER 1 ERICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYERHÖFER MICHAEL UT.OFFZ. BRIR 13 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUHL? OTTO - - - - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
MUSIOLIK JÓZEF - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
MALAGA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEIER J. UNTOFFZ. FR.35 1915-06-18 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MERCHEL HERM. ERS. REKRUT - 1919-02-21 - Waplewo I wieś, gm. Olsztynek, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - - -
MUSSIG RICH. - - ????-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
MOSIŃSKI ST. SZEREG. - 1914-11-25 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
MORTH KARL LDSCH. K.LD.SCH.R. III 1915-03-20 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MICHALIK G. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MIŚKOWICZ PETER LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARCINIAK STANISŁAW - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MALURA EMANUEL - - 1916 - Bolesław I wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
MEIER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 59 1915-02-19 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEINS HUGO GEFR. 4 / LANDW. I. R. 31 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MÖRKE ROBERT FÜSILIER - 1914 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
MARKEL FRANZ KUTSCH.KAN. SCH.F.A.R. 53 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
MATHIS JOHANN GTT. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER ERNST WEHRMANN DW.INF.RGT 133, 9K 1914-12-25 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MIKA ANTON - - 1918-06-25 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MICHALLIK JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MAMSKE GUST. MUSK. - 1914-11-10 - Grabik wieś, gm. Żary, pow. żarski lubuskie - - -
MANCHE KARL - - 1930-03-21 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1871-01-11 SAGAN -
MEYER JOH. VZFELDW. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASUR JOSEF - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
MIODOŃSKI MIECZ. PODCH. - 1919 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
MASLOWSKI ALB. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
MÜLLER HEINR. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
MAHLKE OTTO - - 1917-07-28 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
MULLER VIII ERICH GREN. PRIR 269 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
MACEK JÓZEF - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
MAUK JAROSLAUS DRAG. D.R. 8 1915-02-17 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
MICHAELIS E. - - 1915-07-08 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MATUSCHKA Graf - - - 1918-04-06 - Prężynka wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
MARYNDZIAK OTTO LEGIONISTA 4 PP 3 KOMP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
MENZEL ERICH - - 1915-06-25 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
MÄRZ MARTIN JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-04 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER FR. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
MENDEL WINC. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
METSCHNABL FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1919-04-30 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1876-05-17 NEUE FROST COLONIE -
MOCH FRANZ ERSATZ-RESERVIST LDW.INF.RGT 7, 1KP 1915-01-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
MELBER J. LDSTRM. I.R.4/118 1915-06-17 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
MERKUŁOW - - 2P.STRZ. 1914 - Kazimierz Dolny miasto, gm. Kazimierz Dolny, pow. puławski lubelskie - - -
MUNCHOW WILHELM GEFR. 9. KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-05 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
MÜLLER ALFRED - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
MITTAG AUGUST WEHRM. - 1915-07-16 - Danowo wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - -
MÜCHER WILHELM RES. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MECHNIK JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MIELKE MAX WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MANIA I. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MALD?N ARC?O?? ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 324 P.P. 1918 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MAJERHOFER ANDREAS SCHAUFFER AUT.KOL. 42 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
MIKUŁA JAN - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MELLOR E. 6118 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-01-06 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MAX EDUARD MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MITZL JOSEF K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-02-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MATUSZEK JAN - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu
MAIER KURT SCH. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MIZERAK ALEKS. INF. K.U.K. F.J.B. 24. 29 1914-12-(10-11) - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MAYER ANTON UTFF. BAYERISCHES RGT. 3 1915-04-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHAŁEK JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MIKUŚ STANISŁAW - - 1917 - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MELZ WILLY PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKOSCH PAUL LDSTM. - 1915-09-24 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARESZAN GREGOR ZIVIL ARBEITER K.UNG.A.A.22/5 1916-04-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MALINOWSKI JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIKA PAUL - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MAIKOFF GUSS RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MUSIKAJEW NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 290 P.P. 1917-10-14 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MOHOLYAN PETER RES. K.UNG. L.I.R. 22 (M. KIR. 22 HONV. GYAL. EZR. ) 1915-01-07 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MALINA PETER - - 1915-02-25 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MENCZER BENZION PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1876 - -
MATTHES MAX GFT. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MEINKE FRITZ - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MAIR JOHANN OB. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MLYNECK THEODOR - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MICHEL P. - - 1914-11-02 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MICHALSKI L - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
MAIER MODESTUS RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-(02-03) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKOWSKI FRANCISZEK - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT JANA I SZCZEPANA
MATLIEBE HEINRICH - - 1917-04-30 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - ROTHENBURG TABLICE
MILGERT OTTO G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MÄRTER FRITZ RESERVIST 10 K INF REG 160 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MÜLLER HERMANN - PREUSS.RES.JÄG.BATL.19 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MOCZYGEMBA VIKTOR - - 1915-11-11 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MISAN GRIGORI RUSS.SOLDAT - 1918-09-25 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALOVANY CYRIL INF. I. R. 3 1915-02-12 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILDE TRAUGOTT UNTEROFF. - 1917-07-19 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
MERES FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 30 1915-02-26 - Domosławice (nr 291) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MENKE AUGUST MUSK. IR 343 - - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MIKA JOHANN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MULLER PAUL WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAINKA ROBERT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MARINESKU JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 72 P.P. 1917-06-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MALY ANTON INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.07.1915
MRUK FRANCISZEK - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
MIDDELTON O.T. 235657 PRIVATE WEST YORKSHIRE REGIMENT 1918-02-29 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MEHLICH VIKT. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOROZ WASILI INF. I.R. CHERSON - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MENTEL - KRIEGSFREIW. GARDE RES SCHÜTZEN BATAILLON - - Borkowo Kościelne wieś, gm. Sierpc, pow. sierpecki mazowieckie - - -
MUSIDA ROCHUS - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MAYER MORITZ VZFLDW. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHA FRANCISZEK - - - - Kadłubiec wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MENDROCH ANDREAS INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MLETZKO JAKOB - - 1917-08-26 - Naczęsławice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARTIN FRANZ VIZEWCHTM. FS.A.R.3/4.M.K. 1915-09-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MANN GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MULARCZYK PETER - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
MALEC PAWEL RUSS.SOLDAT - 1917-08-27 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MADEJA JAN - - 1916-12-04 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1887-08-28 Ornontowice -
MALONEK KARL WEHRM. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-07 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MITULLA JOSEPH - - 1916-07-02 - Kózki (opolskie) wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MÜTZENMACHER ELIAS PIECHUR 15 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1891 Potok Złoty k. Buczacza -
MERTENS PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MIETZ KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MAIRHOFER SEBASTIAN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAY CZESLAUS KRG. FRW. IR 45, 3K 1915-05-26 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
MÜCKE G. - - 1916-11-24 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MARQUARDT PAUL WEHR. L.J.R.6/12K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MALEK WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKOWSKI KAZIMIERZ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MÜLLER PAUL - - 1915-01-2? - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - LANSITZ TABLICE
MANGERIN EMIL - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MELZER MART. RESERVIST 9 K INF REG 150 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MÜLLER 3 ALFRED - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MONDRY JOHANN - - 1918-09-02 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MO??EZO ??P RUSS.SOLDAT - 1917-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MARKALY ALEXANDER EDUARD OBLT. SCH. R. 33 1914-12-26 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAINKA JOHANN - - - - Mierzęcin wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MEIDL JANOS HONV. K.UNG.L.I.R.20 (M.KIR.20.HONV. GYAL.EZR.) sty-15 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOEBIUS WALT. E.F. VFFZ. J.K. 6 B. IR 34 1915-04-28 - Chojnowo wieś, gm. Czernice Borowe, pow. przasnski mazowieckie - - -
MYLEK PETER - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MORISER WILHELM GFT. KPGGR 3 1915-05-07 - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MARZEL FRANZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MATWEJEW GAWRIL SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 36 P.P. 1918-07-13 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MATYS FRANZ INFT K.K. LIR 30 KP 4 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 07.07.1915
MARZOK FRANZ - - 1914-09-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MOORE H.B. 8893 CORPORAL KING`S OWN YORKSHIRE L.I. 1918-11-16 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MICHALLIK PAUL MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOSER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 59 1915-05-08 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAROUART - LEUTNANT D.R. J.R.92/2K. 1915-08-02 - Ciechanki I wieś, gm. Puchaczów, pow. łęczyński lubelskie - - -
MAIKE KARL - - - - Białogóra wieś, gm. Krokowa, pow. pucki pomorskie - - obelisk
MAES WILHELM MUSK. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
METZGER OTTO INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAREK KARL - - 1918-09-04 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARKIEWICZ JÓZEF - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1882 - -
MESTER JAKAB HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MITULLA PAUL - - 1918-04-14 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MELASKIEWITZ M. LDSTRM STRASSENB.K.39 1915-08-27 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MANTHEY ROB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHALIK LUDW. - - 1916-03-15 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARNIKOWIC DRAGOLUB RUSS.SOLDAT - 1917-04-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALCZYK FRANC. - - 1914-12-08 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-01-13 Ornontowice -
MAREK MARIUS MUSK. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
M? PETER - - 1915-08-?? - Złotniki wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MACH JAN SZER. PUNKT ZBORNY PIOTRKÓW 1918-02-23 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 16 - -
MICHELS LEONARD RES.INF. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MOCEK OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MANGLBERGER LITT. JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAJKA JÓZEF - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜLLER H. - - 1915-02-23 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
MUCKE ADOLF ERS. RES. L.J.R.72/4K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MANDANEC GEORG INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAŁKOWIAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MAINKA ALOIS MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MANSL GUSTAV - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MERSCH KONRAD MUSKETIER 6 K INF REG 150 1914-12-02 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MAAS BERNHARD - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MOSQUA KARL - - 1914-12-31 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MORTWINCZE? FEODOR RUSS.SOLDAT - 1917-11-03 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MASŁOŃ JOHANN LDST. INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALEIKA WILHELM - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - PAWŁOWICZKI -
MAEHO JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MACIEJEWSKI LEO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACHURA ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MACHAČEK ALOIS SCH. SCH.R. 10 1915-02-20 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAREL EMIL - - 1914 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MERITZA GEORGE ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-04-12 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MĘDLOWSKI JOHANN INFT K.K. LIR 34(?) - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
MONITKA STEPHAN - - 1915-10-15 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
MORPETTI S.H. LIEUTENANT NORTHUMBRELAND FUSILIERS 1918-10-22 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MIERZWA FRANZ MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOTT GIOVANNI MATTEO JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARGOS FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MAYES JACOB WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MOHR TEODOR INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACHETA JAN PLUT. - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEZŐ ISTVÁN HONVÉD 10/6.HONV.GY.E. 1914-12-11 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MINDING EMIL MUSKETIER 1.E.BTL.3.J.R.76 1915-09-18 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARCINIAK JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MISCHAH JOHANN - - - - Karpacz miasto, gm. Karpacz, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
MORITZ VIKTOR - - 1918-07-28 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARTIWOW ANTON RUSS.SOLDAT - 1919-09-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MELZER RICHARD - - 1914-08-22 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1886-01-24 - -
MALCZYK WINCENT - - 1918-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1896-12-19 Ornontowice -
MAZOW WASILIJ INF. RUSS.I.R. 125 1915-01-31 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAJDA ANTONI - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - ŁAZY -
MAZURKIEWICZ ALEKSANDER SIERŻ. ŻAND. POLOWA 1918-11-01 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
MŰLLER OTTO MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MIERS WILHELM - - 1918-07-05 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
MARKSTEINER KARL JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MISIASZEK FRANCISZEK - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAĆKOWIAK MICHAŁ - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATERNE FRIEDRICH ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANTKE KARL OFFIZIER - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MULLER JOSEF - - 1917-05-05 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MICHALEWICZ P. - - 1914-11-10 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1883-06-29 Wijewo -
MINNERS JAK. RESERVIST 1 K INF REG 150 1914-12-07 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
MEIER WILHELM GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MUCHA KARL - - 1915-09-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MELCHERT HERMANN - - 1915-03-25 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
MAIZEL PETER - - 1919-03-13 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891-12-19 - -
MASTULA JAROSLAUS LDST. INF. SCH. R. 14 1915-01-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARX ADOLF - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
MALINKA ZENON LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAGGA FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACHURA JOSEPH - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARTYNOWICZ SIMON INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIELNIKOW ANDREJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 5 P.P. 1917-07-28 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MIERZWA STEFAN ULAN K.K. LUR 3 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 12.10.1914
MACHURIG REINHOLD - - 1918-07-27 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MUTFORD H.G. 2464 PRIVATE ROYAL NEWFOUNLAND REGT. 1918-09-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MOCEK TOMASZ - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
MOCHA AUGUST MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MŰHLEGGER LUDWIG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MARGOS HERMANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MENGES GEOPRG - P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MUNZINGER RUDOLF OFFZ. STELLV. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIROCHNA STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
MICHL JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MÜNKENBERG ? LDSTRM 6.L.J..BTL.S.16/15 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MARSKE EMIL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MACZIONSEK AUGUST - - 1916-06-30 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MED.??W MERKOLI RUSS.SOLDAT - 1???-05-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALASSA JOSEF - - 1917-12-25 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MOZGALIK EMANUEL - - 1915-08-24 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1881-12-25 Ornontowice -
MIRONCZENKO NIKIFOR UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-12 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MÜNZER PAUL - - 1914-09-27 - Strzeleczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MILWA FRITZ WEHRMANN - 1915-05-15 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
MICHALSKI FRANCISZEK SZER. - 1918-10-27 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MŰLLER I OTTO RES.INF./NIEM/ PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
MAKAŁA STANISŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAYERHOFER JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MISIASZEK MICHAŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MANICKI FRANCISZEK - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MATT RUDOLF ALOIS LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARONDEL JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MENDEL KARL - - - - Szalejów Dolny wieś, gm. Kłodzko, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
MAAKE WALTER SZER. ? 133 1914-11-25 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
MELEC STEFAN JG. K.U.K. F.J.B. - - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MATHES JAN - - - - Kępa wieś, gm. Łubniany, pow. Opolski opolskie - - -
MATELOWSKI FRANCISZEK - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MALSZEW ANISIN - - 1916-06-14 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1898-02-15 - -
MATEJKA FRANZ INF. I. R. 100 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALINA ANTON - - 1917-04-16 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
MUELLER KURT MUSKETER 10 KOMP. REG.78 1915-??-?? - Monasterz wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie 1892-09-27 - -
MARCZEWSKI NIKOLAUS SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-07) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAHENHAMMER GEORG - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MROSS ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MICHALEK ANDREAS LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MILITINOWICZ MILAN JENIEC CYWIL ROSYJSKI - 1915-12-08 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - nagrobek
MEHWALD BRUNO - - 1915-07-26 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MONNING OTTO UFFZ 1. KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Talusy wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie 1892 - -
MŰLLER RICHARD PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜNCHOW PAUL KAN[ONIER] - 1919-01-05 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
MROHS GERHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
MERTENS OTTO SCHÜTZE - - - Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
MILZ FRITZ GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MACK JOSEF UT.OFFZ. B.I.R. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MEHLIS ERNST GEFREITER 3.GARDE.UL. REG.4.ESK. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MUNZER AUGUST - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
MIĘKINA FRANZ LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MANTHEY FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MARUHN FRDR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYER JOSEF - - 1916-07-25 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MERCWIEKOW MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1918-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALESKA J. - - - - Żelazna wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
MOJSIENKO ALEKSANDER INF. RUSS.I.R. 126 1915-01-17 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MANDELKA ANTON - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
MEIER - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
MISIC RAPHAEL FRANZ RES.SCH. SCH.REG. 27 - - Tarnowiec (nr 19) wieś, gm. Tarnowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
MAKAŁA ANDRZEJ - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
MAKEJEW JAKOW ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 270 P.P. 1917-06-09 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - tablica zbiorowa
MEHRINGER JOSEF KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAKSYMO JOHAN - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - W Biłkow pow. Bohorodczany -
MATYSIAK ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
MEACHAM J. 134004 GUNNER ROYAL GARRTSON ARTILLERY 1918-11-26 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
MATTHEIS JOHANN INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARZKOWSKI JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MACHEJ JÓZEF - - 1918 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - zmarł w szpitalu, przy nazwisku dopisek 16
MICHNA PAUL UNTERFFIZIER 4K.JNF.REG.21 1914-11-17 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
MIELIKI CASIMIR - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-12-09 - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
MADEJ FRANCISZEK - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
MIEZIN STANISŁAW - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
MATTKE WILLY MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSIOLIK WILHELM - - - - Podlesie wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACOUREK OTTO LDSTRM K.U.K.R.T.B.A.31 1916-04-21 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
MAHRHAUSEN LUDW - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOESER ARTHUR FLIEGER - 1915-09-25 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
M? ?ODOR RUSS.SOLDAT - ????-10-10 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIHULKA ADAM E.R.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MORARU GOZMA ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 3 P.STRZ. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
MICHALECZ DEMETER INF. K.U.K.I.R. 65 1915-01-09 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
MÜLLER RICHARD - - 1917-10-10 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
MEDVE LAJOS HONV. HIR 10 1915-06-?? - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
MALOTTKI VON WILLI - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
MUSIL MARTIN INF. K.U.K.I.R. 81 - - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MANTHE? WILHELM - - 1915-02-25 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1885-07-10 - -
MYNHARD HERMANN WEHRM. 1./224 ? - Osjaków wieś, gm. Osjaków, pow. wieluński łódzkie - - -
MAHLE FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MULLER FRIEDRICH RESERVIST J.R.74. 8.KOMP. 1915-07-18 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
MANNIGEL WILHELM - - 1916-10-28 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1887-08-31 - POMNIK
MIELKE MAX - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
MINER GEORG SZER 8.83 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
MONTAG AUGUST - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
MASCHKE EUGEN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MIERZOWSKI VIKTOR - - 1918-05-28 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MIKICZ ZIWAN RUSS.SOLDAT - 1917-08-29 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MALINA JOSEF INF. I. R. 56 1915-05-06 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIKSCHE JOSEF INF. K.U.K.I.R. 99 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MACHEN P. FLG. - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MICHLER ERWIN - - 1918-09-26 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
MULLER JOHANN E.R.SCH. K.K.SCH.R. 24 1915-02-18 - Smerekowiec (nr 56) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARGIKITI RADOWAN - - 1915-08-15 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MACHURA JAN - - 1916-12-20 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MANSKE WILHELM - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MIELCHEN GUSTAV - - 1918-06-01 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MUCHA JAN KAN. 1 P.ART. 1917-08-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie - - -
MICKLEY FRANZ GEFREITER - 1914-09-10 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
MROWCZYK KAROL - - - - Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
MELLAUNER JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
METZNER WILHELM SCHÜTZE I.R. 45 / MGK 1915-08-03 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MOROSZY JOHANN E.R.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER ANDREAS GEFR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKUCH JAN - - - - Piotrowice wieś, gm. Przeciszów, pow. oświęcimski małopolskie - - -
MEUSEL JOSEF - - 1917 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MUSIAŁ JAKOB LDST. INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROHS FRANZ - - 1914-12-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MACZIOWITZ IGN. GRENADIER - 1918-09-21 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MERBACH ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSIOL FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MASKWITOW IRIGAN - - 1916-07-16 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1888 - -
MARTZINEK FRANZ - - 1916-07-02 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MELNEK MICHAEL - RUSS.I.R. 42 - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MEHNEL - VZFW. GREN. REGT. 4 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MEUSEL ERICH - - 1915-03-09 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MÁČEK FRIEDRICH LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAREK FRANZ - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MONCZANOW ANDREJ ZGSF. RUSS. LOST. BAON 159 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAYER EMIL - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MASCHKE FRITZ WEHRM. - 1917-11-17 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
MAYER FRANZ ERS. RES. R.I.R. 208 / 9K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAMPE GEORG GRENADIER - 1916-07-06 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MIČKA GOTTLIEB LDST.INF. I.R. 36 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MICHALSKI BRONISŁAW ŻOŁNIERZ POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA 1918-10-20 - Lipno I wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie 1896-11-01 - Rozstrzelany przez Niemców
MORYS HUGO MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MICHEN MAX - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MÜLLER JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-16 - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - Obelisk z imienną tablicą zbiorczą
MAREK FRANZ - - 1921-05-24 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOLLENDZIN -
MISRCEA VINZENT - - 1915-01-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MIOTŁA STANISLAUS LDST. INF. I. R. 20 1915-03-09 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISKA ERNST - - 1916 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MANNSCHAFTEN ALBRECHT KARL - PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 - - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MASCHLANKA GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYER HERM. - - 1917-07-08 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
MÜLLER FRANZ - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
MAJCEN ALEXANDER ERS.RES.INF. IR 87 1915-04-18 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MARTINENKO IWAN RUSS. - 1915-06-02 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MALINA JAN - - 1915-02-11 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MIELKE GUSTAV - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MÜLLER FRITZ - - maj-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
MECKELBURG OTTO - 11/R J.R 20 1914-12-16 - Iłów wieś, gm. Iłów, pow. sochaczewski mazowieckie - - -
MÜLLER RICHARD GEFREITER - 1917-10-22 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MARZOL WIKTOR - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MESSNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOLL RUDOLF GEFREITER F.A.R.201/5. 1915-08-01 - Barki wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MUDRYKOWSKI ALEXANDER JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYER JOSEF RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAICHERCZYK JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOBIUS FELIX - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MAI WILLI MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGIERA JOHANN - - 1914-11-14 - Dziedzice wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MARCŸ JOSEF FÜSILIER - 1914-09-06 - Góra Św. Anny wieś, gm. Leśnica, pow. strzelecki opolskie - - -
MERTINS LOUIS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MUSIOL KLEOPHAS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATZANDER RICHARD - - 1918-12-04 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MENDZIGALL FRANZ - - 1916-11-11 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIETH FLORIAN INF. K.K.LDST.M.B. 78 1915-05-06 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MONTUA - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
MOGWITZ ERNST - - 1917-01-19 - Katowice-Szopienice część miasta Katowice śląskie - - -
MARX MATHIAS LDST.SCH. SCH.R. 24 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOLENDA ALOIS - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
MAIRHOFER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-04 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER GERHARD - - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MELZER WILHELM KAN. - 1917-07-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
MICHALSKI FRANZ LDSTRM. I.R. 46 / 2K 1915-07-20 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MAMPE THEOPH. MATROSE. - 1915-01-21 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MIKULSKI STANISLAUS MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAI EMIL ERS.RES. ERS.RES.INF.RGT. 21 1915-02-08 - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MULARCZYK THOM. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MOY FRANZ - - - - Chrząstowice I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
MAKIETYN JOSEF JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MICHALSKY ALFRED - - 1918-08-18 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
MLACHAREK ADOLF - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MITAK FERDINAND INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISKA GEORG - - 1918 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MOEBIUS ALFRED GFT. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
MAU ALB - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MELWALD AUGUST - - 1916 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
MACION FRANZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MATEJČIČ ERWIN LTN. REIT.SCH.R. 2 1914-12-16 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MASLINKOW MICHAEL PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-25 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MALINA TOMASZ - - 1916-07-31 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MECKLENBURG ERICH - - 1917-04-27 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
MÜNCH ? ROBERT - INF.REGT. 63 1915-04-27 - Łączany wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Lankau) opolskie 1884-02-14 - obelisk
MORT ALBERT - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
MEISSLER KARL - - 1917-09-24 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
MICHALSKI H. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
MISCHI ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MULLER PAUL LTN.D.R. 3/5.G.R.Z.F. 1915-08-02 - Siedliszcze wieś, gm. Siedliszcze, pow. chełmski lubelskie - - -
MÜLLER HERM. AUG. ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYR JOHANN RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALIK KONRAD - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MUNCHNER ERICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MARCINKOWSKI ALOIS MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGIERA PETER - - 1914-09-29 - Racławiczki wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MALKUSCH GEORG - - 1915-09-12 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
MEURER RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MICHAJLENKO ? RUSS - ????-??-?? - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MAZUROW NIKOLEI - - ????-??-?? - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890 - -
MLUDEK PAUL - - 1914-08-22 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MIKUŁOW JINKO KOSAK - - - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MACKOWSKI LEO RESERVIST 5 KOMP. 176 P.P. 1914-09-09 - Kruklanki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MEISL GEORG SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISKE ? MUSK. - 1915-05-03 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
MARTINELLI SILVIO GIUSEPPE JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MOHR EMIL V. - maj-15 - Gorzyce I wieś, gm. Tryńcza, pow. przeworski podkarpackie - - -
MARTIN PAUL - - 1915-08-21 - Białogórze wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Lichtenberg) dolnośląskie - - obelisk
MINNE - ERS. RES. I.R. 77 / 13K 1915-07-15 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
MEYER RUDOLF MUSKETIER - 1918-07-18 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
MITAN ULLRICH LEUTNANT PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAX THOMAS RICH. ERS.RES. 1 ERS.BTL.JNF.RGT. N.107 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
MUSCHALLA JOH. MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MALCHEREK THEO. - - 1914 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MARECK FRANZ ERS.RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-08 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKULLA ALOIS - - 1917-08-22 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MONCZAKOW WESELVOLOD - - 1915-07-25 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-02-11 - -
MŁYNARSKI ADAM INF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISKA GOTTLIEB - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MOCHALSKI JOHANN RES PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-12-22 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAUS KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MAINUSCH VALENTIN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MELNIK ROCHUS LDST.INF. IR 87 1915-04-19 - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MATZESZONAK FILIPP RUSS. - 1915-08-06 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MASTALERZ JÓZEF - - 1915-06-17 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MICHAEL PAUL - - 1915-09-28 - Radomierzyce wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki (niem. nazwa Radmeritz) dolnośląskie - - pomnik
MAISIK PAUL - - 1915-05-31 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MANSCHEL RUD. FAHRER - 1917-01-10 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - -
MICHAŁ' - LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie 1892-06-05 - -
MISCH HERMANN - - 1915-01-31 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
MADEO GIUSEPPE SOLD. 267.FANT. 1919-01-12 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-11-22 - -
MOSER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MICHELSEN OSKAR FUSILIER 4.G.R.Z.F.10K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
MYCAK MICHAEL JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MAYR LUDWIG JG. T.K.J.R. 4 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MACISZ JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MASZCZENKO GEORGIJ ZGSF. RUSS.I.R.124 1915-02-07 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MALOSEK STANISLAUS - - 1916-03-14 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Żlinice -
MEYER ALFR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOSCHKO JOSEF - - 1915-07-15 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARUS JOSEF RUSS - 1918-10-22 - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MEIER EDUARD - - 1916-09-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
MRACHALA? ANTON - - 1914-12-13 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MLUDEK PETER - - 1915-09-25 - Pietrowice Wielkie wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MÜLLNER JOSEF SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-05) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
MAINDA MAX - - 1917-01-18 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MÖRGEL ERNST MUSKETIER 10 KOMP. 44 P.P. 1914-09-11 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
MICHAŁOWICZ NIKOMIAN - - 1915-03-31 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAIWALD JOSEF - - 1915-07-23 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MATEK - ÖST. UNG.KRIEGER - - - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MAAHS ERNST - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MEISEL RICHARD GEFREITER - 1917-08-25 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MOLDENHAUER LEO RESERVIST - 1914-12-11 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
MÖDL JOHANN INF. P.I.R. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MUSCHIEL WILHELM MANNSCHAFT - - - Gliwice IV miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - SZOBISZOWICE -
MULLER KURT ERS. RES. L.J.R.72/2K. 1915-07-18 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
MATZKOWSKI PAUL - - 1915 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - - -
MAUSBECK ERNST KR.FR. P.R.I.R. 218 1914-12-06 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MIKULSKI JOSEF - - 1916-10-02 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DZIELAU -
MODRZEJEWSKI STEFAN - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
MOSZKOW WASILI - - 1916-05-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-08-09 - -
MOLNÁR ANDRÁS HONVÉD 11.HONV.GY.E. 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MISKA KARL - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
MAJ THOMAS INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEHL - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MEYSE ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MOZET FRANZ JG. TKJR 3 - - Uście Gorlickie (nr 57) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MOŹDZIEŃ BOLESŁAW - - 1917-10-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
MICHAEL P. - - 1915-10-04 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
MALSCHOSS ANTON  STELLENB. SOHN - 1914-09-20 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1885-04-20 - obelisk
MEHLITZ ALB. - - 1914-09-19 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
MÜLLER ? GEFR. - 1917-08-31 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTENDORF -
MANTEUFFEL FRITZ GEFREITER HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-03-13 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
MARINIAK - MUSKIETER 8 KOMP.INF.RGT.ND 50 1915-08-16 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1883-02-22 - -
MAGGI ALESSANDRO SOLD. 9. 1918-12-18 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887- - -
MÖSTL JOHANN INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
MÜLLER HEINRICH - - 1916-05-05 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
MARCHEWSKI AUGUST - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
MENNEL ALBERT JG. T.K.J.R. 4 1915-03-12 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MIECZYSŁAWSKI JAN - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
MERKER FRIEDRICH GEFR. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAGOSCH PAUL - - 1918-03-26 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
MEYER WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
MOSCHKO FRANZ - - 1918-06-21 - Kędzierzyn-Kożle - Cisowa miasto, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MIKALOW STEPAN - - 1916-01-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1890-08-01 - -
MUSIAL KARL - - 1916-10-31 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
MARTINUS ANTON - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
MICHAŁKIEWICZ NIKIFOR ERS. RES. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
MISKA CHRISTIAN - - 1917-09-07 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
MÜLLAR JOHANN - - - - Leśnik wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
MARINCIC JAKOB JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-02 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
MACHAČEK ANTON LDST.INF. IR 36 1915-03-30 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
MAKAROW TEODOR RUSS. - 1915-06-11 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
MECER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 28 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
MEIER WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
MENTZEL RICHARD LANDSTR. - 1918-03-31 - Jastrowiec wieś, gm. Bolków, pow. jawrorski (niem. nazwa Oberlauterbach) dolnośląskie - - obelisk
MAYHACK AUGUST FAHRER - 1918-02-12 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Karzin-Karzcino - -
MÖST MAGNUS [ANTON] RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
MROCHEM JOHANN LDSTR. 31 LDSTR. ERS. INF. BTL. VI A.K. VI/97 1918-05-03 - Chorzów miasto, gm. Chorzów, pow. M. Chorzów śląskie - - -
MAI R. - - 1915-06-26 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
MICHAEL - WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
MUTKE JOHANN - - 1915-09-03 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
MAISS JOHANNES - - 1918 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
MUSCHOL KARL - - 1916-05-22 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom