Nazwisk w bazie na literę K: 7072

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
KŁYKAJŁO WLADIMIR KPL. I.R. 58 1915-01-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KŁUSEK JÓZEF - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KŁODA ANTONI SZEREG. - 1920-07-24 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
KŁODA JÓZEF SZER. - - - Czechowice-Dziedzice III miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ MAREK - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KŁAPTOCZ ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KŁABIŃSKI WINCENTY - - - - Przemęt I wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KYVALA JOSEF GFT. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KYTZIA PAUL - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KYSZCZ LUDWIG - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KYSELY JOSEF GEFREITER K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KYSELKA GOTTLIEB FAHNR.I.D.R./AUSTR.-WĘG. SCH.R. 25 1915-02-17 - Gładyszów (nr 55) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYSELA FRANZ UT. JG. K.U.K.F.J.B. 17 1914-09-26 - Tuchów I (nr 160) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KYRCZ FRANCISZEK - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KYR FRANZ INFT IR 505 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 08.08.1915
KYNISZ KONSTANTY RUSS. L.R.51 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KYNEL JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-03-20 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYNAST PAUL - - 1916-04-09 BETHINCOURT Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KYNAST ERICH - - 1914-08-20 - Żalęcino wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
KYNAST KARL MUSK. 5 / LANDW. I. R. 84 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KYNAST GUSTAV GEFR. - 1918-07-26 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
KYNAST MAX - - 1915-07-29 ANNOPOL Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - -
KYNARL KARL - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
KYLLEST GEORG - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KYLINBERG IWAN RUSS. - 1915-05-07 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KYKAL JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYCLER FELIKS - - 1917-10-23 Belgia Nowe Miasto Lubawskie miasto, gm. Nowe Miasto Lubawskie, pow. nowomiejski warmińsko-mazurskie - - -
KYCIA WILH. MUSK. - 1915-10-19 RUßLAND Biedrzychowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KYCIA VINCENT - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KYCHLER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KYBAL JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KYAW HERMANN GEFREITER LDW.INF.RGT 72, 7KP 1915-02-04 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KYASCHKO DANIEL RUSS. INF.REGT.167.15.KP. 1915-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KYAS PETER - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - 639
KWOKA JOSEF WEHRM. L.J.R. 11/6K 1915-07-22 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
KWOCZALLA VINZENZ - - - - Kotulin wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KWITTA JULUS KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KWITH OTTO PION. PREUSS. GARDE PION. BATL. 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWISKO - INF. RUSS. I.R 165 - - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWIOTEK PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KWIEDZINSKI - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KWIECIEŃ ANTONI LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - krzyż betonowy
KWICZALA EDWARD - - - - Kaczyce Dolne wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KWIATKOWSKI J. LDST.ULANE  K.U.K.UNG.RGT.7  1917-07-13 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KWIATKOWSKI JOS. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönbrück / Sząbruk tablica pamiątkowa
KWIATKOWSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
KWIATKOWSKI SZCZEPAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
KWIATKOWSKI STANISŁAW - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1891 - -
KWIATKOWSKI - - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KWIATKOWSKI JAN SZEREG. - 1916-10-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
KWIATKOWSKI PAUL - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
KWIATKOWSKI JAN - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
KWIATKOWSKI PI. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KWIATEK FRANZ RES. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KWIAS ADALBERT - E.L.J.R.3 2.C 1915 - Parciaki wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - znaleziony nieśmiertelnik w miejscu potyczki
KWERSZTES FERENC AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KWERKA KARL EDUARD INF. I.R. 28 1914-12-10 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KWECZALLA PIUS - - 1917-08-20 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KWECHER EDUARD INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWASZNIN-SAMARIN MIKOŁAJ PPOR. LEJBGWARDIA LITEWSKIEGO PUŁKU 1915-03-08 Jednorożec Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 19 - -
KWASZCZUK WASIL - - 1918 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KWASS JOSEF GEM/ROSJA I. R. 39 1917-12-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KWASOW JEFIM RUSS. I.R.4 1918-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KWAŚNY KAZIMIERZ - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1879-03-02 - -
KWAŚNY JAN - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KWAŠNY JOSEF INF. IR 56 1915-03-22 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KWAŚNY FRANCISZEK - - 1915-07-21 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1882-10-05 - -
KWAŚNY MICHAŁ - - - - Wilkowice wieś, gm. Wilkowice, pow. bielski śląskie - - -
KWASNIOK STEFAN - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KWASNIOK PIUS - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
KWAŚNIK CHRYZOSTOM - - 1917-07-31 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1890-09-14 - -
KWAŚNIEWSKI ANDRZEJ - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT STANISŁAWA
KWAŚNIEWSKI STANISŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - BRAT ANDRZEJA
KWAŚNICKA MATTHIAS - - 1915-04-23 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KWASNICKA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KWASNIAK J. KDT TASP K.U.K. I.R.56 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KWASKOWSKI WIKTOR - - 1918-08-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KWASCHENNIKOW FLLISE SOLDAT 1.KOMP.32.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-25 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1879-10-10 - -
KWASADIE VIKTOR GEM/ROSJA I.R.11 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KWARTNIK JOHANN INF. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KWAPIL FRANZ INF. I.R. 18 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KWAPIK ANTON - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KWAK FRANZ INF. KK LIR 16 1915-05-07 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KWADRAN EMANUEL - I.R. 56 1915-05-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KWACHTIES NIKOLAUS - ÖSTERREICH KRIEGER 1914-1915 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KVETKO ISTVÁN HONV. H.I.R. 16 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KVĚT JOSEF SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KVAS FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KVARTUH JOHANN INF. LDW.IR 27 1914-12-15 - Sławęcin (nr 26) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KVARDA JOSEF LDST.SCH. SCH.R. 14 1915-02-17 - Zdynia (nr 52) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KVARCSIK ISTVÁN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-20 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KVAPIL FERDINAND LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KVAK DEMETER GFT. H.I.R. 11 1915-05-03 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KVAČA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KVÁČ JOSEF LDST.INF. IR 21 1915-02-21 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUŁYK STEFAN ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUŁBIS OSIP ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 110 P.P. 1918-09-04 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUŁAKOWSKI STANISŁAW LEGIONISTA 4 PP 1 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KUŁAKOWSKI - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
KUŁAK FRANCISZEK - I BRYG. 1 P.P. 4 KOMP. 1917-01-17 - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
KUŁAGA FRANCISZEK - - 1917 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUŁACZ WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUŁACZ ANDRZEJ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUNAR IGNATZ INF. L.I.R. 1914-12-(11-21) - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUMA J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ROCZYNY -
KUŹNIK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KUZNIK STEFAN - - 1917 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
KUZNIK JOHANN - - 1918-04-20 - Piętna wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUZNIEOZ ILJA GEM/ROSJA I.R.243 1917-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
KUZNIECOW JWAN RUSSE JNF.RGT.185  1915-04-10 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUZNIECOW ALEKSANDER - 204 P.P. 11 K. 1917-08-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNIC - - - 1916 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUZNESOW FEOKTEST GEM/ROSJA I.R.212 1918-05-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUZMYN KUZMA RUSSE KIEW.GREND.R.5  1915-01-01 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUŹMIARSKI RUDOLF KAPRAL SANITARIUSZ 4 PP 12 KOMP. 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KUŹMECOW PIOTR INF. J.R. 165 1914-12-19 - Szczepanowice II (nr 195) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUŹMA ANTONOW INF. - - - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUZKE? PAUL - - 1915-11-01 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUZIOR LEON - - - - Siewierz miasto, gm. Siewierz, pow. będziński śląskie - - kupiec
KUZIOR JOHANN - - 1916-06-02 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KUZIK DAWID RUSS.SOLDAT - 1917-11-13 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUZIEL JÓZEF - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1889 JURKÓW -
KUZERENKO SPIRIDON SERGT/RUMUNIA I. R. 53 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KUZENEDER FRANZ INF. K.U.K.I.R.14 1915-05-13 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUZENCO SIMON GEM/ROSJA I.R.102 1918-09-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUZAK WLADISLAUS INF. IR 20 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUZACH FEDKO - - 1914 - Muszyna (nr 345) miasto, gm. Muszyna, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUWIK JOSEF E.F.GFT. K.U.K. I.R. 14 1915-05-03 - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUWIK J. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
KUTZNIK VINZENT MUSKETIER I. R. 157 ERS. BATL. 1919-02-21 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KUTZNER HERMANN - - 1914 - Wojanów wieś, gm. Mysławkowice, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
KUTZNER PAUL LTN./NIEM. PIR 58 1915-05-03 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTZNER - WEHRMANN LANDW.INF.RGT.46 1918-07-25 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1853-02-22 - -
KUTZNER RICHARD - - 1916-03-09 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
KUTZNER ALBERT - - 1918-10-11 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
KUTZERA THOMAS - - 1915-04-05 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KUTZBORSKI AUG. - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KUTZ JOSEPH - - 1916-03-20 - Goszczowice wieś, gm. Tułowice, pow. opolski opolskie - - -
KUTYMA PAUL - - 1914-09-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUTYLA MICHAEL INFT. I.R. 11 1914-12-28 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.40
KUTUSOW WASILI GEM/ROSJA I.R.7 1918-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KÜTTNER OSWALD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - SKOHL -
KUTTNER ANTON E.R.SCH. SCH.R. 7 1915-05-05 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTTLER JOHAN - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUTTIG W. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTIG OSWALD - - 1920-02-23 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1900-02-28 POISCHWITZ -
KUTTIG PAUL GENADIER - 1914-11-08 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - OBSENDORF tablica
KUTTIG F. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUTTA JULIUS - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUTTA PAUL - - 1914-09-09 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUTSCHMANN ALBERT - - 1916-07-29 - Stare Kotkowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUTSCHMANN INZ.? - - - - Głogówek I wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUTSCHKA W. - 6/R.I.R.228 - - Romanowo II wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHINSKI ANTON - - 1918-10-15 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1871 ŁÓDŹ -
KUTSCHINSKI STANISLAW GEM/ROSJA G.R.4 1918-12-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUTSCHERA ALOIS E.R. KORPORAL K.U.K.I.R. 98 1914-12-27 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUTSCHER MIKO GOJKO - OESTERR-UNGAR 1915-01-13 - Częstochowa IV miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
KUTSCHER R. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUTSCHER - MUSK. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUTSCHER FRANZ - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUTSCH KURT - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUTSCH PAUL - - 1918-03-21 - Urbanowice wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUTSCH O. VIZE-F. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - HAKENDORF -
KUTROW MATWEJ GEM/ROSJA I.R.241 1917-09-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
KUTNIK JAN RUSS. INF.REGT.105.4.KP. 1915-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUTKIN J. ROS. - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-19 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTINA FRANZ SCH. SCH.R. 30 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTIL ALOIS LDST.SCH. SCH.R. 17 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTIK ARTHUR - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUTI ALBERT RES.INF. I.R. 62 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUTHLEIT WILLY KRGSFRW. 8 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-08 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUTHE WILLI KR.FR. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTHANFR ERNST OFFZ.ASP. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUTH FRIEDR. ERS. RES. GRÄB. VERW. BEZIRK II ET. JNSP. 10 1918-08-01 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KUTERGIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.322 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KUTEK LADISLAUS LDST.INF. IR 56 1915-03-19 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUTASCH JOHANN ÖST. PION. K.U.K. EISENB. R. 15 1915-01-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - PAPHERESTIN 39 JAHRE
KUTANJAC PETRO INF. K.U.K.BOS.-HERZ.INF.RGT. 1 1915-01-01 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie 1894 - -
KUTALEK ALOIS UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUTAJ A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUTA JOHANN CIV. KUTSCH. K.U.K. FELDPOST 288 1917-02-25 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUTA BOLESŁAW OCHOTNIK - - - Sosnowiec miasto, gm. Sosnowiec, pow. m. Sosnowiec śląskie - - -
KUT?A - - - 1917-01-2? - Czarne (pom.) miasto, gm. Czarne, pow. człuchowski pomorskie - - -
KUSZUKOW ANTON RUSSE J.R.418/7ROTTE 1917-09-11 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUSZNIENKO SIMON INF. IR 36 1915-04-07 - Rozdziele (nr 85) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSZMYN TEODOR INF. IR 17 - - Pętna (nr 63) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSZMICZ JAKOW - I.R. 35 - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSZLAK JOHANN INF. K.K. L.I.R. 36 1915-01-01 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUSZH VINZENZ GREN. KPGRZF 4 1915-05-06 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSZCZAK JÓZEF - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
KUSZ JUNOCZ ÖST. INFANTERIST K.U.K. I. R. 82 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - BORSZEK 21 JAHRE
KUSZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUSZ FRANCISZEK - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSZ J. - - - - Modzurów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KUSY FRANZ INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSTURIĆ JUSUF LDST.INF. B-HIR 4 1915-05-02 - Przysłup (nr 59) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSTUNOW IWAN GEM/ROSJA I.R.59 1915-09-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTSCHENKO ALEXEI GEM/ROSJA I.R.6 1918-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSTROŃ WŁADYSŁAW - - - - Krosno-Krościenko Niżne część miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KUSTOW WASSILI GEM/ROSJA I.R.65 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSTON II JOSEF MUSK. PIR 46 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
KÜSTER KARL - - 1914-10-17 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Kopahn obelisk
KUSTER GUSTAV - - 1915-03-14 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUSTER GUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUSSZZ JOSEF INFT K.K. LIR 8 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 27.07.1915
KUSSI ANTON - - 1918-07-29 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUSSEROW ALBERT LANDSTURMANN - 1917-05-22 westen Tychówko wieś, gm. Połczyn Zdrój, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - inne
KUSSEROW KARL - - 1915-08-01 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Palzwitz obelisk
KÜSSEL EDUARD GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KÜSSEL EDUARD GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUSSEK KARL LANDSTURM - 1915-02-26 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
KUSSE WILHELM WEHRM. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KŰSS KARL INF. I.R.18 1915-04-26 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KÜSS GÉZA TELEGR. H.I.R. 20 1914-12-21 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KŰSPERT WOLFGANG INF. BRIR 13 1915-04-29 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUSOWKA JOSEF - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
KUSOW MICHAIL GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNIZOW SERGEI ROSJA JNF.REGT.210.3 KP 1915-06-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNITSCHENKO ALEXANDER - INF.REGT.105.14.KP. 1915-05-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNIK J - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUSNIK ? - - 1915 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUSNIETZOW WASILI RUSS. ART.BRIG.1.2.KP. 1915-05-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSNIETZOW WLADIMIR RUSS. ART..BRIG.27.4.KP. 1915-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUŚNIERZ VINZENZ LDST. PRIR 272 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSNICZOW BENEDIKT GEM/ROSJA I.R.35 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUSNEZOW MATWEJ GEFR./RUSS. I.R.120 1917-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSNEZOW PROKOSI GEM./RUSS. I.R.107 1917-12-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSNEZOW ALEXANDER GEFR./RUSS. I.R.5 1916-08-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
KUSNEZOW PETER GEM./RUSS. I.R.41 1916-11-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.158 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUSNETZOW TIMOFEI GEM/ROSJA I.R.5 1917-12-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KUSNETZOW AFANASI GEM/ROSJA I. R. 208 1917-07-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
KUSNETZOW IWAN GEM/ROSJA I.R.177 1918-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUSNETZOW AFANASSI GEM. SIB.SCH.R.35 1917-09-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUSNEROW PETER GEM/ROSJA I.R.94 1918-10-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KÜßNER FRIEDRICH - - 1915-06-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KUSMITSCH ANATASY ROSJA ZIVIL.GEF 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1863 - -
KUSMIRIK GRIGORIJ INF. RUSS.I.R. 36 1915-02-16 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUSMINKO AFANASI SERGT/ROSJA I.R.6 1919-02-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUSMIN IWAN GEFR./RUSS. I.R.249 1918-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KUSMIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.113 1919-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
KUSMIN GRIGORI RUSS. INF.REGT.417.KP. 1915-06-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSMIN IWANOW GEM./RUSS. I.R.285 1917-11-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KUŚMIEREK STEFAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KUSMEROW PAWEL GEM./RUSS. I.R.134 1918-01-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I.R.234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO FEODOR GEM/ROSJA I. R. 234 1918-05-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUSMENKO IWAN GEM/ROSJA I.R.118 1918-03-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
KUSKE JOH. ERS. RES. 10 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUSKE EMIL - - 1918-04-07 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KUSKA AUGUST RESERVIST 1 K. LE? INF ? 1914-12-16 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
KUSKA V. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
KUSIM FIRENTI GEM/ROSJA I.R.503 1919-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
KUSIEM ERNST RES.WEHRM. - - - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSIEK FRANZ - - 1914-09-09 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSIEK THEODOR - - 1915-05-06 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSIDLO GEORG - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUSIAN ERNST ERS.RES. K.P.G.R.Z.F. 3 1915-05-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUSENBURG OSKAR GREN. KPGGR 1 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
KUSENACH ROB. - - 1916-06-27 - Krępnica wieś, gm. Bolesławiec, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KÜSEL WILLI - - 1917-05-17 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
KUSEL WENZEL KORPORAL K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUSCHTSCHUK JEFIM GEM/ROSJA I.R.315 1919-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUSCHNIERZ FRANZ - - 1917-08-05 - Ochodze wieś gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
KUSCHNERENKO DEMIAN GEM/ROSJA I.R.251 1918-05-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUSCHMIN GRIGORI RUSS. UTFFZ. RUSS. I.R. III 7. KP. 1918-12-11 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1880-01-25 MOSKAU -
KUSCHMIDER PAUL GEFRT. - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie 1893-07-20 - POMNIK
KUSCHMIDER PAUL - - 1916-10-29 - Czerwieńsk miasto, gm. Czerwieńsk, pow. zielonogórski lubuskie - WOITSCHEKE TABLICE
KUSCHMA DILO - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMOTTEN -
KUSCHKA ROMAN - - 1918-09-01 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1897-08-17 - -
KUSCHIMS JAKOB ZIVILKUTSCHER - 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.31
KUSCHIDLO FR. - - 1915-07-19 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSCHEL PAUL - - 1917-07-30 - Stary Wiązów I wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUSCHEL ALF. schüler - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
KUSCHEK FRIEDRICH - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUSCHE FRANZ - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KÜSCHE EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUSCHE MORITZ - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUSCHE BRUNO - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUSCHE HEINRICH - - 1914 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUSCHE GUSTAV - - 1918-08-30 Vervins Ruja wieś, gm. Ruja, pow. legnicki (niem. nazwa Royn) dolnośląskie - - tablica
KUSCHA NIKOLAUS - - 1915-09-25 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KUSCH MAX - - 1918-04-10 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Gross Tuchen-Tuchomie obelisk
KUSCH A. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUSCH JOH. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUSCH KARL GEFR. - 1918-09-09 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUSCH JOS. GREN. R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
KUSCH ALOIS MUSK. - 1918-??-?? - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUSCH JOHANN - - 1916-04-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUSCH JOHANN - - 1914 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1891 - -
KUSCH HERM. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUSCH JOSEF MUSK. - 1917-11-21 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUSCH ANTON - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KUSCH JOSEF MUSK. PRIR 272 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KUSCH EDUARD - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KUSCH JULIAN - - 1917 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1895 - -
KUSAWKOW DIMITRI ROSJA JNF.REGT.71.1.KP 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUSAK JOSEF ZGSF. K.U.K. D.R.11 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUŚ JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
KUŚ JÓZEF - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
KURZYCA JERZY - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KURZWIG - LDW. 1 GARD. RES. FELDARTL. RGT. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
KURZWEIL GEORG - - 1918 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
KURZWEG WALTER - - 1915-06-15 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
KURZOK PAUL JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KURZOK JOHANN - - 1918 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KURZMANN B. - - 1918 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1898 - -
KURZIK JOHANN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURZIDIM JOSEF - - 1915-09-22 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDIM PAUL - - 1915-09-23 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KURZIDEM AUGUST - - 1917-12-19 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
KURZER FRANZ INFANTERIST LENGSFELD FRANZ ,GRENADIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KURZER AUGUST - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
KURZENEK VALENTIN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
KÜRZEL FRANZ LEHRER - 1915-09-27 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - nauczyciel
KÜRZEL MANFRED GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZEL WALTER KRIEGSFREIWILLIGER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KURZEJA EMIL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KURZEJA FRANZ UTFF. PREUSS.1.GARDE RGT. Z.F 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURZEBA WASILI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 523 P.P. 1917-07-26 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KURZE MAX MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KURZE ALFRED MUSK. 12 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KURZBOCK MICHAEL KPL. I.R. 59 1914-12-23 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KURZAWSKI W - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
KURZAWSKI VALENTIN MUSKETIER 3 KOMP. ERS.BATL. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KURZAWA PIOTR - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - ŁĘKA OPATOWSKA -
KURZAR GEORG INF. K.u.K.L.I.R. 34 1914-12-10-16 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
KURZ GEBHARD LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KURZ JOSEF SCH. K.K.L.I.R. 18 1914-11-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURZ JOSEF MUSK. - 1918-10-16 - Ługi (lubuskie) wieś, gm. Otyń, pow. nowosolski lubuskie - - -
KURZ HERMANN - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KURZ MAX MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURZ FILIP - - 1919 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1898 - Kl. VII
KURZ HERMANN - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KURYLKIN ALEKSANDER INF. RUSS 1915-03-08 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURYLAK N. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURUCZ ISTVAN LDST. H.I.R. 9 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KURTZWEG OTTO MUSK. - 1915-05-05 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KURTZER WILHELM - - 1914-10-01 - Okunin wieś, gm. Sulechów, pow. zielonogórski lubuskie - - -
KURTZ NEMESIUS - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ GEORG RES. PREUSS. RES. I.R. 218 1914-12-12 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - -
KURTZ JOHANN - - 1915-02-21 - Węgry wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ ERNST E.F. P.R.I.R.219 1914-12-08 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KURTZ CL. LEUTNANT D R 3 RT B FLD A R 12 1914-10-25 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KURTZ JOHANN - - 1916 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KURTZ PAUL WEHRMANN  L.J.R.72.9. 1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KURTH FRIEDRICH LDSTRM  L.J.R.72.9.  1915-05-19 - Nowa Słupia wieś, gm. Nowa Słupia, pow. kielecki świętokrzyskie - - -
KURTH GUSTAW ? - 1915-08-02 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
KURTA JOSEF KANONIER FUSS ARTL. REG. 6 1919-04-01 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KURSKI PIOTR - - 1916-10-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1882 - -
KURSKI IWAN PAWLOWICZ RUSS. - 1915-05-20 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURSIDIM KONRAD FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURSETKOWSKI SIGMUND FELDGESTLICHER ETAPPEN KOMANDANT. 28 1918-08-11 - Wilno Litwa Pogranicze - - KURZĘTKOWSKI?
KURSCHU M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1918 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE ELIAS - - 1915 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSCHATKE JOSEF - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KURSAWE G...LIEB LDSTRM L.J.R.19/6K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
KURRASCH ERNST GEFREITER - 1915-11-07 - Siodłonie wieś, gm. Główczyce, pow. słupski (niem. nazwa Zedlin) pomorskie 1878-10-09 - obelisk
KURPISZ JÓZEF - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURPISZ JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KURPIERZ VINZENT - - 1915-05-20 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KURPIERZ IGNAZ - - 1918-07-15 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
KURPIERS ALFRED - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIERS RUDOLF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KURPIELLA BRUNO - - 1924-04-24 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURPIELLA PAUL - - 1922-10-14 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURPIELA ALFONS - - 1916-07-09 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KURPIELA VALENTIN - - 1917-04-30 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KURPASKA WINCENTY - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURPASKA FRANCISZEK - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURPASKA MICHAŁ - - - - Wola Żelichowska wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURPAS - - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KURP JULIAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUROWSKY JOSEF LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUROWSKI ST. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
KUROVSKY JOHANN INF. L.J.R. 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUROTSCHKIN ALEXANDER GEM/ROSJA I.R.180 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KUROSCHIN FEODOR RUSS. INF.REGT. 1917-01-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUROPKA JOHANN - - 1914-09-25 - Karłów wieś, gm. Radków, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUROLESIN ALEXEI GEM/ROSJA I.R.290 1918-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
KUROCZKIN ALEKSEJ RUSSE JNF.TAUR.RGT.5  1914-12-07 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUROCZKIN DIMITRI RUSS. LITOWSKI GARDE.REGT.3 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUROCZHIN IWAN GEM/ROSJA A. R. 53 1917-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KURNITZKI D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURNITZKI WIKENTI GEM./RUSS. I.R.110 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KURNIGIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.88 1918-10-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
KURNICZ MICHAEL - H.I.R. 20 1915-01-30 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURNI? ALOIS - - - - Grocholub wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KURNEZOW SEMEN GEM./RUSS. I.R.12 1918-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
KURNECKI JOHANN LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KURNAL MATEUSZ - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
KURMANN H GEFREITER 3 U 1 KOMP 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KURKOWSKI von DOMINIK - - 1917-04-17 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KURKIN IWAN ZGSF. RUSS.I.R. 121 - - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURKIEWICZ PIOTR - - 1915-04-16 Chatel - Alpy Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KURKIEWICZ ADAM SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURKI THEODOR INF. RGT 20 1914-11-30 - Królowa Polska (nr 144) wieś, gm. Kamionka Wielka, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KURKA JOHANN - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KURKA FRANZ - - 1915-05-15 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KURKA GUSTAV FAHRER ARM. FERNSPR. A. 9 1914-11-18 - Łęczyca III miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
KURJAKOW ABRAM GEM/ROSJA I.R.37 1918-03-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KURIYSA JOSEF ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
KURITYAK JOSEF JG. T.K.J.R. 2 1915-04-14 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KURISIN KANSAUT GEM/ROSJA I.R.385 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
KURING WILHELM LDSTRM. R.J.R. 205/4K. 1915-07-23 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KURING FRIEDRICH - - 1917-04-18 - Jeżów Sudecki wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski (niem. nazwa Grunau) dolnośląskie - - obelisk
KURIKALOW PHILIPP ROSJA JNF.REGT.113.KP 1917-08-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURFÜRST EDUARD JNFANTERIST K.K.SCH.R.19/3 1916-05-09 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KURESCH ATHANAS FÄHR. KAN. K.U.K.F.K.R. 11 1914-12-31 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KURELLA GUSTAV MUSKETIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUREK PAUL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KUREK ANDREAS ERS. RES. I. R. 57 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUREK BOLESŁAW - - 1916-07-16 POLSKA GÓRA Częstochowa I miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie 1893-09-04 - -
KUREK STANISŁAW SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK MARIA - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KUREK LORENZ - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĄBROWICE -
KUREK ANDRZEJ SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK JAN - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
KUREK LEOPOLD SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUREK STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
KUREČIĆ JOHANN UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KURDUBA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURDIN IWAN GEM/ROSJA A.R.53 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KURDABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KURD - WEHRM. LJR.6/10K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
KURCZ JOSEF KAN. F.H.R. 10 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.18
KURBIN ALEXEI GEM/ROSJA I. R. 241 1917-12-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KURBEŁO WOJCIECH INF. K.U.K. STAB. PF. SP. 1917-10-11 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KURASZ MICHAŁ - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - FABIANOWÓW -
KURASOFF PIOTR RUSS. SOLD. - 1915-03-29 - Wola Rzędzińska (nr 204) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURAS JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KURAŚ KAROL - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURAS ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KURAŚ WOJCIECH - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURANOW - RUSS. - 1915-05-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KURACZYK BENIAMIN STARSZY ŻOŁNIERZ 5.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KURABY WALTER UTFFZ. I.R. 44 1915-02-10 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie 1895-08-14 - -
KURA RUDOLF - - 1919 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KURA FRANZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUPŒĆ EDMUND POR. WP - 1918-09-13 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
KUPZOW MIRON GEM/ROSJA I.R.77 1917-12-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
KUPZOG PAUL - - 1916-01-04 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1893-09-20 SKORISCHAU -
KUPZIK EMANUEL - - - - Kadłub wieś, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KUPRŸS MATAUSCH RUSS. INF.REGT.1165.4.KP. 1915-05-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRIN MICHAIL RUSS. INF.REGT.12.6.KP. 1915-05-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPRIES GUSTAV LDSTM. 15/L.J.R. 4 1915-08-04 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - RAGNIT -
KUPRIAN JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUPREJOW NIKITA SZER. 218 p.p. 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
KUPPL ERNST - - sie-18 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
KUPPERS JOHANN GEFR. PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
KUPPER MAX - - 1917-05-22 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
KÜPPER FRITZ MUSKETIER 7 K INF REG 50 1914-11-30 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KUPP GOTTLIEB RESERVIST 12 K. INF. REG. 151 1914-12-18 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
KUPNY IGNATZ - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUPKY ALFRED - 4 INF REGT 103 1918-10-10 - Bogatynia-Markocice miasto, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-01-27 MARKERSDORF (Markocice) ZAGINĄŁ
KUPKE OTTO - - - - Pławniowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KUPKE OTTO - - 1915 - Rudno (woj. śląskie) wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - - -
KÜPKE HERMANN PION[IER] - 1917-04-23 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
KUPKE ADOLF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
KUPKA WILHELM WEHRM. - 1916-03-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUPKA ALOIS - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUPKA FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-09 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUPKA WALENTY MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KUPKA ANTON - - 1916 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPKA GUSTAV GEFR. - 1916-08-11 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
KUPKA JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUPKA JOHANN - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPKA FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUPKA PETER - - 1918-06-11 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KUPKA EMANUEL - - 1915 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPK(O?) AUGUST - BATL. NEUSALZ 1914-12-03 - Wodzierady wieś, gm. Wodzierady, pow. łaski łódzkie - - -
KUPIN ALEXANDER RUSS. SOLD. - 1914-12-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KUPILLAS PAUL - - 1918-05-31 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUPIETZ JOHANN - - 1917-05-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUPIEC STANISŁAW SZEREG. - 1920-11-07 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1900 - -
KUPIEC STANISŁAW - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHORZELÓW -
KUPIEC LEOPOLD INF. I.R. 98 1915-05-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUPIEC PETER - - - - Zimna Wódka wieś, gm. Ujazd, pow. strzelecki opolskie - - -
KUPIEC JOHANN LDST.INF. I.R. 57 1915-05-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUPFERSCHMIED OTHMAR INF. I.R. 47 1914-12-21 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUPFERBERG SIGISMUND - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1890-02-28 - nagrobek
KUPER ME?? MUSK. - 1915-06-23 GA?IZ??? Kłodawa wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - Obelisk
KUPCZYŃSKI MIECZYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KUPCZYŃSKI MICHAŁ - - 1918-12-03 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
KUPCZYK IGNATZ MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KUPCZYK FRANZ - - 1915 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUPCZYK JOHANN - - 1918-04-30 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUPCZYK LADISLAUS KAN. S.H.D 6 1915-05-01 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUPCZYK WILHELM - - 1915-08-29 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUPCZICK R. LANDST. - 1916-05-19 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KUPAREW WASILY ROSJA JNF.REGT.108.11.KP 1915-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUPAJEW JAGOR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 7 P.P. 1917-05-16 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KÜNZMANN WILHELM - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUNZENDORF RICHARD - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
KUNZELMANN JAKOB LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜNZEL GUST. - - 1916-03-23 - Zielona Góra (Stary Kisielin) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KUNZEL MAX ULAN - wrz-16 KARPATHEN Wyszęcice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - WISCHUTZ -
KUNZE REINHARD - - 1917-05-04 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KUNZE JOSEPH - - 1918-09-02 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNZE MAX MUSKETIER J.R.2/1K. 1915-07-30 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNZE PAUL - - 1916-05-22 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNZE PAUL - - 1916-04-09 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
KUNZE JOSEF - - 1915-03-18 - Pakosławice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KUNZE HERMANN GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
KÜNZE PAUL - - 1915-02-15 - Cerekwica wieś, gm. Trzebnica, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KUNZE FRANZ - - 1915-07-17 - Chmieleń wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KUNZE RUD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUNZE AUGUST - - 1918-03-28 - Szybowice wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNZE FRANZ - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNZE KARL - - 1914-05-08 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNZE ALWIN - - 1918-06-13 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - i.B.
KUNZE BERNHARD - - 1916 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KUNZE PAUL LANDSTURMMANN 1.KOMP.3.LDST.J.E.R.KÖNIGSBERG 1917-01-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1873-06-21 - -
KUNZE FRANZ MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
KUNZE GUST[AV] GEF[REITER] - 1917-12-30 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
KUNZE PAUL - - 1914-08-26 - Pakosławice wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - BOSDORF -
KUNZE ERICH - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUNZE PAUL ERS. 4 KLW ERS. BTL. 47 1914-12-04 - Terenin wieś, gm. Pabianice, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUNZE JULIUS GREN. KPGGR 2 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNZA ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUNZ WILHELM - - 1915-08-10 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - vermisst
KUNZ KARL UNTOFFZ. 2.GDE.R.Z.F.7KOMP 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KUNZ ADAM LST 3 KOMP. 1914-12-04 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUNZ GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNZ FRITZ FAH.JUNKER PIR 46 1915-05-11 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNZ E. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - ELLERWALD I. TRIFT -
KUNZ REINHOLD INF. I.R. 100 1915-04-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUNZ FRIEDRICH UNTOFFZ. 2.G.R.Z.F.3K. 1915-07-29 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNZ FRANCISZEK - - - - Hażlach IV wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNZ BENNO - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUNZ FRANCISZEK - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
KUNZ ??GUST - - 1916-06-05 - Chmieleń wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
KUNTZEN JÜRGENS DTSCH. SOLD. 2 GARDE RES. RGT. 4 KOMP. 1915-02-12 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KUNTZE PAUL UFFZ. 1 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
KUNTSCHKE LEOPOLD INF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNTKE RUDOLF FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNTKE REINHOLD GEFR. - 1918-06-09 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
KUNSTMANN JOSEF ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNSTADT - öst. ung.sold. K.U.K. F.J.B 14 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KUNOWAL IWANOWICZ INF. LOCHWIK.R. 279 1915-05-30 - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
KUNN ALBERT - - 1918-10-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KUNKEL - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KUNKEL - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KUNKEL FRIEDRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUNKEL - KANONIER GEHR.KAN.BATTR.16 1918-11-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1876-09-21 - -
KUNKA STANISLAUS - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNKA PAUL - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNKA WILHELM - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUNISCH HERMANN - - 1918-08-? - Przylesie wieś, gm. Olszanka, pow. brzeski opolskie - - ZAGINĄŁ
KUNISCH WILHELM UOFFZ. 187 ARM.BAT. 1920-05-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
KUNIK H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KUNICIN IWAN GEM./RUM. I.R.73 1917-11-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
KUNICICKY ALOIS - - 1914-10-22 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
KUNHNAST WILHELM LDSTRM.REK. R.J.R.46/1K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUNEWYCZ WASYL ERS.RES. I.R. 58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUNES W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUNERTH ALOIS LDST. INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT JOHANN - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
KUNERT PAUL ARM. SOLD. ARM. BATL. 42 1915-05-23 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KUNERT WILHELM RES. ZGSF. I. R. 100 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT KURT - - 1916-10-22 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KUNERT WILLY - - 1917-09-19 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KUNERT ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUNERT PAUL - - 1915-05-11 - Kórnica wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUNERT EDGARD - - 1914-10-31 - Michałowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie - - -
KUNERT JOHANN - - 1918-04-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUNERT - UNTEROFFZ. 3. BATT. FELD. ARTL. RGT. 17 1914-11-29 - Korczew wieś, gm. Zduńska Wola, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KUNERT PAUL LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-02-26 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT ROBERT - - 1917-04-23 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
KUNERT ? - - - - Błażejowice Dolne wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KÜNERT OTTO - - 1914-09-12 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
KUNERT GUSTAV LDST.SCH. SCH.R. 9 1915-03-28 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNERT JOSEF SCH. SCH.R. 9 1915-01-31 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUNE JOSEF INF. I.R. 17 1914-12-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUNDRAT THEODOR LDST.INF. IR 98 1915-03-20 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUNDRASZOW JWAN RUSSE ART.BRIG.2  1914-10-20 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUNDE WILHELM LANDSTURMANN - 1915-06-08 - Machowino wieś, gm. Ustka, pow. słupski pomorskie - Bedlin-Bydlino - -
KUNDE HERMANN - - 1918-01-10 - Trzebiatkowa wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie 1871-08-26 Tschebiatkow-Trzebiatkowo obelisk
KUNDE PAUL LDWHRM. - - - Łabędzie wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KUNDE EMIL - - 1914-08-22 - Ostrowiec (zachpom.) wieś, gm. Malechowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - - -
KUNDAČIĆ MIJO JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-06 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUNC FERDINAND INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUNAV JOSEF LANDSTRM. 2 LANDST. I. ERS. BATL. HERZIG 1918-12-24 - Pokój I wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
KUNA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
KUNA WILHELM - - 1918-09-06 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUNA FR. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Łysaków -
KUNA ANTON RES. FAHNR. I. R. 20 1915-03-23 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUN? EWALD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 29 lat
KUN ? P. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 147 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KUMSCHLIES MARTIN - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUMPOST JOSEF E.R.INF. IR 98 1915-03-16 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUMP ALOIS INF. IR 17 1914-12-12(17) - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
KUMOR FR. - - - - Jastrzębie-Zdrój II miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
KUMOR FRANC. - - 1915-09-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1879-12-04 Ornontowice -
KUMMEROW WILHELM MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KÜMMEL WALTER MUSK. - 1918-06-09 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie 1881-02-26 - -
KUMM OTTO - - 1917-04-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KÜMKER VON D. HEINZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
KUMICKOW IWAN SZER. - 1917-09-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897 - -
KUMERNICZEK J. WEHRM. 2 G.RES.REG 1915 - Niedarzyn wieś, gm. Boboszewo, pow. płoński mazowieckie 1893 - -
KUMBIER ALBERT WEHRMANN - 1915 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KUMBIER AUGUST GRENADIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KUMBIER ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUMASA JÓZEF - 4 PP 12 KOMP. 1915-08-01 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
KUMALA WŁADYSŁAW ? ? ????-??-?? - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
KULYNYCZ MICHAEL ERS.RES.JG. F.J.B. 30 1914-11-21 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KULYK JOSEF INFT. I.R. 19 1914-11-19 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.30
KULYINGER JOHANN LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULYBA FRANZ GFT. K.U.K.L.I.R. 33 lis-14 - Szczurowa (nr 264) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KULUS L. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KULUS W. - - - - Perkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
KULŰKE HERMANN WEHRM. KPGGR 4 1915-05-06 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULTZEN JOHAN - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
KULSCHEWSKI HERM. - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KULSCHEWSKI AUGUST - - 1914-08-27 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULPOK AUGUST - - 1917-06-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
KULPA WINCENTY LEG. POLN.LEG.I.R. 1914-09-23 - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KULOW FRIEDRICH - LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KULOSA JOSEF - - 1916-07-01 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOSA MAX - - - - Żyrowa wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
KULOSA PETER MUSK. - 1918-11-05 - Kędzierzyn-Kożle - Lenartowice część miasta Kędzierzyn-Koźle, gm. Kędzierzyn-Koźle, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULOS L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULNIK PET. JNFANTERIST 12 K. K.U.K. J.R. 51 1915-02-13 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KULNICKI PAWEL INF. K.U.K. I.R. 55 1914-12-17 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULMAS THEODOR WEHRM. RES.INFT.REGT.34/1.KOMP. 1915-03-05 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie 1915-02-21 - nagrobek betonowy
KÜLLNER GEORG - - 1918-07-30 - Rudawica wieś, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie - - -
KULLIGER JOSEF WEHRM. 4. KOMP. LANDW. BRIG. ERS. BATL. 41 1914-12-02 - Swędzieniejewice wieś, gm. Zapolice, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KULLIG JOHANN - - 1919-08-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1896-03-08 - -
KULLE WILHELM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULLA THOMAS - - 1916-05-28 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
KULLA JOSEF - - 1915-07-07 - Górki (opolskie) wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
KULLA KARL - - 1916-07-04 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - VERM.
KULL KARL - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
KULL FRIEDRICH POIN. BAYER. PION. KOMP. 21 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULL KARL - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULKE KURT - - 1915-04-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
KULKE KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULKA ANDRZEJ - - 1917-06-30 - Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA MARCIN - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KULKA KONSTANTY SZER. WP - 1918-11-10 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 24 - -
KULKA JOHANN KPL. K.U.K.I.R. 8 1915-05-06 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KULKA STANISŁAW - - 1916-11-14 nad rz. Ancre Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULKA ADOLF MUSKETIER ? K INF REG ? 1914-11-10 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KULKA ANTON ZIVIL ARBEITER ARB.ABT.1/10K 1915-10-13 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KULK PETER INF. K.U.K. I.R. 95 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KULJEJKOW ANDERAS - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1874 - -
KULISZOW JEWDOKIM ROSJA JNF.REGT.322.6.KP 1917-08-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULISCH JOSEPH - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULISCH WILHELM - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULISCH ABRAM GEM./RUSS. I.R.134 1918-07-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
KULISCH WILHELM MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULISCH JOH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULINSKI ALFRED ADALBERT LDST.SCH. I.R. 56 1915-03-09 - Ropica Dolna (nr 86) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULINOW AFFANASSI GEM/ROSJA I. R. 241 1918-02-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KULINNA F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KULINNA J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
KULIN WASYL - ?98 P.P. 6 K. 1917-08-16 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KULIKOWSKI EUGENIUSZ HUZAR PUŁK OFICERSKIEJ KAWALERYJSKIEJ SZKOŁY 1915-??-?? Libawa Warszawa-Powązki II część miasta Warszawa mazowieckie 1899-03-31 - pomnik
KULIKOW FEODOR GEM/ROSJA I.R.39 1918-10-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KULIKOW MICHAEL GEM/ROSJA I.R.307 1919-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KULIKOW SERGIEJ ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 110 P.P. 1917-04-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KULIKOW MICHAEL - - 1916-07-07 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1891 - -
KULIKOW PAWEL GEM/ROSJA I. R. 94 1917-07-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
KULIKOW FEODOR RUSS. INF.REGT.94.4.KP. 1917-05-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULIKOW BAZYL - 26 P.P. 1916-05-09 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
KULIKAN WASILI GEM/ROSJA I.R.39 1917-09-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
KULIK MICHALY INF. K.U.K.I.R. 66 1914-12-21 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KULIK JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Huhendort -
KULIK THOMAS - - - - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KULIK NIKOL - - 1916-09-16 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Oratsche / Oracze -
KULIK IMRE HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULIK THEODOR - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KULIK FRANZ - - 1917-04-02 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
KULIK PAL HONV. HIR 16 1914-12-24 - Swoszowa (nr 33) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULIK ANTON - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
KULIK JOHANN RES. - 1916-02-01 - Cisek wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULIK WALTER - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Malanane -
KULIK MAX - - 1915-09-22 - Ucieszków wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULIK JOHANN - - 1918-04-18 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
KULIK KONST. - - - - Golczowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - NEU VORWERK -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R . J . R . 208 / 9 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULIGOWSKI JULIUS RESERVIST R.I.R. 208 / 9K 1915-07-06 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KULIGOWSKI IGNATZ - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULIG PAUL - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KULIG FRANZ - - 1916-02-20 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KULIG ANDRZEJ SZER. 55 P.P. 1916-04-01 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KULIG GREGOR - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULIG VINZENZ - - 1917 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULIG DAVID INF. RUSS. KORPS 9 1914-12-03 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KULIG ADOLF - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
KULIG NIKOLAUS - - 1914-09-09 - Staniszcze Małe wieś, gm. Klonowskie, pow. strzelecki opolskie - - -
KULIG ROBERT - - 1916 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULIG PETER - - 1915-02-17 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KULIG VALENTIN - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KULICK IMRE PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULICH FRANZ JG. F.J.B. 2 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KULICH - MUSK. 12. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
KULIBABA D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULIAN JOACHIM RUSS. - 1915-05-26 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KULHUWY FRANZ ÖSTERR. K.U.K.LST.J.R. 15 1915-08-10 - Opole Lubelskie wieś, gm. Opole Lubelskie, pow. opolski lubelskie - - -
KULHANEK KARL INF. K.U.K.I.R. 28 lut-15 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULESZA WŁADYSŁAW SZER. - 1920-??-?? - Słonim wieś, obwód grodzieński, rejon słonimski Pogranicze - - -
KULESSA JOSEF - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA KARL - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA THOMAS - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA PAUL - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA JOHANN - - 1915 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA JOSEF - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA PAUL - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KULESSA K. MUSKETIER 2 KP. INF. REG. 150 1915-08-14 - Bruszewo II wieś, gm. Sokoły, pow. wysokomazowiecki podlaskie - - -
KULESAR GYULA öst. ung.sold. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
KULESAR JOHANN INFT. I.R. 48 1914-11-18 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.17
KULENDA K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULEMIN IWAN RUSS.SOLDAT - 1917-05-01 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULEC MIKOLEI - - 1914-11-28 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KULCZYŃSKI FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - pomnik
KULCZAK JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KULCZAK ANTONI - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
KULCSÁR ISTVAN HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR. 1914-10-06 - Brzozowa (nr 184) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULCSAR ALEXANDER INF.TIT.KPL. I.R. 62 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KULBATZKI ADOLF - - 1916 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KULBA DANIEL INF. K.U.K.I.R. 25 1914-12-25 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KULAWIK AUGUST - - 1916-11-18 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - NIEWIESZE -
KULAWIK THOMAS - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KULAWIK KONSTANTIN - - 1916-11-04 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
KULAWIK KASPER - - - - Zawada (opolskie) wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
KULAWIK VINZ. - - 1918-06-03 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Grabow -
KULAWIK ALBERT - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KULAWIAK FRANCISZEK - - 1916-10-02 nad rz. Sommą-Pikardia Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KULAMIN MICHAEL RUSSE ART.BRIG.45  1915-01-12 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KULAKOW KONDRAT GEM./RUSS. I.R.37 1917-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
KULAKOW FEDOR UNTOFFZ  J.R.90  1914-12-08 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KULAGIN VASILI GEM./RUSS. INF.REGT.211.9.KP. 1915-04-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KULA ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KULA JERZY - - - - Dębowiec I wieś, gm. Dębowiec, pow. cieszyński śląskie - - -
KULA JOHANN RES. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KULA THOMAS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KULA WŁADYSŁAW SZEREG. - 1919-03-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1897 - -
KULA ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KULA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KULA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
KULA LADISLAUS INFT. DIV. FELD. ABT. 1914-12-11 - Chrzanów II miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - STADTISCHFRIEDHOF 6.35
KULA JAN - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
KULA FRANCISZEK - - - - Hażlach III wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KUKUŁKA ANTONI - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KUKUŁKA JÓZEF - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
KUKUSUSA JWAN RUSS. INF.REGT.121.2.KP. 1915-06-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUKULA ANDREAS INF. I. R. 56 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUKUK HANS GRENADIER 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUKSEWICZ GARARIL RUSS. - 1914-10-24 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKSA TEODOR LAURENTIEWICZ RUSS. - 1915-06-01 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUKOROW JONELIAN RUSS. INF.REGT.2.2.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUKORCEW IWAN - - 1916-08-19 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1889-01-05 - -
KUKOL WILHELM JNFANT.  KK.L.I.R15.9K.4.Z.  1915-02-15 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KUKOFKA PAUL - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUKLIN PETER GEM/ROSJA I.R.3? 1918-07-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1898 - -
KUKLEWICZ MARTIN KPL. K.K. SCH.R. 32 1917-08-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUKLA FRANZ INF. I.R. 88 1915-01-11 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUKLA ANTON INF. L.I.R.15,3  1915-04-19 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KUKITSCH SCHIWOINI SERB.ZIVILGEF. - 1916-12-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
KUKIELKA JOHANN - - 1917-02-28 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUKE CARL UNIFFZ. - 1915-04-13 LORETTE Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
KUKASIN LUKA SERBE SERB.J.R.11/4 1917-04-25 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
KUKANOW ILIA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 7/312 P.P. 1918-11-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
KUKACKI F - - - - Dormowo wieś, gm. Międzychód, pow. międzychodzki wielkopolskie - DORMOWO -
KUKA PAUL - - 1916 - Popielów wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
KUK SOMA HONV. K.UNG.L.I.R.21 - - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUJER ANTON SCHÜTZE SCH.R. 3 1914-10-27 - Kalwaria Zabrzydowska I miasto, gm. Kalwaria Zebrzydowska, pow. wadowicki małopolskie - - -
KUJAWA VALENTIN RES. 6. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-18 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
KUJAWA WALENTIN ARMIA NIEMIECKA 1 KOMP. 6 PUŁKU PIECHOTY OBRONY KRAJOWEJ 1915-07-20 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
KUJATZ ALFONS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Chobie -
KUJASIEWITSCH TOMOFI SERB.ZIVILGEF. - - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUJASIEW EICHON GEM/ROSJA I.R.41 1919-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
KUJASEW PETR GEM/ROSJA I.R.114 1918-10-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
KUJAN MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUJACK KARL - - 1918-06-09 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1890-11-28 Kreika -
KUIK ŁU. - - 1919 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1900 - -
KUIK WO. - - 1915 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1888 - -
KUIK FR. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
KUIK ST. - - 1914 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1894 - -
KUHWRATH ANTON K.SCH. K.K.K. SCH.R. III 1914-11-16 - Porąbka Uszewska (nr 280) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - Grób zbiorowy
KUHWER JULIUS - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUHSTALLER WILHELM - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
KUHSNER KARL UNTOFFZ. 3.G.GR.R.6K. 1915-07-20 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUHRT H. - - 1915-01-04 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KUHR F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUHONOW GREGOR INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHNT FRIEDRICH - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
KUHNKE KARL WEHRMANN  L.J.R.47 4K.  1915-06-12 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
KUHNKE AUGUST - - 1916-18-12 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHNKE MICHAEL - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
KUHNIK F - - 1917 - Cyprzanów wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
KUHNERT JOSEF - - 1918-07-12 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
KUHNERT KARL - - 1915 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KÜHNERT PAUL WEHRMANN 2 K.E.B. LW. J. R. 104 1915-01-13 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KUHNERT JOHANN - - 1915-11-06 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
KÜHNERT RICHARD - - 1914-09-12 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
KUHNER JAKOB PTRF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KÜHNEL WILHELM - - 1915-07-29 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1877-03-22 - -
KÜHNEL KARL - - 1915-04-20 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
KŰHNEL AUGUST - - 1915-04-09 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
KUHNEL HERMANN - - 1914-08-27 - Komorów wieś, gm. Świdnica, pow. świdnicki dolnośląskie - - -
KUHNEL ERNST - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KÜHNEL RICHARD - - 1915-03-22 - Kotowice (pow. trzebnicki) wieś, gm. Oborniki Śląskie, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
KŰHNE IV PAUL MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
KŰHNE BENEDIKT JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜHNE WILH.? FELDW. LDST.INF.BATL. 2/7 GOLDAP - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
KÜHNE HERMANN JAGER RJB 19/4K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUHNE WILLY GFT. PREUSS. GARDE HUS. RGT. 3 maj-15 - Lubaszowa (nr 151) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KÜHNE CHRIST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUHN KARL - - 1916-01-26 - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - -
KUHN EMIL L. IN. - 1915-02-23 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KŰHN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-13 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1894-11-14 - -
KUHN E. - - 1917-07-22 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
KUHN - MUSZKIETER 45 PP 1915-02-?? - Jeglin wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - krzyż betonowy
KÜHN - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KÜHN BERNHARD MUSK. 6 KOMP. RES. INF. REGT. 264 ????-??-?? - Sulimy wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUHN IGNATZ LANDSTURMMANN 1.KOMP.I.E.GREN.RGT.11 1917-03-26 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-22 - -
KUHN JÓZEF - - - front wschodni Gdynia Chylonia część miasta Gdynia, gm. Gdynia, pow. m. Gdynia pomorskie - - tablica
KUHN R. - - 1917-10-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
KUHN F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
KÜHN REINHOLD JÄGER - 1914-10-27 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
KUHN JAKOB JAGER RJB 19/2K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
KUHN KARL LDST.JG. T.K.J.R. 3 1915-04-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUHN AUGUST RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHN HERM - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUHN ALFRED - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KÜHN BRUNO - - 1917-04-07 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KUHN MARIE - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KÜHN HEINRICH - - 1917-11-23 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
KUHN FERD. JÄGER - 1915-02-02 - Pomorska wieś wieś, gm. Milejewo, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUHN PAUL ERS. RES. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
KÜHN J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Olschewen obelisk
KUHN PAUL - - 1918-02-21 - Bartąg wieś, gm. Stawiguda, pow. olsztyński (niem. nazwa Groß Bertung) warmińsko-mazurskie - - -
KÜHN WILH. MUSK. - 1918-07-16 FRANKREICH Rokity wieś, gm. Kozielice, pow. pyrzycki (niem. nazwa Rackitt) zachodniopomorskie - - tablica
KUHN GUSTAV MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜHN ERICH PODOFICER I.R. 45 / 8K 1915-02-09 - Karwik-Leszczyna wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUHN FRANZ MUSK. - 1916-04-14 - Dolsk wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - Obelisk
KUHN FRIEDRICH INF. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
KÜHN RICHARD - - 1918-07-22 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
KÜHN HEINRICH WEHRM. P.R.I.R. 219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KŰHN PAUL GREN. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-04 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 4
KUHN KARL - - 1916-01-26 - Jugowice wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Hausdorf) dolnośląskie - - tablica
KUHN AUGUST GEFR. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜHN WILLY - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUHN MAX - - 1914-12-23 O[st] Pr[ussia] Ręszów wieś, gm. Ścinawa, pow. lubiński dolnośląskie - - -
KÜHN OTTO - - 1915-06-24 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHN HERMANN - - 1914-09-20 - Śmiałowice wieś, gm. Marcinowice, pow. świdnicki (niem. nazwa Schmellwitz) dolnośląskie - Schmellwitz obelisk
KÜHN OSKAR MUSKETIER - 1917-02-04 Rumanien Czerna wieś, gm. Nowogrodziec, pow. bolesławiecki dolnośląskie 1888-09-28 - -
KÜHLMEYER BERNH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KŰHLMAYER KONRAD LDST.INF. IR 100 1915-03-20 - Szymbark I (nr 74) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHLMANN HEINZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUHLMANN KARL MUSZKIETER 45 PP 1915-02-07 - Karwik-Księdzówka wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
KUHLMANN WILHELM RES PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-12-21 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUHLMANN AUGUST - DTSCH. IR 269 1915-06-07 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
KÜHLMANN KARL UNT. OFFZ. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUHLMANN CHRISTIAN UNTEROFFIZIER RES.I.F.A.R. 65 1915-02-19 - Kamień I wieś, gm. Sztabin, pow. augustowski podlaskie 1886-03-22 BREMERHAVEN -
KUHLKE JOHANN GRENADIER 2.G.R.Z.F.7K. 1915-08-04 - Świerszczów wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
KÜHLING WALTER GREN. 8 / GREN. REGT. 4 RASTENBURG 1915-01-18 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
KUHLES WALDEMAR - - 1918-05-31 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
KUHLENEŸER RICHARD - INF. REGT. 148 1914-08-03 - Orzysz III miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie 1890-06-11 SANDDORF -
KUHLE ERNST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KÜHL R. LDW. CHAMPAGNE 1917-04-13 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - SCHMUCKENTHIN -
KÜHL JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
KÜHL GUSTAV - - 1915-06-30 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHL FRIEDR. LDSTM. - 1918-07-25 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
KÜHL ? - - 1914-12-29 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHL FRIEDRICH - - 1916-01-09 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHL H.? - - 1915-02-21 - Żabin wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
KÜHL HERMANN MUSK. IR 84 1915-08-?? - Chruśnice wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - BLIESDORF, OLDENBURG -
KÜHL OTTO MUSKETIER - 1916 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
KÜHL ADOLF - - 1918-07-20 - Konotop wieś, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - KÖNTOPF -
KÜHL WILHELM WEHRM. - 1915-07-02 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
KÜHILER JOSEF - - 1915-10-20 RUSSL. Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
KUHFAHL HERMANN GREN. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUHARIĆ STEFAN JÄGER K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUGMENYLS ANDREI GEM./RUSS. I.R.20 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUGLER WALTER FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜGLER AUGUST FÜSILIER REKR.DEP.2.E.FÜS.RGT.38 1916-02-06 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1876-06-30 - -
KUGLER GUSTAV LDST.SCH. SCH.R. 24 1915-02-18 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KÜGL F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUFKA EMANUEL - - 1918 ENGLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUFFEL FRANZ WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUFER JULIUS - BAYER INF.RGT.22 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUES WILHELM LDSTRM. 3.G.R.Z.F.7K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUEN ALOIS LDSCH. K.SCH.R. II 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUEN PETER K.SCH. K.K.SCH.R. III 1914-12-20 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUEN JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-03 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUEN STEFAN ZGSF. T.K.J.R. 4 1915-03-10 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUEHN ERICH KANONIR 11 LDW. DIV. 1915-05-31 - Grajewo miasto, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KUECHLER MAX - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
KUDZNACEK FRYDERYK KAPRAL 8 P.P. 1916-06-23 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUDZIABALIJ NIKANDR RUSSE TAUR.GREND.R.6  1915-04-06 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
KUDRNA KARL INF. I.R. 36 1915-01-17 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUDRJAZEW JWAN RUSS. ART. BRIG.53.2.KP. 1915-03-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUDRITZKI FRIEDRICH KANONIER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUDRITZKI HERMANN - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
KUDRITZKI FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
KUDRITZKI JOH. GEFREITER - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
KUDRINSKI IWAN GEM./RUSS. I.R.3 1917-06-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
KUDRIN? JUSTUS MUSK. RES.INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - KUDRUN? (DEHNEN)
KUDRIAZOW FEODOR - FEST. ART. 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
KUDRAWZEW IWAN GEM/ROSJA I.R.7 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
KUDRAH KARL - - 1918-07-12 Arras Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1893-12-17 Kreika -
KUDOSZEK PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
KUDLEK EDMUND - - 1915-07-26 - Wróblin wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUDLEK EDMUND - - 1915-07-26 - Korelicze wieś, obwód grodzieński, rejon korelicki Pogranicze - - -
KUDLÁČEK KARL RES.JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
KUDERER HEINRICH JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUDERA JOSEF - - - - Obrowiec wieś, gm. Gogolin, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUDERA TEODOR UNTOFFZ. J.R.21/4K. 1915-07-26 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
KUDER WŁADYSŁAW - - - - Pisarzowice (śląskie) wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
KUDELLA FRANZ - - 1915-08-12 ROSJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUDELLA FRANZ - - 1915 RUSS. POL. Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
KUDELLA JOH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUDELLA JOHANN MUSKET. - 1915-02-03 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
KUDELKA PETER LDSTM. - 1916-07-02 OLESNO Sternalice I wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie 1885 STERNALICE -
KUDELKA W. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUDASCHKIN GRIGORI GEM/ROSJA I.      R. 246 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUDANZEW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.280 1918-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
KUDAICZKIN ALEKSIEJ INFANT. I.R. 177 / 6 K. 1915-02-25 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
KUCZYNSKI ERWIN SZER. 12 FÜS. R. 57 1914-10-19 - Tomaszów Maz. I miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
KUCZYŃSKI ANDRZEJ - - 1920 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - zaginął
KUCZWARA MICHAŁ - - 1916-11-29 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUCZRA OTTOKAR INFT. L.I.R. 13 1915-02-23 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 3.30
KUCZNIECW NIKOLAI GEM./RUSS. I.R.15 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUCZMICZOW IWAN - - 1918-07-02 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
KUCZKOWSKI PET. ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 14 1914-12-03 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
KUCZINSKI F. E.RES. - 1917-05-05 - Gutkowo osiedle Olsztyna, gm. Olsztyn, pow. olsztyński (niem. nazwa Gottkendorf) warmińsko-mazurskie - - obelisk
KUCZEWIC BOGIC GEM./SERB. I.R.11 1917-07-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1870 - -
KUCZEREPA WASYL - - - - Sucha Beskidzka miasto, gm. Sucha Beskidzka, pow. suski małopolskie - - -
KUCZERA FLORIAN - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
KUCZERA JOZEF ST.SZER. 8 P.P. 1916-01-16 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
KUCZERA FRANCISZEK - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
KUCZELLA AUGUST - - 1916-02-08 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUCZEK JAN - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUCZEK TOMASZ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUCZEK ANDRZEJ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUCZEK STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUCZEK WOJCIECH - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
KUCZEJ MATTHAUS JG. FJB 4 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCZATOW ALEKSI. HAUPTM.  J.R.399  1914-11-11 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
KUCZAMOW - RIADOWOJ - - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 26.05.1915
KUCZALSKI ANTAN RUSS. - 1914-10-21 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
KUCZA ANTON - - 1914-11-17 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.10
KUCZ ANTON - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
KUCZ FELIX - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUCSMA STEFAN INF. I.R. 65 1914-12-22 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
KUCSERA PÉTAR HONV. H.I.R. 16 1915-03-13 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCKLOK AUGUST - - 1918-10-28 - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KUCKLA WILHELM RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCKE PAUL - - 1918-03-29 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
KUĆKA JÓZEF - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUĆKA STEFAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUĆKA WINC. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUĆKA FR. - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUĆKA ROMAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUĆKA SZYMON - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
KUCKA ROMAN INF. I.R. 56 1915-03-05 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KÜCK HERMAN JÄGER 4 K R JÄG BTL 21 1914-12-02 - Poćwiardówka wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
KUCK OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
KUCIŃSKI JAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KUCIŃAKI STEFAN - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
KUCIK FRANZ WEHRMANN 9 K. L.J.R 19 1914-10-16 - Brwinów miasto, gm. Brwinów, pow. pruszkowski mazowieckie - - -
KUCHTA JOS. - - 1918-04-11 - Komorniki IV wieś, gm. Strzeleczki, pow. krapkowicki opolskie - - -
KUCHORESCHYN P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KÜCHNÖHL H. - - - - Bolków miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
KÜCHNEL ANTON - - 1918-10-12 - Piotrówka wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KÜCHMEISTER - WEHRMANN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
KUCHINKE JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
KUCHEROW DIANIS RUSS. INF.REGT.112.4.KP. 1917-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUCHENBERKER GECHARD UNTOFF. - 1919-02-24 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
KUCHENBECKER FRANZ - - 1915 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
KUCHENBECHER HERMANN - - 1914-11-04 - Dobra II wieś, gm. Dobra, pow. policki zachoniopomorskie - - -
KUCHEL OTTO - - 1914 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
KUCHEJDA JOHANN FUHRM.  - 1915-01-04 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
KUCHARZOWSKI H. - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
KUCHARZ JÓZEF - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
KUCHARSKI FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCHARSKI WALENTY - - 1915-04-05 Combres wieś na północ od Verdun Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie - - -
KUCHARSKI AUGUST - - ? - Igłowice wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Haugendorf) opolskie - - obelisk
KUCHARSKI JÓZEF SZER. - 1916 - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
KUCHARSKI SZCZEPAN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
KUCHARSKI FRIEDR. RESERVIST 6 KOMP 1 POS. J.R. 18 1914-11-20 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - Kamień stojący
KUCHARCZYK MICHAEL - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
KUCHARCZYK EMANUEL - - 1917-04-06 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUCHARCZYK PIOTR - - 1914 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
KUCHARCZYK PIOTR - - 1914 poległ na froncie ros. Hażlach II wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - -
KUCHAR M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUCHAR FRANZ PION. P.B. 9 - - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUCHAŘ FRANZ INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUCHAR IWAN INFT K.U.K. IR 55 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
KUČERA KARL FAHNR. SCH.R. 28 1915-05-03 - Przegonina (nr 69) góra, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCERA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
KUČERA PAUL FÄHNR. I.R. 100 1915-03-18 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
KUČERA WENZEL E.R.INF. IR 98 1915-03-20 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUČERA WENZEL SCH. SCH.R. 9 1915-03-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
KUČERA WENZEL LDST.INF. I.R. 36 1915-03-08 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUČARA JOSEF LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
KUCABA JOSEPH INF. K.K.L.E.B. 302 1915-02-18 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
KUCA JOSEF JG. K.U.K.F.J.B. 16 1914-12-(10-19) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
KUCA JOSEF RES.JG. - 1914-11-26 - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
KUC - ÖST. UNG. - - - Tarnowiec (nr 180) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
KUBZDYL ANDRZEJ - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUBZDYL JAN - - 1918 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
KUBUROWICZ MILOICA - - 1917-01-15 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
KUBSEL REINHARDT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
KUBSDA KONSTANTIN - - 1915-07-20 - Jemielnica wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
KUBSCH WINZENT - R.I.R.217 1914-12-05 - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
KUBRADSE BENJAMIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-02-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
KUBOŠEK JOHANN INF. K.K.L.I.R. 31 1915-06-05 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
KUBOSCH KARL - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
KUBON FRANZ - - 1918-07-11 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
KUBON HEINRICH NIEM. - 1915-02-18 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
KUBON THOMAS -