Nazwisk w bazie na literę G: 3796

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
GŁUSZEK WŁADYSŁAW - - - - Hecznarowice wieś, gm. Wilamowice, pow. bielski śląskie - - -
GŁUPI AUGUSTYN - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GŁUPI AUGUST - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GŁUCHOWSKI TEOFIL - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GŁUCA JAKOB KPL. I. R. 56 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GŁOWACZ MICHAŁ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GŁOWACZ M. - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GŁOWACZ JÓZEF - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GŁOWACKI ANTONI - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GŁOWACKI JOHANN INF. I.R. 58 1915-01-01 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GŁOCOW MICHAŁ - 219 P.P. 15 K. 1916-04-04 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
GŁADYSZ JÓZEF - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
GŁADYSZ WŁADYSŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
GŁADYSZ STANISŁAW - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - CYWIL
GŁADYSZ JÓZEF KANONIER ? 1916-05-21 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
GŁĄBEK J. - - 1917 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GŁĄB J. - - 1916 - Ćwiklice wieś, gm. Pszczyna, pow. pszczyński śląskie - - -
GŁĄB FRANC. - - 1918-05-29 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1897-09-14 Ornontowice -
GZIK JOSEF - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GYWICSIK JANOS HONV. K.U.L.JR.10 1914-12-11-12 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GYURÁN JÓZSEF HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-11 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYURACZ ANDREAS INF HONV. IR 16 1915-03-23 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
GYULA FOCZOK SZER.  ŻOŁN. WĘGIER.  1915-03-24 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
GYSZGY TÓDOR K.UNG.SOLD. K.UNG.L.I.R.23 M.KIR.23. HONV.GYAL.EZR. 1914-12-14 - Paleśnica II (nr 296) wieś, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYÖRKÖS BOLDIZSÁR HONV. K.UNG. L.I.R. 20 (M. KIR. 20 HONV. GYAL. EZR.) gru-14 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GYÖRKEI MIHÁLY HUS. K.UNG.H.H.R.5 M.KIR. 3 HONV. HUS. EZR 1915-05-09 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GYORGYEWICS JOSEF INFANT. KUK JR 61/2K 1914-12-26 - Borowa (Góra) wieś, gm. Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski łódzkie - - -
GYÖRGY EMMERICH INF. I.R. 82 1915-05-07 - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GYÖRGY SANDOR E.F. KPL. (E.É. KÁPL.) K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-22 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYÖRGY JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYÖRFY LUDWIG INF. K.U.K.I.R. 25 1914-10-05 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYÖNGÖS PETER INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GYNRICZA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYBROWSKI MICHALY SAP K.U.K. S BAON - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - ekshumacja z 03.12.1915
GYARMATI STEFAN INF. K.U.K.I.R. 60 1915-04-04 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GYARFAS J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GYARDYE MEDIC - K.U.K. BOS.H.J.R 2 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GWODZIEWICZ STANISŁAW SZEREGOWY / POLAK 23 P.P. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GWODZIEWICZ WŁ. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GWOZDIEW SZAUW RUSSE TAUR.GREN.R.6 1915-03-11 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GWOSDZ KARL - - 1916-09-04 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GWOSDZ IGNAZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GWOSDZ ANTON KANONIER - - - Dzielnica wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie 1898-12-06 - -
GWOSDZ STAN. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GWOSDECK KARL FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GWODZ JOHANN - - 1918-11-03 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1894-02-02 - -
GWIŻDŻ FRANCISZEK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GWIZDAŁA P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GWIZDALA ADALB - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
GWITSCH GUSTAV GARD. GREN. - 1916-04-03 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
GVOZDANOWIC LUCO JAGER - lip-15 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GUŁA WJ - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Szafranów -
GUZY HENRYK PLUTONOWY 1.P.P.LEG.POL 1914-12-25 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUZNA FERENCZ HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-16 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUZIK FRANCISZEK - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1892 - -
GUZIK STANISŁAW - - 1916 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1895 - -
GUZIK JÓZEF - - 1918 - Krosno-Suchodół dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie 1899 - -
GUZIK FRANZ INF. - - - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GUZI LAJOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-08 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUZEK LUDWIK KAZIMIERZ - - 1919 w okolicach Chyrowa Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Franciszka
GUYLA ANTONI LEGIONISTA 4 PP 9 PP 1915-07-31 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
GUTZU NICOLAE GEM./RUM. I.R.47 1917-06-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GUTZMER OTTO MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUTZMANN EMIL LANDSTURMANN BEZ KOMM. SCHLAWE 1919-04-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1872-10-15 - lapidarium
GUTZMANN AUG[UST] FAHRER - 1918-08-12 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GUTVENGER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GÜTTNER G MUSKETIER 9 K. E. BTL. J. R. 156 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GUTTMANN RESSO INF. K.U.K.I.R. 39 1914-11-04 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GUTTMANN JACOB - - 1916-01-29 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUTTMANN WILLY - - 1918-09-25 - Wrocław-Krzyki część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUTTMANN ANTON LDST.INF. IR 47 1915-02-28 - Konieczna (nr 47) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUTTMANN LEO ER.FLDW. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GUTTMANN WILLY - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUTTMANN KARL - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GUTTMANN A. WEHRM. 9 K. LANDW. INF. REGT. 61 1914-12-27 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GUTTMAN JOSEF INF. - 1914-10-02 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
GUTTLER JOSEF MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GÜTTLER BRUNO UTFFZ. M.G.K.5 IR 18 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GUTTLER F. - - 1917 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
GUTTLER WOLFGANG LEUTNANT DER RESERVE - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GÜTTLER WILHELM - - 1915-05-30 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GÜTTLER WOLFG. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUTTKNECHT MAX UT.OFFZ. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
GUTTENTAG ERNST VER.DR - 1916-09-22 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GŰTTEL JOSEF - - 1915-09-28 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GUTTE EMIL LANDSTM 1 K. LST. INF. BTL. PIRNA XII 5 1914-11-22 - Zamość (Grabno) wieś, gm. Sędziejowice, pow. łaski łódzkie - - -
GUTSTEIN JOH. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GUTSMANN KARL - - 1917 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GUTSFELD GEORG LANDSTURMMANN 4.KOMPL.J.F.B.MARIENWERDER II 1917-05-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1882-04-24 - -
GUTSCHI FERDINAND RES.INF. IR 27 1915-03-10 - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUTSCHE AUGUST - - 1916-10-25 - Letnica wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie - - -
GUTSCHE FRITZ - - 1918-04-26 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GUTSCHE KARL - - 1917-09-20 - Nietoperek wieś, gm. Międzyrzecz, pow. międzyrzecki lubuskie - - rotunda
GUTSCHE RICH. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GUTSCHE OTTO - - 1919-04-18 - Drzonów wieś, gm. Świdnica, pow. zielonogórski lubuskie 1899-11-19 - -
GUTSCHE PAUL - - 1918-06-01 - Zielona Góra (Jędrzychów) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GUTSCH MAX - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GUTOWSKI KARL - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GUTOWSKI HENRYK - - 1917 FLANDRIA Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1896 - -
GUTOWSKI WACŁAW SZEREGOWY / POLAK INT. FRONT. - - Dąbrowa Górnicza II miasto, gm. Dąbrowa Górnicza, pow. m. Dąbrowa Górnicza śląskie - - -
GUTOWSKI ADOLF - - - - Turowo (pow. piski) wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GUTOWSKI KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Trzciana (nr 309) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
GUTOWSKI MICHAŁ LEG. POLN. LEG. RTG. 5 (5 P.P. LEG. POL. ) 1914-12-12 Łowczówek Meszna Opacka (nr 158) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie 1893-09-09 Rzewno Dane uzupełnione przez rodzinę poległego
GUTOWSKI STANISŁAW - - 1914 VERDUN Żegocin wieś, gm. Czermin, pow. pleszewski wielkopolskie 1891 - -
GUTNIKOW STEPAN GEM RES.BATL.73 1918-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GUTMIENKO ELFIN RUSSE I.R. 183 1915-02-09 - Wójcin wieś, gm. Paradyż, pow. opoczyński łódzkie - - -
GUTMANN JAKOB JG. FJB 4 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUTMAN EMIL SZER 3.5.G.C.R 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GŰTL FRANZ INF LDST.I.R. 21 1914-12-(22-24) - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTKNECHT JULIUS - - 1915-05-10 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GUTKNECHT KURT FUHRP.-KOL. - 1918-05-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GUTKNECHT WALTER - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUTKNECHT ALWIN OFF.-STELLV. - 1914-09-20 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
GUTKIND FRITZ RES PREUSS R. J. R. 219 1915-01-25 - Niwka (nr 269) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUTH ERNST PIECHUR 28 PUŁK PIECHOTY 1915 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - Praga / Czechy -
GUTGESELL A GEFREITER 1 K INF REG 95 1914-11-23 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
GÜTERT - LANDSTURMM LANDW.ERS.BATL.2 MERZIG 1 KOMP. 1915-09-15 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1870-07-15 - -
GUTERMANN LUDWIG - - 1915-12-?3 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1874-04-22 BREMEN -
GUTBRODT ROB. MUSK. - 1918-11-14 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - -
GUTBIER MARTIN - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GUTAN PATRU GEM./RUM. I.R.18 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUTALIN KRISAN RUSS. INF.REGT.115.3.KP. 1915-05-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUT MICHAŁ - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GUT STEFAN - - 1915-07-15 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
GUT STANISŁAW - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
GUSZOW ALEXANDER ZGSF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUSZEW AFANASI FAHNR./ROS. IR 191 1915-01-21 - Grab II (nr 5) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GUSTKE WILHELM GEFREITER - 1918-03-34 - Szczypkowice wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie 1895-09-01 Zipkow-Szczypkowice cmentarz zniszczono w l. 82
GUSTAWSKI STEFAN FELIX ZGSF. K.K. LDST.I.R.16 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUSTAV ANDREAS LDST. INF. I. R. 20 1915-05-04 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUSTALIK JOSEF INF. K.K.LIR.16 1915-05-02 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GUSTAFIAK A. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
GUSTA? HERMANN - - - - Głębowice wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GUST OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GUSSWALD JOSEF HONV. K. UNG. L.I.R. 13 1915-02-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GUSSEW NIKIFOR UNTFZ/ROSJA BRG.84 1918-03-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
GUSSEW GAWRIK SZEREG.ARMII ROSYJSKIEJ 1 249 P.P. 1917-0?-22 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GUSS JANKEL GEM RES. ABT. 27. 1918-03-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUSOWSKI M. RES. 7 K. INF. REG. 147 1914-11-28 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
GUSLIK DANIL GEM/ROSJA I. R. 303 1917-09-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUSKOW JWAN RUSS. I.R.111.3.KP. 1917-02-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUSKOW PAWEL ROSJA JNF.REGT.249.14.KP 1915-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUSKI J. MUSZKIETER 150 PP 5 Komp 1915-08-25 - Topilec wieś, gm. Turośń Kościelna, pow. białostocki podlaskie - - tablica
GUSINDE A. - 4 JAG. ? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
GUSINDE FRIEDR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUSINDE KONR. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - obersekundaner
GUSINDE B. UOFFZ. M.G. SCH? - - Pierstnica wieś, gm. Krośnice, pow. milicki dolnośląskie - - -
GUSINDE PAUL KPL. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUSINDE JOS. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GUSIEW TEODOR INF. - - - Długie (nr 44) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUSIAW ALEK?? RUSS.SOLDAT - 1917-??-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GUSEW ALEXANDER GEM/ROSJA A.R.53 1917-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUSENBAUER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUSE JOSEF LDST. INF. K.U.K. LST.I.R. 13 1915-07-08 - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GUSCIN FILAT INF.RUSS. I.R.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GUS LUDWIG - - 1917-08-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GÜRZEN P. RES. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - MÜSKENBERG -
GÜRZEN K. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - FICHTHORST -
GURUNOW ALEXEJ GEM. FEST.ART. 1918-08-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GÜRTLER FRIEDRICH - - 1914-08-22 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GURTLER ALOIS - - - - Gostomia wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GÜRTLER JOSEF - - 1914-08-24 - Wasiłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GŰRTH FRANZ SCH. SCH.R. 10 1915-02-12 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GURSOW ALEKSANDER KAN. 2 BTR. FORT. ARTL. N. GEORG. 1916-09-26 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 784
GURSKI KARL KAN. FELD. ARTL. REGT. 11 1917-08-18 - Ruciane-Nida I miasto, gm. Ruciane-Nida, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GURSCHLER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 maj-15 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GURSCHKE EMIL KAN. P.G.F.A.R. 2 1915-05-02 - Zborowice I (nr 135) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GURSCH FRANZ - - 1918-04-12 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GURSCH K. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GURSCH FRANZ - - 1916-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GURSCH KARL - - 1918-03-21 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GURSCH F. - - - - Ciochowice wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GUROWIETZ VINZENT - - 1917-04-16 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - SŁUPSKO -
GUROWIETZ VINZENT - - 1917-04-16 Francja Słupsko wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie 1889-07-07 - -
GUROW ALEXANDER - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GUROLL ROBERT - - 1915-07-20 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Groß Wiersewitz obelisk
GURNDIN JOSEF K. SCH. K.K.K. SCH. R. II 1915-02-04 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GURLSCHILTE GEORG GEM/ROSJA I.R.2 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GURLOWO- ANGRIGOR ?GREND. GREN...IB GARDE R. 6  1915-03-23 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GURLACH PAUL - - 1919-05-18 - Chmieleń II wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie 1891-04-22 - -
GÜRLACH JOSEPH - - 19??-05-23 - Chmieleń I wieś, gm. Lubomierz, pow. lwówecki dolnośląskie - - -
GURKOF JEWSTAFI SERGT/RUMUNIA I. R. 11 1918-02-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GURKIN DAVID INF. RUSS. I.R.195 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GURIN PROKOWE - - 1916--3-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GURETZKI FELIX GEM./RUSS. I.R.56 1918-04-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GURBANOW WLADIMIER RUSS. INF.REGT.250.6.KP. 1915-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GURBANESCU NICULAE GEM./RUM. I.R.77 1917-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GURAJEW ANDREJ INF. IR 34 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GURAJ GYULA HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GURA 'MIRSKI' JÓZEF LEGIONISTA 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GURA TEODOR RUSSE SAMOG. GR. R.7 1915-04-28 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GÜNZEL KARL WEHRM. 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - tablica lewa
GUNZEL BRUNO - - 1917-??-?? - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GÜNZEL REINHARD - - 1914-09-07 - Krzewina wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - VERM.
GÜNZEL WILHELM - - - - Lubiąż wieś, gm. Wołów, pow. wołowski dolnośląskie - - -
GUNZEL PAUL - - 1915-01-02 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GUNZE HERM. - - 1916-12-10 Berlin Gudzisz wieś, gm. Boleszkowice, pow. myśliborski zachodniopomorskie - Gudzisz/ Kutzdorf -
GUNZ WILHELM - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GUNUN(?) AUGUST - - 1916-11-16 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GUNTZEL MAX. - PREUSS. RES.JAGER. BTL. 19 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GÜNTRATH - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GŰNTNER FRANZ SCH. SCH.R. 6 1915-05-02 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUNTHER AUGUST - - 1917-11-08 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GUNTHER EICH KRIEGSFRW.  L.J.R.133,7K.  1915-05-21 - Bodzentyn miasto, gm. Bodzentyn, pow. kielecki. świętokrzyskie - - -
GŰNTHER ALFONS - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GŰNTHER GEORG - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GÜNTHER KARL GEFREITER LANDWEHR INFANTERIE REGIMENT 76 - - Bartosze wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GUNTHER WALDEMAR OBERARZT  FELDSP.  N.345  1915-01-29 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GÜNTHER BERNHARD - - 1914-08-27 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GÜNTHER ALB. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GÜNTHER HERBERT - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GÜNTHER RUDOLF JÄGER GDE.R.JÄG.B.4K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
GÜNTHER RICHARD - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUNTHER REINHOLD - - 1914 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GÜNTHER HIP[OLIT] - - 1916-07-02 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GÜNTHER KLEM[ENS] - - 1918-04-28 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GÜNTHER FRITZ MUSK. 4 KOMP. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER EMIL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 58 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUNTHER ERNST - - 1918-07-27 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GUNTHER JOSEF - - 1916-02-03 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
GÜNTHER J. - - 1914 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
GÜNTHER OSKAR - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GUNTHER PAUL - - 1915-08-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
GÜNTHER PH. LANDS. LANDST.BATL. HAGENAU 1915-02-01 - Blinno wieś, gm. Szczutowo, pow. sierepcki mazowieckie - - -
GŰNTHER AUGUST - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GŰNTHER PAUL - - 1918 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GÜNTHER PAUL - - 1917-07-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER LEO - - 1917-10-01 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Pyaschen-Piaszno obelisk
GÜNTHER GOTTHARD - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - MERTSCHUTZ -
GÜNTHER OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUNTHER H. - SK2-GARD-RES. R. 1915-01-01 - Ujazd (łódzkie) wieś, gm. Ujazd, pow. tomaszowski łódzkie - - -
GÜNTHER JAN - - 1917-10-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GÜNTHER ERNST - - 1918-06-09 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GÜNTHER EMIL LEHRER - 1914-11-14 - Smogorzów wieś, gm. Namysłów, pow. namysłowski (niem. nazwa Schmograu) opolskie 1878-08-04 - obelisk
GÜNTHER JULIUS WEHRM. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GÜNTHER - MUSK. INF. REGT. 44 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GÜNTHER FRITZ - ERS. BATL. I. R. 51 - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie 1893-10-27 BRESLAU tablica
GÜNTHER GUSTAV KPL. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUNTHE PAUL - - 1914-08-26 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GÜNTER ALFRED MUSK. - 1916-05-04 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - BLUMERODE tablica
GÜNTER AUG[UST] - - 1914-08-29 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GUNSWIN ANDREJ GEM/ROSJA I.R.242 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
GUNSSEL KURT VIZEFELDW. 1.G.GR.R.10K. 1915-07-21 - Siennica Nadolna wieś, gm. Krasnystaw, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GÜNSLER EDWARD ARMIA AUSTRO-WĘGIERSKA - 1915-01-07 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
GUNSCH ANTON JG.ÖST. KR. T.K.I.R. 2 1915-05-07 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUNPRECHT W. SZER. - 1914-11-18 - Zgierz III miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GÜNNEWIG ANT. LANDSTURMMANN 2 LDST.INF.BATL. WESEL VII/72, 4KP 1918-04-14 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
GUNNEMAN H. UTFF. PREUSS.RES.I.R. 219 1915-02-12 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie ? - -
GUNLACH LEO GREN R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GUNIA PAUL - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - ZAGINĄŁ
GUNIA JOHANN - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GUNERT ARNOLD SZER. ?.128 1914-11-28 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
GUNDRUM EMANUEL - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GUNDLAK OTTO WEHRM. - 1916-02-01 YPERN Tarnów wieś, gm. Lubiszyn, pow. gorzowski lubuskie - TARNÓW/TORNOW Obelisk
GUNDERMANN FRIEDRICH UT.OFFZ. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
GUNÁR ANDREAS LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GÜN? EKEHARD - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-??-19 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GUMZ HERM[ANN] GR[ENA]D[IER] - 1914-10-07 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GUMZ EWALD - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GUMPERT WILL? GEFR. - 1915-01-07 - Zagórzyce (zachpom.) wieś, gm. Łobez, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GUMNY ANTONI SZEREG. - 1920-08-21 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1902 - -
GUMMERT WALTER VZFLDW. PREUSS.RES.INF.RGT. 217 1914-04-15 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUMM KARL - - 1916-10-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GUMIENNY W. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GUMIENNY FR. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
GUMIENIUK FIEDOR INF. RUSS.I.R. 151 1915-04-20 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GÜMHER J. - - 1914 VERM. Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
GUMEJIKOW DYMYTER - - - - Warzyce (nr 21) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GÜLZOW WILHELM - - 1915 - Osowo wieś, gm. Kępice, pow. słupski (niem. nazwa Wussow) pomorskie - - -
GULYAS SIEGMUND INF. I.R. 60 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GULYÁS JÁNOS UTÁSZ 5.UT.ZLJ 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GULYAS JOHANN SZER.  18,9 WĘGIER.P.P.  1915-02-28 - Kazimierza Wielka miasto, gm. Kazimierza Wielka, pow. kazimierski świętokrzyskie - - -
GULVAS JOHANN - K.K.L.I.R.34 1914-12-11 - Limanowa-Jabłoniec (nr 368) góra Jabłoniec, przy wsi Podjabłoniec, gm. Limanowa, pow. limanowski małopolskie - - -
GÜLSLER A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GULOJEW MICHAEL GEFR/ROSJA I.R.238 1918-10-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GÜLLERT JOSEF - - 1920-07-29 NIEDAMIRÓW Niedamirów wieś, gm. Lubawka, pow. kamiennogórski dolnośląskie - - -
GULKE HERMANN MUSK. PIR 46 1915-05-19 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GULJA ANTON LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GULINO ANTONIO SOLD. 220.FANT 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-02-14 - -
GULDBRANDSOHN W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GULBIN ANTON GEM./RUSS. I.R.109 1917-04-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
GULAJEW WASYLIJ INF. IR 195 - - Radocyna (nr 43) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GULAJEW IWAN GEM./RUSS. I.R.240 1917-11-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GULA PÁL HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-18 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUKI TEOFAN INF. RUSS.ETP.HALB.KOMP. 128 1914-11-26 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GUJEWANOW JERZY SZRG. 11 / 8 P.P. 1917-02-22 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 957
GUISSO GIUSEPPE GEM/WŁOCHY ALPIN I.R.7 1918-12-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUILL K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUILIANI LUIGI JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-21 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GUIDOTTI AMELIO SOLD. 178.MITR. 1918-09-19 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1882-04-03 - -
GUHRAUER KURT UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GUHRAUER A. URFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1870-01-19 - nagrobek
GÜHNA JOSEF INF. I. R. 100 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUHL (?) HEINRICH MUSK. - 1915 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1888-02-09 Wendischbuckow obelisk
GUHL MAXIM. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GUHL ERNST GREN. KPGRZF 2 1915-05-06 - Jasło-Krajowice (nr 37) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GUHL LUDWIG UNTEROFFZ. 1 KOMP.JNF.RGT.14 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
GUHL WILHELM GEFR. 3/RES. JÄG. 22 1915-01-19 - Piotrków Tryb. miasto, gm. Piotrków Tryb., pow. m. Piotrków Tryb., ul. Partyzantów łódzkie - - -
GUHL A. - - 1918-04-18 - Chobienia (gm. Rudna) wieś, gm. Rudna, pow. lubiński dolnośląskie - - -
GUHL A. - - 1918-04-18 - Chobienia (gm. Jemielno) wieś, gm. Jemielno, pow. górowski (niem. nazwa Koeben) dolnośląskie - - obelisk
GUHAR ANTON ZUGSFUHRER K.U.K.F.J.B. 7 1914-12-10 - Krempna (nr 6) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
GUGULSKI FRANCISZEK LEGIONISTA VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
GUGGER JOSEF INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUGGENBERGER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-07 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUFE ALB[ERT] - - 1916-06-21 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GUFE JUL. - - 1918-06-18 - Stara Studnica wieś, gm. Kalisz Pomorski, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
GUESBACH A. - - 1915-10-19 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
GUERRINI ARMANDO SOLD. 36.FANT. 1918-08-11 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894- - -
GUELE - ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GUEISSER OTTO - - 1917-09-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - VERM.
GUECK FRANZ - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Santoppen tablica pamiątkowa
GUDRESCH STEFAN RUSS. INF.REGT.199.3.KP. 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUDKOWSKI ALEXANDER - WARSCH.FEST.ART.5.BATT 1917-03-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUDINASOW JEGOR GEFR/ROSJA I.R.211 1915-08-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GUDIEW WOLODIMIR KOSAK - 1914 - Tymowa (nr 298) wieś, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GUDIAN WILHELM - - 1915-07-10 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
GUDIAN WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GUDER GOTTLIEB - - 1915 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
GUDER FRZ. - - 1916-04-21 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GUDER FRITZ - - 1917 - Lasowice Małe wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
GUDER KARL - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GUDER WILHELM - - 1916-10-02 - Mostowice wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GUDEKA B. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUDDAT PAUL GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GUDDAT KURT JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GUDAROWSKI - - - 1914/15 - Góra II wieś, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GUCZYA MAX MUSKETIER 1 KOMP. ERS. RES. INF. RGT. 19 1914-11-21 - Szadek (Osiny) miasto, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - -
GUCZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUCOIN CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.58 1917-09-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GUCHEL OSWALD - - 1915 - Henryków Lubański wieś, gm. Lubań, pow. lubański dolnośląskie - - -
GUBNER FRITZ ? - - - Rosochata wieś, gm. Kunice, pow. legnicki dolnośląskie - - B.
GUBIS JOSEF INF. K.U.K.I.R. 60 1915-03-19 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUBIN SEMION GEM/ROSJA I.R.29 1918-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBER J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GUBENKO FEDOT GEM./RUSS. I.R.10 1918-05-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
GUBB GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GUBATSCHOW JEWALENTI RUSS. INF.REGT.249.8.KP. 1915-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GUBANCSIK ANDRÁS HONVÉD 9.HONV.GY.E 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUBAN GREGOR LDST.INF. IR 89 1915-05-02 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GUARNIERI GIACOMO SOLD. 223.FANT. 1918-10-05 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-07-17 - -
GUARAGLIA LORENZO SOLD. 4.BERS. 1918-03-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1895-03-09 - -
GUALFRE SECONDO GEM/WŁOCHY 3 ALP.RG 1918-01-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GUALDI PIO SOLD. 68.FANT. 1918-09-08 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-10-10 - -
GUADAGNINI VALENTIN JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GUADAGNIN UMBERTO SOLD. 159.FANT. 1918-06-29 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1881-09-27 - -
GSTREIN A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GSTÖHNER MATHIAS INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GSOTTBAUER GEORG JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GSEMIZER MEZOJ AUSTRIA - 1915 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GSCHWENDER XAVER GFT. BIR 3 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
GSCHWARI ANDREAS JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GSCHWANDTNER KASPAR INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GSCHMEIS F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GSCHIEDER JOHANN INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Poręba Radlna (nr 175) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GSCHANES JOHANN INF. IR 27 1914-12-15 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRZYWOK WILHELM - - 1914-08-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1890-03-31 Ornontowice -
GRZYWACZEWSKI BRONISŁAW SIERŻ. SZK. ŻOŁNIERSKA MIŃSK MAZ. 1918-06-05 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
GRZYWACZ FRANZ LST. INF. I.R. 58 1915-01-21 - Roztoka (nr 287) wieś, gm. Gródek nad Dunajcem, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRZYWACZ JOH(ANN) SERGT. - 1919-03-13 - Rachowice wieś, gm. Sośnicowice, pow. gliwicki śląskie - - -
GRZYWAC? ??IE RUSS.SOLDAT - 1917-08-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZYMEK STANISŁAW - - 1918 - Otfinów II wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRZYMAŁA MARIAN KAPRAL 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRZYBEK ANTONI - - 1916 - Kończyce Wielkie wieś, gm. Hażlach, pow. cieszyński śląskie - - poległ na froncie rosyjskim
GRZYBEK A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRZYBEK VALENTIN INF. ÖST.UNG. 191?-??-?? - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRZYBEK LUDWIK SEKCYJNY 2 BRYG. LEGIONÓW POL. 1918-11-18 - Brzeszcze miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie 1890 BRZESZCZE -
GRZYBEK WŁADYSŁAW SIERŻ. 2 P.P. LEG. 1917-06-17 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 22 - -
GRZYBEK KARL INF. - - - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRZYBEK MIECZYSŁAW SZER. LEGIONY POLSKIE 1918 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1894 - -
GRZYBEK JAN - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRZYBAŁA FRANCISZEK LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL gru-14 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRZYBAŁA FRANCISZEK - - - pod Gorlicami Odrzykoń I wieś, gm. Wojaszówka, pow. krośnieński podkarpackie - - syn Wojciecha
GRZYB??? - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
GRZUNDZIEL HANS - - 1914-12-12 - Wierzch wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZONKOWSKI JOHANN MUSK. 6. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GRZONKA JOSEF - - 1915-09-23 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA MICHAEL - - 1918-08-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA THEODOR - - 1918-03-18 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA VIKTOR - - 1915-03-26 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA JOHANN - - 1918-08-16 - Brynica wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Brinnitz) opolskie - - -
GRZONKA VIKTOR - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRZONKA FRANZ - - 1916 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
GRZONKA JOSEF - - - - Dębie wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - DĘBIE -
GRZONKA FRANZ - - 1918-10-18 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA MICHAEL - - 1916-09-03 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA PAUL - - 1917-07-19 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONKA VALENTIN - - 1915-06-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONA ALBERT - - 1915-06-22 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONA LORENZ - - 1918-12-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZONA FRANZ - - 1916-07-10 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
GRZMEHLE GUSTAV - - 1916-09-15 VER. Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRZMEHLE HERMANN - - 1914-08-22 - Wrocław-Rędzin część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
GRZIWOTZ ANTON - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA FRANZ - - 1916-05-12 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1885-10-02 - -
GRZIWA FRANZ WEHRM. L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
GRZIWA THOMAS - - 1916-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA THOMAS - - 1914 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRZIWA THOMAS - - 1916-09-08 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1892-12-21 - -
GRZESZIK J - - - - Szymonka I wieś, gm. Ryn, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - Schimonken obelisk
GRZEŚKOWIAK W - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GRZESKOWIAK MART. [IN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRZEŚKOWIAK J. - - 1918-05-27 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1897-04-28 Wijewo -
GRZESKA LEO - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GRZESKA JOSEF - - - - Pawłowiczki wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RZECZYCA -
GRZESISTA ADOLF - - 1915-10-15 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESISTA ALFRED - - 1916-07-19 - Dziergowice wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESIK ALOJZY - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GRZESIK PETER KPL. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZESIK ALOIS - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRZESIK WILHELM - - 1918-05-23 - Kadłub Turawski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - Kadłub Turawski -
GRZESIK TOMASZ - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
GRZESIK JOH. - - 1914-12-20 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRZESIK JOHANN INF. I.R. 57 1915-03-09 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZESIK JOHANN - - 1914-12-20 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRZESIK PAUL - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRZESIAK STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GRZESIAK FRANCISZEK - - 1917 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
GRZESIAK IGN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRZESIAK JÓZEF - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GRZESIAK TEOD. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GRZESIAK JAKOB - I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRZESIAK JAN. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - LIPIE -
GRZESIAK SZYM. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
GRZESCHOK JOHANN - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRZESCHOK VALENTIN - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRZESCHIK IGN. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESCHIK VINZ. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESCHIK MART. [IN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRZESCHIK PAUL VERMISSTE - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESCHIK JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESCHIK JOH. - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESCHIK PAUL - - - - Łubniany wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
GRZESCHIK  JOHANN - - - - Chrząstowice wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRZESCHIK JOHANN - - 1918-04-13 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GRZENKOWSKI ALBERT - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
GRZENIA ROBERT - - 1917-10-26 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRZEMPCZYŃSKI CZESŁAW - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
GRZELCZAK MARCIN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRZELCZAK ANDRZEJ - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - ŁĘKA WIELKA -
GRZEJA JAN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
GRZEGORZEK LUDWIK - - - - Przegędza wieś, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki śląskie - - -
GRZEGORZ J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRZEGORCZYK F. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRZECHZA ANZELM - - - - Łubie wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRZEBULL? STANISL. RUSS.SOLDAT - 1917-05-18 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZBIELOK WILLI - - 1917 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRZABEL ADALBERT LDST. INF. I.R. 57 1915-04-08 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYZAN AUGUST - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRYTZ IGNATZ - - 1917-11-22 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie 1878-01-16 - -
GRYTZ ROMAN - - 1918-07-02 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GRYTZ MAXIMILIAN - - 1918-10-09 - Gliwice X miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GRYTZ JOHANN - - 1914 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - -
GRYTZ JOHANN UNTOFFZ. L.J.R. 11/1K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
GRYTZ ADAM - - 1915-09-23 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
GRYTSCH FRANZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYSLA ROBERT - - 1917-11-27 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
GRYSKO JOH. - - 1918-04-14 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRYSKA KASIMIR WEHRM. B.I.R. 3 1915-05-(01-02) - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYSKA ???? - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - PLEWISKA -
GRYSAJEWKO NIKOLAUS INF. IR 35 - - Męcina Wielka (nr 82) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRYNIA FRANZ JG. K.U.K.F.J.B. 16 1915-02-22 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GRYMAN ANTONI - - 1917 VERDUN Żory-Osiny miasto, gm. Żory, pow. Żory śląskie 1897 ŻORY-OSINY -
GRYLL - ERSATZ-RESERVIST PREUSS. LANDW. INF. REGT. 76 1915-02-20 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GRYINGYILIGEN MICHAEL INF. K.U.K.I.R. 5 1915-01-03 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
GRYGORIEW AROSTYN FIODOR - - - - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRYGORCZUK D. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRYGONOSZ ANDREJ GREND. GREND.MOSK.G.R.8  1915-01-02 - Ruda Maleniecka wieś, gm. Ruda Maleniecka, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRYGIEREK FILIP - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GRYGIEREK JERZY - - - - Pruchna wieś, gm. Strumień, pow. cieszyński śląskie - - -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRYGIERCZYK FRANCISZEK - - - - Czechowice-Dziedzice II miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRYGIER WALENTIN UTFFZ 9K R.I.R. 226 1915-06-16 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
GRYGIEL THEODOR - - 1915-07-09 FRANCJA Sukowice wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYGIEL THEODOR - - 1915 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRYGA JOHANN - - - - Laskowice wieś, gm. Lasowice Wielkie, pow. kluczborski opolskie - - -
GRYDLOW ?ILI RUSS.SOLDAT - 1917-09-?? - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRYCZYŃSKI C - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
GRYCZAK WASIL SCH. K.K.SCH.R. 32 1918-04-23 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRYCNER PIOTR LEG. POLN. LEG. I.R. 1 1915-09-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
GRYCNER PIOTR KPR. LEGIONY POLSKIE 1915 - Zakopane I miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie 1886-08-24 - -
GRYCHŁOŁ FRAN. - - 1914-09-15 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRYCHŁOLIK L. - - 1916-01-28 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRYCHOW LEONTIJ RUSSE OKAT.JNF.RGT.1  1915-03-26 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
GRYBSCH PAUL MUSKETIER - 1914-09-08 - Byczyna I miasto, gm. Byczyna, pow. kluczborski opolskie - - -
GRYBISZ JÓZEF LEGIONISTA 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
GRUTZNER PAUL - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRÜTZNER ROBERT - - 1918-10-18 - Zabierzów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRUTZKE O. - - 1916-12-05 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
GRÜTZBACH ALFRED - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRÜTZBACH JULIUS - - 1916 - Zielona Góra (Racula) część miasta, gm. Zielona Góra, pow. Zielona Góra lubuskie - - -
GRŰTZBACH WILHELM - PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
GRUTZ VIKTOR - - 1914-10-03 - Pińczów miasto, gm. Pińczów, pow. pińczowski świętokrzyskie - - FURS VATERLAND 
GRÜTZ FRANZ - - - - Suchy Bór wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
GRÜTTNER ROBERT - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRÜTTNER OTTO - - 1917-09-10 - Wiązów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński (niem. nazwa Wansen) dolnośląskie - - obelisk
GRÜTEMEYER LUDWIG WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUSZNIK SEMION RUSS.SOLDAT - 1918-04-02 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUSZKA JAN - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSZKA LUDWIK - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUSZKA JÓZEF - - - - Łaziska wieś, gm. Jemielnica, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSZECKI JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - TRZEŚŃ -
GRUSZCZYŃSKI ANTONI LEGIONISTA 5 PP L.P. 1915-07-16 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
GRUSZCZYŃSKI OTTO FRANZ INFT I.R. 77 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 02.09.1915
GRUSZCZYNSKI ANATOL INF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - GRUSZCZYŃSKI ANTON - J. Drogomir
GRUSZCZYŃSKI MIECZYSŁAW LEGIONISTA 4 PUŁK PIECH. 7 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie 1894 - EKSH. Z NIEDRZWICY DUŻEJ, DZIŚ JASTKÓW KWATERA GROBU 21/71
GRÜSSNER HERM. GREN. - 1918-08-08 - Ługi (dolnośl.) wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski dolnośląskie - - VERMISST
GRUSKE KARL - - 1915 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GRÜSKE RICHARD - - 1914 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUSKA KONR. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUSCHKE WILHELM SERGT[EANT] FLIEG BEOB. SCHULE STOLP 1918-07-27 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie 1889-09-11 - lapidarium
GRUSCHKA A. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GRUSCHKA F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GRUSCHKA JOS. - - 1916-06-07 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA ALEX - - 1918-03-27 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA FRANZ - - 1915-09-24 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek J. Chrząszcz podaje nazwisko NIMTSCH
GRUSCHKA - MUSK. - 1919-04-19 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
GRUSCHKA ADOLF - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUSCHKA IGNAZ - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUSCHKA PAUL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUSCHKA E. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
GRUSCHKA RICH. - - 1918-04-09 - Strzelce Opolskie II miasto, gm. Strzelce Opolskie, pow. strzelecki opolskie - - -
GRUSCHKA ISIDOR - - 1918-10-22 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - WIDÓW -
GRUSCHKA THEODOR - - 1914-10-10 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUSCHKA VIKTOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUSCHKA KARL - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRUSCHA MAXIM RUSS.SOLDAT - 1917-10-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GRUSCH JOSEF JG K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-02-19 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
GRUS KASPER - - 1915-11-07 - Łuków miasto, gm. Łuków, pow. łukowski, ul. Strzelnicza lubelskie - - -
GRUS FRANZ SCH. SCH.R. 10 1914-12-23 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRUS JOSEF INF. K.K.LDST. BATL. NR 88 1915-03-28 - Pasieka Otfinowska (nr 256) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUPPI PAOLO SOLD. 4.GEN. 1918-02-02 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-07 - -
GRUPA HIERONIM - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
GRÜNZINGER LUDWIG INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-29 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUNWALDT PAUL ? - 1918-06-?? - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - ALTHOF -
GRÜNWALD A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÜNWALD OTTO - - 1918-04-04 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
GRUNWALD - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GRÜNWALD JOSEF LDSCH. K.SCH.R. I 1914-12-10 - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GRŰNWALD CHRISTIAN KAN. GEB.A.R. 3 1914-09-30 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1892 - -
GRUNWALD AMANDUS - - 1914-11-13 - Konradowo wieś, gm. Wschowa, pow. wschowski lubuskie - - TABLICE
GRUNTOVÁD MATHIAS SCH. SCH.R. 12 1915-02-18 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUNOW FEDOR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 17 P.P. 1917-07-20 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRUNNKE ADOLF - - 1917 - Żórawina II wieś, gm. Żórawina, pow. wrocławski dolnośląskie 1897-01-28 Rothsürben -
GRUNNER WILLI RES. P.R.I.R. 268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRÜNMELDT WILH. MUSK - 1915-10-07 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
GRUNKE ALBERT - - 1915-04-20 - Tuchomie wieś, gm. Tuchomie, pow. bytowski pomorskie - Zemmen-Ciemno obelisk
GRÜNKE HERM[ANN] G[E]F[REITE]R - 1915-08-19 - Kołtki wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GRÜNKE WILHELM - - 1917-09-20 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Rom -
GRÜNITZ ARTHUR KANONIER 3.E.BATT.2.E.FELDARTL.RGT.21 1917-05-17 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1896-03-23 - -
GRÜNIG RICHARD - - 1919-05-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1891-12-12 FORST -
GRUNHERD ALBERT MUSK INF. REGT. 44 1914-09-18 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
GRUNHEIT JOH - - - - Sątopy wieś, gm. Bisztynek, pow. bartoszycki warmińsko-mazurskie - Tornienen tablica pamiątkowa
GRÜNHEID ARTHUR - - 1915-08-28 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRÜNEWALDT HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUNEWALD - SCHUTZE GARDE RESERVE SCHUETZ. BATL. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GRÜNEWALD E. GR. 1 K. GARDE GR. R. 5 1914-12-05 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
GRUNEWALD OSKAR - - 1914-11-10 FRANKREICH Nowa Wieś Wielka wieś, gm. Paszowice, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRUNERT ANTON UTFFZ. - 1917-03-21 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie 1887-31-05 LILIENTHAL - BIALCZYN -
GRUNERT O. OFFZ. STELLV. 2 KOMP. INF. REGT 41 - - Gawliki Wielkie wieś, gm. Wydminy, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRUNERT FRITZ - - 1915-02-16 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRUNERT ULRICH - - 1916-??-?? Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
GRUNERT WILLY - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRUNERT H - - 1916-06-13 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - PETERSWALDE - PIOTROWIEC -
GRÜNER ERNST UOFFZ. 157 I.R. 1918-05-01 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER HEINRICH OFFZ. STELLV. P.R. 1920-03-16 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER FRITZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER WILHELM - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUNER PAUL - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRÜNER FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUNER JULIUS - - 1915-02-08 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
GRÜNER GEORG - - 1914 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUNER PAUL UTFFZ. - 1918-06-09 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1884-01-03 - -
GRUNER JULIUS - - 1915-08-23 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRÜNER ERNST MASCHINIST MAR.LUFTSCH.ABT. 1917-10-20 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER GUSTAV SCHÜTZE B.SCH.R. 108 - - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - VERMISST
GRUNER LUDWIG - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRÜNER SAMUEL - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUNER PAUL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUNER P. - - 1918-04-27 - Struga wieś, gm. Stare Bogaczowice, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - Nie istniejący już Obelisk
GRUNER ALEXANDER - - 1918-08-08 - Jakubowice (opolskie) wieś, gm. Niemodlin, pow. opolski opolskie - - -
GRÜNER RICH. - - 1915 - Baborów I miasto, gm. Baborów, pow. głubczycki opolskie - - -
GRUNER FRITZ - - 1916-09-05 in Westen Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GRŰNEIS MATHIAS INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜNEBERG PAUL FÜS. - 1915-06-11 - Wyszobór wieś, gm. Płoty, pow. gryficki zachoniopomorskie 1889-03-26 - -
GRÜNEBERG WALTER PION. 2 KP. PION. BATL. 17 1914-09-09 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-09-11 - -
GRÜNEBERG WILLI UNTFFZ. D. RES. 11 / I. R. 45 1914-12-11 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GRUNE OTTO GFT. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUNE ERNST. ? 1. PION. BATL. 1914-11-19 - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - WSPÓLNY NAGROBEK KAMIENNY
GRUNE KARL LANDST. - 1915-09-15 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
GRUNDT J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUNDSCHOK JOHANN - - 1918-04-06 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRUNDMANN HERMANN - 4/R.I.R. 226 - - Romoty wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRUNDMANN HEINRICH LDST. 3 KOMP.LDST.JNF.BTL.SAMTER II/J.R.335 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
GRUNDMANN - LTN. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUNDLER PAUL NIEM. - 1918-02-28 - Lasocice wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRÜNDLER MAX - - 1918-03-29 - Maniów wieś, gm. Mietków, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRUNDHAMER OTTO UNT.JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜNDER PAUL - - 1915-09-04 RUSSLAND Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRÜNDER HEINRICH - - 1919 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRÜNDEMANN PAUL MUSKETIER - 1914-11-28 Russland Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GRÜNDEMANN EMIL VIZEFELDWEBEL - 1916-06-16 VERMISST Somme  E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GRÜNDEMANN ALBERT UNTEROFFIZER - 1918-03-22 Cambrai E[is] K[reuz] Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GRÜNDEMANN FRANZ GRENADIER - 1915-10-20 Osten Rarwino wieś, gm. Białogard, pow. białogardzki (niem. nazwa Rarfin) zachodniopomorskie - Sager-Zagórze -
GRUNDEL R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUNDEL HEINRICH - - 1914-12-10 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
GRUNDEI REINHOLD GREN. 8 KP. GREN. RGT. 4 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1892-02-28 - -
GRUNDEI FRANZ - - 1917-11-02 - Charbielin wieś, gm. Głuchołazy, pow. nyski opolskie - - -
GRUND RICHARD MUSK. - 1917-09-02 - Trzebów wieś, gm. Sulęcin, pow. sulęciński lubuskie - TRZEBÓW / TREBOW -
GRUND ALOIS - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRUND RICHARD SCH. SCH.R. 33 1915-05-03 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUND FRANZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRUND AUGUST - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
GRUND FRITZ - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GRUND JOSEF - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRUND ALFRED - - 1917 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUND ALFRED - - 1916 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GRUND KARL OBLT LOD RES KUK 1R28 ZM 1914-12-17 - Krasne Lasocice (nr 361) wieś, gm. Jodłownik, pow. limanowski małopolskie - - Obelisk
GRUND THOMAS - - 1915-10-23 - Olesno II miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie - - -
GRÜNBERGER MAX INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUNBERGER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-01-18 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUNBERG STANISŁAW SZER. VI BAON 1 PP L.P. 1914-11-18 Krzywopłoty Bydlin wieś, gm. Klucze, pow. olkuski małopolskie - - -
GRÜNBERG FERDINAND - - 1915-10-31 - Chełm Dolny wieś. gm. Trzcińsko Zdrój, pow.gryfiński zachodniopomorskie - - -
GRUNBERG MARKUS - - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
GRÜNBERG ABRAHAM ERS. RES. K.U.K. I.R. 58 1915-12-11 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1879 - -
GRÜNBAUM ALEXANDER JEDNOROCZNY OCHOTNIK 5 KOMP. 13 PUŁK PIECHOTY 1917 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - koło Chrzanowa -
GRŰNBAUM FRANZ MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRUNAU ERICH - - 1915-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRUNAU HERMANN - - 1915-02-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRUNAU ALFRED ROTMEISTER DER RESERVE HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-07-01 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUN PAUL JÄGER JÄG. REGT. 11 Z. PF. 1914-08-02 KRZEPICE Bodzanowice II wieś, gm. Radłów, pow. oleski opolskie - MITTELFRITZWALDE -
GRUN PHILIPP - - 1915 - Ćwiercie wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRUN PHILIPP - - 1915-08-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
GRUN FRITZ - - 1917 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRÜN ANDRÁS HONV. K.UNG.L.I.R. 24 (M. KIR. 24 HONV. GYAL. EZR.) 1914-12-20 - Tuchów IV (nr 163) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÜN SAMUEL PIECHUR 55 PUŁK PIECHOTY 1918 - Bielsko-Biała I miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie 1886 Bohorodezany -
GRÜMMERT - GEFREITEN PREUSS. LANDW. INF. RECT. 76 1915-07-06 - Białaszewo II wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - -
GRUMM WALTER GEFR. D. RES. 7. KOMP. RES. INF. REGT. 49 1914-10-27 - Wilkasy wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRUMM TEOFIL - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUMM JOSEF - - - - Pniów wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
GRUMIELSKI J. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUMIEC GEORG SZER. p.p.ros. 1917-04-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1879 - -
GRÜMBÖCK GREGOR INF. K.U.K.I.R. 49 1915-05-02 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUMBACH RICHARD - - 1917 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUMBACH ? - - 1915 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUMANN PAUL - - 1915 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GRÜLLINER J. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
GRULKE HANS - - 1915-05-02 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - -
GRULKE HANS MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRULKE ERICH - - 1917-10-23 - Wicimice wieś, gm. Płoty, pow. gryficki (niem. nazwa Witzmitz) zachodniopomorskie - - VERM. SEIT
GRULICH OTTO - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
GRULICH AUGUST LANDST[URMMANN] - 1915-08-30 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GRULICH FRIEDRICH KAN[ONIER] - 1918-03-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
GRUJITSCHITZ DRAGULJOB SER. ZIVILGEF. - 1917-04-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1900 - -
GRUJ LACHER GEM/ROSJA I.R.405 1918-05-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
GRUITSCH SWETKO SERB. A.R.6. 1916-11-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRUIA NICULAE GEM./RUM. I.R.36. 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRUHN MART. WEHRMANN I.KR.INF.R.225 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
GRUHN OTTO RES. 9 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1893-10-11 - -
GRUHLICH JOHANN LDST.INF. IR 18 1915-03-25 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRUGIEL BOLESŁAW - I BRYGADA LEGIONÓW POLSKICH 1915-05-?? - Góry Pęchowskie wieś, gm. Klimontów, pow. sandomierski świętokrzyskie - - -
GRUGER M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRUGER ANTON - - - - Sokolec wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Falkenberg -
GRUENFELD WALTER - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRUENFELD JAQUES UTFFZ. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GRUEL HERM. LDWM. - 1917-06-09 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Dtsch Pribbernow (Przybiernówko) -
GRUDZIŃSKI HERB. DR. - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRUDZENSKI F.O. MUSK. JNF.REG. 150 - - Lipno II wieś, gm. Lipno, pow. lipnowski kujawsko-pomorskie - - -
GRUDOT WLADISLAUS - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-07 - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GRUDL FLORIAN INF. I.R. 14 1915-05-04 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUDEK ST. - - - - Bieńkowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GRUDEJEW DEMIRY GEM/ROSJA I. R. 105 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
GRUDDA EMIL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRUCHMAN KONSTANTIN - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GRUCHLINSKI VALENTIN HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 1915-06-14 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
GRUCH?? ERNST MUSK. - 1918-07-20 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
GRUCERN DUMITRU GEM./RUM. I.R.18 1917-10-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRUCA JOHANN INF. KK LIR 16 1915-05-02 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBNER RUPERT JG. T.K.J.R. 2 1915-05-06 - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBMÜLLER LUDWIG LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRŰBLER FRANZ LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRUBERT - GRENADIER G. R. 4 - - Domajewo wieś, gm. Płośnica, pow. działdowski warmińsko-mazurskie - - -
GRUBERT KURT - - 1921-12-03 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1895-10-17 - -
GRUBERT HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUBER? ? MUSK. RES. INF.REGT. 251 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 1 1915-05-02 - Lubinka II (nr 191) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER FRANZ INF. K.U.K.I.R. 14 1915-05-02 - Rychwałd (nr 188) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER JOSEF KPL. I.R. 14 1915-05-05 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER JOHANN PTRF. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER JOHANN JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-05 - Błonie (nr 198) wieś, gm. Tarnów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER ERNST - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GRUBER JOSEF R.SCH. SCH.R.3 1914-12-20 - Skurowa (nr 229) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRUBER FRANZ E.R. I.R.14 1915-05-02 - Łęki Dolne (nr 239) wieś, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRUBER HERMANN KAN K.U.K.FHR 14 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 30.10.1914
GRUBER JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRUBER FRIEDRICH INF. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - GRUBER FERDINAND ERS.RES. - J.Drogomir
GRUBER GEORG INF. I.R. 10 1914-11-25 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUBER JOSEF KPL. ÖST. KR. I.R. 14 - - Woźniczna I (nr 177) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER JAKOB JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUBER LEOPOLD INF. K.U.K. I.R. 14 1915-05-?? - Lichwin III (nr 187) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER FRIEDRICH INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GRUBER MICHAEL KPL. K.U.K.I.R. 14 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBER ALOIS INF. K.K. L.I.R. 24 1914-12-11 - Rajbrot-Kobyła (nr 300) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - Betonowy postument z krzyżem
GRUBER ALBERT INF.TIT.GFT. I.R. 14 1914-12-02 - Sobolów (nr 339) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GRÜBER ERICH - - 1915-05-08 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Gribow-Grzybowo obelisk
GRUBER WILHELM LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GRUBER BALTAZAR GFT.KPL. I.R. 59 1915-03-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUBER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.2 1915-05-02-04 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBELL W. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRUBE FRANZ KAPRAL 9 KOMP. 33 P.FIZYL. 1914-09-10 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GRUBE PAUL UT.OFFZ. KPGRZF 4 1915-05-04 - Ołpiny I (nr 34) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRUBE WILHELM RES. PREUSS. R.I.R. 218 1914-12-24 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - -
GRUBAUER JGNAZ JNFANT. K.U.K. J.R. 49 1914-11-21 - Zawiercie II miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GRUBA J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRUBA FR[ANCISZEK] - - 1915-07-12 - Łąkie wieś, gm. Lipnica, pow. bytowski (niem. nazwa Lonken) pomorskie - - obelisk
GRUBA ALOJZY - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
GRU?ER E. ? R.J.R. 93 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
GROTZKI GUSTAV MUSK. RES. INF. REGT. 264 5. KOMP. 1915-02-10 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 6
GROTZEBACH ADOLF - - - - - Ludwikowice Kłodzkie wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - Ludwinsdorf -
GROTTHAUS - MUSKETIER RES. INF. REGT. 264 9. KOMP. 1915-02-13 - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - mogiła 4
GROTTHAUS - MUSK. 9 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Kosinowo wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GROTOWSKI 'WŁOSTOWSKI' MARIAN LEGIONISTA 4 KOMP. I BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GROTIUS THEODOR - - 1919-06-01 - Strzegom-Grabina miasto, gm. Strzegom, pow. świdnicki dolnośląskie 1878-12-04 - -
GROTHE HERMANN WEHRMANN L.J.R.46/6K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
GROTHE RICH. [ARD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROTHE WILHELM GEFR. - 1914-11-28 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - DAMBRITSCH tablica
GROTHE FRITZ FŰSL. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROTH CARL - - 1915-07-21 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Lerchenhain -
GROTH JULIUS - - 1916-03-25 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
GROTH WILHELM GREN. KPGRZF 2 1915-05-08 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - Ekshumowany z cmentarza 37
GROTH WILLI - - 1915-01-12 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Sackhöhe obelisk
GROTH AUGUST - - 1916-06-04 - Krąg wieś, gm. Polanów, pow. koszaliński zachodniopomorskie - Lerchenhain -
GROTH AUGUST - - 1917-08-22 - Stary Kraków wieś, gm. Sławno, pow. sławieński zachodniopomorskie - - obelisk
GROTE HERMANN LEUTNANT JNF.REGT.79.5K. 1915-07-31 Milejów Łańcuchów wieś, gm. Milejów, pow. łęczyński lubelskie 1897 Winsen/Luche -
GROTE WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GROTE WILHELM LANDSTRM. RJR 220/3K 1915-07-07 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GROTA KSAWER - - 1917-02-03 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1899 Załęzie -
GROT JÓZEF - - 1914-12-03 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie - Szarłata -
GROT FRANCISZEK - - 1916-07-24 - Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1894 Szarłata -
GROSZKIEWICZ JÓZEF - - 1918-12-02 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GROSZEW ANDREJ RUSS.SOLDAT - 1917-12-09 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROSU PETER RUMUNIA JNF.REGT.28.2.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GROSSU GEORGE GEM/RUMUNIA I.R.28 1917-08-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GROSSMANN HEINR. GEFR. - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
GROSSMANN AUGUST - - 1914-12-03 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROSSMANN MORITZ - P.R.I.R. 219 1914 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GROSSMANN F. LDSTRM. 5 / LD. BTL. RASTENBURG 1915-02-10 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
GROSSMANN GUIDO JG. K.U.K.F.J.B. 12 1914-12-(18-24) - Kowalowy (nr 168) wieś, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROSSMANN FRIEDRICH - - 1915-06-07 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROSSMANN ARTUR - - 1916-09-13 - Lubków wieś, gm. Warta Bolesławiecka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GROSSMANN OSKAR MUSKIETER - 1917-05-08 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1895-02-15 - -
GROSSMAN - WEHRMAN 2 ERS. K. RES. J. R. 6 1914-11-21 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
GROSSMAN OTTO - - 1918-05-28 - Jerzmanowa wieś, gm. Jerzmanowa, pow. głogowski dolnośląskie - - -
GROSSLERCHER PHILIPP E.F.TIT.UT.JG. TKJR 1 1915-03-28 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSKREUZ OTTO MUSKT. - 1917-05-22 - Lanngut Rosja Pogranicze 1897-11-08 Rapatten -
GROSSKREUTZ PAUL - - 1917-08-19 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GROSSKREUTZ OTTO - - 1918-05-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GROSSKREUTZ ALBERT - - 1917-07-22 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
GROSSKOPF HERMANN - - 191?-06-05 - Mrągowo miasto, gm. Mrągowo, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - -
GROSSKLAUS WILHELM - GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÖSSINGER EDUARD JG. F.J.B. 9 1914-12-30 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GROSSI FRANCESCO SOLD. 3.ART..M. 1918-08-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-01-02 - -
GROSSI ANTONIO SOLD. 3.FANT. 1918-07-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1898- - -
GROSSI ROMUALDO SOLD. 89.FANT. 1918-07-09 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896-07-21 - -
GROSSERT GUSTAV - - 1915-09-27 - Lechitów-Sądowel wieś, gm. Wąsosz, pow. górowski (niem. Sandewalde) dolnośląskie - Hochbeltsch obelisk
GROSSER PAUL - - 1918 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GROSSER ED., HERM. [AN] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROSSER HERMANN INFTR. - 1915-08-01 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
GROSSER ERNST - - 1917-11-12 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROSSER HERMANN - - 1918-03-?? - Psary (dolnośl) wieś, gm. Wisznia Mała, pow. trzebnicki dolnośląskie - - -
GROSSER GUSTAV RES. - 1915-11-19 - Kwietno wieś, gm. Malczyce, pow. średzki (niem. nazwa Blumerode) dolnośląskie - SIMSDORF tablica
GROSSER RICHARD - - 1915-11-15 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROSSER RICHARD UNTERZAHLMEISTER - 1918-06-22 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1867-06-19 - -
GROSSEK ERNST UNTFFZ. 2 KOMP. RES. INF. REGT. 264 1915-02-13 - Monety wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GROSSE ERICH - - - - Gliwice XII miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
GROSSE KARL MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSCHOPF JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROSSCHÄDL JOHANN LDST.INF. IR 47 1915-04-14 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROSSAER ADOLF FAHNR.VORM. F.K.R. 8 1915-01-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
GROSS E. - - 1917-10-08 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GROSS BERNHARD - K.U.K. LST.I.R. 13 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GROSS FELIX RESERVIST 11.K.JNF.REG.59 1915-02-06 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GROSS FLORIAN MUSK. - 1916-07-25 POZIERES Miłowice wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie 1889-02-22 - -
GROSS ADOLF - - 1919 - Łąka Prudnicka wieś, gm. Prudnik, pow. prudnicki opolskie - - -
GROSS OTTO LDSTM. - 1917-05-03 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
GROSS FRIEDRICH - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GROSS BERNH. [ARD] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROSS AUGUST MUSK. 11 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie 1891-09-16 - -
GROSS JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROSS JOSEF - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
GROSS MICHAEL UNG. KORP. K.U.K. I. R. 2 1914-12-08 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1882 HOLLEVENY -
GROSS KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GROSS BERNHARD GEFR. - 1915-08-11 - Lubczyna wieś, gm. Goleniów, pow. goleniowski zachoniopomorskie - - -
GROSS JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GROSS JOSEPH - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROSS GUST. [AV] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROSS OTTO - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROSS WALTER - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
GROSS KONRAD - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - - -
GROSS EDUARD INF. KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROSS P. - - 1914 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1884 - -
GROSPIĆ KARL LDST.JG. FJB 12 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROßMANN G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GROßMANN F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GROßMANN HEINRICH - - 1918 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GROßKOPF KARL MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-11 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GROSINIC STEFAN JAGER K.U.K. F.J.B. 31 1915-07-05 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GROSIK MUSTAFA INF. - 1914 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROSER PETER LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(7-16) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
GROSE HERMANN WEHRM ET.FUHRP.KOL20 1915-09-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GROSDICZ JOWAN SER.ZIVILGEF. - 1918-07-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GROSCHINSKI KARL - - 1918-08-20 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROSCHE FRIE… SZER 10.83 1914-11-25 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GROSCH THEODOR GEFREITER 3.KOMP.5.GARDE-RGT.Z.FUSS 1917-06-09 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1892-09-22 - -
GROSCH JOS. SCHÜTZE K.K.SCH.R.24 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GROSCH JOH. - - 1915-11-14 - Wilków (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROß KARL - - 1916-05-15 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROß F - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GROß W - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GROß LEOPOLD - - 1916-08-11 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROß G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
GROß - MUSK. RES. INF. REGT. 264 - - Bajtkowo II wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - - -
GRÖPPEL KARL - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GROPPE JOSEF LDSTRM. R.J.R.46/2K. 1915-07-20 - Dziecinin wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GRONWALD MAX - - 1918-11-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GRONOWSKI JAN - - - - Żytowiecko wieś, gm. Poniec, pow. gostyński wielkopolskie - PAR. ŻYTOWIECKA -
GRONNER WOLF OFFIZ.DIENER K.K.SCH.R.31 1916-06-08 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
GRÖNITZ GUSTAV - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRÖNIG JOHANN - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
GRÖNIG GOTTLIEB - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
GRONHAGEN M? KRFW. - 1914-12-06 - Kalnik wieś, gm. Morąg, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - ZAGINĄŁ
GRÖNERT BRUNO - - 1916-10-02 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRONEBERG KARL - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
GRÖNE HEINRICH RES. PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-05 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
GRONDYS WŁADYSŁAW - - - - Rudniki wieś, gm. Rudniki, pow. oleski opolskie - JAWORZNO -
GRONDE KURT - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROND GEORG - - 1917-06-01 - Międzylesie miasto, gm. Międzylesie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRON ANTON INF. K.K.L.I.R. 99 1915-05-19 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
GROMOWENKO ALEXEJ INF. RUSS.I.R. 278 1915-05-04 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROMOW OSIP GEM./RUSS. I.R.94 1917-06-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GROMOW FEODOR GEM SIB.SCHUT.4 1918-04-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
GROMOTKO FRANZ - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
GROMOTKA K. - - 1915 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA JOHANN WEHRM. - 1915-09-28 - Zakrzów wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
GROMOTKA FRANZ - - 1916 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA FRANZ - - - - Samborowice wieś, gm. Pietrowice Wielkie, pow. raciborski śląskie - - -
GROMOTKA W. - - 1916 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA AUGUST - - 1918 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA THOMAS - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
GROMOTKA ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMOLL ALBERT MATROSE. - 1917-11-02 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Czarnowske-Żarnowska - obelisk
GROMOLL KARL LANDWEHRMANN - - Vermiszt Wrzeście wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie 1880-11-07 Königlich Freist-Wrzeście obelisk
GROMMISCH KARL MUSK. - 1918 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1905-03-12 Klein Garde obelisk
GROMES ALOIS LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GROMEK JAKOB - - 1915-05-11 - Tuszyma (Biały Bór) wieś, gm. Przecław, pow. mielecki podkarpackie - Górki pow. Brzozów -
GROMA EDUARD - - 1916 GALIZIEN Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMA JOSEF - - 1916 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROMA JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROLMS EMIL DAVID - - 1914-10-04 - Nowy Sącz-Dąbrówka (nr 349) część miasta Nowy Sącz małopolskie - - -
GROLL AUGUST - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GROLL A. RES. 7. / RES. INF. REGT. 9 1914-10-21 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GROLL KARL - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
GROLKA FRANZ - - 1915-06-15 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GROLIG JOSEF ZGSF KK LIR 13 1915-05-03 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRÓL A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GROKE FRITZ - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GROHZ J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GROHSMANN EVA - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GROHS HERMAN GEFREITER FUSL.RGT.122/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
GRÖHS RICHARD - - 1915-08-24 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GROHNERT FERDINAND - - 1915-10-22 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROHNERT HERMANN LUDWIG ERS. RES. 6 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-07 - Snopki I wieś, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GROHNERT HERMANN - - 1914-08-29 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
GROHMANN PAUL - - 1916-09-07 - Tomisław wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
GRÖHLICH FRANZ - - 1916-12-02 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROHAL STANISLAW INF. LIR 16 - - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
GROGOR K. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRÖGER EMIL - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
GRÖGER JOSEF - GREN. RGT. 9 1918-09-29 na wschodzie Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1899-09-18 - -
GRÖGER ALOIS - - 1917-04-09 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRÖGER ANTON - - 1915-05-19 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖGER RUDOLF KAN. F.K.R. 11 1915-04-05 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRÖGER ADOLF - - 1915-09-19 - Bolesławów wieś, gm. Stronie Śląskie, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRÖGER THEOFIL - - 1915-02-13 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖGER PAUL - INF. RGT. 43 1915-05-16 Stryj / Galicja Lutynia wieś, gm. Lądek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1893-02-01 - -
GRÖGER HERMANN - - 1917-08-16 - Dytmarów wieś, gm. Lubrza, pow. prudnicki opolskie - - -
GRÖGER PAUL - - 1914-08-22 - Łany II wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GRÖGER ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
GROFFA KARL E.INF. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek I (nr 223) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GROFF CANDIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROF RUDOLF LST. I.R. 21 1915-05-19 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GRÓF PETER RESERVE PIONIER K.U.K.PION.B. 4 1915-05-07 - Przeczyca (nr 228) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
GROEGER ANTON - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
GROEGER OSWALD - - 1916 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
GROEGER JOSEF - - - - Marianówka wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GRODZKI IGNACY - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GRODZKI STANISŁAW - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
GRODZICKI STANISŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRODNO JAKOB UNTFZ./RUSS. I.R.24 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRODER PETER JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRODEK 'ŻAR' FRANCISZEK LEGIONISTA 3 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GRODA GREGOR RES. INF I.R.62 1915-05-08 - Jodłowa I (nr 231) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
GROCHOWY ANTONI - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
GROCHOWSKI FRANCISZEK LEGIONISTA 5 PP L.P. 1915-07-18 OKOLICE URZĘDOWA Urzędów wieś, gm. Urzędów, pow. kraśnicki lubelskie - - -
GROCHOWSKI ZYGMUNT - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
GROCHOWSKI WACŁAW - - 1918-12-29 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
GROCHOWSKI GEORG MUSK. 11.I.R.59 1914-08-26 - Gardyny wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
GROCHOWSKI A. KRIEGER - 1914-10-21 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
GROCHOWSKI FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - INWAŁD -
GROCHOWINA IGNATZ - - - - Czekanów wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GROCHOTKIN TIMFAL - - 1918-11-21 - Pakosławice II wieś, gm. Pakosławice, pow. nyski opolskie - - -
GROCHOLSKI THOMAS GFT. PIR 46 1915-05-15 - Szymbark-Łęgi (nr 73) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROCHOLSKI TOMASZ - - 1915-05-15 - Stare Kramsko wieś, gm. Babimost, pow. zielonogórski lubuskie 1891-12-08 - -
GROCHOLL VIKTOR - - 1916-06-02 - Rudy II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GROCHOLL PIUS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Creuzthal -
GROCHOLEWSKI LEON - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOMORNIKI -
GROCHLA PAUL - - 1914 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
GROCHLA AUGUST - - 1916-05-07 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Kottlischowitz / Kotliszowice -
GROCHALSKI JOSEF ERS.RES. I.R. 58 1914-12-26 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROCHALSKI FRANZ INF. I.R. 58 1914-12-26 - Lubinka I (nr 189) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GROCHAL WŁADYSŁAW LEGIONISTA 3 KOMP. V BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
GROCHAL JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
GROBS PAUL FÜSL. 53 I.R. 1917-11-10 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH K. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH P. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH E. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH H. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH J. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH M. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH W. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBPIETSCH A. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
GROBOLJŠEK KARL KPL. I.R. 17 1914-(10.28 - 12.26) - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
GRÖBKE FRITZ MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
GROBERT JÓZEF - - 1914-08-22 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1888-02-20 Ornontowice -
GROBER NIKOLAUS - - 1915 - Cetula wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GROBE WILHELM - - 1915 - Ryszkowa Wola wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
GROBALLA PAUL - - 1918-11-04 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
GRÖ??R ADOLF - - 1915-??-?? - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
GRO????? PAUL - - 1917-04-02 - Stojanówek część wsi Stojanów, gm. Pieńsk, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
GRÖ? BERNHARD - - ? - Kaliska wieś, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - 20 lat
GRIZE AUGUST SZER 13.83 1914-11-23 - Wiączyń Dolny wieś, gm. Łódź-Nowosolna, pow. łódzki-wschodni łódzkie - - -
GRIX WILHELM KAN. - 1918-05-13 - Szprotawa II miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie 1884-11-17 - -
GRIWUL FEODOR GEM/ROSJA I. R. 207 1917-06-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRITZUS THOMAS RUSS.ZIVIL.GEF. - 1917-01-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRITZUS PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 25 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRITZO FRIEDRICH - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - GRONSKEN -
GRITZMANN J. - - 1920-02-20 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
GRITZKE PAUL GREN. - 1917-03-23 - Biskupice Oławskie wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - obelisk
GRITZKA GUSTAV RES. ? KOMP. INF. REGT. 44 1914-08-17 - Kowale Oleckie wieś, gm. Kowale Oleckie, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
GRITZ PAUL - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRITZ BERNHARD - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRITZ JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
GRITTNER MAX GEFR. 3 G.U.R. 1918-10-17 - Rozumice wieś, gm. Kietrz, pow. głubczycki opolskie - - -
GRITTA JOHANN - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
GRITSCHIN ANDREAN GEM./RUSS. I.R.193 1918-04-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRITSCHENKO PIATR GEM SCH.R.7 1918-09-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1873 - -
GRITSCH PETER-PAUL JG. K.U.K.T.K.J.K. 1 1914-12-(6-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
GRISTIA ONKO ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 11 P.P. 1917-02-01 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRISTEA WASILE GEM./RUM. I.R.5 1917-07-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
GRISSMERKY DANIEL GEM/ROSJA I.R.283 1918-05-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
GRISKA PAUL - - sie-18 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Ciochowitz / Ciochowice -
GRISHABER PAULUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
GRISENTI A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRISEBANIN NICHAIL GEM/ROSJA I.R.202 1918-12-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
GRISCHKEWICZ FIMOFEI GEM./RUSS. I.R.108 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
GRISCHIN MICHAEL GEM/ROSJA I.R.202 1918-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRISCHANOFF JAKOB RUSS. INF.REGT.209.10.KP. 1915-03-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRIOTTI LORENZO SOLD. 3.ALP. 1918-10-01 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-08-23 - -
GRINTZ - MUSKETIER PREUSS. RES. INF.RGT. 219 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
GRINSTEINDEL ANTON GERFR K.U.K. IR 49 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 04.08.1915
GRINSKOWIAK - MUSK. - - - Rakowo Małe wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
GRINNE OTTO MUSK. - 1915-??-2? Frankreich Goszczanowiec wieś, gm. Drezdenko, pow. strzelecko-drezdenecki lubuskie - Goszczanowiec/ Guschter Holländer pomnik
GRINIG V GEFR.PREUSS. INF.RGT.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRINIENKO ANDREI GEM./RUSS. I.R.205 1916-10-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
GRINGMUTH PAUL - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRINGMUTH WILHELM - - - - Pobiedna wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
GRINDLING JOHANN JÄGER K.U.K.F.JAG.B.10  1915-04-07 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
GRINDEL HERMANN - - wrz-14 - Radzików (dolnośl.) wieś, gm. Łagiewniki, pow. dzirżoniowski dolnośląskie - - VERMIST
GRIŃ EMILIAN RUSS. - 1915-05-16 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRIMOW STEFAN TEODOROWICZ RUSS. - - - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
GRIMMING (?) ROBERT - - 1917-10-13 - Staniszów wieś, gm. Podgórzyn, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
GRIMMIG ERNST - - 1916-02-15 - Jelenia Góra-Czarne miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
GRIMM - GREN. RES. INF. RGT. 64, 9.KOMP. 1915 - Drobin miasto, gm. Drobin, pow. płocki mazowieckie - - -
GRIMM MAX - - 1915-02-05 - Nożyno wieś, gm. Czarna Dąbrówka, pow. bytowski pomorskie - Groß Nossin-Nożyno - obelisk
GRIMM WALT. - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
GRIMM WILH. [ELM] - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
GRIMM RICHARD SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIMM HERMANN - - 1914 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
GRIMM WALTER - - 1914-10-21 - Romanowo I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
GRIMM JOSEF LDST.JG. T.K.J.R. 4 1915-03-09 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIMM JULIUS OFFZ.STELLVTR. S. - 1916-08-06 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GRIMM HEINR. WEHRMANN 1.K.JNF.REG.61 1914-11-28 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
GRIMM H. - - - - Charbrowo wieś, gm. Wicko, pow. lęborski pomorskie - - obelisk
GRIMM VINZENZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-10 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRIMM REINHOLD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
GRIMM JOSEF PREUSS. RES.I.R.46 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
GRIMM GOTTLIEB - - 1917-04-1? - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
GRIMM MAX OFFZ.STELLVTR. - 1918-07-27 - Gęsiniec wieś, gm. Strzelin, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
GRIMM MAX - - - - Kuźnia Raciborska I wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie - - -
GRIMDMANN R. MUSK. - - - Jegłownik wieś, gm. Gronowo Elbląskie, pow. elbląski warmińsko-mazurskie - NEUKIRCH -
GRIMBKE G. LEUTNANT 8 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
GRILLI ANGELO GEM/WŁOCHY I.R.57 1918-11-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
GRILL FRANZ JG. K.U.K.T.K.J.R. 4 1915-05-03 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIGORTSCHUK IWAN GEM/ROSJA I.R.14 1918-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1886 - -
GRIGOROWICZ M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
GRIGORJEW ALEKSANDER RUSS. INF.REGT.24.9.KP. - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
GRIGORJEW ADRIAN ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 7 P.P. 1917-02-18 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
GRIGORIEW SAWELI SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
GRIGORIEO GEORGE GEM./RUM. I.R.75 1917-09-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1877 - -
GRIGORI GHEORGHE GEM./RUM. I.R.75 1917-01-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
GRIGORESCU JON UTFFZ./RUM. I.R.59 1917-09-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGORESCU VIRGIL GEM./RUM. I.R.15 1917-01-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
GRIGOREAU WASILIO SCH. K.K. L.I.R. 22 gru-14 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
GRIGORE MICAEL GEM/RUMUNIA I.R.77 1917-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
GRIGORE BARBU GEM./RUM. I.R.59 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
GRIGORE VASILE* GEM./RUM. I.R.41 1917-01-21 LAMSDORF