Nazwisk w bazie na literę B: 5923

Powrót do strony głównej

Nazwisko
Imię
Stopień wojskowy/
Narodowość
Jednostka Data śmierci (rrrr-mm-dd)
Miejsce śmierci
Miejsce pochówku
Lokalizacja
Województwo
Data urodzenia
Miejsce urodzenia
Uwagi
BŁYŻNIUK FEDOS INF. K.U.K.I.R.58 1914-12-19 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BŁAŻEK FRANZ LDST. INF. I. R. 18 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BŁAŻEK VINZENZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BŁAŻEJEWSKI ANDRZ. - - - - Opatów wieś, gm. Łęka Opatowska, pow. kępiński wielkopolskie - OPATÓW -
BŁAŻEJEWICZ LEON - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BŁAŻEJEWICZ JAN - - - - Błotnica wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BŁAŻEJ GUSTAV INF. - - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BŁATOŃ JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BŁASZYK JÓZEF - - 1914 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BŁASZKOWSKI JAN - - - - Dłużyna wieś, gm. Włoszakowice, pow. leszczyński wielkopolskie - - -
BŁASZKIEWICZ KAZIMIERZ - - 1918-10-07 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
BŁASZKIEWICZ JAN PODPORUCZNIK 4 KOMP. III BAT. LP - - Żytkowice wieś, gm. Garbatka-Letnisko, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BŁASZCZYK WAWRZYNIEC - - 1918-04-21 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
BŁASZCZYK JÓZEF - - 1915-05-19 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BŁASIAK FRANCISZEK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BŁASIAK JÓZEF - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - MALINIE -
BŁAJEK JAN - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BŁAJEK WALENTY - - 1915 - Chrzypsko Wielkie wieś, gm. Chrzypsko Wielkie, pow. międzychodzki wielkopolskie - - -
BŁAHUT JÓZEF - - - - Jaworze Dolne (śląskie) wieś, gm. Jaworze, pow. bielski śląskie - - -
BŁACHUT FRANCISZEK SZER. - - - Zabrzeg wieś, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BŁACHA MICHAEL INF. I.R. 56 1915-02-19 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BZYMEK MIECZYSŁAW LEGIONISTA 1.P.P.LEG.POL 1914-12-24 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BZODEK J - - - - Bieździadów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BZDĘGA FRANCISZEK - - 1916-09-22 - Piekary Śląskie miasto, gm. Piekary Śląskie, pow. m. Piekary Śląskie śląskie - - -
BYSZKIEWICZ VIKTOR GFT. I.R. 58 1914-12-18 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie 1896 - -
BYSZIO GUST. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BYSZIO WILH. - - - - Pozezdrze II wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BYSTROŃ JOHANN ZGSF. I.R. 100 1915-02-24 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BYSKO LUDWIG SCH. K.K.SCH.R. 16 1915-05-(03-06) - Gręboszów (nr 250) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BYSEWSKI JAN - - 1915-09-07 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1900 Smołdzino -
BYSEWSKI LEON - - 1917-07-23 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Smołdzino -
BYSEWSKI JÓZEF - - 1917-08-22 Francja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1895 Smołdzino -
BYSEWSKI LEON - - 1914-08-08 Rosja Przodkowo wieś, gm. Przodkowo, pow. kartuski pomorskie 1898 Smołdzino -
BYSCHOWSKI GRIGORI GEM./RUSS. I.R.137 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BYRWA WASYL SZER. 26 p.p. 1917-04-07 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BYRWA WASILIJ SZER. - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1888 - -
BYRSKI LUDWIK - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BYRSKI JAN - - - - Kozy wieś, gm. Kozy, pow. bielski śląskie - - -
BYRDZIAK JÓZEF - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BYNER WLADISL. KANONIER 5.BT.FELD.A.R.82 1915-01-26 - Zgierz I miasto, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BYNDA ANTON LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BYLIN IWAN GEM./RUSS. I.R.144 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BYLICKI - - 3 K. E./ 37 1915-03-15 - Woźniki (mazow.) wieś, gm. Radzanowo, pow. płocki mazowieckie - - -
BYKOW MICHAEL ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 16 P.P. 1917-10-03 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BYKOW FEODOR GEFREITER 14.KOMP.104.RUSS.JNF.RGT. 1917-05-31 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1880-03-10 - -
BYKOW SIEMION GEM SIB. SCHÜTZ. R. 421 1917-10-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BYKOW MIKOŁAJ - - 1915-11-28 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BYKOW PETER UNT.OFFZ. RUSS.I.R. 33 1915-02-11 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BYKOW IWAN GEM./RUSS. I.R.75 1917-05-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BYKIEWICZ JAN SZEREGOWY - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BYKEEW ANTON GEFR./RUSS. I.R.3 1918-05-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BYKASOW ALEXEJ GEM/ROSJA I.R.60 1915-09-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BYK SAMUEL SZEREGOWY - 1917-01-23 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BÝK WINCENTY INF. K.K.L.I.R. 90 1914-10-20 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BYCHOW WASILI SZER. 242 p.p. 1917-09-09 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1887 - -
BUŁKA JAN KANTNY - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BUŁKA WOJCIECH - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BUŁGRAF JÓZEF - - 1918-12-13 - Ostrów Mazowiecka miasto, gm. Ostrów Mazowiecka, pow. ostrowski mazowieckie - - -
BUŁACZEK GEORGIJ FREIW. - 1915-01-09 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUŁA SZCZEPAN SZER. 1. BRYG. POL. LEG 1916-07-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUZYKIN GAWRIŁ INF. IR 192 - - Nowy Żmigród (nr 8) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUŹKA M. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUZILOWSKI JOH. - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BUZEEROWSKI JAKOB GEM./RUSS. I.R.220 1918-07-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUZAS ISTVAN ? POG.ODDZ.8 1 1916-01-19 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - tablica
BUZARMA MARIN GEM/RUMUNIA I.R.33 1918-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUZAN MICHALAKO GEM./RUM. I.R.47 1917-04-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BUYNY EMILIE - - 1914 - Biała Piska I miasto, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - CYWIL
BUTZMUHLEN HEINRICH MUSK. PRIR 268 1915-05-05 - Harklowa (nr 15) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BÜTZLAFF JOHANNES GEFR. - 1918-03-24 - Gosław wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki (niem. nazwa Gützlaffshagen) zachodniopomorskie - - tablica
BUTZINSKI FRANZ - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BUTZEN JOHANN WEHRM. 2. KOMP. LDW. BRIG. ERS. BTL. 30 1914-11-20 - Stawiszcze wieś, gm. Sieradz, pow. sieradzki łódzkie - - -
BUTZEK JOHANN - - 1915-04-22 - Wojnowice wieś, gm. Czernica, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUTZ KARL UNTFFZ. - 1918-07-18 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
BUTZ ADOLF GEFR. - 1918-04-13 - Lubanowo wieś, gm. Banie, pow. gryfiński zachodniopomorskie - - -
BUTYRIN JAN - - 1917-08-07 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BUTURUZ NICOLA GEM/RUMUNIA I.R.62 1917-10-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BÜTTNER ROBERT MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜTTNER FRANZ MUSK. 9 KOMP. INF. REGT. 45 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BŰTTNER ARTUR FUS. K.P.G.R.R. 3 1915-05-12 - Bogoniowice (nr 138) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÜTTNER - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BUTTNER FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BÜTTNER FELIX UNTEROFFIZIER - 1915-07-16 OSTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BÜTTNER GUST. - - 1916-03-23 in Osten Barcinek wieś, gm. Stara Kamienica, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - -
BUTTNER GUSTAV TAMBOUB - 1914-08-29 - Snowidza wieś, gm. Mściwojów, pow. jaworski dolnośląskie 1888-01-27 - -
BŰTTNER OSWALD GREN. KPGGR 2 1915-05-06 - Jasło-Podzamcze (nr 36) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BÜTTNER KURT - - 1914-12-15 WESTEN Cecenowo wieś, gm. Główczyce, pow. słupski pomorskie - - obelisk
BUTTLER FRIEDRICH MUSK. 5 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BUTTLER AUG. UTFF. PREUSS. GARDE GREN. RGT. 3 1915-05-02 - Staszkówka I (nr 116) wieś, gm. Moszczenica, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUTTLER GUSTAV - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BUTTKE AUGUST - - 1918-10-03 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1885-12-10 Klein Garde obelisk
BUTTKE KARL MUSK. - 1915-09-13 RUSSLAND Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1894-06-05 - obelisk
BUTTINGER ALOIS LST. I.R. 36 (I.R.59) 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUTTERBROT JO. UT.OFFZ. PREUSSISCHES GARDE GREN. RGT. 1 1915-05-03 - Rożnowice (nr 112) wieś, gm. Biecz, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUTSCHTZKI JWAN SERGT./RUSS. ART. BRIG.63.1.KP. 1915-07-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUTSCHER JOSEF LDST.INF. IR 87 1915-02-17 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜTROS WILHELM MUSK. 7. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BÜTOW FRITZ MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUTOW JLIA RUSS. INF.REGT.206.3.KP. 1915-12-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BÜTOW PAUL - - 1918-07-13 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUTORIN IWAN GEM./RUSS. I.R.110 1917-03-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BUTOERU JON RUMUNIA INF. REGT. 66. 3. KP. 1917-04-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUTO JON GEM/RUMUNIA I. R. 10 1917-10-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BUTNARU ALEXANDER GEM./RUM. I.R.54 1917-11-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUTNARU JON ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 53 P.P. 1917-02-27 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BUTLER PAUL - - 1917-02-24 - Kiełczów wieś, gm. Długołęka, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUTLER F.T. 27883 PRIVATE WILTSHIRE REGIMENT 1918-11-05 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUTKOWSKI JÓ. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1898 - -
BUTKOWSKI ST. - - 1920 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1899 - -
BUTKOWSKI ILYE - - 1917-06-12 - Niemcza miasto, gm. Niemcza, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUTKOW MACIEJ SZRG. 1 / 498 P.P. 1916-11-02 - Wilno Litwa Pogranicze - - NR 809
BUTKOCZKI JOHANN ERS. RES. K.U.K. I.R. 66 1915-01-20 - Miechowice Małe (nr 254) wieś, gm. Wietrzychowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUTIRSKI FEODOR - - 1918-06-26 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1897-12-10 - -
BUTI ZELINDO SOLD. 1154.MITR. 1918-02-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1894-04-24 - -
BUTHMANN EMIL UT.OFFZ. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-04 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BUTH II EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BUTH I EMIL - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BUTH EMIL FÜS. - 1918-07-28 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
BUTH JOHANNES - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BUTH GEORG - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BUTH ROBERT OBGFR. - 1917-04-14 - Rzęskowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachoniopomorskie - aus Rensekow (Rzęskowo) -
BUTH FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - SCHWENZ / ŚWINIEC Obelisk
BUTH GUSTAV - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - BRENDEMÜHL / JATKI Obelisk
BÜTERMANN ALFRED - - 1917 - Rząśnik wieś, gm. Świerzawa, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BUTENHOFF FRANZ JNFTR. - 1915-05-15 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BUTE ERNST UNTOFFZ LIR 47/5K 1915-07-20 - Zwoleń miasto, gm. Zwoleń, pow. zwoleński mazowieckie - - LAPIDARIUM
BUTALI FRANCESCO CAP. 41.FANT. 1918-05-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1883 - -
BUTACZA DUMITRU GEM./RUM. I.R.44 1916-12-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BUTA STAN RUMÄN INF.REGT.81 1917-06-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUSZUJOW PETER RUSS. INF. RUSS.I.R. 53 1915-01-04 - Czchów (nr 297) miasto, gm. Czchów, pow. brzeski małopolskie - - -
BUSZNIN STEFAN SZER. - 1917-07-06 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1880 - -
BUSZLAI MIKLOS INF. I.R. 65 1915-01-15 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUSZCIK FRANZ JG. F.J.B. 1918-06-01 - Zakopane (nr 378) miasto, gm. Zakopane, pow. tatrzański małopolskie - - -
BUSU MATEI GEM./RUM. I.R.1 1917-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BUSTYS SANDOR INF. - - - Tuchów V (nr 164) miasto, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUŠTIK KARL OFFZ.D. SCHR. 25 1915-02-16 - Rotunda (nr 51) góra przy Regietów Niżny, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSTDORF EMIL ERS.RES. J.R.M. 46/6K. 1915-07-26 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUSTALA MICHAEL LST. I.R. 21 1915-05-07 - Klecie II (nr 221) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BÜSSOW CARL FELDW[EBEL] - 1918-10-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BUSSOTON FRANZ ÖST.UNG.SOLD. - 1914-??-?? - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSSOLOTTI SABATINO SOLD. 620.BATT.ASS. 1918-10-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1878- - -
BUSSMANN EWALD - P.R.I.R. 219 1915-05-05 - Biskupice Radłowskie III (nr 259) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUSSMANN KARL - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BUSSMANN HEINRICH RES. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSSICK WILHELM - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BUSSI JOHANN INF IR 68 1917-01-13 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BUSSE FRITZ UT. OFFZ. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSSE MAX - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BÜSSE FERD. KANONIER 3 BT. FELD. A.R. 35 1914-11-25 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 1
BUSSE GUSTAV MUSK. - 1915-09-22 - Jeziora Wielkie wieś, gm. Jeziora Wielkie, pow. mogileński kujawsko-pomorskie - - KRUMKNIE / KRZYWE KOLANO
BUSSE OTTO ERS. RES. L.J.R.72/3K. 1915-07-17 - Sienno wieś, gm. Sienno, pow. lipski mazowieckie - - -
BUSSE KARL KAN. PREUSS. F.K.R. 39 1915-04-27 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSS OTTO - - 1917-04-29 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS HERMANN - - 1915-09-07 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS HERMANN - - 1916-12-04 - Runowo (zachpom.) wieś, gm. Węgrzynow, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS JOSEF - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSS W. - - 1916-05-05 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BUSS RICHARD - - 1915-02-28 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS HUGO - - 1915-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS OTTO - - 1914-11-13 - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUSS ANTON - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUSS H. - - 1918-05-08 - Łosośnica wieś, gm. Resko, pow. łobeski zachodniopomorskie - - -
BUSS HERMANN - - 1916-08-26 - Korytowo wieś, gm. Maszewo, pow. goleniowski zachodniopomorskie - - Tablica
BUSOWIETZ GEORG - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUSNIVE GHEORGHE RUMUNIA ZIVILGEF. 1919-0129 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BUSMACHIN JON GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-07-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BUSLOW NIKOLAJ RUSS. - 1915-05-03 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BUSLEHNER FRANZ LST.INF. I.R.14 1915-05-10 - Pilzno I (nr 236) miasto, gm. Pilzno, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUSLAJOW PETER - - 1916-03-31 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUSKE FRANZ - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BUSKE CLEMENS - - 1918-07-15 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
BUSKE PAUL - - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BUSKE ALBERT G[E]FR[EITER] - - - Bierzwnica wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BUSKE MARTIN - - 1918-08-02 - Zdbowo wieś, gm. Tuczno, pow. wałecki zachoniopomorskie - - -
BUSKE WILHELM - - - - Bytów II miasto, gm. Bytów, pow. bytowski pomorskie - - -
BUSKA WINCENTY - - - - Starkowo wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BÜSING ANTON LDST. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSH RICHARD MUSK. - 1918-08-03 - Tąpadły wieś, gm. Brojce, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BŰSEL ANTON JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 maj-15 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUŠEK ALOIS ERS.RES. IR 36 1915-03-09 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSEK J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUSCHUJEFI SACHAR SZER. 42 p.p. 1918-02-12 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1899 - -
BUSCHSAAFT - ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/220 - - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUSCHNIEW PAWEL - - 1916-11-21 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1892 - -
BUSCHMANN - DEK.HANDW. INF.REGT.50 - - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie - - -
BUSCHMANN EWALD MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSCHMANN F. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUSCHMANN E. - - 1917-06-28 - Olszyna miasto, gm. Olszyna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUSCHMANN HEINRICH ARMIERUNGSSOLDAT 3.KOMP.ARMIER.ERS.BATL.VLAK 1917-06-03 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1874-05-06 - -
BUSCHMANN P. - - 1916-06-30 - Radachów wieś, gm. Ośno Lubuskie, pow. słubicki lubuskie - - -
BUSCHMANN ERNST JAGER RJB 19/1K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BUSCHMANN KARL MUSKETIER 7.R.J.R.268 1915-09-16 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BUSCHLE JOS. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUSCHER MAX KAN. BFAR 21 1915-05-05 - Łysa Góra (nr 9) wieś, gm. Nowy Żmigród, pow. jasielski podkarpackie - - -
BÜSCHER REINHOLD UNT. OFF. PREUSS.R.J.R. 8/218 1915-01-26 - Wierzchosławice (nr 215) wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÜSCHEL EWALD MUSK. PIR 58 1915-05-04 - Wola Cieklińska II (nr 11) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUSCHEK FRANZ INF. BR. BÄCK. 1914-10-09 - Gromnik I (nr 145) wieś, gm. Gromnik, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUSCHEJEW PAWEL - - 1918-07-20 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1890-06-29 SAWOTKIN (PERM) -
BUSCHEIJEW NIKOLAJ GEM./RUSS. I.R.51 1918-06-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BUSCHA JON GEM/RUMUNIA I.R.57 1917-09-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BUSCH FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-??-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSCH OTTO - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Górna (nr 304) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSCH HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUSCH ELMAR GREN. KPGRZF 2 1915-05-09 - Jabłonica (nr 28) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUSCH REINHOLD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUSCH KARL LEUTNANT UND KORSPAGNIEFUHRER Inf. Regt. 342 8 komp. 1915-07-30 - Zatory wieś, gm. Zatory, pow. pułtuski mazowieckie 1881-09-25 - -
BUSCH FERDINAND MUSK. - 1915-07-17 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BUSCH ARNO. GEFR. PREUSS.RES.INF.RGT.217 1914-12-?? - Żegocina II (nr 302) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BUSCH HEINRICH RES.INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUSCH H. OFFZ-STELLV. R.J.R. 64 1915 - Pęsy wieś, gm. Raciąż, pow. płoński mazowieckie - - -
BUSCH RUDOLF SOLDAT - 1918-11-01 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1896-07-04 - -
BUSCH RUDOLF OFFZ.STELLV. J.R.74 1.KOMP. 1915-07-21 - Rybczewice wieś, gm. Rybczewice, pow. świdnicki lubelskie - - -
BUSCH MART. - 3 LDW. 50 1914-12-29 - Lubochnia wieś, gm. Lubochnia, pow. tomaszowski łódzkie - - -
BUSCH H. - - 1915 - Moskorzyn wieś, gm. Dolice, pow. stargardzki zachoniopomorskie 1888 - -
BUSCH ERNST - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUSCH ROBERT - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUSAKOW WASYLIJ - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUSAK PETER INF.RUSS. I.R.124. 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUSAJ JÓZEF - 1 P.P. - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BUSACKER AUGUST KAN. 1 BATTL. FELDARTL. REGT. 3 1914-09-09 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BUSAAKER KONRAD - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUSA MARIN GEM./RUM. I.R.66 1917-05-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BUS STANISLAUS RES.K.TAMB. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUŠ JOSEF E.F. INF. K.U.K.I.R. 8 1915-05-09 - Narożniki (nr 244) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUŚ IGN. KPT. LEGIONY POL. - - Żywiec I miasto, gm. Żywiec, pow. żywiecki śląskie - - -
BURZLAFF ERNST MUSKETIER R.J.R.52/12K. 1915-08-03 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BURZINSKI - LANDST - - - Bieżuń miasto, gm. Bieżuń, pow. żuromiński mazowieckie - - -
BURZAWA JOSEF INF. I. R. 57 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURZAN JON GEM/RUMUNIA I.R.? 1918-01-16 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BURZA ANTON INF. K.K.LDST. I.R. 25 1915-05-03 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BURYSIN EFIM RUSS. - 1915-05-28 - Biłgoraj miasto, gm. Biłgoraj, pow. biłgorajski lubelskie - - -
BURYN WASYLI SANITAT  FELDSP.108  1915-02-14 - Końskie miasto, gm. Końskie, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BURYAN RUDOLF OB. JG. K.U.K. F.J.B. 16 1915-01-16 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BURYAN KAZIMIERZ LEGIONISTA 5 PP 3 KOMP. 1915-08-03 - Jastków wieś, gm. Jastków, pow. lubelski lubelskie - - -
BURYAN J. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURYAN RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BURY FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - ANDRYCHÓW -
BURY FR. - - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - SUŁKOWICE -
BURWITZ OTTO MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURWAL RUDOLF LDST. K.U.K.I.R.18 1915-05-02 - Tursko-Zapotocze (nr 140) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURUS MARIN GEM./RUM. I.R.5. 1917-01-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BURU ALEXANDRU RUMÄN JNF.REGT.2.3.KP. 1917-03-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURTSCHAK STANISLAUS SANT.FELDW/ROSJA LAZARET 105 1919-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BURTEOR MARIN RUMUNIA ZIV.GEF 1919-02-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1864 - -
BURT FROIM GEM./RUSS. I.R.320 1918-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1871 - -
BURSZYK AUGUSTYN - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BURSZYK JAN - - - - Roszków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BURSZTYN JÓZEF - - 1917 - Mielec III miasto, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie 1896 - Kl. VI
BURSTEIN WILHELM ? J.R. 153. 7 1914-12-09 - Tum wieś, gm. Góra Świętej Małgorzaty, pow. łęczycki łódzkie - - -
BURSON PETER GEM./RUM. I.R.59 1917-01-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BURSKI BOCH GEM./RUSS. I.R.118 1917-07-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BURSCHOW HALILULLA GEM. SCHUTZ.R.9 1918-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BURSCHIK JOHANN - - - - Zabełków wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BURSCHEIT G - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BURSCHEIT A. BÄCKER, FELD. BÄCK. K. 2. XX AK 1916-01-12 - Brzeziny (łódzkie) miasto, gm. Brzeziny, pow. brzeziński, ul. Wojska Polskiego łódzkie - - -
BURSCHEIT J - - - - Kamionki wieś, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BURS FEODOR - - 1917-07-13 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
BURROW IGOR GEM./RUSS. I.R.187 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURRICHTER WILHELM WEHRMANN 1. K. LDW. INF. R. 19 1914-12-02 - Bechcice Kolonia wieś, gm. Lutomiersk, pow. pabianicki łódzkie - - -
BURRAWA JAN - I.R. 57 - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1886 JADOWNIKI -
BURRACK K. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BUROW GUSTAV - - 1915-09-20 - Przekolno wieś, gm. Pełczyce, pow. choszczeński zachodniopomorskie - Groß Ehrenberg/ Przekolno -
BUROW OTTO JÄGER JÄGER.BTL. 2 - - Żytkiejmy I wieś, gm. Dubeninki, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BUROW KUSMA RUSS.SOLDAT - 1918-07-07 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUROW ERICH - - 1916-07-02 AN DER SOMME Wrocław IV częć maista Wrocław, gm. Wrocław, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUROW IWAN RUSS INF. REGT. 302 1918-10-16 - Wołczyn wieś, gm. Wołczyn, pow. kluczborski opolskie - - -
BURNIMANN MARTIN ? ? 1914-??-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BURNELL A.E. PO 19174 PRIVATE RMLI. H.M.S 'CALEDON' 1920-08-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BURMISTOW JWAN RUSS. INF.REGT.27.9.KP. 1917-05-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURMISTOW ANTON GEM/ROSJA I.R.118 1917-09-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BURMISTER - INF. RUSS. I.R 165 1915-04-09 - Rzuchowa (nr 196) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURMESTER - UTFF GARDE GREN. RGT 2 1915-05-02 - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURMENSKOW IWAN - - 1916-06-18 - Bytom IV miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie 1881-08-29 - -
BURMEISTER HERMANN RESERVIST 8 KOMP. 4 P.GREN. 1914-09-09 - Żywki wieś, gm. Kruklanki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BURMEISTER GERH. FÜS. - 1917-07-20 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
BURMEISTER OTTO MUSKETIER INF. RGT 152 1914-11-26 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BURMEISTER JOHANN GREN. KPGGR 3 1915-05-07 - Bierówka (nr 20) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BURMANN - LDSTM. INF.REGT.50 1915-07-17 - Rawicz miasto, gm. Rawicz, pow. rawicki wielkopolskie 1885-06-27 - -
BURLOWICZ KONSTANTIN INF. RUSS.REG.279 - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURLATOCHIM PETER INF. RUS.I.R. 130 1915-04-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BURLAN DUMITRU GEM./RUM. I.R.58 1917-06-13 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BURLAN MELULAI SZER. p.p. ros. 1917-02-03 - Katowice część miasta Katowice śląskie - - -
BURLAKU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-01-30 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BURLAKOW TEODOR GEM/ROSJA I.R. 292 1918-01-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BURLAK KONSTANTIN GEM./RUSS. I.R.3 1918-03-29 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1895 - -
BURLAG MARZIN INFANTERIST K.U.K. I.R. 2 1915-05-15 - Opoczno I miasto, gm. Opoczno, pow. opoczyński łódzkie - - -
BURLACU DIMITRU GEM./RUM. I.R.77 1917-01-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BURKOW LUKA RUSS. INF.REGT.94.19.KP 1917-04-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURKOW ARTEMI RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÜRKNER ROBERT ALEXANDER GENERALMAJOR - 1925-03-19 KÖNIGSBERG Olsztyn I miasto, gm. Olsztyn, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie 1870-12-06 CHARLOTTENBURG -
BURKIN GAWRILE GEM/ROSJA I.R.19 1918-10-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BURKHARDT FRIEDRICH [WILH.] INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-04-30 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURKHARDT RICHARD UTFFZ. - 1914-09-25 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1882-06-30 - -
BURKHARDT ALWIN SAN.SOLD. - 1916-09-22 - Kopaczów II wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie 1893-05-16 - -
BURKHARD JOHANN SCH. SCH.R. 24 1915-02-17 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURKERT JOS. - - 1916-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BURKERT KARL RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURKERT PAUL INF. K.K.LDST.E.B.81 1915-02-27 - Wojnicz-Zakrzów (nr 284) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURKERT MAX - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BURKERT PAUL - - 1917-02-20 - Chróstno wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BURKER JOHANN GEFR EIR59 GEN KOMP 1918-08-10 - Iława miasto, gm. Iława, pow. iławski warmińsko-mazurskie - - -
BURKARD ANTON MUSK. 11 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-08 - Drygały I wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BURKANTAN OTTO FÜSL. 1 KOMP. FÜSL. REGT. 33 1915-01-30 - Paprotki wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie 1894-06-04 - -
BURK HERMANN - - 1914-11-05 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1890-02-26 - -
BURJÁN ALBERT INF. I.R. 82 1915-05-07 - Zawadka Brzostecka (nr 226) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BURJAK JEZES RES.KPL. SCH.R. 27 1914-12-13 - Wola Cieklińska I (nr 10) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - -
BURISCH JOHANN GFT. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURISCH JOHANN - - 1918-07-02 - Kopaczów I wieś, gm. Bogatynia, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BURINSKY SIMON INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BURIKIN SEBASTIAN INF. I.R. TOMSK. - - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURIAN JOSEF LDST. INF. I. R. 56 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURIAN FRANZ INF. IR 36 1915-03-08 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURIAN ALOIS JG. F.J.B. 12 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BURGSTALLER MATHIAS ZUGSFÜHRER I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURGSTALLER FRANZ SCH. K.SCH.R. I 1914-10-13 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1886 ZELL AM SEE -
BURGOW MIKOŁAJ - 33 P. ST. 1916-03-06 - Wilno Litwa Pogranicze - - -
BŰRGMANN EDUARD JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BŰRGLER JOHANN JG T.K.J.R. 2 maj-15 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURGIEL PETER - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BURGHART P. RES. - 1915-09-15 - Osetnica wieś, gm. Chjnów, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BURGHARDT AUGUST - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BURGHARDT AUGUST MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BURGHARDT FR.AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BURGHARDT HEINRICH - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BURGHARDT OSKAR GEFR. 11 KOMP. RES. INF. REGT. 265 1915-02-10 - Nowe Drygały wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BURGHARDT WILHELM - - 1914-12-26 - Czerwony Kościół wieś, gm. Krotoszyce, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BURGHARD REINHOLD - - 1915-04-09 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BURGHARD F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURGHARD PAUL - - 1916 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BÜRGER RICHARD MUSK. P.R.I.R. 267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURGER JOANNES - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BÜRGER A. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BÜRGER HERMANN MUSKETIER - 1917 - Wapnica wieś, gm. Suchań, pow. stargardzki (niem. nazwa Ravenstein) zachodniopomorskie - - obelisk
BURGER JOZEF PODPORUCZNIK 4.P.CES.STRZ.TYROL 1914-11-10 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BURGER HERM. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BURGER ERICH - - 1918-08-26 - Janówek wieś, gm. Jeżów Sudecki, pow. jeleniogórski dolnośląskie - - VERMIST
BÜRGER CHRISTIAN WEHRM. PREUSS. R.I.R. 220 1915-05-(09-10) - Radgoszcz (nr 246) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BURGER S. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURGER HERMANN - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BURGER GOTTLEB WEHRM. - 1915-09-08 - Różyna wieś, gm. Lewin Brzeski, pow. brzeski opolskie - - -
BÜRGER GEORG UNT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BÜRGER GUSTAV MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.268 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BŰRGER - EF - 1915-05-04 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BÜRGER FRITZ - MARYNARZ Z KR. MAGDEBURG 1914-08-?? - Gdańsk miasto, gm. Gdańsk, pow. m. Gdańsk pomorskie - - -
BURGEMEISTER PAUL - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BÜRGEL HERMANN - - 1918-12-08 - Olszanica wieś, gm. Zagrodno, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BÜRGEL WILHELM - - wrz-15 - Lutynia wieś, gm. Miękinia, pow. średzki (niem. Leuthen) dolnośląskie - - obelisk
BURGAU BRUNO ERS.RES. PREUSS. R.I.R. 219, komp 7 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BURGASS FRITZ - - 1918-07-22 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BURG WALT. RES. 12 K. INF. REG. 147 1914-11-19 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 2
BURFEINDT HINR. WEHRM. 5 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BUREŠ+A8074 FRANZ LDST.INF. IR 18 1915-03-10 - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURES ? KORPORAL K.U.K. I.R. 99 ? - Prawno wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BURES JOHANN GFT. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUREŠ LUDWIG INF. IR 98 1914-12-12 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUREŠ FRANZ LST. I.R. 21 1915-05-07 - Brzostek II (nr 224) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUREŠ WENZEL GFT. SCH.R 12 1915-03-18 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURENKOW IGNATZ INF. - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BURENIN PAVIJO FRWLG. I.R. 45 1914-12-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUREN JEFIN GEM./RUSS. I.R.112 1918-08-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BÜREN JOHANN WEHRM. P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUREK MICHAEL LDST. INF. I. R. 57 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUREK STANISŁAW - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - KOTOWO -
BUREK JOSEF - - 1915 RUSSLAND Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUREK JÓZEF - - - - Krosno-Białobrzegi dzielnica miasta Krosno, gm. Krosno, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUREK FRANZ - - 1915-10-25 RUSSLAND Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUREK JOHANN - - 1914-11-15 - Raków wieś, gm. Głubczyce, pow. głubczycki opolskie - - -
BUREK PAUL SZER. J. R. 356 (354?) 1915-03-08 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BUREK ANDREI GEM/ROSJA I. R. 203 1918-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BUREK MICHAEL KDTT.I.D.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BUREK JOHANN - - 1914 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUREK ANTONI - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BURECK FRANZ MUSKETIER RJR 219/3K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BURDZY JAN - - - - Chorzelów wieś, gm. Mielec, pow. mielecki podkarpackie - CHRZĄSTÓW -
BURDZIŃSKI THEODOR PION. R.P.K. 85 1915-05-02 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURDZIŃSKI WŁADYSŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BURDZIK HERMANN - - 1918 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - DOBIESZÓW -
BURDZIK K. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BURDZIK W. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BURDZIK F. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BURDZIK P. - - - - Rudnik wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie - - -
BURDZIAK WŁ. - - - - Baszków wieś, gm. Zduny, pow. krotoszyński wielkopolskie - - -
BURDUCEANU JON GEM/RUMUNIA I.R.59 1917-08-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1878 - -
BURDONKO ANTON GEM/ROSJA I.R 1917-12-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BURDINSKI KARL RESERVIST 4 B. 5. GARD. F.A.R. 1914-12-13 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BURDICH HEINR. - - 1918 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BÜRDE OTTO GREN. PREUSS. GARDE. GREN. RGT. 4 1915-05-02 - Rakutowa (nr 141) miasto, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURDALEK JOSEF - - 1916 - Kudowa Zdrój I miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BURDACH KARL ERS.RES. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURDA JON GEM./RUM. I.R.76 1917-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BURDA JAKOB INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BURDA JOHANN KPL. SCH.R. 12 1915-02-08 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BURDA MAX - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BURDA JOHANN - - 1914-12-24 - Zwiastowice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BURDA JOSEF GEFREY PREUSSISCHES RES. INF.RGT.220 1915 - Radłów (nr 268) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURDA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BURCZYK ALOIS - - 1917-10-24 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BURCZYK JOSEF - - 1917-06-22 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BURCZYK JOH. - - 1916-12-29 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BURCZYK LUDWIG - - 1915-08-31 - Brożec (opolskie) wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BURCZYK WILHELM - - 1916 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BURCZYK JOSEF - - - - Steblów I wieś, gm. Krapkowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BURCZYK KARL - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BURCZIK JOSEF - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BURCZEW EHOR INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURCZEW JEGOR INF. RUSS.I.R. 18 1915-04-06 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BURCZEK THEODOR - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BURCZEK JOHANN - - - - Paczyna wieś, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - - -
BURCKHARDT WILHELM FÜSILIER 3 G.R.Z.F. 11 K. 1915-08-06 - Cyców wieś, gm. Cyców, pow. łęczyński lubelskie - - -
BURCIU GEORGE RUMÄN INF.REGT.47.9.KP. 1916-11-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BURCHERT - JÄGER JAGER BATL. 1 ORTELSBURG 1917-05-04 - Bażyny wieś, gm. Orneta, pow. lidzbarski warmińsko-mazurskie 20-02-1895 - -
BURCHERT BERNH. - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Kranz / Kręsk tablica pamiątkowa
BURCHE BADEA GEM./RUMÄN I.R.6 1917-02-11 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BURCHARDT - UNTEROFFIZIER ERS. B. GREN. R. 7 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BURCHAGIN MICHAIŁ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1886 - -
BURAZYNSKI EUGEN F.OBLRAUFS K.U.K.KRS.I.A.CH 1917-06-06 - Chełm (lubel.) miasto, gm. Chełm, pow. m. Chełm lubelskie - - -
BURAWSKI JOACHIM - - - - Sząbruk wieś, gm. Gietrzwałd, pow. olsztyński warmińsko-mazurskie - Schönfelde / Unieszewo tablica pamiątkowa
BURATTINI PAOLO SOLD. 130.FANT. 1918-07-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1889-06-09 - -
BURALEA SANDU GEM/ROSJA I.R.54 1917-03-31 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1872 - -
BURAK TEODOR GEM/ROSJA I.R.13 1918-02-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1897 - -
BURA THOMAS - LIR.?/3K - - Świerze Górne wieś, gm. Kozienice, pow. kozienicki mazowieckie - - -
BUOSO FERRUCCIO SOLD. 72.FANT. 1918-06-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1897-10-21 - -
BUOLOW NIKITA ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 255 P.P. 1917-07-11 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BUOKO TEPOW - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUOB JOSEF ERS. RESERVIST 2 K. INF. REG. 96 1914-11-19 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BUNZER N. - - - - Ocice wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUNZEL ALFRED - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL PAUL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL ERNFT - - 1919-08-20 - Żagań II miasto, gm. Żagań, pow. żagański lubuskie 1878-06-16 SAGAN -
BUNZEL RICHARD - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
BUNZEL FRITZ - - 1916 - Jelenia Góra-Malinnik miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - - -
BUNZEL KARL - - - - Walim wieś, gm. Walim, pow. wałbrzyski (niem. nazwa Wüstewaltersdorf) dolnośląskie - - tablica
BUNZEL PAUL GREN. 3/G.G.R. 5 1915-08-07 - Rososz wieś, gm. Wąsewo, pow. ostrołęcki mazowieckie - MAINZ -
BUNZEL MARTIN - - - - Kotliska wieś, gm. Lwówek Śląski, pow. lwówecki dolnośląskie - NOR. KESSELDORF -
BUNTROCK HANS - - ????-08-09 - Korzystno wieś, gm. Kołobrzeg, pow. kołobrzeski zachodniopomorskie - Alt. u. Neuwerder-Korzystno obelisk
BUNTROCK REINHOLD RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUNTEBARTH OTTO ERS.RES. J.R.21/1K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BUNTE WILHELM MUSKETIER INF.ERS.TR.WARSCH., 6KP 1917-08-07 - Częstochowa III miasto, gm. Częstochowa, pow. m. Częstochowa śląskie - - -
BUNS WILHELM RESERVIST - 1918-10-17 - Łeba miasto, gm. Łeba, pow. lęborski pomorskie - Leba-Łeba - obelisk
BUNKOCZI JOHANN LST. F.J.B. 24 - - Gorzejowa (nr 227) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUNKE JOSEPH - - 1918 - Pokój II wieś, gm. Pokój, pow. namysłowski (niem. nazwa Carlsruhe) opolskie - - -
BUNJER HEINRICH GEFREITER L.J.R. 84/9K 1915-03-02 - Fałków wieś, gm. Fałków, pow. konecki świętokrzyskie - - -
BUNGEREIT GEORG - - 1916-07-07 - Różanki wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - - -
BUNGE ALFRED INF. RUSS.I.R. 293 1914-12-24 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUNFIR ? - - 1916-08-03 - Nysa IV miasto, gm. Nysa, pow. nyski opolskie - - -
BUNESCU CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.18 1917-04-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BUNDY W. ERS. R. 9 KOMP. 1914-12-06 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BUNDSCHUH JOSEF JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1915-05-02 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUNDSCHUH LUDWIG KRIGSFRW I.R.12/88 1915-06-20 - Nowe Brusno wieś, gm. Horyniec-Zdrój, pow. lubaczowski podkarpackie - - -
BUNDELL - - - 1918-11-?? - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUNDE REINHOLD - - maj-17 FRANKREICH Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie 1892-01-10 Klein Garde obelisk
BUNDE - MUSK. - 1915-02-29 - Gardna Wielka wieś, gm. Smłodzino, pow. słupski (niem. nazwa Gross Garde) pomorskie - - obelisk
BUNDE HERMANN - - 1918-09-16 - Rzepczyno wieś, gm. Brzeżno, pow. świdwiński zachodniopomorskie 1887-10-28 - -
BUNA PARASKIV RUMUNIA INF. REGT. 59. 2. KP. 1917-04-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUMBEA JOAN HONV. H.I.R. 23 1915-05-09 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUMANN H. MUSKETIER 2 K. INF. REG. 146 1914-11-27 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
BUMAKOW FIODOR RUSS. INF - - - Ostrusza II (nr 143) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BULZKE - GEFR. 4 KOMP.FUSILIER.RGT.34 1914-11-30 - Szadkowice wieś, gm. Szadek, pow. zduńskowolski łódzkie - - stella
BULYGA PIOTR GEM./RUSS. I.R.222 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1889 - -
BULVAS ANTON FAHNR.KAN. F.K.R. 19 1915-01-09 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BULVAS JOSEF E.F.FLDW.KDTT.ASP. F.J.B. 12 1915-01-03 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULUGIANU JOAN RUMÄN INF.REGT.1 1917-06-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BULTA A. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BULSA LADISLAUS LDST. INF. I.R. 57 1915-03-18 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BÜLOW FRITZ VIZE FELDW[EBEL] - 1918-10-08 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BÜLOW JOH. GEFR. 8. / LDW. INF. REGT. 84 1914-08-29 - Olecko II miasto, gm. Olecko, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BÜLOW PAUL - - 1915-01-25 - Cisowo wieś, gm. Darłowo, pow. sławieński zachodniopomorskie - Köpnitz obelisk
BULOI GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 54 1917-02-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BULO GEORGIUS - - - - Oświęcim I miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BULNIKOW MIKOŁAJ - - 1917 - Katowice część miasta Katowice śląskie 1892 - -
BULLRIK LAZAR INF. - 1915-03-02 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BULLIK WILHELM - - 1915 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BULLIK BERNHARD - - 1916-07-10 - Przewóz wieś, gm. Cisek, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BULLIK JOHANN - - 1918-05-27 - Śmicz wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BULLIK JOH. - - 1918-04-29 BELGIEN Stare Koźle wieś, gm. Bierawa, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BULLIAN ATHUR - - 1914-10-27 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
BULLER FRITZ MUSK[ETIER] - 1914-08-20 - Biały Bór miasto, gm. Biały Bór, pow. szczecinecki zachodniopomorskie - - -
BULLEN J. PTE. COLDSTREAM GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BULLA STANISLAUS LANDSTURMMANN REKR.DEP.E.RES.JNF.RGT.22 1916-03-14 - Wrocław-Osobowice część miasta Wrocław dolnośląskie 1884-08-30 - -
BULLA A. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BULLA ANTON - - 1915 - Radoszowy wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - RADOSZOWY -
BULLA GEORG - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BULLA THEODOR - - 1916-05-29 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - GRZENDZIN -
BULITY JANOS HONV. H.I.R. 7 1915-05-12 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BULIS JOSEF LST. I.R. 21 1915-05-08 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BULIŘ JOSEF SCH. SCH.R. 10 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULINA FRANZ SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BULIKYN IWAN GEM/ROSJA I. R. 292 1917-07-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BULIK JOSEF GEM/ROSJA I. R. 33 1918-08-30 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BULIK STEFAN - - 1915-05-26 - Chróścina (opolskie) wieś, gm. Dąbrowa, pow. opolski opolskie - - -
BULIGA NICULAE GEM./RUM. I.R.41 1917-02-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BULIGA A. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BULICKI SANDOR INF. - - - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BULIČEK WENZEL LST.INF. I.R. 18 1915-04-30 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BULHAKOW JOSEF KAZIMIR INF. RUSS. I.R. 125 1915-05-05 - Zaborów (nr 263) wieś, gm. Szczurowa, pow. brzeski małopolskie - - -
BULGRIN GUSTAV - - 1914-08-27 - Drawsko Pomorskie miasto, gm. Drawsko Pomorskie, pow. drawski zachodniopomorskie - - obelisk
BULGARU FUDOR GEM./RUM. I.R.64 1917-??-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BULGARU WASSILI GEM./RUM. I.R.69 1917-05-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BULGARELLI GIUSEPPE SOLD. 3.ART. 1918-09-14 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1887-03-24 - -
BULENDA JOSEF - - 1917-05-24 - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BULEANU PARNU GEM./RUM. I.R.26 1917-07-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BULDO STEFAN - - 1918-12-18 - Dzierżysławice wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BULDAKOW WASILI RUSS.SOLDAT - 1917-12-05 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BULDA JOSEF INF. K.U.K.I. R. 36 1915-05-05 - Ryglice (nr 167) miasto, gm. Ryglice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BULCU JON RUM. I.R.59 1917-02-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BULCKE WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BULATOW TEODOR GEFR/ROSJA I.R.211 1918-11-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1882 - -
BULAT ANDREI RUSS. INF.REGT.192.11.KP. 1915-10-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BULASCH JAKOB GEM/ROSJA I.R.226 1918-11-03 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1883 - -
BULAC GREGOR - - 1918-07-08 KUŹNIA RACIBORSKA Kuźnia Raciborska II wieś, gm. Kuźnia Raciborska, pow. raciborski śląskie 1874 JASEENK (ŁOMŻA) -
BULA WOJCIECH - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BUKUR DIMITRI ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 48 P.P. 1917-01-10 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BUKUR MOISE GEM/RUMUNIA I.R.30 1918-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUKROWIN SERGEI GEM/ROSJA I.R.13 1919-03-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BUKOWSKY HEINRICH - PREUSS.RES.JÄGER BATL.19 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BUKOWSKI JACENTY KUTSCHER - 1915-07-25 - Kraków-Łagiewniki (nr 384) część miasta Kraków małopolskie 1867 CICHE -
BUKOWSKI FRANZ LDST.INF. I.R. 56 1915-05-19 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUKOWSKI KASIMIR RES. 4 KP. INF. RGT. 175 1914-09-10 - Pozezdrze Kolonia wieś, gm. Pozezdrze, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BUKOWSKI WALDEMAR - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BUKOWSKI MARJAN HORN. PIR 78 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUKOWSKI H. JÄGER 1 K. JÄG. BTL. 1 1914-11-19 - Ulejów wieś, gm. Łask, pow. łaski łódzkie - - -
BUKOWSKI JOHANN - - - - Nowa Wieś Ełcka wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BUKOWSKI FRANCISCZK RUSS KRIEGER - 1914 - Wymysłów-Piaski wieś, gm. Dobroń, pow. pabianicki łódzkie - - -
BUKOWCZAN JAN - - 1916-12-28 - Ustroń miasto, gm. Ustroń, pow. cieszyński śląskie - - -
BUKOVIĆ MATO UT.JG. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-04 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUKOTA STANISLAUS INFT. L.I.R. 17 1914-11-25 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.65
BUKLISCH ANDREŸ RUSS. INF.REGT.249.9.KP. 1915-04-15 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUKIEWICZ STANISLAUS - PREUSSISCHES.INF.RGT. 46 1915 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUKE JOSEF - - 1916 - Mościsko wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BUKAREEW PAUL RUSS. KRIEGER - 1914-10-27 - Łęczyca II miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - -
BUJTOR ISTVÁN HONV. H.I.R. 20 1915-01-12 - Wał-Ruda (nr 261) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUJOK EDMUND - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
BUJOK JÓZEF - - - - Cisownica wieś, gm. Goleszów, pow. cieszyński śląskie - - -
BUJOK ALEXANDER - - 1915-08-10 - Walce wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUJOK P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUJNO JAKUB SZEREGOWY 3 pp LEGIONÓW 1916-01-08 - Kamieńsk miasto, gm. Kamieńsk, pow. radomszczański łódzkie - - -
BUJDOS JOHANN JG. K.U.K. F.J.B. 24 1915-04-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUJDA FERDINAND LDST.JG. F.J.B. 20 1915-01-29 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUJARA VALENTIN - - 1918 - Bytom VI miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUJAR EMANUEL - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BUJANOW IWAN GEM./RUM. I.R.57 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BUJAKEWITSCH SERONIN RUSS.SOLDAT - 1917-05-12 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUJAK ANTONI SZEREG. - 1919-07-12 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1899 - -
BUJAK WOJCIECH - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUJAK ROMAN KAN. 5 P.ART. 1917-06-03 - Warszawa-Powązki I część miasta Warszawa mazowieckie lat 21 - -
BUISAG ALEXANDER GEM./RUM. I.R.56 1917-03-14 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BUIA JON RUMÄN JNF.REGT.59.4 KP 1917-02-04 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUHROW KARL - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BUHROW WILHELM - - - - Cerkwica wieś, gm. Karnice, pow. gryficki zachodniopomorskie - - -
BÜHREND KARL - - 1915-09-29 ARRAS-FRANKR. Droszków wieś, gm. Zabór, pow. zielonogórski lubuskie - - -
BÜHREND PAUL - - 1918-??-19 - Orłowiec wieś, gm. Ladek-Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie 1891-02-24 - -
BŰHM KARL - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUHL FLORIAN MUSKETIER - - - Złoty Stok miasto, gm. Złoty Stok, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUHL ALFRED - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BUHL PAUL - - 1915-07-24 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BUHL JAKOB - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
BUHL JOHANN - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL PETER - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL VINZ. - - 1917 - Opole-Gosławice cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BUHL REINHOLD - - 1915 - Nowa Ruda I miasto, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUHL WILLI - - 1916-10-22 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUHL FRANZ - - 1915-01-27 - Boguszyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - Boguszyce -
BUHL VINZENT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BUHL ALFRED - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
BUHL JOHANN - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Schodnia -
BUHL VICTOR - - 1916-10-15 NAJAROWKA Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
BUHL VINZENT - - 1914-11-15 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BUHL THOMAS - - - - Dębie I wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - FALMIROWICE -
BUHL F. - - - - Wolibórz wieś, gm. Nowa Ruda, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUHL RUD. SCHÜLLER - - - Wrocław (Ossolineum) miasto, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - -
BUHL IGNAZ - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL VINZENT - - - - Daniec wieś, gm. Chrząstowice, pow. opolski opolskie - - -
BUHL JOSEF - - - - Chrząszczyce wieś, gm. Prószków, pow. opolski opolskie - - -
BUHL FRANZ - - 1916-03-21 - Lipniki wieś gm. Kamiennik, pow. nyski opolskie - - -
BUHL JOHANN - - 1916-03-02 - Opole-Wójtowa Wieś cześć miasta Opole, gm. Opole, pow. opolski opolskie - - -
BUHL IGNATZ - - 1916-03-22 - Domecko wieś, gm. Komprachcice, pow. opolski opolskie - - -
BUHER THEOHL? - - - - Gliwice III miasto, gm. Gliwice, pow. m. Gliwice śląskie - - -
BUHACZ WASYLIJ - IR 35 - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUGROW WASSILE GEM/ROSJA I. R. 242 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BUGNA AMABILO JG. K.U.K.T.K.J.R. 2 1915-02-19 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUGN/BUGA NIKOLAUS KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53, F.H.R.16 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUGLAVA JÁNOS HONV. K.UNG.L.I.R. 16 M. KIR. 16. HONV. GYAL.EZR 1915-03-21 - Zborowice II (nr 136) wieś, gm. Ciężkowice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUGLA JOHANN - - 1918-05-30 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BUGLA JOHANN - - 1915-10-06 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BUGLA FRANC. - - 1916-08-30 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1892-11-12 Ornontowice -
BUGLA ISIDOR - - 1917-05-16 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BUGLA PAUL - - 1918-11-07 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BUGLA HIERONYMUS - - 1915-05-18 - Syrynia wieś, gm. Lubomia, pow. wodzisławski śląskie - - -
BUGLA PAUL - - 1915-05-03 - Racibórz-Studzienna miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BUGIEL JOHANN - - 1918 FRANKREICH Długomiłowice wieś, gm. Reńska wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL ALOIS - - - - Polska Cerekiew wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL JOH. - - - - Gierałtowice wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL JOSEF - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL ANTON - - 1918-11-28 - Grzędzin I wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - LANIETZ -
BUGIEL ANTON - - 1918-11-28 - Łaniec wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGIEL JOHANN - - - - Pokrzywnica wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BUGGE OTTO JG. PRRADF.KOMP. 81 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BUGER PIOTR ŻOŁNIERZ ARMII RUMUŃSKIEJ 73 P.P. 1917-07-15 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BUGEL ANTON - - 1918 - Gamów wieś, gm. Rudnik, pow. raciborski śląskie 1878 - -
BUGEAU CONSTANTIN GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-02-26 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BÜGE FERD. LANDSL. - 1915-04-05 - Rotnowo wieś, gm. Gryfice, pow. gryficki zachodniopomorskie - ROTTNOW -
BÜGE H. UNTF. CHEMIN DES DAMES 1917-06-24 - Kiełpino wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - KÖLPIN -
BUGATSCHENKO MATWE GEM GRENAD.R.3 1918-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BUGAJSKI JOHANN LDST. INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUGAJSKI FRANCISZEK STRZEL. 16 P. 1916-02-11 - Kraków-Rakowice I (nr 388) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUGAJSKI JOHANN LDST.INF. I.R. 20 1915-03-18 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUGAJ P. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Szafranów -
BUGAJ JAN - - - - Kraków-Bieżanów miasto, gm. Kraków, pow. M. Kraków małopolskie - - -
BUGA MARIN GEM./RUM. I.R.59 1917-02-28 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1881 - -
BUGA STAN RUMUNIA J.R.60.M.G.K. 1917-08-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUGA JLIA GEM/RUMUNIA I.R.5 1917-02-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUGA NICALAE GEM./RUMÄN I.R.59 1917-02-24 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1879 - -
BUFFO VIKTOR - - 1918-09-03 - Szczedrzyk I wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - - -
BUFFANI GUIDO GEM/WŁOCHY I.R.214 1918-10-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1896 - -
BUFE EMIL - - 1917 - Patoka wieś, gm. Gromadka, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUEZYLOWSKI LUDWIG - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
BUEZKOWSKI HERMANN - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
BUES KARL KRGSFRW. RES.INF.REG.231 10 K. 1914-11-22 - Gadka Stara wieś, gm. Rzgów, pow. łódzki wschodni łódzkie - - -
BUECHLER ALFRED - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BUDZYŃSKI WACŁAW - - - - Dębnica wieś, gm. Kłecko, pow. gnieźnieński wielkopolskie - - -
BUDZYN JOSEF INF. I. R. 20 1915-03-18 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDŹKA KONSTANTY - - - - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BUDZISZ JOSEF - - 1915-05-11 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUDZINSKI HOHANN - - - - Mikołajki miasto, gm. Mikołajki, pow. mrągowski warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BUDZINSKI LUDWIG - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BUDZINSKI ANNA - - 1914-09-14 BORZYMY Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - BORZYMY Osoba cywilna
BUDZIKIEWICZ FR. - - - - Bielsko-Biała VII miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BUDZIK JOSEF KPL.TIT.ZGSF. I. R. 57 1915-05-03 - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDZIAK JOSEF ARMIERUNGSOLDAT 2 KOMP. ARM. BTL. 32 1915-05-26 - Konin miasto, gm. Konin, pow. m. Konin wielkopolskie - - -
BUDYCH MARCIN - - 1915-08-22 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1882-11-10 - -
BUDYCH KASPER - - 1918-06-15 - Dąbrówka Wielkopolska wieś, gm. Zbąszynek, pow. świebodziński lubuskie 1899-01-01 - -
BUDUREA FLOREA GEM./RUM. I.R.59 1917-03-21 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BUDULAR BADU GEM./RUM. I.R.41 1917-02-02 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BUDTKE OTTO - - 1917-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUDRIZKIE MATRESLAW GEFR/ROSJA I. R. 12 1918-10-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUDRIK STANISLAW GEM/ROSJA I.R.482 1918-10-01 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1894 - -
BUDON SERGEI UTFFZ/ROSJA I.R.182 1918-07-27 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1876 - -
BUDNY PAWEŁ - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
BUDNY ANTONI - - 1918-09-23 POZNAŃ Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie 1894-01-13 GŁUCHÓW *)
BUDNY ANTONI - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
BUDNY TEOFIL - - - - Chybie wieś, gm. Chybie, pow. cieszyński śląskie - - -
BUDNITZKI OTTO GEFR. - 1918-10-18 - Gościnowo wieś, gm. Skwierzyna, pow. międzyrzecki lubuskie - - -
BUDNIKOW STEPAN GEM/ROSJA I. R. 113 1917-12-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1892 - -
BUDNIK FRIEDRICH - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Sutzken -
BUDNIK ADOLF GEFREIT.INFT.  - 1915-03-05 - Działoszyce miasto, gm. Działoszyce, pow. pińczowski świętokrzyskie - - -
BUDNIK CLEMENS - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BUDNIK JOHANN MUSK. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDNIK JOHANN - - - - Wierzchucino wieś, gm. Krokowa, pow. pucki (niem. nazwa Wierschutzin) pomorskie - - tablica
BUDNIK - GEFR. 1. KOMP. IR 148 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BUDKA JOSEF SAP. S.B. 21 1915-01-25 - Żabno (nr 253) miasto, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUDJONOU NIKOLAI ŻOŁNIERZ ARMII ROSYJSKIEJ 93 P.P. 1917-04-24 - Mysłowice miasto, gm. Mysłowice, pow. mysłowicki śląskie - - -
BUDISZ I. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUDIN FRANZ FLDW. SCH.R. 25 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDIN PAUL - - 1914-09-06 LAHECOURT Krzelów wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - KREHLAU -
BUDIMIROVIĆ DOBRIVOJ PTF. K.U.K.F.J.B. 31 1915-05-05 - Ujście Jezuickie (nr 251) wieś, gm. Gręboszów, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUDIKA JON GEM./RUM. I.R.59 1917-01-17 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BUDESCB GEORGE GEM./RUM. I.R.54 1917-05-20 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BUDERT? OTTO - - 1915-05-05 - Skołyszyn (nr 27) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUDER BERNHARD MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDER KURT KDTT. I.R. 98 1915-05-07 - Januszkowice (nr 217) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUDER ALFRED - - 1917-04-30 - Zasieki wieś, gm. Brody, pow. żarski lubuskie - - -
BUDENKAI IMRE HUS. K.UNG.HUS.R. 15 1915-01-01 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUDEK MICHAEL INF. KK LIR 31 1915-05-06 - Otfinów I (nr 252) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUDEK IGNATZ LDST.INF. IR 56 1915-05-05 - Święcany (nr 30) wieś, gm. Skołyszyn, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUDEA KRISTAKA GEM./RUM. I.R.82 1917-11-09 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1888 - -
BUDE JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUDDRUS MICH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUDDRUS MAX MUSK. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka VI (nr 97) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDARU GEORGE GEM./RUM. I.R.54 1917-06-10 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1884 - -
BUDARIN FEDOR RUSS. INF.REGT.115.14.KP. 1917-04-19 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDARICK GOTTLIEB MUSK. P.R.I.R. 269 1915-05-02 - Mszanka (nr 124) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDAKOW ANTON RUSS. INF.REGT.38 1917-02-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUDAK DANHOF - - - - Lublin I miasto, gm. Lublin, pow. m. Lublin lubelskie - - -
BUDAJ KARL HUS. H.R. 3 1915-05-19 - Szczucin (nr 247) wieś, gm. Szczucin, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUDA FRANZ LDST.SCH. SCH.R. 18 - - Szerzyny I (nr 31) wieś, gm. Szerzyny, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUDA JOHANN LDST.SCH. SCH.R. 34 1915-05-02 - Małastów I (nr 65) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUDA REMIGIO SOLD. 15.BERS. 1918-05-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884- - -
BUDA J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Otalęż -
BUCZYŃSKI EUGIENIUSZ POL.LEG.R.1 1.P.P.LEG.POL. 1914-11-25 - Mszana Dolna (nr 363) miasto, gm. Mszana Dolna, pow. limanowski małopolskie - - -
BUCZYŃSKI ROMAN KAPRAL 1.P.P.LEG.POL 1914-12-23 - Łowczówek I (nr 171) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCZYŃSKI STANISŁAW - - - - Zręcin wieś, gm. Chrokówka, pow. krośnieński podkarpackie - - -
BUCZYLOWSKI ADAM - - - - Borzymy I wieś, gm. Kalinowo, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - ROMANOWEN -
BUCZKO STEFAN LDST.INF. IR 90 - - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCZKO FRITZ - - - - Bajtkowo I wieś, gm. Ełk, pow. ełcki (niem. nazwa Baitenberg) warmińsko-mazurskie - Niekrassen -
BUCZK? BOLESL[AW] - HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 - - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUCZILOWSKI KARL - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BUCZEW JOSEF SZER. MUS. R. 2 1914-11-12 - Tomaszów Maz. II miasto, gm. Tomaszów Maz., pow. tomaszowski łódzkie - - -
BUCZEK WOJCIECH SZEREGOWY 84 pp 1914-11-09 - Oświęcim II miasto, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski małopolskie - - -
BUCZEK EMIL MUSK. P.R.I.R. 272 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA - PRZENIESIONY Z CM. GORLICE II
BUCZEK ANTON FUSEL. - 1923-09-23 - Zakrzów (gm. Polska Cerkiew) wieś, gm. Polska Cerekiew, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - ZAKRZÓW -
BUCZEK LUDWIG INF. LDST.ET.B. 214 - - Droginia (nr 371) wieś, gm. Myślenice, pow. myślenicki małopolskie - - -
BUCZEK R. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BUCZARSKI IWAN CIV.KUTSCH. BR.BACK. 88 1915-02-28 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUCUA GEORGE GEM/RUMUNIA I. R. 41 1917-09-08 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BUCU NICOLAI RUSS. - 1918-11-21 - Wińsko II wieś, gm. Wińsko, pow. wołowski dolnośląskie - - -
BUCKWARDT WALTER MUSK[IETER] - - - Zdrzewno wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Zdrewen) pomorskie - - obelisk
BUCKSCH GUSTAV - - 1917-09-17 - Pielgrzymka wieś, gm. Pielgrzymka, pow. złotoryjski dolnośląskie - - -
BUCKPESCH HERMANN KR.FR. P.R.I.R. 220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUCKOW ?H ? 1 KOMP LANDW J R 21 1914-11-16 - Rudolfowo wieś, gm. Działdowo, pow. działdowski warmińsko-mazurskie 1887 - -
BUCKOLL E. - - 1921 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCKLEY W. 18932 LANCE CPL. THE KING`S LIVERPOOL REGT. 1918-05-15 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUCKER WALTER ERS. RES. PREUSS.RES.INF.RGT.267 1915-05-02 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCKER HERMANN WEHRM. PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-07 - Królówka (nr 308) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUCKENTHIN GUSTAW VIZEFELDWEBEL LDW. INF. REG. 76 1915-02-20 - Białaszewo I wieś, gm. Grajewo, pow. grajewski podlaskie - - Pomnik
BÜCKEN WILHELM ERS.RES. PREUSS.RES.I.R.8/220 1915-05-16 - Głów (nr 209) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCKCHEIM MAKS ARMIA NIEMIECKA - 1915-07-08 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BÜCK EMANUEL - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Grah. Carmerau -
BUCK G.B. LCE.CORPORAL / WLK.BRYTANIA Northhumberland Fusiliers 1918-10-11 Lidzbark Warmiński Malbork miasto, gm. Malbork, pow. malborski pomorskie - - -
BUCK WILHELM GREN. - 1916-08-18 RUSSLAND Chwalęcice wieś, gm. Kłodawa, pow. gorzowski lubuskie - CHWALĘCICE / HEINERSDORF Obelisk
BUCK FRITZ - - - - Biała (zachpom.) wieś, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - -
BUCIOR GHEORGHE RUMÄN JNF.REGT.36.9.KP. 1917-05-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUCINKOWICZ IWAN SOLD. - - - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BUCIFAL JOHANN SCH. SCH.R. 28 1915-05-02 - Ropica Górna I (nr 67) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHZIK JOSEF - - 1915 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BUCHZIK ANTON - - 1914 - Krzyżanowice wieś, gm. Krzyżanowice, pow. raciborski śląskie - - -
BUCHZ MORITZ - - gru-16 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BUCHWALOW MAXIM GEM./RUSS. I.R.171 - LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1891 - -
BUCHWALD ALFRED - - 1915 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BUCHWALD JOHANN - - 1918-09-04 - Poniszowice wieś, gm. Rudziniec, pow. gliwicki śląskie - PONISZOWICE -
BUCHWALD KARL MUSKETIER L.J.R. 11/8K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BUCHWALD H. - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCHWALD M. - - 1915-08-05 - Ławszowa wieś, gm. Osiecznica, pow. bolesławiecki dolnośląskie - - -
BUCHWALD EDUARD - - 1918-06-18 - Jordanów Śląski wieś, gm. Jordanów Śląski, pow. wrocławski dolnośląskie - - -
BUCHWALD FRANZ. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUCHWALD JÓ. - - 1917 - Świerczyna wieś, gm. Osieczna, pow. leszczyński wielkopolskie 1887 - -
BUCHWALD JULIUS WEHRM. L.J.R. 11/4K 1914-09-01 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BUCHWALD P. FREIWILLIGER 4. K. R. J. R. 228 1915-01-21 - Humin wieś, gm. Bolimów, pow. skierniewicki łódzkie - - -
BUCHWALD OTTO MUSK. P.R.I.R. 270 1915-05-06 - Pogorzyna (nr 103) wieś, gm. Lipinki, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHTIYARO MESODIN GEM/ROSJA I. R. 80 1918-01-07 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1893 - -
BUCHTA MIKOŁAJ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BUCHTA JOSEF - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BUCHTA JOSEF - - - - Łubniany I wieś, gm. Łubniany, pow. opolski (niem. nazwa Lugnian) opolskie - - -
BUCHTA JOHANN - - 1916-12-04 - Rozkochów wieś, gm. Walce, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUCHTA ANDREAS - - 1915 - Stare Siołkowice wieś, gm. Popielów, pow. opolski opolskie - - ZAGINĄŁ
BUCHTA AUGUSTYN - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BUCHTA FRANZ KPL.TIT.ZGSF. SCH.R. 24 1915-02-20 - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHTA JOSEF MUSK. - 1918-10-24 - Twardawa wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BUCHTA FRANZ - - - - Tarnów Opolski II wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BUCHTA JAROSLAUS OBLT. B.-H.I.R. 4 1915-05-03 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHSTEINER FRIEDRICH - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUCHSTEINER KASPAR INFANTERIST I.R. 59 1915-05-05 - Piotrkowice II (nr 176) wieś, gm. Tuchów, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUCHSCHER H. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUCHSBAUM DAWID SZEREGOWY - 1915-08-29 - Kraków-Kazimierz (nr 387) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUCHS ADOLF - - 1916-09-23 - Piastowice wieś, gm. Lubsza, pow. brzeski opolskie 1890-02-20 - -
BUCHOLTZ THEODOR - - 1917-07-26 - Sarbinowo wieś, gm. Dębno, pow. myśliborski zachodniopomorskie - - -
BUCHOLTZ WALTER UNTFFZ. D. RES. STAB D. 2 ABT. 1914-11-22 - Łódź-Rogi część miasta Łódź, ul. Strykowska łódzkie - - -
BUCHOLT KONRAD - - - - Osowiec Śląski wieś, gm. Turawa, pow. opolski opolskie - - -
BUCHOLD R. - P.R.I.R.218 - - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUCHNIN MICHAIL RUSS.SOLDAT - 1917-09-15 - Bytom III miasto, gm. Bytom, pow. m. Bytom śląskie - - -
BUCHNER FRANZ PTRF. K.K. K.SCH.R. III 1914-12-23 - Dębno (nr 281) wieś, gm. Dębno, pow. brzeski małopolskie - - obelisk z krzyżem
BÜCHNER EMIL - - 1917-05-24 FRANKREICH Gronów wieś, gm. Zgorzelec, pow. zgorzelecki dolnośląskie - - -
BÜCHNER FR. RESERVIST 8 K. INF. REG. 38 1914-11-24 - Szczawin wieś, gm. Zgierz, pow. zgierski łódzkie - - -
BUCHNER OTTO - - - - Domaniów wieś, gm. Domaniów, pow. oławski dolnośląskie - - -
BUCHNER KARL - - 1918-07-15 - Kiełczyn wieś, gm. Dzierżoniów, pow. dzierżoniowski dolnośląskie - - -
BÜCHNER - MUSK. INF.R. 128 1914-09-11 Kleinlautersee (obecnie Żabin) Żabin I wieś, gm. Banie Mazurskie, pow. gołdapski warmińsko-mazurskie - - -
BUCHNER ANDREAS SCH. K.K. K.SCH.R.III 1914-11-26 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BÜCHN F. - - - - Bolków I miasto, gm. Bolków, pow. jaworski dolnośląskie - - -
BUCHMÜLLER MELICHAR LST. I.R. 98 1915-05-07 - Bukowa (nr 218) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUCHMANN JOSEF - - 1918-06-11 - Toszek II miasto, gm. Toszek, pow. gliwicki śląskie - Tost / Toszek -
BUCHMANN FEL. - - 1915-01-30 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUCHMANN FERDINAND - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHMANN KARL UTFF P.R.I.R.220 1914-12-07 - Łąkta Dolna I (nr 305) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BUCHMANN E. - - 1916-12-12 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUCHMANN JOSEF - - - - Stara Cervena Voda Czechy Pogranicze - - tablica pamiątkowa
BUCHLOWSKY FRANZ JAGER K.U.K J.R. 32 1914-11-?? - Kotowice (śląskie) wieś, gm. Żarki, pow. myszkowski śląskie - - TABLICZKA
BUCHLER E. - - - - Kożuchy Wielkie II wies, gm. Giżycko, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BUCHLER PAUL - - 1915-01-28 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - GROSSELAU -
BÜCHLER ALFRED - - 1916-09-07 - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1896 - Rotunda i nagrobek
BUCHINGER FRANZ JNFANT. K.U.K. J.R. 84 1914-11-23 - Włodowice wieś, gm. Włodowice, pow. zawierciański śląskie - - -
BUCHHOLZ GUSTAV - - 1914-11-17 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ FRITZ OBERJÄGER GDE.R.JÄG.BT.3K. 1914-10-25 - Grabów nad Pilicą wieś, gm. Grabów n/Pilicą, pow. kozienicki mazowieckie - - mogiła
BUCHHOLZ AUGUST MUSK. - 1914-08-28 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ REINHARD ERS.RES. - 1915-12-21 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ MAX - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BUCHHOLZ KARL JAGER JAG. REGT. ZU PF 4 1914-09-19 - Giżycko I miasto, gm. Giżycko, pow. giżycko warmińsko-mazurskie - - -
BUCHHOLZ ANTON UNTOFFZ. JNF. RGT. ? 12 K. lip-15 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
BUCHHOLZ FRANZ - - 1915-07-25 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ FRANZ ERS.RES. - 1915-08-22 - Siemyśl wieś, gm. Siemyśl, pow. kołobrzeski (niem. nazwa Simötzel) zachodniopomorskie - - obelisk
BUCHHOLZ AUGUST - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - GRAMBOW / GRĘBOWO Obelisk
BUCHHOLZ F - - 1915-02-27 - Piotrowiec wieś, gm. Pieniężno, pow. braniewski warmińsko-mazurskie - LILIENTHAL - BIALCZYN -
BUCHHOLZ BRUNO - - - - Ostrykół wieś, gm. Prostki, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - tablica pamiątkowa
BUCHHOLZ GUSTAV GEFR. 1 LDW. ESKADR. 9 A. K. 1914-11-17 - Borki (gm. Miłki) wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BUCHHOLZ WILHELM - - 1918-04-24 - Dobra I miasto, gm. Dobra, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BUCHHEIM MAKS ARMIA NIEMIECKA - 1915-07-08 - Ostrowiec Świętokrzyski I miasto, gm. Ostrowiec Świętokrzyski, pow. ostrowiecki świętokrzyskie - - -
BUCHHART JOSEF JG. T.K.J.R. 4 1915-02-10 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUCHERU GHEORGHE GEM./RUM. A.R.3. 1917-01-23 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1880 - -
BUCHERT KURT - - - - Legnica III miasto, gm. Legnica, pow. legnicki dolnośląskie - - -
BUCHER WILLY - - 1915 - Radawa II wieś, gm. Wiązownica, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BUCHENER CHRISTOF KPL I.R.7 1914-12-19 - Jodłowa II (nr 232) wieś, gm. Jodłowa, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUCHEN HERMANN JAGER RJB 19/3K 1915-07-05 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BUCHELT FRANZ SCH. SCH.R. 10 - - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCHELT KARL - - 1918-10-31 - Świecie wieś, gm. Leśna, pow. lubański dolnośląskie - - -
BUCHELT ADOLF - - 1914-10-24 - Jarnołtów wieś, gm. Otmuchów, pow. nyski opolskie - - -
BUCHEGGER ANTON INF. I.R. 14 1915-05-11 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUCHEGGER LEOPOLD INF. I.R. 59 1915-05-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUCHDER MAX - - ????-??-?? - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUCHANAN A. 132124 PRIVATE MACHINE GUN CORPS (INF) 1918-08-19 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUCHANAN J. PTE. SCOT`S GUARDS 1916-07-?? Piła / Schneidemühl Piła II miasto, gm. Piła, pow. pilski wielkopolskie - - -
BUCHANAN J.N. 6797 GUARDSMAN SCOTS GUARDS 1915-03-31 - Poznań I miasto wojewódzkie wielkopolskie - - -
BUCHALKIN - - - - - Łukowo (Czersk) wieś, gm. Czersk, pow. chojnicki pomorskie - - -
BUCHAL ERNST - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BUCHAKOW WLADIMIR GEM./RUSS. I.R.28 1918-04-12 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1887 - -
BUCH RUDOLF HUSAR HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BUCH W. - - 1918 - Boguszów-Gorce miasto, gm. Boguszów-Gorce, pow. wałbrzyski dolnośląskie - - -
BUCH ALBERT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BUCH GOTFRIED - - ????-??-2? - Dziuplina I wieś, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BUCH HERMAN OFFIZIER STELLV. 3 KOMP 5 GARDE RGT Z F 1914-11-19 - Witkowice wieś, gm. Brzeziny, pow. brzeziński łódzkie - - -
BUCELLI GIULIO CESARE SOLD. 224.FANT. 1918-04-21 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1884-10-17 - -
BUCELLA LINO PTRF. K.K.K..SCH.R. III 1914-12-26 - Lubinka III (nr 192) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BUČEK ANTON LDST.INF. IR 21 1915-03-28 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUCALETZ JON RUMÄN INF.REGT. 59.5.KP. 1917-06-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BUCAJON DYMITR - - - - Jasło (nr 23) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BUBURNDZAN NIKOMAR LDST. F.J.B. 30 1915-03-20 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUBOJESKO ILIA GEM MINEN.I.R 1918-11-25 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1890 - -
BUBNIK W. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BÜBNER EDUARD - - - - Bobolice wieś, gm. Ząbkowice Śląskie, pow. ząbkowicki dolnośląskie - KAUBITZ -
BUBLOK IWAN - - 1918-10-?? - Jasiona II wieś, gm. Zdzieszowice, pow. krapkowicki opolskie - - -
BUBLITZ FRITZ - - - - Rusinowo wieś, gm. Świdwin, pow. świdwiński zachodniopomorskie - - -
BUBLAS JOSEF INFT. H.LDS.I.R. 14 1914-11-30 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.80
BUBIK FRANZ - - 1917 - Nowy Waliszów wieś, gm. Bystrzyca Kłodzka, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUBIK JOSEF KAN. L.F.K.R. 2 1914-12-13 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
BUBIK JOHANN E.R.SCH. SCH.R. 25 1915-03-07 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BUBIK FRANZ - - - - Branice II wieś, gm. Branice, pow. głubczycki opolskie - - -
BUBIK ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BUBICKI PIOTR - - - - Lgów wieś, gm. Żerków, pow. jarociński wielkopolskie - - -
BUBENSTIGNER FRANZ INF. I.R. 59 1915-05-07 - Klecie I (nr 220) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BUBENITSCHEK JOSEF - - 1915 - Kudowa Zdrój III miasto, gm. Kudowa Zdrój, pow. kłodzki dolnośląskie - - -
BUBEN FRANZ F. POST. SCHEFF. K.U.K. FELD. POST 1915-04-01 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BUBEN JOHANN SCH. SCH.R. 10 1915-02-19 - Łosie (nr 71) wieś, gm. Ropa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUBEN KARL DRAGONER K.U.K. DRAG. REG. 13 1915-01-19 - Wolbórz wieś, gm. Wolbórz, pow. piotrkowski łódzkie - - -
BUBEL ALFONS INF. BAYER. INF. RGT. 22 1915-05-02 - Sękowa I (nr 79) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BUBBERT HERMANN GEFR. II. LDSTM. J.E. BATL. VI/37 2 KOMP. 1918-11-30 ROSENBERG Olesno I miasto, gm. Olesno, pow. oleski opolskie 1876-05-24 GRENDZIN MECKLBG -
BUBANZ EMIL UTFFZ. 6.KOMP. RES. INF. REGT. 34 1914-10-13 - Wieliczki I wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BUBAN JOSEF INF. I.R. 66 1915-01-31 - Brzesko II (nr 276) miasto, gm. Brzesko, pow. brzeski małopolskie - - -
BUBAK JOSEF INFT K.K. LIR 30 - - Stalowa Wola miasto, gm. Stalowa Wola, pow. stalowowolski podkarpackie - - pochówek z 09.07.1915
BUBACZ FRANCISZEK - - - - Lisewo Kościelne wieś, gm. Złotniki Kujawskie, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie - - -
BUBACH KARL SCH. SCH.R. 25 - - Wierchnia (nr 61) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BSDIEREK LEO - - - - Pawłowiczki I wieś, gm. Pawłowiczki, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - VORSICHT -
BRZYCHCY BOLESŁAW - - - - Siekówko wieś, gm. Przemęt, pow. wolsztyński wielkopolskie - - -
BRZUZAN JÓZEF - - - - Giedlarowa wieś, gm. Leżajsk, pow. leżajski podkarpackie - - -
BRZUSZKIEWICZ L. SZEREG. - 1918-12-14 - Inowrocław III miasto, gm. Inowrocław, pow. inowrocławski kujawsko-pomorskie 1893 - -
BRZUSZEK STANISLAUS INF. K.K. L.I.R. 32 1916-04-14 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRZUCHANSKI LUDWIK - - - - Porąbka wieś, gm. Porąbka, pow. bielski śląskie - - -
BRZOZOWSKI BOLESŁAW - - - - Zawiercie I miasto, gm. Zawiercie, pow. zawierciański śląskie - - -
BRZOZON EDUARD - - 1914-??-?? - Pyskowice miasto, gm. Pyskowice, pow. gliwicki śląskie - - -
BRZOZKA ANDREAS INF. K.K. L.I.R. 32 1917-03-18 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRZOZA FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA JAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA FRANCISZEK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA HERMAN - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOZA LUDWIK - - - - Jastrzębie-Zdrój I miasto, gm. Jastrzębie-Zdrój, pow. m. Jastrzębie-Zdrój śląskie - - -
BRZOSTOWSKI WAWRZYN - - - - Komorniki (wielkop.) wieś, gm. Komorniki, pow. poznański wielkopolskie - WALERIANOWO -
BRZOSKA FRANZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRZOSKA FRANZ LDSTRM. J.R.21/6K. 1915-07-29 - Boniewo (Fajsławice III) wieś, gm. Fajsławice, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRZOSKA STEFAN - - 1916-10-26 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1895-12-14 Ornontowice -
BRZOSKA JOHANN - - 1915 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRZOSKA FRANZ - - 1915-09-05 - Jelenia Góra-Cieplice II miasto, gm. Jelenia Góra, pow. m. Jelenia Góra dolnośląskie - GR. D?ÜSC? -
BRZOSKA FRIEDRICH - - - - Konopki Wielkie wieś, gm. Miłki, pow. giżycki warmińsko-mazurskie - - -
BRZOSGA FRANZ - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Łąkta Dolna III (nr 307) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRZICA FRANTIŠEK INFANTERIST I.R. 3 KOMP. 8 1915-07-18 - Szorcówka wieś, gm. Skierbieszów, pow. zamojski lubelskie 1883 BORŠICE -
BRZEZOWSKI P. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZEZIŃSKI FRANCISZEK szeregowiec 3 Dywizja Landwehry 18 Brygada 46 Pułk Piechoty 2 kompania 1915-08-14 pod Szydłówką bitwa Próchenki-Olszanka Dobrzyca wieś, gm. Dobrzyca, pow. pleszewski wielkopolskie 1883-10-03 Dobrzyca pow. Pleszew -
BRZEZINSKI L. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZEZINSKI PAUL PORUCZNIK 4 PG 1915-02-08 - Pisz I miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - zniszczony
BRZEZINA JOHANN - - 1918-06-09 - Solec II wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRZEZINA ANDREAS - - - - Krasiejów wieś, gm. Ozimek, pow. opolski opolskie - Krascheow -
BRZEŻINA ALO. - - 1915-07-04 - Wilcza wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie - WILCZA (GÓRNA) -
BRZEZINA F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRZEZINA JOSEF - - - - Pilchowice II wieś, gm. Pilchowice, pow. gliwicki śląskie - PILCHOWICE -
BRZEZAK ERICH - - 1915 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRZESOWSKY FRIEDRICH - - 1916-10-11 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BRZESOWSKY BRUNO - - 1917-08-28 - Poborszów wieś, gm. Reńska Wieś, pow. kędzierzyńsko-kozielski opolskie - - -
BRZESICZEK PAUL - - 1917-04-08 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BRZESICZEK THOMAS - - 1916-07-01 - Chróścice wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BRZEKALA JOSEF ZGSF. PRIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14f
BRZĘK FRANCISZEK - - - - Łętowice II wieś, gm. Wierzchosławice, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRZĘCZEK ANTONI - - - - Czechowice-Dziedzice I miasto, gm. Czechowice-Dziedzice, pow. bielski śląskie - - -
BRZECKY JOSEF ZIVILKUTSCHER - 1914-11-22 - Chrzanów I miasto, gm. Chrzanów, pow. chrzanowski małopolskie - - CHOLERAFRIEDHOF 1.46
BRZDĘK J. - - - - Czermin wieś, gm. Czermin, pow. mielecki podkarpackie - Wola Otałęska -
BRZANK FRANZ - - 1918-09-27 - Mochów wieś, gm. Głogówek, pow. prudnicki opolskie - - -
BRZANK FRANZ - - 1917 - Biała (opolskie) wieś, gm. Biała, pow. prudnicki opolskie - - -
BRZĄKALIK IGNACY - - 1918-08-21 - Ornontowice wieś, gm. Ornontowice, pow. mikołowski śląskie 1891-01-31 Ornontowice -
BRYŁKA Ł - - - - Kalisz miasto, gm. Kalisz, pow. m. Kalisz wielkopolskie - - -
BRYŁA MICHAŁ - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRYŁA JAN - - - - Samocice wieś, gm. Bolesław, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRYZEK JAN PPR. - - - Andrychów miasto, gm. Andrychów, pow. wadowicki małopolskie - WIEPRZ -
BRYZEK JOHANN LTN.I.D.RES. I.R. 56 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRYTULA TROCHYM KUTSCH. - 1915-03-01 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYTANCZAK F. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYSCH ROBERT - - - - Raszowa (pow. opolski) wieś, gm. Tarnów Opolski, pow. opolski opolskie - - -
BRYSCH JOHANN - - 1914 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRYSCH ALOIS - - - - Żędowice wieś, gm. Zawadzkie, pow. strzelecki opolskie - - -
BRYSCH AUGUST - - 1917 - Kujakowice Górne wieś, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRYŚ T. - - - - Cieszyn II miasto, gm. Cieszyn, pow. cieszyński śląskie - - -
BRYNSZEK - - - - - Bielsko-Biała II miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BRYLSKI LUDVIG - L.J.R. 16 1915-07-20 - Rybitwy (lubelskie) wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRYLLOK FELIX - - 1917 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRYLLOK IGNATZ - - 1918 - Wieszowa wieś, gm. Zbrosławice, pow. tarnogórski śląskie - - -
BRYLKA WILHELM - - 1917 - Żernica wieś, gm. Pilichowice, pow. gliwicki śląskie 1895-02-13 - -
BRYLKA JOHANN ERS.RES. L.J.R. 51/3K 1915-07-19 - Kazanów wieś, gm. Kaznów, pow. zwoleński mazowieckie - - -
BRYLCZAK LUKAS GREN. KPGRZF 1 1915-05-06 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRYLAW RIWEN INF. - - - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRYL JAN - - - - Wojnicz II wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - POSEŁ
BRYK WALENTY - - - - Domaniewice wieś, gm. Domaniewice, pow. łowicki łódzkie - - -
BRYJOK PAWEŁ - - - - Lędziny wieś, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński śląskie - - -
BRYCHTA JOHANN RES.GFT. IR 98 1915-01-04 - Owczary (nr 70) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRYCHLEY RUDOLF E.R.KAN. F.K.R. 11 1915-02-24 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRYCHCY R. - - 1918-08-21 - Wijewo wieś, gm. Wijewo, pow. leszczyński wielkopolskie 1894-07-25 Wijewo -
BRYCHCY ANTONI - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BRYCHCY RUDOLF - - - - Zebrzydowice (śląskie) wieś, gm. Zebrzydowice, pow. cieszynski śląskie - - -
BRYCH PETER - - 1915 CZARNOWANZ Czarnowąsy wieś, gm. Dobrzeń Wielki, pow. opolski opolskie - - -
BRUZSINA PETER HON. H.I.R. 9 1915-03-27 - Grybów II (nr 130a) miasto, gm. Grybów, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRUZIENSOW MICHAEL RUSS. INF.REGT.123.10.KP. 1915-05-18 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRUZEK KARL INF. IR 56 1915-06-04 - Jasło-Ulaszowice (nr 22) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie 1881-01-23 - -
BRUWELEIT - GREN. GREN. R. 1 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUTZ ERICH MUSK. - 1915-10-30 - Sadlno wieś, gm. Trzebiatów, pow. gryficki zachoniopomorskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. R.I.R. 208 / 4K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUTSCHER RICHARD KRIEGSFRW. J . R . 208 / 11 K 1915-07-03 - Tarzymiechy wieś, gm. Izbica, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRUTAE JON GEM./RUM. I.R.41 1917-03-06 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BRUSTAN CONSTANTIN GEM./RUM. I.R.13 1917-04-22 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie 1885 - -
BRUST WILLI - PREUSS. RES. INF.RGT. 220 1914-??-?? - Rajbrot (nr 303) wieś, gm. Lipnica Murowana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z tabl. zbiorczą
BRUSSE K WRM 8 K. INF. REG. 61 1914-11-21 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 5
BRUSS KURT - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - MARQUARDSMÜHL / BORUCIN Obelisk
BRUSS FRANZ - - - - Trzebieszewo wieś, gm. Kamień Pomorski, pow. kamieński zachodniopomorskie - TRIBSOW / TRZEBIESZEWO Obelisk
BRŰSKE ROBERT MUSK. PRIR 270 1915-05-05 - Osobnica I (nr 16) wieś, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - 16a
BRUSINSK? GUSTAV - - - - Osiek Drawski wieś, gm. Wierzchowo, pow. drawski zachodniopomorskie - - -
BRUSEMANN KLAUS KAN. PREUSS. F.K.R. 62 1915-05-08 - Bochnia II (nr 314) miasto, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUSEL HEINRICH - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BRÜSCHKE PAUL JÄG[ER] - 1918-08-21 Frankr[eich] Szczenurze wieś, gm. Wicko, pow. lęborski (niem. nazwa Schönehr) pomorskie - - obelisk
BRUSCH ANDREY RUSS. ARB.BAT.4.6.KP. 1915-05-05 LAMSDORF Łambinowice I wieś, gm. Łambinowice, pow. nyski opolskie - - -
BRUSCH KARL OBLT. IR 36 1915-01-01 - Magura Małastowska (nr 58) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUSA GIUSEPPE SOLD. 208.FANT. 1918-02-28 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1880-03-18 - -
BRUS JOSEF INF. I.R. 100 1915-02-22 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRURZLOW HERMANN WEHRM. 4 KOMP. INF. REGT. 44 1915-02-12 - Karbowskie wieś, gm. Ełk, pow. ełcki warmińsko-mazurskie - - -
BRURANER JOSEF JG. - - - Zakliczyn II (nr 294) miasto, gm. Zakliczyn, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRUNYO GYORGY INF HONV. IR 3 1915-04-01 - Bielsko-Biała IV miasto, gm. Bielsko-Biała, pow. m. Bielsko-Biała śląskie - - -
BRUNTZEL WALDEMAR UT.OFFZ. PIR 46 1915-05-04 - Cieklin III (nr 14) wieś, gm. Dębowiec, pow. jasielski podkarpackie - - cmentarz nr 14
BRUNSTERMANN BERNHARD - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUNSCH RUDOLF LDST.SCH. SCH.R. 12 1915-02-17 - Przełęcz Małastowska (nr 60) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNSCH JOHANN - - 1916 - Ziębice miasto, gm. Ziębice, pow. ząbkowicki dolnośląskie - - -
BRUNS RICHARD KANIONIER 1. ABT. M. KOL. RES. FELD. ARTL. REGT. 64 1915-02-08 - Zimna miasto, gm. Pisz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNO GIOVANNI SOLD. 90.FANT. 1918-10-15 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1888-06-14 - -
BRUNO ALBERT - - 1914 - Szczecin I miasto, gm. Szczecin, pow. m. Szczecin zachodniopomorskie - - -
BRUNNTHALLER FR. LDST.JNF.  KU.K.J.R.99, 15 K  1915-06-06 - Jędrzejów-Podklasztorze miasto, gm. Jędrzejów, pow. jędrzejowski świętokrzyskie - - -
BRUNNSTERNER KUGERT INF. IR 10 1914-12-17 - Jasło III (nr 24) miasto, gm. Jasło, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRUNNMAYER JOSEF INF. K.U.K.I.R. 14 1915-02-18 - Dąbrówka Szczepanowska (nr 193) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRUNNLER - SERGEANT HUSAREN REGIMENT FÜRST BLÜCHER VON WAHLSTATT NR. 5 ????-08-28 - Słupsk miasto, gm. Słupsk, pow. słupski pomorskie - - tablica pamiątkowa
BRUNNLER EDUARD KPL. SCH.R. 9 1914-11-28 - Konieczna-Beskidek (nr 46) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNNER THOMAS SCHÜTZE K.K.K.SCH.R.II 1914-12-14 LAS WICHRAŹ Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie 1892-12-04 ST. LORENZEN (TYROL) -
BRUNNER ANDR. - BAYERN.RGT.22 1915 - Nowy Sącz (nr 350) miasto, gm. Nowy Sącz, pow. nowosądecki małopolskie - - -
BRUNNER - LEUTNANT - - - Cielądz wieś, gm. Cielądz, pow. rawski łódzkie - - Adiutant pułkownika Plessnera
BRUNNER JOSEF LST. INF. PREUSS.RES.INF.REG.220 1915-05-18 - Dąbrowa Tarnowska (nr 248) miasto, gm. Dąbrowa Tarnowska, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRUNNER ADOLF INF. - - - Ożenna III (nr 3) wieś, gm. Krempna, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRUNNER ANTON LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUNNER HANS INF. LDST. R. 3 - - Łużna-Pustki (nr 123) wieś, gm. Łużna, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNNER LEOPOLD LDST.INF. I.R. 100 1915-03-09 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUNNER JOSEF INF. I.R. 100 1915-03-23 - Stróżówka IV (nr 95) wieś, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNNER GEORG WEHRMANN BAYER RIR 13, 2K 1915-05-25 - Drohojów wieś, gm. Orły, pow. przemyski podkarpackie - - -
BRUNNER PAUL - - 1918 - Kluczbork miasto, gm. Kluczbork, pow. kluczborski opolskie - - -
BRUNNER PAUL WEHRM. - 1914-11-26 - Wawrzyszów wieś, gm. Wiązów, pow. strzeliński dolnośląskie - - -
BRUNNER ALBERT LST. I.R. 59 1915-05-07 - Brzostek III (nr 225) wieś, gm. Brzostek, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRUNNER RUDOLF - - 1918-02-17 - Jelcz Laskowice II miasto, gm. Jelcz-Laskowice, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRUNNER KONRAD ERS.RES. B.R.A.R.13/6K. 1915-08-02 - Kamień-Kolonia wieś, gm. Kamień, pow. chełmski lubelskie - - -
BRUNN ERICH - - 1918-04-15 - Szprotawa III miasto, gm. Szprotawa. pow. żagański lubuskie - KLEINELAU -
BRUNN MAKS RES 9K R.I.R. 226 1915-04-24 Wola Szydłowiecka Wólka Łasiecka wieś, gm. Bolimów, pow. skieniewicki łódzkie - - -
BRUNKOW ALBERT - - 1914-11-16 - Dobrzany miasto, gm. Dobrzany, pow. stargardzki zachodniopomorskie - - obelisk
BRUNKEN HARM MUSKETIER J.R. 78/12K. 1915-06-29 - Krasnobród miasto, gm. Krasnobród, pow. zamojski lubelskie - - -
BRUNKE - GREN. GREN. R. 3 - - Orzysz I miasto, gm. Orzysz, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNING KARL RESERVIST RJR 219/5K 1915-07-06 - Chruślanki Józefowskie wieś, gm. Józefów, pow. opolski lubelskie - - -
BRÜNING GERHART WEHRM. PREUSS. R.I.R. 219, komp. 9 1915-05-05 - Niedomice (nr 208) wieś, gm. Żabno, pow. tarnowski małopolskie - - sarkofag
BRUNI LUIGI SOLD. 26.FANT. 1918-09-17 - Wrocław I miasto, pow. m. Wrocław dolnośląskie 1892-05-19 - -
BRUNGER HERM. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRÜNGER KARL UTFF. PREUSS. INF. RGT. 46 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNGART OTTO - - - - Mierczyce wieś, gm. Wądroże Wielkie, pow. jaworski dolnośląskie - DITTERSDORF -
BRŰNEN BERNHARD UT.OFFZ. KPGRZF 1 1915-05-07 - Bieździedza (nr 40) wieś, gm. Kołaczyce, pow. jasielski podkarpackie - - -
BRUNEN ALBERT WI SZER. ? 1914-11-28 - Żabiczki wieś, gm. Konstantynów Łódzki, pow. pabianicki łódzkie - - -
BRUNELEIT - GEFR. INF. REGT. 45 - - Koty II wieś, gm. Biała Piska, pow. piski warmińsko-mazurskie - - -
BRUNE HEINRICH - PREUSS.RES.INF.RGT.219 1914-12-?? - Łąkta Dolna II (nr 306) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUNE WILHELM FŰSIL. PREUSSISCHES 2 GARDE GREN. RGT.Z.F. 1915-05-03 - Olszyny I (nr 113) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - K.P.G.R.z.F. 1
BRŰNDL FRANZ INF. LDST.B. 160 - - Ropica Górna III (nr 77) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUNCLIK ALOIS INF. K.K. LDST.I.R.31 1915-05-03 - Lichwin I (nr 185) wieś, gm. Pleśna, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRUNCLIK FRANZ INF. K.U.K.INF.REG. 99 maj-15 - Narożniki-Zadębie (nr 245) wieś, gm. Radgoszcz, pow. dąbrowski małopolskie - - -
BRUNBAUER LEOPOLD - - - - Zbydniów VIII wieś, gm. Zaleszany, pow. stalowowolski podkarpackie 1879 GREISKIRCHEN -
BRUNAKCWSKI GUSTAV - - 1914-12-23 - Bartoszyce I miasto, gm. Bartoszyce, pow. bartoszycki (niem. nazwa Bartenstein) warmińsko-mazurskie - - -
BRUNA FRANZ E.R.INF. SCH.R. 12 1914-12-12 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUMMER JULIAN ERS. RES. L.J.R.46/1K 5679 - Lipsko miasto, gm. Lipsko, pow. lipski mazowieckie - - -
BRUMMER NATHAN - - - - Wrocław-Pilczyce I część miasta, gm. Wrocław, pow. m. Wrocław dolnośląskie - - Rotunda
BRUMM KARL SERGT. - 1918-06-09 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - JARCHOW -
BRUMBERGER JOSEF INF. - - - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUMARIN/BRUNAR JOSEF KUTSCH.KAN. R.F.A.R. 53-S.F.A.R. 35 1917-08-02 - Nowa Huta-Mogiła (nr 390) część miasta Kraków małopolskie - - -
BRULLE OSKAR - - 1916 - Racibórz I miasto, gm. Racibórz, pow. raciborski śląskie - - -
BRULLAU JOHN - RIR 232 - - Korzenica wieś, gm. Laszki, pow. jarosławski podkarpackie - - -
BRÜLL STANISLAUS CIV. KUTSCHER K.K.LDST.B.24 1915-02-12 - Biadoliny (nr 271) wieś, gm. Wojnicz, pow. tarnowski małopolskie - - -
BRÜLL EMIL ERS.RES. R.J.R. 46/1K. 1915-07-20 - Łopiennik Górny wieś, gm. Łopiennik Górny, pow. krasnostawski lubelskie - - -
BRULKE HERM. MUSK. - 1916-09-04 - Brojce wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Broitz) zachodniopomorskie - - Pomnik
BRUKUF FRANZ - - 1915-02-12 - Owczary (dolnośl.) wieś, gm. Oława, pow. oławski dolnośląskie - - -
BRUKSCH RICHARD MUSK. P.R.I.R. 271 1915-05-02 - Gorlice IV (nr 91) miasto, gm. Gorlice, pow. gorlicki małopolskie - - TABLICA PAMIĄTKOWA
BRUKDORFER ALOIS INF. IR 11 1915-01-24 - Banica (nr 62) wieś, gm. Uście Gorlickie, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRUHNS WILH. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRUHN(?) WILHELM - - 1916-??-?? - Mieszewo wieś, gm. Węgorzyno, pow. łobeski zachoniopomorskie - - -
BRUHN JOHANN MUSK. 5. KOMP. IR 59 1914-08-26 - Osiekowo I wieś, gm. Dąbrówno, pow. ostródzki warmińsko-mazurskie - - -
BRUHN WILHELM WEHRM. 4 / LANDW. I. R. 84 1914-11-24 - Węgorzewo I miasto, gm. Węgorzewo, pow. węgorzewski warmińsko-mazurskie - - -
BRUHN HANS - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRUHL KURT - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRÜHL KARL - P.R.I.R.217 1915-05-10 - Zasów (nr 242) wieś, gm. Żyraków, pow. dębicki podkarpackie - - -
BRUGNARA LUIGI UT.JG K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUGNARA CANDIDO JG. K.U.K.T.K.J.R. 3 1914-12-(7-16) - Zonia (nr 341) wieś, gm. Łapanów, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUGGNER JOHANN ERS.RES. BAYER. INF. RGT. 3 1915-05-02 - Sękowa II (nr 80) wieś, gm. Sękowa, pow. gorlicki małopolskie - - -
BRÜGGMANN HEINRICH WEHRM. 8. KOMP. L. INFT. REGT. 75 1914-10-17 - Nory wieś, gm. Wieliczki, pow. olecki warmińsko-mazurskie - - -
BRÜGGERHOFF ANDR. - PREUSS.RES.INF.RGT.220 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUGGER ALOIS JG. K.U.K.T.K.J.R.? 1915-01-03 - Waryś (nr 267) wieś, gm. Borzęcin, pow. brzeski małopolskie - - -
BRUGGER JOHANN LDSCH. K.K.K.SCH.R.II 1914-12-(1-11) - Wola Nieszkowska (nr 340) wieś, gm. Bochnia, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUGGER CHRISTIANO JG T.K.J.R. 4 1915-02-18 - Biskupice Radłowskie II (nr 258) wieś, gm. Radłów, pow. tarnowski małopolskie - - nagrobek
BRÜGGEMANN ANTON - PREUSS.RES.INF.RGT.202 1914-12-?? - Żegocina I (nr 301) wieś, gm. Żegocina, pow. bocheński małopolskie - - -
BRUGGEMANN AUG. - - - - Jednorożec wieś, gm. Jednorożec, pow. przasnyski mazowieckie - - -
BRÜGGEMANN T. FÜSILIER 10 K. GARD. GR. R. 6 1914-12-14 - Łęczyca I miasto, gm. Łęczyca, pow. łęczycki łódzkie - - RZĄD 3
BRÜGER ERNST MUSK. - 1917-08-25 - Dargosław wieś, gm. Brojce, pow. gryficki (niem. nazwa Kolpin) zachodniopomorskie - - -
BRUGEMANN BERH. - PREUSS. RES. INF. RGT. 218 1914-??-?? - Leszczyna (nr 310) wieś, gm. Trzciana, pow. bocheński małopolskie - - obelisk z żeliwną tablicą zbiorczą
BRUDZ MICHAEL LDST.INF. IR 40 -